Page 53 of 100 FirstFirst ... 343515253545563 ... LastLast
Results 781 to 795 of 1491

Thread: Γυμναζεστε... (Άσκηση και Διατροφή από τους ειδικούς του ER)

  1. #781

    Default

    ναι

    καληφα. βασικα εχω αντιληφθει οτι δε μπορω να ακουω μουσικη κατα τη διαρκεια της εκγυμνασης. προτιμω το λευκο θορυβο απο τα μηχανηματα και γινεται τρελο spaceout με το περα δωθε του κωπηλατικου

  2. #782
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    διάβασα "εγκυμοσύνης".
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  3. #783
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by antimusic View Post
    διάβασα "εγκυμοσύνης".
    δεν είσαι ο μόνος!
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  4. #784
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Χωρίς να θέλω να προβοκάρω, υπάρχει άνθρωπος που βρίσκει αυτού του είδους τη γυνακεία σωματική διάπλαση ωραία (προσπερνώντας τη φάτσα πορνοστάρ);

    Μια χαρά είναι η κοπέλα! Προτιμάς πατσοκοίλια;
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #785
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    έχει δυσαναλογία στο αποτέλεσμα.
    Rock or Nothing

  6. #786
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Έλα, εντάξει, I'm calling the exageration-police.

    Σε σχέση με τις τυπικές φουσκωτές των γυμναστηρίων έχει μια χαρά κορμό, ΔΕΝ έχει χερούκλες και ΩΜΟΠΛΑΤΕΣ, δέχομαι ότι έχει ποδάρες και κυρίως ΜΠΟΥΤΑΡΕΣ, αλλά πού το κακό αλήθεια και ρε φίλε, ΕΧΕΙ ΦΙΣΚΟΥΝΙΑ! Δηλαδή, εκεί που σε άλλα γυμνασμένα γυναικεία σώματα οι μύες έχουν καταπνίξει τους αγαπημένους μας αδένες, εδώ υπάρχουν και είναι ωραιότατοι.

    Θα ήθελα και μια πίσω άποψη βέβαια, για να μιλήσουμε για γλουτιαίους, αλλά φαντάζομαι ότι είναι επίσης σμιλεμένοι με το σκαρπέλο.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  7. #787
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    νταξ, δεν ξέρω τι γίνεται 'κει πάνω, αλλά εδώ δεν υπάρχει αυτό που λες "τυπική φουσκωτή" στην κλίκα των γυμναστηρίων. πιο γυμνασμένες μάλλον είναι οι γυμνάστριες (προφανώς) οι οποίες είναι μια χαρά σε γενικές γραμμές χωρίς να υστερούν στον τομέα που αναφέρθηκες. ερασιτεχνικά μία τύπισσα ξέρω να συναγωνίζεται άνδρες ασκούμενους, σειρά μου (38 ), η οποία νταρντανοφέρνει (στο γυμνασμένο) αλλά κ αυτή από στήθος δεν πάει πίσω.
    μάλλον αναφέρεσαι σε γυναίκες που ασχολούνται με το κακώς εννοούμενο body building και τρώνε και κανα "συμπληρωματάκι"
    Rock or Nothing

  8. #788
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by χελιδόνι View Post
    ναι

    καληφα. βασικα εχω αντιληφθει οτι δε μπορω να ακουω μουσικη κατα τη διαρκεια της εκγυμνασης. προτιμω το λευκο θορυβο απο τα μηχανηματα και γινεται τρελο spaceout με το περα δωθε του κωπηλατικου
    πάρε χελιδόνι μια γεύση από την πρώτη μέρα, να λιώσεις το κωπηλατικό

    Rock or Nothing

  9. #789
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    νταξ, δεν ξέρω τι γίνεται 'κει πάνω, αλλά εδώ δεν υπάρχει αυτό που λες "τυπική φουσκωτή" στην κλίκα των γυμναστηρίων. πιο γυμνασμένες μάλλον είναι οι γυμνάστριες (προφανώς) οι οποίες είναι μια χαρά σε γενικές γραμμές χωρίς να υστερούν στον τομέα που αναφέρθηκες. ερασιτεχνικά μία τύπισσα ξέρω να συναγωνίζεται άνδρες ασκούμενους, σειρά μου (38 ), η οποία νταρντανοφέρνει (στο γυμνασμένο) αλλά κ αυτή από στήθος δεν πάει πίσω.
    μάλλον αναφέρεσαι σε γυναίκες που ασχολούνται με το κακώς εννοούμενο body building και τρώνε και κανα "συμπληρωματάκι"

    Ναι Raven, ακριβώς αυτές εννοώ, γιατί η κοπέλα στη φωτογραφία δεν είναι καν γυμνάστρια, είναι σίγουρα κάτι παραπάνω. Δεν αναφέρομαι σε κοπέλες που απλά πηγαίνουν στο γυμναστήριο ή έστω είναι και πιο dedicated στην καθημερινή τους άθληση, γιατί ούτε κάτι τέτοιο είναι το κορίτσι της φωτογραφίας. Και όπως και να το κάνεις, το μέτρο σύγκρισης δεν είμαστε εσύ κι εγώ (λολ, σίγουρα όχι εγώ χα χα) και ιδιαίτερα στις κοπέλες το μπόντυ μπλήντινγκ είναι που "χαλάει" τα σώματα κι όχι κάποιο άθλημα. Οι περισσότερες αθλήτριες έχουν ωραία σώματα, εκτός από τις περιπτώσεις που λόγω της φύσης του αθλήματος συγκεκριμένες μυικές ομάδες είναι αρκετά πιο τουμπανιασμένες. Από εκεί και πέρα όμως, θεωρώ ότι η συγκεκριμένη κοπελίτσα είναι πραγματικά μια χαρά.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  10. #790
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    Quote Originally Posted by χελιδόνι View Post
    ναι

    καληφα. βασικα εχω αντιληφθει οτι δε μπορω να ακουω μουσικη κατα τη διαρκεια της εκγυμνασης. προτιμω το λευκο θορυβο απο τα μηχανηματα και γινεται τρελο spaceout με το περα δωθε του κωπηλατικου
    πάρε χελιδόνι μια γεύση από την πρώτη μέρα, να λιώσεις το κωπηλατικό

    αδικία. θα κλέβει στις κάμψεις...
    1) e4, c5
    2) Νf3

  11. #791

    Default

    ΠΙΝΚ

  12. #792
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Ω! Μα δεν ήταν ανάγκη!
    1) e4, c5
    2) Νf3

  13. #793
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Geia sou re atom smasher me ta oraia sou

  14. #794
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    πάρτε κ εδώ (με πολύ λιγότερο κωπηλατικό), αλλά σε επίπεδα για πολύ προχωρημένους.
    http://www.muscleandfitness.com/work...sails-cast-fit
    Rock or Nothing

  15. #795
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    κάπου εδώ να πούμε πόσο μαλακισμενοι μυς ειναι οι κοιλιακοί. Αποδυναμώνονται μετά από μια βδομαδα
    Vielen Dank für alles was mal war

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •