Page 367 of 377 FirstFirst ... 267317357365366367368369 ... LastLast
Results 5,491 to 5,505 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5491
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    update: all clear
    φωτογραφίες φίλης από κοντά
    Rock or Nothing

  2. #5492

    Default

    Ότι υπάρχει ακόμα κόσμος που διάφορα εντομοκτόνα τα λέει φάρμακα δε σας προβληματίζει δηλαδή;
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  3. #5493
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    αυτό άμπαλλε τσιμπου δεν είναι απλό εντομοκτόνο. είναι φάρμακο για την ψυχική και σωματική σου υγεία.
    Rock or Nothing

  4. #5494

    Default

    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  5. #5495

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    θα σας διηγηθώ το δικό μου fml ώστε να προσέχετε σε ανάλογη περίπτωση.

    κατά τις αρχές μαρτίου όταν άρχισε να φαίνεται ότι η παράνοια με τον κοβιντ θα οδηγήσει πιθανώς σε ακραία μέτρα στέρησης της ελευθερίας τα οποία θα ήταν δυσβάσταχτα στη μεγαλούπολη, σαν καλός καπετάνιος πήδηξα πρώτος από το καράβι που λέγεται αθήνα. αφού τακτοποίησα δουλειές και εκκρεμότητες, έριξα μια γενική καθαριότητα στο σπίτι, μάζεψα όλα τα ρούχα και ό,τι υπήρχε στο ψυγείο που χαλάει, βούλωσα σιφώνια, έριξα κ ένα ψέκασμα με το φάρμακο που έχω αναφέρει πολλές φορές ότι με έχει σώσει από οποιοδήποτε παράσιτο (fendona), κλείδωσα και την έκανα για τα μαγευτικά 3καλα.

    μετά από 77 μέρες στην εξοχή, ήρθε η ώρα το σάββατο το βράδυ να επιστρέψω στην πρωτεύουσα λόγω κάποιων νέων επαγγελματικών υποχρεώσεων. στο δρόμο υπήρχε προβληματισμός μήπως μας άνοιξε κανείς το σπίτι και τα γνωστά οπότε ήμουν προετοιμασμένος για το χειρότερο, όχι ότι θα είχε τίποτα να πάρει. ξεφορτώνω, ανεβαίνω στο διαμέρισμα και με το που ανοίγω κατάλαβα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από τη μυρωδιά αποχέτευσης. για να μην τα πολυλογώ με υποδέχθηκαν καμμιά 15αριά πτώματα από τα συμπαθή (not) θηρία που κατοικούν στις αποχετεύσεις μας ( ) σε διαφορετικά στάδια αποσύνθεσης. το σπίτι γενικά είναι "αεροστεγές" με νέα κουφώματα, σίτες κτλ, οπότε δεν υπάρχει δίοδος για τέτοιες "επισκέψεις". πάω στο μπάνιο και βλέπω το σιφώνι της τουαλέτας σχεδόν στεγνό, γι'αυτό και η μπόχα. αρχίζει νέος γύρος απολύμανσης στα πάντα, ντουλάπια, ρούχα, σεντόνια, τα ανοίξαμε όλα και ξανά ψέκασμα παντού. μετά από 3ωρη εξαντλητική καθαριότητα πετάγονται και 2 νεκροζώντανα θηρία, κανείς δεν ξέρει από που, αφού είχα τσεκάρει κυριολεκτικά τα πάντα. τεσπα, τα μαζεύουμε και πάμε σε μια φίλη να μείνουμε. την άλλη μέρα κλείνω airbnb για ένα 3ημερο και κανονίζω απολύμανση για δευτέρα πρωί. κυριακή περνάω να πάρω πράγματα και περιμένω τα χειρότερα, αλλά ευτυχώς τίποτα. δευτέρα πάω να ανοίξω στο συνεργείο, πάλι τίποτα. τώρα θα πάω σε λίγο να δω τι έχει παίξει μετά την απολύμανση. ευχηθείτε μου καλή τύχη.

    από ότι κατάλαβα και συζήτησα με τον απολυμαντή, το πιο πιθανό σενάριο είναι ο συνδυασμός καύσωνα και αχρησίας των σιφωνιών να τα στέγνωσε και πέρασαν από εκεί, παρόλο που είχα κλείσει τα περισσότερα. τεσπα, τώρα που θα αφήσω το σπίτι για καλοκαίρι πρέπει να βρεθεί άτομο να πάει κάθε 10 μέρες να ανοίγει τα υδραυλικά. επίσης, το φάρμακο που έριξα ήταν σωτήριο γιατί πιθανό ό,τι περνούσε να εξολοθρεύθηκε εγκαίρως ώστε να μην κάνει φωλιά.
    δηλαδή σήκωσαν το καπάκι της τουαλέτας και βγήκαν έξω; απο δω και πέρα κλείσιμο με κολλητική ταινία
    χρησιμοποιείς υπερηχητικά απωθητικά;

  6. #5496
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by χελιδόνι View Post
    απο δω και πέρα κλείσιμο με κολλητική ταινία
    αυτό είναι το μόνο σίγουρο. πήρα duct tape
    Rock or Nothing

  7. #5497
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Εγώ πάντως μια φωτογραφία απ' τα νεκροζώντανα θα την ήθελα. Θα ήταν εξαιρετικά χρήσιμη στο Witcher RPG campaign που τρέχω, σε περίπτωση που οι παίχτες μου "θελήσουν" να επισκεφθούν τους υπονόμους κάποιας πόλης!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  8. #5498
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Για κατσαρίδες λεμε;
    1) e4, c5
    2) Νf3

  9. #5499
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    νομίζω ότι η επόμενη πιθανότητα που θα ήταν οι αρουραίοι θα με έκαναν να ξενοικιάσω κατευθείαν και να παρατήσω μέσα ό,τι υπήρχε
    Rock or Nothing

  10. #5500

    Default

    για κατσαριδες εκανες ετσι, αρουραιους εγω νομιζα βρηκες

  11. #5501
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Τι φλώρος ρε μλκ κι εγώ για αρούρια νομιζα ότι μιλούσε. Άνθρωπος του χωριού, γυμναστικές, μηδενισμοί, επανάσταση και πίπες.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  12. #5502
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    τι αρούρια ρε, σοβαρευτείτε. καταρχήν το fendona δε σκοτώνει αρούρια για να βρω πτώματα και επίσης απλά θα έκλεινα την πόρτα και θα έφευγα όπως μπήκα

    τα έντομα και τα ζώα του βουνού δεν τα σιχαίνομαι άμπαλλε περιπτερά. αυτά που ζουν μέσα στις αποχετεύσεις όμως μπορεί εσείς οι συμπρωτευουσιάνοι να τα έχετε συνηθίσει αφού μεγαλώσατε με αυτά από μικροί, αλλά εγώ δεν έχω αντισώματα στις ασθένειες που κουβαλάνε.
    Rock or Nothing

  13. #5503
    Senior Member Imperium's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Beneath the Remains
    Posts
    793

    Default

    αντμιν, ΤΡΟΥ μεταλλας και φοβαται κατσαριδες, παρτε του το σπαθι παρακαλω και καθαιρεστε τον

  14. #5504
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    το χειρότερό μου. δε θα λέρωνα το σπαθί μου για να απαλλαγώ από δαύτες
    Rock or Nothing

  15. #5505
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    μόνο για ΗΙΜ είστε, κύριε.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •