Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 98

Thread: Παιδικά κόμπλεξ κτλ.

  1. #31
    Senior Member rage for order's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Inequality Street
    Posts
    2,414

    Default

    και μιας και συμφωνήσαμε όλοι

    ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΘΝΩΝ ΔΙΑΛΥΘΕΙΤΕ!

  2. #32
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εχω μια ταση να εχω αρνητικη προδιαθεση σε οτιδηποτε υποτιθεται οτι "γαμαει μλκ ειναι το καλυτερο τραγουδι/ταινια/ποιημα/κατουρημα/γκομενακι ολων των εποχων" με συνεπεια να μου τη σπανε καποιες γαματες ταινιες και καποια γαματα τραγουδια (ποιηματα δε διαβαζω, το κατουρημα ειναι παντα θεικο και στα γκομενακια γινομαι αντικειμενικος γιατι δε με παιρνει). Και γενικα εχω μια αντιδραστικη προδιαθεση προς οτιδηποτε γινεται "αξιωματικο αποδεκτο" στην κοινωνια, αφου ακομα και τωρα αν με ρωτησεις θεωρω οτι ολα ειναι γκρι και δεν υπαρχει ασπρο και μαυρο, ολα καπου ενδιαμεσα παιζουν. Απλα καποια ειναι καλυτερα απο αλλα, αλλα μεχρι εκει. Επισης, ολοι το ξερουμε οτι το Host ειναι αλμπουμαρα ε.

    Επισης πριν χρονια λογω συγκεκριμενων μαθηματων και διαλεξεων στη σχολη μου και επειδη δε μου εβγαινε τιποτα ειχα αποφασισει οτι το συμπαν ειναι ντετερμινιστικο και οτι δε μπορεις να κανεις τιποτα για τη ζωη σου, οτι ειναι να γινει θα γινει, κι ετσι ειχα παραιτηθει απο την προσπαθεια στα περισσοτερα γυρω μου και απλα περιμενα να γινουν γιατι ετσι επρεπε. Μαλακας, ξερω. Αλλα ευτυχως αλλαξα αποψεις!

  3. #33
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    Default

    Ποτε δεν γουσταρα αυτη την υποκρισια του στυλ "Ειναι θειος/θεια/ξαδερφος/ξαδερφη πρεπει να τους αγαπας".Δεν ξερω κατα ποσο θεωρουμαι ον τοπικ αλλα σιχαινομαι απο παιδι ολες αυτες τις και καλα "οικογενειακες" συγκεντρωσεις,ιδιως τις μερες των γιορτων που κανουν τα χριστιανοπροβατα οπου και καλα υπαρχει αυθονο κεφι αλλα εκτος τραπεζιου παιζει το θαψιμο και η πουστια του αιωνα.
    Мама Люба давай, давай, давай


  4. #34
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Νασουμ θεικη υπογραφη, ξερω οτι ειναι νειζουμ, το ακουσα στην εκπομπη λολ, αλλα πιο καλτ το νασουμ.

  5. #35
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    Default

    Ακολουθει ποστ.
    Last edited by Nasum; 13-04-2009 at 21:35.
    Мама Люба давай, давай, давай


  6. #36
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Εχω μια ταση να εχω αρνητικη προδιαθεση σε οτιδηποτε υποτιθεται οτι "γαμαει μλκ ειναι το καλυτερο τραγουδι/ταινια/ποιημα/κατουρημα/γκομενακι ολων των εποχων" με συνεπεια να μου τη σπανε καποιες γαματες ταινιες και καποια γαματα τραγουδια (ποιηματα δε διαβαζω, το κατουρημα ειναι παντα θεικο και στα γκομενακια γινομαι αντικειμενικος γιατι δε με παιρνει). Και γενικα εχω μια αντιδραστικη προδιαθεση προς οτιδηποτε γινεται "αξιωματικο αποδεκτο" στην κοινωνια.
    Και καλα κανεις.

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Νασουμ θεικη υπογραφη, ξερω οτι ειναι νειζουμ, το ακουσα στην εκπομπη λολ, αλλα πιο καλτ το νασουμ.
    Мама Люба давай, давай, давай


  7. #37
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    νάζουμ είναι.

  8. #38
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    Default

    Nasum (pronunciation [Na:sum])

    Edit:Aκουστε το Blind World
    Last edited by Nasum; 13-04-2009 at 22:14.
    Мама Люба давай, давай, давай


  9. #39
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Αυτή τη στιγμή απολαμβάνω το κοτόπουλο σπέσιαλ μου αλλά σκέφτομαι το Θεό εκεί ψηλά να με κοιτάει με ειρωνικό χαμόγελο και να λέει "φάε μαλάκα, αλλά όταν θα είσαι κωλόγερος και θα σε τρέχουν στα νοσοκομεία και θα κάνεις προσευχές και θα ζητάς συγχώρεση, ταρχίδια μου θα πάρεις" και αναρωτιέμαι αν αξίζει τον κόπο ένα παιδικό κόμπλεξ να μου γαμήσει τη μετα θάνατο ζωή.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  10. #40
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    Quote Originally Posted by Nasum View Post
    οπου και καλα υπαρχει αυθονο κεφι αλλα εκτος τραπεζιου παιζει το θαψιμο και η πουστια του αιωνα.
    καλά πέρα από τους γάμους και τις χαρές βάλε κηδείες και μνημόσυνα [μέχρι τα 6μηνα που μαζεύουν κόσμο] που είναι όλοι αγαπημένοι και κοντά στους κοντινούς αυτού που έφυγε μέχρι που απομακρύνονται κάνα μέτρο και αρχίζουν το θαφτίρι.

    παράδειγμα από παιδική ηλικία, διάφορα σκηνικά που κάτσανε μετά τον θάνατο της μάνας μου, όπου από το πουθενά έβλεπες κόσμο να έρχεται σπίτι μου [που δεν τους ήξερα] κ μετά τις αγάπες και τις λατρείες τους άκουγα σε ομαδούλες να βγάζουν το φτυάρι για το παραμικρό από διάφορα για τον νεκρό -που πριν λέγανε τα καλύτερα-, την οικγογένειά μας μέχρι που συγκεκριμένα για μένα και τις αδερφές μου είχαν βγάλει πλάνο ζωής μέχρι τα 40 κλπ κλπ κλπ.

    ε από τότε μου έχει μείνει μια απέχθεια για κάθε τι οικογενειακό, πράγμα που τους έδειχνα, οπότε μετά από κάποια ηλικία σταμάτησαν να με πρήζουν να πηγαίνω στις συνεστιάσεις.

    παράδειγμα δεύτερο πιο μεγάλη, όταν πέθανε ο πατέρας μου που άρχισαν να μαζεύονται πάλι κόσμος σπίτι που είχα να δω από την προηγούμενη μάζωξη, αλλά αυτή την φορά τους διαολόστειλα.
    κ όσο για "αγαπημένους συγγενείς" περιττό να πω πως στα 6μηνα του παραλίγο να φύγουν κλωτσοπατινάδες με μένα και την αδερφή του έξω από την εκκλησία. χμου. δεν την έχουμε ξαναδεί από τότε.

    χμου... νομίζω πως τα χαζά μου κόμπλεξ από τα παιδικά/εφηβικά μου χρόνια τα έχω ξεπεράσει οπότε θα μείνω σε αυτά, εκτός και αν θυμηθώ τίποτις άλλο.

    satan was a lez

  11. #41
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    μπορεις να μετανοησεις για το κοτοπουλακι , ανα πασα στιγμη... και αν αφησεις και ενα μικρο ακινητακι στην εκκλησια του ιησου.. ολα κομπλε!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  12. #42
    Senior Member ~ladykiller~'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    a hole in the wall
    Posts
    4,499

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    αναρωτιέμαι αν αξίζει τον κόπο ένα παιδικό κόμπλεξ να μου γαμήσει τη μετα θάνατο ζωή.
    χειρότερο είναι να κάνεις μια ζωή "καθώς πρέπει" με τον φόβο της ζωής μετά και τελικά να πάρεις τα αρχίδια σου.

    satan was a lez

  13. #43
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by Nasum View Post
    Ποτε δεν γουσταρα αυτη την υποκρισια του στυλ "Ειναι θειος/θεια/ξαδερφος/ξαδερφη πρεπει να τους αγαπας"
    Ναι ρε φίλε. Χρόνια τώρα αυτό το πρόβλημα με την αδερφή μου.

    -Με μισεί σου λέω κι εγώ την αντιπαθώ κάργα. Θέλει το κακό μου.
    -Απαπαπαπα, δε μπορεί! Αδερφή σου είναι! Σ'αγαπαέι!


    Πίπες.

    Και το κόλλημα με τα φανταστικα/τέλεια πράγματα του φιξξξερ, με τη διαφορά οτι δεν τα μπορώ να με πρίζουν φάση "άκου το ρε! είναι τέλειο! Φανταστικό! Άκου! Άκου! Άκουσες? Ακόμα?!"
    Το πρίξιμο με κάνει να πεισμώνω ασυνείδητα κ να μη θέλω να ακούσω.

  14. #44
    Milf & Cookies sabbattack's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Nuevo Mundo
    Posts
    4,078

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Αυτή τη στιγμή απολαμβάνω το κοτόπουλο σπέσιαλ μου αλλά σκέφτομαι το Θεό εκεί ψηλά να με κοιτάει με ειρωνικό χαμόγελο και να λέει "φάε μαλάκα, αλλά όταν θα είσαι κωλόγερος και θα σε τρέχουν στα νοσοκομεία και θα κάνεις προσευχές και θα ζητάς συγχώρεση, ταρχίδια μου θα πάρεις" και αναρωτιέμαι αν αξίζει τον κόπο ένα παιδικό κόμπλεξ να μου γαμήσει τη μετα θάνατο ζωή.
    σημερα. πριν τα ξυδια εφαγα ινδικα πιτογυρα που τους γαμιεται η μανα που τα πηγανε 3μιση ευρω και βαλανε πατατες. πλεον μονο στο πακιστανι στη βικτωρια.

    αλλα πας μπροστα. οταν σου δινει αρχιδια ο θεος θα τα τσιμπαμε παρεα

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    270

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Επισης, ολοι το ξερουμε οτι το Host ειναι αλμπουμαρα ε.
    nai to kseroume alla einai to mono tous pou aksizei ligo! mouaxaxaxaxa!

    on topic:an kai anaptyksate kati diaforetiko apo auto pou perimena ws "komplex" tha apantisw ki egw sxetika me tis oikogeneies!oute egw goustara theious/ksaderfes/giagiades an DEN aksizan na tous goustarw! auto fysika itan ekneuristiko se thanatous gt eprepe na trexw se keidies,se nosokomeia (gia na dw "ti kanei o theios mou" - pote dn to katalava auto:afou exei karkino ston pneumona apo ta kwlotsigara kai pethanei! auto kanei) allote piga allote dn piga! kai epeidi eimai true oute lefta (thelw na) pairnw apo tis giagiades kai kathe fora me prizoun kana tetarto mexri na ta dextw!kai telika ta dinw stin mana mou na paei supermarket ksero go!

    epeisis ekneuristiko einai oti i kathe theia epeidi exei na se dei apo tote pou isoun 12 nomizei oti mporei na sou xouftwnei ta magoula me ta vromika sapia xeria tis,na sou afinei ta sixamena salia tis kai FYSIKA oti exei kai dikaioma na sou pei: vgale to skoulariki/kourepsou/ktl les kai eimai ktima tis i akoma 12 xronwn! tin teleutaia fora paraligo na tis prosgeiwthoun ta kleidia sto kefali tis!

    on topic ston titlo: komplex einai ta parapanisia kila pou exw apo triti dimotikou kai dn len na fygoun!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •