Page 19 of 37 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 271 to 285 of 544

Thread: Τι σημαινει το νικνεημ σας?

  1. #271
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Ra Pariah, παρατηρώ τη λίστα με τους online users και δεν έχει τύχει μέχρι τώρα να είστε ταυτόχρονα online και εσύ και ο Midnight. Οπότε πλιζ πες μου ότι δεν είναι φέικ σου, γιατί θα 'ναι κρίμα να χάσει μέρος της αξίας του αυτό το ΤΟΠΙΚ

  2. #272
    To Defend Our Steel Ra Pariah's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    5,907

    Default

    Δεν έχεις παρατηρήσει καλά αγόρι.
    ALL YOU THE TRUTHFUL SPRATTLE WITH ME,
    LET'S SWEEP THE FALSE ONES AWAY!


  3. #273
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Quote Originally Posted by Midnight View Post

    Τέσπα, να δεχτώ ότι μου λες και καλώς σας βρήκα, αλλά τα σχόλια για το Halford και το Midnight δεν ξέρω αν θα κατορθώσω να τα ξεπεράσω έτσι εύκολα...και πες στον άλλο τον κόπανο να κόψει τις ανοησίες με το στρατό γιατί μου έχει ανεβάσει το αίμα στο κεφάλι!!! Μα καλά, σας αρέσει αυτό το humor; Τέλος πάντων, ξαναλέω, καλώς σας βρήκα...


    Aδερφε μου, μην παιρνεις στα σοβαρα τον καθε κρετινο εδω μεσα.
    Ατομακια που δεν ενιωσαν, δε μπορεσαν, δεν αντεξαν να καταλαβουν που κρυβονται Αληθινες εννοιες στη ζωη οπως Κουραγιο, Δυναμη, Οργη, Πιστη, και κοροιδευουν πραγματα που δε θα νιωσουν ποτε, ειναι πολυ μικρα για να αγγιξουν την Ψυχη.

    Οταν ο Χαλφορντ δινει ολο του το ειναι στο Jawbreaker, οταν προκαλει ριγη συγκινησης στο Before the Dawn, ναι ακομα και οταν σε κανει να νιωθεις ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ στο Eat me alive, ολοι αυτοι οι μικροι, οι κακεντρεχεις, δε μπορουν να συλλαβουν ουτε μιση ιντσα απ το μεγεθος του Metal God, οταν οι Crimson Glory απ την ωμη μεταλλικη επιθετικοτητα του Red Sharks φτανουν στο κρεσεντο δακρυων του Lonely nights, ολοι αυτοι πως μπορουν να αντιληφθουν τι σημαινει να νιωθεις στο πετσι σου αυτη τη μουσικη, αυτους τους στιχους.

    Ο αλλος μιλαει για στρατο. Τι ξερει αυτος απο Ανδρεια. Πατανε ενα κουμπακι και κατι εγινε. Μονο εκεινες οι εποχες αξιζαν που ο καθενας ηταν Ηρωας για τον εαυτο του, αλλα δεν ειναι η ωρα η το μερος εδω για τετοιες κουβεντες. Απο τετοια ψευτοφασιστακια γεμισαμε.

    Μεταλ ειναι να το ζεις. ειναι να σε γεμιζει με την οργη του πανθηρα το Night Crawler, να σφουγγιζεις τα βλεφαρα με τον λυρισμο ενος Perfect Mansions, να ροκαρεις ανελεητα με το Living for tonight, αυτο ειναι το μεταλ, να γρονθοκοπεις το κατεστημενο με το Afraid to Shoot Strangers, να γινεσαι ο κιθαριστας των ονειρων σου στο Fighting the World, να ταξιδευεις και συναμα να εισαι εδω σε ενα Quest for Tanelorn, να ΞΕΡΕΙΣ οτι εισαι ανωτερος με ενα Μetal Heart, να ρεει στο αιμα σου το ατσαλι.

    Αυτο δε μπορει να σου το παρει κανεις. Κρατα, αδερφε. Ολοι εμεις που ξερουμε ειμαστε μαζι σου.


    FOR AS LONG MY BLOOD IS MADE OF STEEL
    FOREVER TO BE TRUE, AND NEVER SHALL KNEEL.
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  4. #274
    Senior Member lab's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    xiliomod
    Posts
    2,689

    Default

    Ειμαι κατω!

  5. #275
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    XA,μύρισε ατσάλι και επανεμφανίστηκε και εκείνη η λούγκρα ο δαρκλινγνν!
    που είσαι γκρίνκο, χρόνια και ζαμάνια.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  6. #276
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by Darkling View Post
    Quote Originally Posted by Midnight View Post

    Τέσπα, να δεχτώ ότι μου λες και καλώς σας βρήκα, αλλά τα σχόλια για το Halford και το Midnight δεν ξέρω αν θα κατορθώσω να τα ξεπεράσω έτσι εύκολα...και πες στον άλλο τον κόπανο να κόψει τις ανοησίες με το στρατό γιατί μου έχει ανεβάσει το αίμα στο κεφάλι!!! Μα καλά, σας αρέσει αυτό το humor; Τέλος πάντων, ξαναλέω, καλώς σας βρήκα...


    Aδερφε μου, μην παιρνεις στα σοβαρα τον καθε κρετινο εδω μεσα.
    Ατομακια που δεν ενιωσαν, δε μπορεσαν, δεν αντεξαν να καταλαβουν που κρυβονται Αληθινες εννοιες στη ζωη οπως Κουραγιο, Δυναμη, Οργη, Πιστη, και κοροιδευουν πραγματα που δε θα νιωσουν ποτε, ειναι πολυ μικρα για να αγγιξουν την Ψυχη.

    Οταν ο Χαλφορντ δινει ολο του το ειναι στο Jawbreaker, οταν προκαλει ριγη συγκινησης στο Before the Dawn, ναι ακομα και οταν σε κανει να νιωθεις ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ στο Eat me alive, ολοι αυτοι οι μικροι, οι κακεντρεχεις, δε μπορουν να συλλαβουν ουτε μιση ιντσα απ το μεγεθος του Metal God, οταν οι Crimson Glory απ την ωμη μεταλλικη επιθετικοτητα του Red Sharks φτανουν στο κρεσεντο δακρυων του Lonely nights, ολοι αυτοι πως μπορουν να αντιληφθουν τι σημαινει να νιωθεις στο πετσι σου αυτη τη μουσικη, αυτους τους στιχους.

    Ο αλλος μιλαει για στρατο. Τι ξερει αυτος απο Ανδρεια. Πατανε ενα κουμπακι και κατι εγινε. Μονο εκεινες οι εποχες αξιζαν που ο καθενας ηταν Ηρωας για τον εαυτο του, αλλα δεν ειναι η ωρα η το μερος εδω για τετοιες κουβεντες. Απο τετοια ψευτοφασιστακια γεμισαμε.

    Μεταλ ειναι να το ζεις. ειναι να σε γεμιζει με την οργη του πανθηρα το Night Crawler, να σφουγγιζεις τα βλεφαρα με τον λυρισμο ενος Perfect Mansions, να ροκαρεις ανελεητα με το Living for tonight, αυτο ειναι το μεταλ, να γρονθοκοπεις το κατεστημενο με το Afraid to Shoot Strangers, να γινεσαι ο κιθαριστας των ονειρων σου στο Fighting the World, να ταξιδευεις και συναμα να εισαι εδω σε ενα Quest for Tanelorn, να ΞΕΡΕΙΣ οτι εισαι ανωτερος με ενα Μetal Heart, να ρεει στο αιμα σου το ατσαλι.

    Αυτο δε μπορει να σου το παρει κανεις. Κρατα, αδερφε. Ολοι εμεις που ξερουμε ειμαστε μαζι σου.


    FOR AS LONG MY BLOOD IS MADE OF STEEL
    FOREVER TO BE TRUE, AND NEVER SHALL KNEEL.








    TΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ.


    Ενταξει, εχει παραγινει το πραγμα εδω μεσα με τον καθε Σταχτοπουτανο που μπαινει και μας λεει για δακρυα και κλαμματα λες και ειμαστε προσκοπινες-οδηγινες.

    Καλω αν υπαρχει καποιος Μοντερεητορ του Τζενεραλ Ντισκασσιον να βαλει επιτελους μια ταξη και ενα τερμα, εχουμε γινει τα απαντα του Χανς Κριστιαν Αντερσεν.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  7. #277
    Senior Member Midnight's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    497

    Default

    Quote Originally Posted by Darkling View Post
    να ταξιδευεις και συναμα να εισαι εδω σε ενα Quest for Tanelorn
    Μου θύμισες γλυκές εφηβικές εποχές με αυτό, αδερφέ...On Our Quest For Tanelorn We''ll Lose Our Way...Moorcock κι Elric για πάντα! Να 'σαι καλά!
    ART IS A BLAST!!!

  8. #278
    Senior Member Midnight's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    497

    Default

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Ra Pariah, παρατηρώ τη λίστα με τους online users και δεν έχει τύχει μέχρι τώρα να είστε ταυτόχρονα online και εσύ και ο Midnight. Οπότε πλιζ πες μου ότι δεν είναι φέικ σου, γιατί θα 'ναι κρίμα να χάσει μέρος της αξίας του αυτό το ΤΟΠΙΚ
    Δεν είμαι συνηθισμένος να με αποκαλούν fake, και δη κάποιου, λες και είμαι ιδιοκτησία...
    Και έχει δίκιο, δεν έχεις παρατηρήσει καλά! Δεν έχουμε ανάγκη να φτιάξουμε fakes για να προβάλουμε τις απόψεις μας, είναι αρκετά δυνατές από μόνες τους, ώστε να στέκονται δίχως πατερίτσες!
    ART IS A BLAST!!!

  9. #279
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Oκ!

  10. #280
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ε παιδια!!! θυμαμαι ενα τοπικ που ελεγε να φτιαξουμε μπλουζες ΕΡ και δεν ξεραμε τι να μπει γιατι ολοι ποσταραν μαλακιες. Προτεινω να μπει τυπωμενη αυτη η σελιδα.

  11. #281
    Pethidine Blindgeo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Tarmon Gai'don
    Posts
    2,671

    Default

    Quote Originally Posted by locust View Post
    ε ρε μαλάκες, πρέπει να δουλέψω κιόλας

  12. #282
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ε παιδια!!! θυμαμαι ενα τοπικ που ελεγε να φτιαξουμε μπλουζες ΕΡ και δεν ξεραμε τι να μπει γιατι ολοι ποσταραν μαλακιες. Προτεινω να μπει τυπωμενη αυτη η σελιδα.
    εγω εκανα μια με τον αγαπημενο μου γιουζερ...



    αμα θελτε εδω ειμαστε

  13. #283
    To Defend Our Steel Ra Pariah's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    5,907

    Default

    00i00, φωτοτυπείο στις Σέρρες έχεις;
    ALL YOU THE TRUTHFUL SPRATTLE WITH ME,
    LET'S SWEEP THE FALSE ONES AWAY!


  14. #284
    To Defend Our Steel Ra Pariah's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    5,907

    Default

    Μάριος λέγεται ποιός;

    Razor;
    ALL YOU THE TRUTHFUL SPRATTLE WITH ME,
    LET'S SWEEP THE FALSE ONES AWAY!


  15. #285
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default

    Quote Originally Posted by Midnight View Post
    Quote Originally Posted by Darkling View Post
    να ταξιδευεις και συναμα να εισαι εδω σε ενα Quest for Tanelorn
    Μου θύμισες γλυκές εφηβικές εποχές με αυτό, αδερφέ...On Our Quest For Tanelorn We''ll Lose Our Way...Moorcock κι Elric για πάντα! Να 'σαι καλά!
    Και να ταν μοναχα αυτο αδερφε!

    Blow Your Speakers, Leather Rebel, η πρωτη σου Επανασταση, War Pigs, η πρωτη αντισταση στον κοσμο που μας θελουνε σκλαβακια, Crusader, πανοπλια και σπαθι στο μυαλο αποκτουν υποσταση, For whom the bell tolls (για ποιον αραγε?), I dont believe in Love, προδοσια και απελπισια γινονται ενα, ακομα και το Metal Warriors, "everyone of us has heard the call", γι αυτο ειμαστε εδω, για αυτο αυτοι ειναι εκει, τοσο μακρυα απο μας και το λαβαρο των θεων υψωνεται Ανεγγιχτο, Αμολυντο, Αμαραντο.

    WE LISTEN METAL
    WE BREATH METAL
    WE LIVE METAL
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •