Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 347

Thread: Nailing your friends ex

  1. #31
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    Είναι το οτι να τον βάζεις σε μια γκόμενα που ηταν ΣΧΕΣΗ φίλου σου, ξυπνάει ένστικτα που δεν θα καταλάβετε ποτέ.
    Εμείς που τα καταλαβαίνουμε το λέμε εγωισμό.

    -η Ελίτ.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  2. #32
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Δεν είναι θέμα εγωισμού. Ούτε εαν ο άλλος την γαμεί καλύτερα. Αυτά τα σκεφτονται οι μικροπρεπείς. Εαν είσαι ΑΝΔΡΑΣ ΣΤΑΡΑΤΟΣ ή έχεις μεγάλο πούτσο (όπως εγώ) δεν το σκέφτεσαι.

    Γενικά, οι γκόμενες πάνε κι έρχονται, οι φίλοι είναι λίγοι και σημαντικοί. Αρα δεν αξίζει να ρισκάρεις για μια πουτάνα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    the docks.
    Posts
    7,354

    Default

    Μια μέρα γύρισα στο σπίτι κουρασμένος μετά από μια εξαντλητική μέρα στον Ιστιοπλοϊκό λιωμένος-παπί στον ιδρώτα με μια πετσέτα που έσταζε κι αυτή μαύρο ιδρώτα. Στο χωλ βγάζοντας το ασημί μου Rolex άρχισα να οδεύω προς την κουζίνα ακούγοντας βογγητά. Με σκοπό να τα παραβλέψω, αποφάσισα να ανοίξω τις πόρτες του τριώροφου ψυγείου μου ψάχνοντας τον αγαπημένο μου χυμό φραγκοστάφυλο. Δεν ήταν εκεί παρόλο που ήμουν σίγουρος γιατί είχα πάει πριν στο σουπερμάρκετ. Ακολούθησα λοιπόν τα βογγητά. Στο δωμάτιο μου πάνω στα τεράστια μεταξένια σεντόνια ο συγκάτοικος και φίλος μου από το δημοτικό πηδούσε την πρώην μου και της είχε χώσει το Ribena μου στον κώλο της. FML.

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by House Of Low Culture View Post
    Μια μέρα γύρισα στο σπίτι κουρασμένος μετά από μια εξαντλητική μέρα στον Ιστιοπλοϊκό λιωμένος-παπί στον ιδρώτα με μια πετσέτα που έσταζε κι αυτή μαύρο ιδρώτα. Στο χωλ βγάζοντας το ασημί μου Rolex άρχισα να οδεύω προς την κουζίνα ακούγοντας βογγητά. Με σκοπό να τα παραβλέψω, αποφάσισα να ανοίξω τις πόρτες του τριώροφου ψυγείου μου ψάχνοντας τον αγαπημένο μου χυμό φραγκοστάφυλο. Δεν ήταν εκεί παρόλο που ήμουν σίγουρος γιατί είχα πάει πριν στο σουπερμάρκετ. Ακολούθησα λοιπόν τα βογγητά. Στο δωμάτιο μου πάνω στα τεράστια μεταξένια σεντόνια ο συγκάτοικος και φίλος μου από το δημοτικό πηδούσε την πρώην μου και της είχε χώσει το Ribena μου στον κώλο της. FML.
    Με το καλαμάκι ή χωρίς;
    ....went away with my fathers, to gather the fallen.
    To return with the wisdom of the kings....
    Let me dream. (Let the jewels gleam.)
    Let the fallen hear:
    "It never rains around here."
    The sand smothered on my chest....
    Was music choir...

  5. #35
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by Dythor View Post
    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    Είναι το οτι να τον βάζεις σε μια γκόμενα που ηταν ΣΧΕΣΗ φίλου σου, ξυπνάει ένστικτα που δεν θα καταλάβετε ποτέ.
    Εμείς που τα καταλαβαίνουμε το λέμε εγωισμό.

    -η Ελίτ.

    Tράβα γαμήσου.









    +1 στον γκουντ σαν, όχι όμως τόσο με επίκεντρο τόσο την "ΑΝΔΡΙΚΗ" φιλία, αλλα "ρε μαλάκα, τόσα άλλα μουνιά υπάρχουν εδώ γύρω, την πρώην μου βρήκες?". Όσο αδιάφορη και να ήταν. Επίσης βέβαια παίζει ρόλο, πόσος καιρός έχει περάσει, τι σχέση έχεις και με τους 2 κλπ κλπ, αλλά γενικά, ΌΧΙ.

    Γενικά ούτε καν θα μου πήγαινε να πηδηχτώ με πρωην (ή νυν) φίλου.
    Είναι από αυτά τα αυτονόητα, που δεν ξέρεις πως να τα εξηγήσεις.

    Εντιτ:

    Eπίσης

    ¨
    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    Γενικά, οι γκόμενες πάνε κι έρχονται, οι φίλοι είναι λίγοι και σημαντικοί
    Last edited by animae; 12-05-2009 at 01:02.
    Kill the wise one!

  6. #36
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default

    oti eipan oi perissoteroi...einai kanonas...se poly eidikes periptwseis mono to kaneis...px na sou elege apo prin o filos sou ti poutana einai..kai na sou elege twra pou tha ti steilw gamise ti esy klp

  7. #37

    Default

    Εντάξει, δεν πάει πάντα έτσι βρε παιδιά. Έβλεπα στο Screaming Masterpiece σε ένα χωριό στην Ισλανδία που έμεναν ξερωγώ λίγα άτομα, όλοι κιόλοι οι νέοι ήταν πέντε αγόρια και ένα κορίτσι, και τα αγόρια είχαν εκμυστηρευτεί μπροστά στην κάμερα πως την έχουν πάρει όλοι μια βόλτα την φίλη τους. Αλλά και αυτοί παρέμεναν φίλοι, και η κοπέλα την είχε κάνει λαχείο!

  8. #38
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    όλα τα λεφτά τα ταγκς, κερνάω παγωτάρα σε όποιον τα έβαλε.





    άβολη κατάστασης πάντως.
    φαντάσου εσύ φίλε άνδρα που έκανες περιγραφές στο φίλο σου 'τι και πως' να τονε κοιτάς μετά να χαλβαδιάζει, με αυτή που έκανες τα τι και τα πως.
    ε δεν είναι κάπως?
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  9. #39
    royally fucked animae's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    2,438

    Default

    Quote Originally Posted by carheart View Post
    Εντάξει, δεν πάει πάντα έτσι βρε παιδιά. Έβλεπα στο Screaming Masterpiece σε ένα χωριό στην Ισλανδία που έμεναν ξερωγώ λίγα άτομα, όλοι κιόλοι οι νέοι ήταν πέντε αγόρια και ένα κορίτσι, και τα αγόρια είχαν εκμυστηρευτεί μπροστά στην κάμερα πως την έχουν πάρει όλοι μια βόλτα την φίλη τους. Αλλά και αυτοί παρέμεναν φίλοι, και η κοπέλα την είχε κάνει λαχείο!

    ρε ΑΡΧΙΔΑ, αι χοουπ γιου αρ τζοουκινγκ
    Kill the wise one!

  10. #40
    σούπερ ντούπερ Dythor's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    στέκια επαρχιώτικα (βρε)
    Posts
    3,756

    Default

    Ναι, το χωρίο δεν ήταν στην Ισλανδία. Το κορίτσι δεν ήταν ένα τυχαίο κορίτσι.
    Γυρναγα απο "επισκεψη" σε κορασιδα στην Σαντα.

  11. #41
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    ε οκ. θεμα επιβιωσης της φυλης και ελλειψης επιλογων και οκ. αλλα δεν μιλαμε για κανα τελειωμενο χωριο γιατι εκει πηδας και την αδερφη σου να πουμε. εμενα σε αντιστοιχη περιπτωση που ξερω οι φιλοι μου τα εσπασαν και ας ειχαν περασει και 3 χρονια απο τον πρωτο στον 2ο.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #42
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    περιμενω θρασαριστο ποστ razor να βαλει τα πραγματα στη θεση τους
    και τον μπερνιν να ποσταρει την ιστορια του για να κλεψει τη δοξα


    Quote Originally Posted by The Good Son View Post
    Ποτέ με γκόμενα φίλου. Ούτε με πρώην. Για λόγους που δεν θα καταλάβετε επειδή είστε πουτάνες και σκέφτεστε όπως στο πρώτο πόστ της Ενίθαρμον. Δεν είναι μόνο το οτι σημαίνει οτι την γούσταρε ίσως και παλιά. Είναι το οτι να τον βάζεις σε μια γκόμενα που ηταν ΣΧΕΣΗ φίλου σου, ξυπνάει ένστικτα που δεν θα καταλάβετε ποτέ.

    Επειδή όμως εαν το δούμε αντικειμενικά, ένστικτα είναι αυτά και μπορεί σε συγκεκριμένες φάσεις να παραστρατήσει κάποιος, υπάρχει η ανδρική συγνώμμη που είναι ανδρική εαν είναι ειλικρινής.

    Όλα όμως είναι θέμα χρόνου που ήταν το ζευγάρι μαζί και δεσίματος. Έχει διαφορά να πας με κάποια που ο φίλος σου βαριόταν από την πρώτη στιγμή από κάποια που τον παρηγορούσες επειδή τον πλήγωσε Η ΠΟΥΤΑΝΑ.
    επισης διαβαζοντας αυτο μου ηρθε στο μυαλο κατευθειαν πουλοπουλος "οσα λενε οι πουτσαραδες μεταξυ τους"-μεθυσμενοι και αναστεναγμοι που περιλαμβανουν φρασεις "ρε την πουτανα-καριολα-ξεκωλιαρα κ.τ.λ."
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  13. #43

    Default

    Αν είσαι τόσο ΑΝΔΡΙΚΑ φίλος με τον ΦΙΛΟ σου δηλαδή και την έχει ξεπεράσει την καργιόλα - που έτσι κι αλλιώς δεν πιάνει μια μπροστά στον ΦΙΛΟ - και αυτός πιστεύει ότι θα είναι ευτυχισμένος μαζί της, τότε δεν πρέπει να σε ενοχλεί η ευτυχία του.

    Και αν δεν σε ενοχλεί εσένα, γιατί να ενοχλεί αυτόν;

    Τόμπολα.

    PS: "Kανείς άντρας δε χώνει μια γκόμενα 2 φορές, γιατί δεν είναι ο ίδιος άντρας και δεν είναι η ίδια γκόμενα." Ηράκλειτος (true story)
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  14. #44
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by antimusic View Post
    θρεντσταρτερ εσύ 1. θα μόνταρες γκόμενο φίλης σου και 2. πως θα σου φαινόταν φίλη σου να σου σκάσει σερπράηζ με πρώην γκόμενό σου;
    γιουζερ, 1. δε μου 'χει τυχει ουτε για υποψια, οποτε δεν εχω κουςκους να αποκαλυψω. η γενικη σταση ειναι "φυσικα και οχι", αλλα το "ποτε" σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι σαν το "δε θα απατουσα ποτε". Αλλα η απαντηση ειναι, δε θα μονταρα, γιατι η κατασταση θα γινοτανε περιεργη
    2. εξαρταται τη φιλη, το γκομενο, τον τροπο που χωρισαμε και ενα σωρο αλλα. μπορει και να χαιρομουνα γι'αυτους!
    Vielen Dank für alles was mal war

  15. #45
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    μεγαλοψυχια οχι μαλακιες.....
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

Similar Threads

  1. [Cinema] How to Lose Friends & Alienate People (2008)
    By BURNIN AMBITION in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 6
    Last Post: 23-01-2009, 13:12
  2. Markie Ramone and friends
    By freak brother in forum Live & Events Talk
    Replies: 0
    Last Post: 04-01-2008, 19:18
  3. Replies: 11
    Last Post: 29-06-2004, 12:00
  4. Good friends and a bottle of pills
    By Amnesiac. in forum General Discussion
    Replies: 87
    Last Post: 01-12-2003, 14:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •