Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 98

Thread: Παιδικά κόμπλεξ κτλ.

  1. #16
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    περιπου οπως το ειπε ο σααρμπρικεν οφ ντεθ,ειμαι εγω με το κρεας.το μισουσα το γαμημενο,ειτε ηταν μπιφτεκι ειτε ηταν οτιδηποτε.και για να το φαω επρεπε να κατεβασω μισο λιτρο κοκα κολα.μετα εκοψα το κρεας και ηρεμησα.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  2. #17
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    και. τι. τρως. ρε.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  3. #18
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    φρουτα.λαχανικα.οσπρια.σοκολατες(καποτε...).
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  4. #19
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default

    ...άμα έκοψες και τις σοκολάτες είσαι για μπάτσες.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  5. #20
    Anti-Hero Reject's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    3,708

    Default

    διαλυθηκαν τα δοντια μου ρε μλκ,τι να κανω.
    Barry Prudom-He's Public Enemy No1.

  6. #21
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    τωρα τιποτα.επρεπε να τα πλενεις πιο συχνα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  7. #22
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    ενα απο τα χιλιαδες μου ειναι οτι δεν παλευω με τιποτα
    τις βαβουρες φαση γαμοι-κηδειες-βαφτισια και οι δικοι μου με εσερναν μαζι τους ως τα 15-δεν εχω χειροτερο να τρωω στη μαπα συγγενεις και μαλακες που εχεις να δεις χρονια και σου γυρνανε τα αντερα ή σε αρχιζουν στη παπαρολογια


    τοτε αποφασισα να παρω δραστικα μετρα και σε ενα γαμο σκαω με φιλο εκκλησια τυφλα-και αρχιζουμε το γλεντι........

    απο τοτε ξεμπερδεψα
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  8. #23
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    δεν μπορω να φαω χωρις να διαβαζω... οπως και με το χεσιμο.. με αποτελεσμα να τρωω παντα μονος στο τραπεζι .. που γαμαει.. α και εχω μισος με οτιδηποτε εχει να κανει - μα ειμαστε οικογενεια - .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  9. #24
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    δεν μπορω να φαω χωρις να διαβαζω.
    Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια.

  10. #25
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Εγώ δεν έχω τόσο αθώα κόμπλεξ.

    Επίσης μ'άρεσε πολύ η κατασκήνωση ^_^

  11. #26
    Serpico! Boom!'s Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    (s)Aint Shitty
    Posts
    4,715

    Default

    Quote Originally Posted by stam and the witches View Post
    η θάλασσα. Με εκνευρίζει απίστευτα, μόνο ο αέρας με την αλμύρα στην παραλία αρκεί για να μου χαλάσει τη διάθεση.
    Quote Originally Posted by GG* View Post
    ενα απο τα χιλιαδες μου ειναι οτι δεν παλευω με τιποτα
    τις βαβουρες φαση γαμοι-κηδειες-βαφτισια και οι δικοι μου με εσερναν μαζι τους ως τα 15-δεν εχω χειροτερο να τρωω στη μαπα συγγενεις και μαλακες που εχεις να δεις χρονια και σου γυρνανε τα αντερα ή σε αρχιζουν στη παπαρολογια
    Quote Originally Posted by freak brother View Post
    α και εχω μισος με οτιδηποτε εχει να κανει - μα ειμαστε οικογενεια - .
    Και εννοειται το ποστ του Ace.
    They say we've got a lifetime, but we know that ain't true.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    εδώ
    Posts
    890

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Σήμερα ξεκινά η Μεγάλη Βδομάδα και σκεφτόμουν ότι τα τελευταία 10 χρόνια τουλάχιστον δεν έχει υπάρξει μέρα της εκάστοτε Μ.Β. που να μην έχω φάει κρέας. Και προφανώς αυτό γίνεται γιατί η αθώα παιδική ψυχούλα μου είχε δεινοπαθήσει με τις καταναγκαστικές νηστείες στο σπίτι και όταν άρχισαν να τις περισσεύουν κάποια λίγα λέφτα (της αθώας παιδικής ψυχούλας μου), τα έβερεστ άρχισαν να παίρνουν φωτιά. Με θυμάμαι να πηγαίνω να κοινωνήσω 8-9 το πρωί και να μυρίζω ουγγαρέζα ξερωγω.

    Τώρα που μεγάλωσα και ωρίμασα καταλαβαίνω τα λάθη και τις αμαρτίες μου και προφανώς έχουν περάσει δεκαετίες ολόκληρες από τότε που κάποιος αποφάσιζε τι θα φάω, αλλά το έθιμο παραμένει, δηλαδή αισθάνομαι ότι παραβαίνω τη συμφωνία με τον εαυτό μου αν δε φάω κρέας μια μέρα.

    Pathetic.

    Πείτε και σεις μαλακισμένα παιδικά κόμπλεξ που κουβαλάτε ακόμα.
    What he said! Κάθε Μεγάλη Παρασκευή, αφού έχει μόλις περάσει ο Επιτάφιος έσκαγα (και όποτε είμαι at home συνεχίζω να σκάω) στα Everest στην Πλατεία (μία είναι η Πλατεία) και να παίρνω ένα hot dog με πατάτες! \m/

    Θυμάμαι τα πρώτα χρόνια που καθιερώσαμε το έθιμο τούτο με έναν φίλο μου να χασκογελάμε σα χαζά επειδή νομίζαμε πως μας κοιτούσανε με μισό μάτι τα παπούδια που είχαν ξεμείνει στο τέλος του 'πιταφίου και είμασταν και πολύ επαναστάτες κι ετσ. \m/

  13. #28
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default

    το πιθανοτερο ειναι να σας κοιταγαν και να προσπαθουσαν να μαντεψουν τη ρατσα γατα ηταν το λουκανικο που τρωγατε
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  14. #29
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default

    Eχω ενα θεμα με τα παντρολογηματα.
    Μεγαλο σοϊ γαρ, απο μηδεν ηλικια ζω ασταματητα λογοδοσηματα, παντρειες, γεννητουρια.
    Σε τετοιο βαθμο, που οταν ηρθε και η δικη μου ωρα-μουχαχαχαχαχα γαμω ακουστηκε αυτο-επαθα δυσκοιλιοτητα για καμια βδομαδα απο το ζορι μου.


    Επισης εχω ακομη φοβια με τον εξορκιστη. Και γενικως με εχει σημαδεψει η φαση να μιλαει ενα αθωο πλασματακι με την διαβολοφωνη. Καμια φορα το βραδυ αναβω ολα τα φωτα γιατι μου παει 5-5 αν το σκεφτω. Και κλασικα το σκεφτομαι οταν ειμαι μονη.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  15. #30
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by GG* View Post
    ενα απο τα χιλιαδες μου ειναι οτι δεν παλευω με τιποτα
    τις βαβουρες φαση γαμοι-κηδειες-βαφτισια και οι δικοι μου με εσερναν μαζι τους ως τα 15-δεν εχω χειροτερο να τρωω στη μαπα συγγενεις και μαλακες που εχεις να δεις χρονια και σου γυρνανε τα αντερα ή σε αρχιζουν στη παπαρολογια
    τίποτάλλο.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •