Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 256 to 258 of 258

Thread: Αυτοκτονω.

  1. #256
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    o griffith γιατι κανει σαν κακογαμημενη πουστρα?
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #257
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Razor View Post
    ναι και θα μαζευω τα σαπια ποντικια και τις εμετοσακουλες
    ασε που ειμαι ετοιμος για ΣΟΒΑΡΗ σχεση
    θα σου βγει πιο ακριβό , πίστεψέ με
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #258

    Default

    Quote Originally Posted by Shadowking View Post
    Quote Originally Posted by phthoggon View Post
    ε, μοιράσου την σοφία σου, μη ντρέπεσαι. Αυτό που λέει δηλαδή ο Εντρανσεμπέριουμ σου φαίνεται πιο κοντά στην πραγματικότητα ας πούμε.
    καθαρά για το κατά κεφαλήν εισόδημα ήταν η παρατήρηση μου, ότι δηλαδή το ΑΕΠ/πληθυσμό δεν λέει τίποτα για το βιοτικό επίπεδο μιας χώρας, όσον αφορά την πλειονότητα του κόσμου τουλάχιστον.

    Δεν ξέρω τι κάνουν εκεί στο αμέρικα και το πως πλουτίζουν σερβιτόροι και σκουπιδιάρηδες και γίνονται bill gates με ημιαπασχόληση.
    ναι ρε παιδί μου, αλλά έχει ένα νόημα αν έχεις μια ιδέα για την κατανομή του πλούτου, στο περίπου είναι παρόμοια στις δυτικές χώρες, δεν συγκρίνουμε ντουμπάι με αφγανιστάν ξερω γω. Ε και γω έκανα μία μέθοδο των τριών στο κεφάλι μου, δηλαδή GDPUSA=$47,422, GDPGRC=32.005, πραγματικός part time μισθός για ελλάδα 500 ευρώ, USA ε πόσο, 800-1000? Με την καμία παραπάνω. Και επειδή το έψαξα τώρα και λίγο για να είμαι σίγουρος ότι δε λέω παπαριές, πάρε και μία πιο σοβαρή πηγή

    The "typical" US worker earned $23,962 in 2005
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •