Page 365 of 377 FirstFirst ... 265315355363364365366367375 ... LastLast
Results 5,461 to 5,475 of 5645

Thread: Fuck My Life : A NEW ERA

  1. #5461
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Δε θέλω άλλους ρε. Είμαι πολύ δύσκολος άνθρωπος, και το ότι μπόρεσα να συζησω με καποιον, ήταν βασικά θαυμα. Δεν έχω τη δύναμη να ξαναμπώ σε όλη αυτή τη διαδικασία με κάποιον αλλον. Όλο αυτό το γαμησι μέχρι να γνωρίσει ο ένας τον άλλον, να φανούν τα όρια του καθενος, τι δουλεύει τι δε δουλεύει, τι ελαττωματα υπάρχουν κι αν μπορείς να μάθεις να ζεις με αυτα. Με αυτόν ηθελα να περάσω τη ζωή μου, και έδωσα όλο μου το είναι για να δουλέψει η σχέση. Κι ακόμα κι έτσι, απετυχα. Δεν το ξανακάνω. Μόνο γάτες.
    Το 800αρι το πήρα για ενάμισι μήνα, έχει φύγει ηδη. Τωρα μέχρι τέλος Ιουνίου, γύρω στα 400 θα πάρω.

  2. #5462

    Default

    Ακούγεται αρκετά κοινότυπο, αλλά ποτέ μη λες ποτέ, σε αυτή τη φάση προέχει να βρεις όσο γίνεται τις νεες ισορροπίες. Κουράγιο και δύναμη με όλα και επειδή σε κάποια πράγματα όντως μπορεί κάτι να γίνει, εύκολα ή δύσκολα δεν έχει καμία σημασία, από ένα forum

    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post

    ο,τι χρειαστείς αλήθεια είμαστε εδώ
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  3. #5463
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    ενώνω τη φωνή μου με τους αποπάνω

    να μπαίνεις στο τσατ να ξεχνιέσαι

    και στην τελική γάτες; γάτες! αν αποδεχτείς αυτό το ενδεχόμενο, το χειρότερο που μπορεί να σου συμβεί είναι μια ευτυχισμένη μοναχική ζωή.
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  4. #5464
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Ναι οσο μεγαλωνουμε οι γατες ειναι πιο πιθανες. Αναλογως τισ αντοχες του καθενος. Υπομονη ως τοτε.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  5. #5465
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Είναι τρομερά κουραστικό πράμα κ για εμένα αυτό. Εχω χωρίσει πάνω από χρόνο τώρα αλλά ούτε που μου περνάει από το μυαλό να ξαναμπώ στη φάση. Οπως το πες, γάτες, κ αυτές με το ζόρι, κ μέχρι εκεί. Δεν παλεύεται γενικά η συνύπαρξη με άλλα έμβια όντα. Αλλά ρε διάολε κάπου αρχίζεις και λες am I going weird in the head από την πολλή απομόνωση. Δλδ έχω κλείσει πάνω από χρόνο που έχω να βγώ έξω σε αυτό το σημείο, και δεν πρόκειται να γίνει ευκολότερο όσο περνάει ο καιρός.

    Αυτό που θέλω να πω με 2 λόγια είναι οτι παρόμοια πράγματα περνάνε κ άλλοι, you're not alone in this.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  6. #5466

    Default

    Quote Originally Posted by MoRmEnGiL View Post
    Είναι τρομερά κουραστικό πράμα κ για εμένα αυτό. Εχω χωρίσει πάνω από χρόνο τώρα αλλά ούτε που μου περνάει από το μυαλό να ξαναμπώ στη φάση. Οπως το πες, γάτες, κ αυτές με το ζόρι, κ μέχρι εκεί. Δεν παλεύεται γενικά η συνύπαρξη με άλλα έμβια όντα. Αλλά ρε διάολε κάπου αρχίζεις και λες am I going weird in the head από την πολλή απομόνωση. Δλδ έχω κλείσει πάνω από χρόνο που έχω να βγώ έξω σε αυτό το σημείο, και δεν πρόκειται να γίνει ευκολότερο όσο περνάει ο καιρός.

    Αυτό που θέλω να πω με 2 λόγια είναι οτι παρόμοια πράγματα περνάνε κ άλλοι, you're not alone in this.
    υπάρχουν πολλοί κ άλλοι πίστεψε με

  7. #5467
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Δε θέλω τώρα να γίνω ξινή, αλλά υπήρξε ποτέ αλήθεια άνθρωπος που παρηγορηθηκε και μειώθηκε ο πόνος του χάρη στη γνώση πως καπου, κάποιοι άλλοι περνανε παρόμοιες καταστάσεις?

    I AM fuckin' alone in this morm. Όλοι ειμαστε. Και κλαμπ χωρισμένων να κάνουμε, πάλι ο καθένας θα ζει ολοκληρωτικά μόνος του το προσωπικό του δράμα.

  8. #5468
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Δε θέλω τώρα να γίνω ξινή, αλλά υπήρξε ποτέ αλήθεια άνθρωπος που παρηγορηθηκε και μειώθηκε ο πόνος του χάρη στη γνώση πως καπου, κάποιοι άλλοι περνανε παρόμοιες καταστάσεις?

    I AM fuckin' alone in this morm. Όλοι ειμαστε. Και κλαμπ χωρισμένων να κάνουμε, πάλι ο καθένας θα ζει ολοκληρωτικά μόνος του το προσωπικό του δράμα.

    Σίγουρα και ζεί ο καθένας το προσωπικό του δράμα. Κανενός το δράμα δεν θα μπορούσε να συγκριθεί με του διπλανού, του φίλου, του αδελφού, του πατέρα. Άλλο το δράμα το δικό μου όταν π.χ. έχασα τη μάνα μου και άλλο του πατέρα μου που έχασε μια σύντροφο και σύζυγο που είχε ζήσει μαζί της περισσότερα χρόνια απ'ότι με τους γονείς του.

    Δεν νομίζω ότι τα παιδιά προσπαθούν να σε πείσουν ότι "χαλάρωσε θα βρεθούν και άλλοι στο δρόμο/ζωή σου" τόσο, παρά απλά σου δίνουν μια κουβέντα παρηγοριάς και συμπάθειας.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  9. #5469
    Grzegorz Brzęczyszczykiewicz MoRmEnGiL's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posts
    8,358

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Δε θέλω τώρα να γίνω ξινή, αλλά υπήρξε ποτέ αλήθεια άνθρωπος που παρηγορηθηκε και μειώθηκε ο πόνος του χάρη στη γνώση πως καπου, κάποιοι άλλοι περνανε παρόμοιες καταστάσεις?
    Ναι, ακόμα κ εγώ προσωπικά σε διάφορες στιγμές στο παρελθόν. Η μοναξιά είναι 50% στο κεφάλι του καθενός, 50% στο άμεσο του περιβάλλον. Ο Κάθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά.

    Οπως και να έχει δεν ήταν ο σκοπός μου να σου πω "χαχα κοιτα, όλα είναι τώρα καλύτερα!!11```"
    Απλώς επισημαίνω οτι περνάω παρόμοιες φάσεις. Τίποτα περισσότερο η λιγότερο από την συμπάθεια μου. Δεν ήταν καν απόπειρα παρηγοριάς, δε λειτουργεί έτσι αυτό. Μη στραβώνεις, κανείς δεν σου λέει "ει, μην είσαι στεναχωρημένη, χαμογέλα!" περιμένοντας ως δια μαγείας να κάνει κάτι αυτό.

    Δεν είσαι ξινή ρε διάολε, το λούκι που περνάς είναι.
    Last edited by MoRmEnGiL; 18-05-2020 at 02:47.

    My morning sun is the drug that brings me near
    To the childhood I lost, replaced by fear


  10. #5470
    I like turtles pixies's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Tromsø
    Posts
    2,558

    Default

    Θα ειναι σκατά, οτι κ να σου πουμε δε θα το αλλαξει αυτο.
    Θα εισαι χαλια και σκατα κ θα νοιωθεις μιζερα, αλλα θα περασει, δε θα εισαι ετσι για παντα απο δω κ περα. Το καταλαβαινεις αυτο ετσι? Θα ξαναγελασεις καποια στιγμη, οπως κ να το κανουμε.
    Και θα ερχεται σε κυματα. Και ακομα και οταν θα εισαι σε θεση να το αναγνωρισεις οτι ειναι ενα κυμα παλι αυτο κ πρεπει να το κολυμπησεις οπως ολα τα προηγουμενα για να περασει, παλι σκατα θασαι.
    Αλλα σιγα σιγα θα συνηθισεις οτι ειναι παροδικα και θα αραιώνουν οσο παει.
    Και θα εισαι καλύτερα.

    Και για οσο δεν εισαι, εγω θα ειμαι διπλα, απλα χτυπα το κουδουνι
    Last edited by pixies; 18-05-2020 at 13:34.
    There was a time that the pieces fit, but I watched them fall away

  11. #5471
    Spammity Spam rat_poison's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    green midget cafe in bromney
    Posts
    3,960

    Default

    όχι από μόνο του όμως

    αν τ' αφήσεις στην τύχη του δε θα γίνει τίποτα, πρέπει να το δουλέψεις

    σε paper πάντως για ένα ασχετοσχετικό ζήτημα έλεγε ότι αποκαλούμε διάθεση τα action tendencies και psychomotor responses που μπορούμε να ελέγξουμε και συναισθήματα αυτά που δεν μπορούμε να ελέγξουμε, αλλά τελικά επικρατούν πάντα τα δεύτερα.

    μακροπρόθεσμα πάντως, πιστεύω ότι η διαρκής επιμονή στην αλλαγή της διάθεσης επηρεάζει και τη συναισθηματική μας κατάστασηt
    Well, there's egg and bacon; egg sausage and bacon; egg and spam; egg bacon and spam; egg bacon sausage and spam; spam bacon sausage and spam; spam egg spam spam bacon and spam; spam sausage spam spam bacon spam tomato and spam;

  12. #5472
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Έμαθα χθες πως θα μου κάνουν αύξηση στο ενοίκιο... Εκπληκτικό timing! Δεν τελειώνει ρε.
    Μένει να χάσω και τη δουλειά, και τότε θα τα έχω χάσει κυριολεκτικά ΟΛΑ, κι εκεί δεν έχει κάνε υπομονή θα έρθουν καλύτερες ημέρες και μαλακίες. Άμα χάσω τη δουλειά και το σπίτι, απλά τελείωσα ρε. Έφτυσα αίμα για να βγάλω τον εαυτό μου από τον απόλυτο πάτο πριν από 5 χρόνια, και δεν έχω με καμία γαμημενη Παναγία τη δύναμη για να το ξανακανω. Δεν έχω λέμε! Εξαντλήθηκε τους περασμένους μήνες.

  13. #5473
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Η δουλειά σε τι φάση σας έχει; Τι περιμένει;
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  14. #5474
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Τι να περιμένει? Να ανακοινωθούν μέτρα για παρακατω, αν θα μπορεί να μας έχει τους μισούς με αναστολή πχ και να καλύπτει μέρος του μισθού μας το κράτος. Αν όχι, σίγουρα θα αραιωσουμε.
    Θα πάω αύριο να το συζητήσω μαζί του για να ξέρω σίγουρα και να αρχίσω να ψάχνω από τωρα λυσεις. Δε γίνεται να μου σκάσει σε κανα μήνα αναπάντεχα.

    Τεσπά, σόρρυ για την απελπισία και τη μιζέρια παιδια. Ακόμα μπορεί να το σώσω κάπως.

  15. #5475
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Τεσπά, σόρρυ για την απελπισία και τη μιζέρια παιδια.
    Μην είσαι φλώρος!

    Quote Originally Posted by Drumsick View Post
    Θα το σώσω κάπως.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Similar Threads

  1. Best Fuck Ever...
    By Stormtrooper in forum General Discussion
    Replies: 28
    Last Post: 21-03-2014, 17:38
  2. Fuck England - Drink laws 'will turn towns into Faliraki'
    By The Nerd in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 18
    Last Post: 26-02-2012, 06:22
  3. Fuck My Life
    By rincewind2k in forum General Discussion
    Replies: 52
    Last Post: 21-05-2009, 15:44
  4. Driller Killer - Fuck The World (1997)
    By hcpunksonacid in forum Albums
    Replies: 26
    Last Post: 22-04-2009, 21:50
  5. Fuck Buttons - Street Horrrsing
    By Kveldssanger in forum Albums
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-2008, 11:03

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •