Quote Originally Posted by Reject View Post
καλα κατεβαζω καντηλια...γαμω τον θεο σου.
γεια σου θεε.εσυ μαλλον εισαι μελος της αλλης γιγαμπαντας,των δεμαχημαμ.
πραγματικα,θα εδινα και τον κωλο σου για να σας δω λαιβ.τοσο πολυ.
ΑΧαχΧΑχΧΑΧΧΑΧΧΑΧχΧΑΧΑΧχΧΑΧΧΑχΧΑΧα
Τελικά υπάρχουν και ποιο γελοίοι απο μας!Ευγε σου προτείνω να κανεις καμια μπάντα σαν εμας να σου περάσουν και τα νευρα!!
Όσο για τα live και τους χωρους αυτοοργανωσης θέλω οταν παίξουμε κάπου και χωρίς φράγκα να έρθεις να γνωριστούμε!οκ?

Α με Last Drive-Rockin Bones και Deus X machina παιζουμε 12 του Ιουνη εδω στο Ηράκλειο σε οργάνωση φεστιβάλ των φοιτητών!(ναι ναι και αυτο είναι αυτοοργανωση)...βλέπεις μας κάλεσαν να ενώσουμε τις κλάσις μας
Έλα ρε μάγκα και εδώ και δημόσια δεσμεύομαι να σου πληρωσω την είσοδο 10 μπυρες και 20 σουβλάκια απο την πάρτυ μου(θα τα φας όλα όμως ενταξει?)
Και μην σε ανησυχεί για το που θα βρω τα λεφτα θα ξοδεψω απο τα υπέρογκα ποσα που θα πάρουμε

Όσο για τον κώλο σου ευχαριστούμε μας τιμά η προσφορά σου αλλα δεν δεχόμαστε μεταχειρισμένα...ίσως μπορείς να μας δώσεις το μικρο πράσινο ανθρωπάκι που κατοικεί στο κεφάλι σου!

Τώρα ξανανέβασε τα καντήλια στη θέση τους και μην προσβάλλεις θεούς και δαίμονες γιατι μπορεί να ξυπνήσεις χωρις μαλλιά μια μερα και να μοιάζεις με εμένα(θα αντέξεις τόση ομοιότητα πλέον)