Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35

Thread: CP

  1. #1
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default CP

    Πείτε μας ιστορίες που ενώ δείχνατε σε φίλους σας κάτι που είχατε copied (πχ ένα λινκ) από βιασύνη είχατε ξεχάσει οτι κάνατε copy κάτι άλλο και πατήσατε απότομα paste δείχνοντας κάτι που δεν θέλατε!

  2. #2
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Τι να κλασει το copy-paste μπροστα σε μαζικο forward all σε email...
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  3. #3
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    λινκ για τσοντα κλασικα στην πιπιτσα...αλλα οκ το μπαλωσα ως ''δωρο''

  4. #4
    Milf & Cookies sabbattack's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Nuevo Mundo
    Posts
    4,078

    Default

    malaka goodson, pragmatika, gelas monos sou nomizontas oti mono esy epiases to asteio gia to cp?

    pragmatika eisai gamatos?



    ontopic omws, epeidh eimai prwi kai kserwgw neura ksenyxti kai malakas (wpa wpa greek leventi) exw kanei c/p aneta syzhthseis typou "koita ti mou leei o malakas sto dipla para8yro" sto malaka apo to dipla para8yro. 'H "malaka to pshnw to gkomenaki". H apeira tetoia, kyriws giati eimai malakas.

    par' ola auta, h Annoc to e8ese swstotera ap' olous, autoi pou kanoun mass forward ta mail prepei na katsoun na doun olo to swap kserwgw...kai meta na pe8anoun.
    Last edited by sabbattack; 10-05-2009 at 06:12.

  5. #5
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default

    copy paste όχι, αλλά έχω στείλει sms "να σου πω, να βρεθούμε κανα μισάωρο αργότερα γιατί πρέπει να περάσω από το σπίτι του βλάκα να πάρω κάτι cd που μου τα έχει εδώ και κάτι μήνες" στον βλάκα.
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  6. #6
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Mήνυμα που πήγαινε σε πρώην, καταλάθος πήγε στην τότε νυν, αλλά φαινόταν ότι δεν πήγαινε σε αυτήν. Τα μπάλωσα λέγοντας ότι μια φίλη μου δεν είχε κάρτα και ήθελε να στείλει στον γκόμενη της κλπ κλπ κλπ. Το χαψε.
    Kill the wise one!

  7. #7
    Chef Wannabe Clockwork Orange's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Dead Cities of Syria
    Posts
    2,902

    Default

    αστερι! ελπιζω να την παντρευτηκες!
    Μα εγώ μ΄ένα άγριο περήφανο χορό σαν αετός πάνω απ'τις λύπες θα πετάξω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ
    Θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό θα κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω - Σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ

    Πρέπει να έχει κανείς ακόμη ΧΑΟΣ μέσα του για να μπορέσει να γεννήσει ένα ΑΣΤΕΡΙ που χορεύει!

  8. #8
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by Clockwork Orange View Post
    αστερι! ελπιζω να την παντρευτηκες!

    Έπρεπε να το χα κάνει.
    Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι θα μπορούσα να υπάρχει άνθρωπος που θα το πίστευε. Απλά με έσωσε το γεγονός ότι με την κοπέλια κάναμε πολύ παρέα, οπότε δεν ήταν ξεκάρφωτο.
    Kill the wise one!

  9. #9
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    or, she gave you herpes. 1-1.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  10. #10
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by antimusic View Post
    or, she gave you herpes. 1-1.

    Mπά, όχι.
    Kill the wise one!

  11. #11
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by sabbattack View Post
    pragmatika eisai gamatos?
    nai.

  12. #12
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    μια πρωην μου μου εστειλε ενα μεηλ,που δεν ηταν για εμενα,αλλα ηταν οι ιδιες ακριβως μαλακιες που ελεγε και σε εμενα.
    οταν επινα και ημουν φεσι,εστελνα το ιδιο μυνημα σε 5-6 και περιμενα απαντηση.στην πρωτη που απαντουσε,πηγαινα.στις αλλες,ζητουσα συγνωμη επειδη ημουν φεσι.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  13. #13
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    ένας φίλος συζητούσε με τον bro μου, ξημερώματα, για την νυν γκόμενά του και την έβριζε επειδή τον καταπίεζε κτλ. αυτό που δεν ήξερε είναι ότι είχε πατηθεί η κλήση στο κινητό της - το οποίο ήταν κλειστό εκείνη την ώρα - με αποτέλεσμα να καταγραφούν όλα στον τηλεφωνητή της και να λάβει ένα όμορφο voice mail το επόμενο πρωί. η νυν γκόμενα δεν άργησε να γίνει πρώην...
    Rock or Nothing

  14. #14
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Ας πω κι εγω ενα ομορφο σκηνικο.

    Ελαβα πριν απο μερικους μηνες ενα ενημερωτικο e-mail σχετικα με σχεδιαστικα προγραμματα της autodesk που προσαρμοστηκαν στα ελληνικα δεδομενα.
    Τουλαχιστον ετσι ισχυριζοταν ο αποστολεας.
    Τελοσπαντων, δοκιμασα με demo, και ειδα πως δεν αξιζε το ποσο που ζητουσε για αγορα του προιοντος. Επειδη ο τυπος επεμενε,καθισα, αν και δεν το συνηθιζω, και του εξηγησα σε εντονο υφος τι δεν μου αρεσε και γιατι θεωρω κοροιδια τοσα λεφτα για κατι που τελικως δεν ειναι εξυπηρετικο στα ελληνικα.
    Οι "ομορφες" κουβεντες που ανταλλαξαμε ηταν ανωνυμες εκ μερους μου, μιας και το email στο οποιο μου εστελνε τις ενημερωσεις δεν ειχε τα στοιχεια μου.-Το ειχα χρησιμοποιησει για να κατεβαζω δωρεαν μαλακιουλες της autodesk-.Εκεινος φυσικα και ειχε δωσει στοιχεια του ως πωλητης.

    Κι εκει που πηγαινα να ξεχασω το ολο σκηνικο, εμφανιζεται email του τυπου στην διευθυνση που χρησιμοποιω επωνυμως για τη δουλεια μου. Το ανοιγω ετοιμη να γελασω με την επιμονη του, και εκει με περιμενει ακομη πιο ευχαριστη εκπληξη. Μου εστελνε-ναι σε μενα που την προηγουμενη διαφωνουσα εντονα μαζι του-εν αγνοια του, link που παρεπεμπε σε μια σελιδα γεματη με φωτος δικες του, της γυναικας του και του νεοαποκτηθεντος μωρου τους στο μαιευτηριο.-Απιστευτη φρικη και γελωτας μαζι-.

    Πως ειπατε? Mαζικα ολεθρια forwards?

    Σαν μικρος Σκοφιλντ, χαμενη στο νησι και με τη βοηθεια του Jacob, ανακαλυψα κοινο μας δεσμο εναν καθηγητη με τον οποιο ειχα ερθει παλαιοτερα σε επαφη, ο οποιος πρεπει πολυ να χαρηκε που ανακαλυψε την ψηφιακη τεχνολογια και τα ιντερνετια.

    Τελικα, αυτα τα chain emails εχουν καταστρεψει πολυ κοσμοτα.



    Τελος, να πω, με αφορμη το ποστ Raven, οτι τα αρχικα μου ειναι ΑΑ και γενικως ειμαι πρωτη σε τηλεφωνικες και αλλες λιστες. Επισης με ολεθρια αποτελεσματα σε κλησεις και μηνυματα που στελνονται κατα λαθος σε μενα. Και οχι, δεν ειμαι καθολου καλη, ακουω παντα αυτα που λεγονται και δεν με αφορουν.
    Last edited by HAVOC; 10-05-2009 at 19:40.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  15. #15

    Default

    χάβοκ άαρντβαρκ ένα πράγμα?
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •