Page 85 of 100 FirstFirst ... 3575838485868795 ... LastLast
Results 1,261 to 1,275 of 1491

Thread: Γυμναζεστε... (Άσκηση και Διατροφή από τους ειδικούς του ER)

  1. #1261

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    τα πιο πολλά σε αυτό το θέμα τσάμπα τα γράφουμε, να ξέρεις
    Χαχαχα το υποψιάζομαι αυτό. Αλλά ήθελα ένα feedback από περιέργεια

  2. #1262
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    taliban δείχνει μάχιμος όμως \m/
    Rock or Nothing

  3. #1263

    Default

    Τα γραψα αναλυτικά και με εικονίτσες αφού

    Περιμένω και φώτο με σπαγκάτο

  4. #1264
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Raven Lord View Post
    τα πιο πολλά σε αυτό το θέμα τσάμπα τα γράφουμε, να ξέρεις
    ΜΟΝΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕΞΙΣΜΟΣ.

    Spoiler
    να προσέξεις αυτή τη θυληκή πλευρά του εαυτού σου
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #1265
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    δε θα αποβάλεις τη ρετσινιά του σεξιστή γράφοντας άσχετες μαλακίες στο πιο σοβαρό θέμα του er
    Rock or Nothing

  6. #1266
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Δυσκολο το σπαγγατο, ισως μεχρι το πασχα αμα δε βαρεσω καμια καταθλα/πρεζα μεχρι τοτε που ειναι πολυ πιθανο.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  7. #1267

    Default

    Όλα γίνονται αν το θες
    Αφού κατάφερα να βγάζω συνεχόμενες έλξεις, το χεις το σπαγκάτο

  8. #1268
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by Taliban View Post
    Δυσκολο το σπαγγατο, ισως μεχρι το πασχα αμα δε βαρεσω καμια καταθλα/πρεζα μεχρι τοτε που ειναι πολυ πιθανο.
    Δεν βαράς μερικά πουσαπς παραπάνω να σε στρώσουν αντι για καταθλα; Πρέζα οκ απλά κάψιμο.

    Πήγα και έτρεξα 1 ώρα χθες...αργά, πολύ αργά... Δεν βλέπω να προλαβαίνω για μαραθώνιο τον Σεπτέμβριο.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  9. #1269
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by lady_of_winter View Post
    Αφού κατάφερα να βγάζω συνεχόμενες έλξεις, το χεις το σπαγκάτο
    τα 'παμε
    Rock or Nothing

  10. #1270
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Κάνανε μετρήσεις σήμερα στο γυμναστήριο τσάμπα και πήγα. 23% λίπος, 93 κιλά, bmi 31...ηλικία 43...ιδεατό βάρος 66κ. Ούτε η αστείο κάτω από 75...αλλά και πάλι έχω 18 έξτρα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  11. #1271
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    Quote Originally Posted by atom_smasher View Post
    23% λίπος, bmi 31
    αυτο ειλικρινα πως γινεται; Θα πρεπει να είσαι χτισμένος κι αν εισαι δε σε νοιαζει το bmi
    Vielen Dank für alles was mal war

  12. #1272
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Ή να ήταν ανακριβής η μέτρηση.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  13. #1273
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    σίγουρα οι μετρήσεις αυτές δεν έχουν και μεγάλη αξιοπιστία. πάντως 23% λίπος δεν το λες και λίγο για άντρα τη στιγμή που το average είναι 17-19%.
    το bmi είναι όντως μαλακία δείκτης, μη δίνετε και πολύ σημασία. μπορεί να σου βγάλει κάποιον αθλητή υπέρβαρο.
    θα έλεγα να δίνεις σημασία μόνο στο ποσοστό λίπους και για να τσεκάρεις μόνος σου την ακρίβεια της μέτρησης υπάρχουν ένα σωρό "μηχανάκια" στο ιντερνετ που με τη βοήθεια μιας μεζούρας σου κάνουν μια καλή προσέγγιση (δοκίμασε τον υπολογιστή του us navy π.χ.).
    και για να πας από το 23% στο 17% είναι σχεδόν αποκλειστικά θέμα διατροφής. μην πλακώνεστε τσάμπα στο τρέξιμο και τα γυμναστήρια.
    Rock or Nothing

  14. #1274
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    ναι ανέφερε ότι έχω ιδιαίτερα μεγάλο όγκο μυών. Το δείχνει και η μέτρηση. και κάπου και αυτός αναρωτήθηκε τι παίζει με την φάση μου. Πάντως 93 κιλά δεν τα λες και λίγα αν και γενικά δεν είμαι λεπτοκαμωμένο σκαρί. Και να σκεφτείτε πως έχω χάσει και 4-5 από όταν γύρισα από Αθήνα.
    Last edited by atom_smasher; 14-02-2018 at 13:43.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  15. #1275
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    bmi μεγαλη φολα. Εχω φτασει τα 107 με οχι κανα τραγικο ποσοστο λιπους και ειμαι κανα δυο ποντους πανω απο 190 (δεν εχω μετρηθει με ακριβεια χρονια). Χωρις ρουχα δειχνω αρκετα αδυνατος (ειδικα χερια ποδια). Οποτε την επομενη φορα που καποιος θα πει τη μαλακια "επρεπε να εισαι 10 κιλα κατω για το bmi σου να του πειτε να παει να γαμηθει.
    Atom κοψε τη ζαχαρη, τα πολλα ψωμια και προσπαθησε να βαζεις λιιιγο μικροτερη μεριδα. Θα δεις διαφορα αρκετα γρηγορα.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •