Page 7 of 40 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 91 to 105 of 595

Thread: Welcome to vBulletin :D >ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ LOGIN και γενικότερα bug reports<

  1. #91
    raz smash Abruzzi's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    afk
    Posts
    7,701

    Default

    πειτε λιγο πως βαζουμε μικροτερο text,[size=-2] δεν

  2. #92

    Default

    Quote Originally Posted by Fireknight View Post
    nai ta ikonidia 8a mporousan na einai kalitera , toulaxiston sta topics me ta nea post an ginete .
    edit: tora pou ta vlepo , an mporousame na exoume mono ta
    "No new posts icon" gia ola osa den exoun new post kai
    "Hot thread with new posts icon" gia ola osa exoun new post .
    8a itan kapos kalitera

    ksanaedit: leptomeria , alla kala 8a itan ta nicks na exoun pio mikri grammatoseira giati merika pou eine poly megala xalane to style

    Χμου, βασικά γιατί δυσκολεύετε τη ζωή σας και κοιτάτε στα εικονίδια τέρμα αριστερά τη στιγμή που σε όσα έχουν νέα post υπάρχει αυτό: το εικονίδιο πριν το subject;
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  3. #93
    Senior Peligro dopefiend's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Jonestown
    Posts
    1,827

    Default

    - και στα δύο themes δεν επιτρέπει το "multiquoting" όταν πατάς "quote" και το υπάρχον ποστ περιέχει ήδη 1 τουλ. quote.

    - να γίνει μικρότερο το font των nicknames.

    - το view your posts μόνο εγώ το χρησιμοποιούσα? αν μπορούσε να μπεί ενα εξτρα τέτοιο κουμπάκι στο toolbar θα ήταν πολύ βολικό.

    - επίσης απ'ότι έχω παρατηρήσει γενικά στο vBulletin το New Posts διαφέρει από το Today's Posts από την άποψη ότι δε σου δείχνει όσα topics επισκεφτείς μετά το login σου. Γενικά θα βόλευε να σου δείχνει όλα τα topics που έγιναν νέα ποστς από την τελευταία φορά που μπήκες. δηλαδή σαν το today's posts απλά να μην είναι μόνο τα σημερινά αλλά απο το τελευταίο σου login. και να αντικαταστήσει το "New Posts". Καλό?


    We work in the dark. We do what we can to battle the evil that would otherwise destroy us. But if a man's character is his fate, this fight is not a choice but a calling. Yet sometimes the weight of this burden causes us to falter, breaching the fragile fortress of our mind, allowing the monsters without to turn within. We are left alone staring into the abyss, into the laughing face of madness.

  4. #94
    Радость простых мелодий Fireknight's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Øresund
    Posts
    2,439

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonlord View Post
    Χμου, βασικά γιατί δυσκολεύετε τη ζωή σας και κοιτάτε στα εικονίδια τέρμα αριστερά τη στιγμή που σε όσα έχουν νέα post υπάρχει αυτό: το εικονίδιο πριν το subject;
    sosta , apla ta eikonidia me hot topics klp perissotero mperdevoun para voi8an .
    Leptomeries vevea , pou malon 8a syni8isoume se liges meres .
    the game is the game

  5. #95

    Default

    χμμμ κατι αλλο.

    οταν καποιος ποσταρει ενα λίνκ το οποιο ειναι μεγαλο, στο παλιό φόρουμ το συμαζευε αυτοματα βαζοντας αποσιωπητικα στο μεσον της διευθυνσης.

    Τα παρόντα θεματα δεν το κανουν αυτο με αποτελεσμα να ξεκωλιαζεται στο πλατος της η οθονη και εμφανίζεται μπαρα με αποτελεσμα το ακρως σπαστικο navigation και στον αξονα ΧΧ'.

    Στο Dark Theme μου το κανει πολυ πιο εντονα.
    Ενω στο Bright Testing Theme λιγότερο.



    ΕΝΤΙΤ: Βασικα στο ΝΤΑΡΚ το κανει περισσοτερο.

    Παραδειγμα ποστ: http://www.electricrequiem.com/forum...9&postcount=69


    Και επίσης επιμηκύνει (παρασερνει) και όλα τα υπολοιπα ποστ που δεν εχουν εντερ φτιαχνοντας μια απαισια ευθεια γραμμη.

    Εσας ετσι ειναι???
    Ο Μαξ ήταν εγωιστής.

  6. #96
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Bright testing το δείχνει με τα αποσιωπητικά και με τα πάντα όλα, και δεν ξεχειλώνει τη σελίδα.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  7. #97
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Στο testing dark (δεν ξέρω αν ισχύει και για τα άλλα) δεν υπάρχει ενιαία γραμμή για τα profiles των πόστερς αριστερά των πόστ, πχ εδώ http://www.electricrequiem.com/forum...=15115&page=22

  8. #98
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    Ισχύει, τα μακρουλά νιξ μπζιλοκσεχειλώνουν το πλαίσιο αριστερά.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  9. #99

    Default

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Στο testing dark (δεν ξέρω αν ισχύει και για τα άλλα) δεν υπάρχει ενιαία γραμμή για τα profiles των πόστερς αριστερά των πόστ, πχ εδώ http://www.electricrequiem.com/forum...=15115&page=22
    Χμ, that's not a bug, that's a feature. Χίλιες φορές καλύτερα έτσι παρά να ξεχείλωνε όλη η αριστερή στήλη.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  10. #100
    Πουλο απο δω μεσα Boris-san's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Δε λεμε,περιφρουρειται
    Posts
    1,866

    Default

    Na elpisoume oti 8a ksanampei kai ER logo panw?
    Τα λεμε:και να θυμαστε παντα οποτε ειστε ηρεμοι για να τσαντιζεστε:

    ΕΑΜ ΕΛΑΣ ΕΠΟΝ ΟΠΛΑ ΔΣΕ
    ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΣΤΟ ΚΚΕ





    Φχαριστω το Νασουμ για τη δορθωση.Γεια σας και παλι

  11. #101

    Default

    Αυτό κοιτάω τώρα πριν πέσω για ύπνο, αν δεν μπορέσω σήμερα τότε αύριο.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  12. #102
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default

    "You have included 16 images in your message. You are limited to using 4 images so please go back and correct the problem and then continue again."

    An ginetai na allaksei auto?

  13. #103

    Default

    Ναι, εβγαλα τελειως τον περιορισμο.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  14. #104
    raz smash Abruzzi's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    afk
    Posts
    7,701

    Default

    αγαπητοι mod/admin θα σας ρωτησω για τριτη φορα,γιατι δεν μπορουμε να βαλουμε μικροτερο text στο sig;

  15. #105

    Default

    Σοβαρέψου ρε συ. Έχω ήδη γράψει ότι, ειδικά σε αυτή τη φάση, χρειαζόμαστε μόνο χοντρά bug reports και πράγματα που δυσκολεύουν τη χρήση του φόρουμ. Έχουμε φάει το τελευταίο 24ωρο για να κάνουμε το φόρουμ όσο χρηστικό ήταν και πριν την αλλαγή, κι εσύ ρωτάς τρεις φορές γιατί δεν μπορείς να βάλεις μικρά γράμματα στο σιγκ; Ρώτα σε μια βδομάδα ρε άνθρωπε, έλεος.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

Similar Threads

  1. flame reports
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 79
    Last Post: 03-12-2008, 10:44
  2. Replies: 11
    Last Post: 16-09-2008, 19:09
  3. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ PM.
    By Mitsmann in forum Forums Help/Suggestions
    Replies: 3
    Last Post: 25-05-2005, 10:26
  4. DE KANEI LOGIN STO GMAIL
    By S-11 in forum PC & Games
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-2005, 14:59
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ
    By _UnHoLyMaRtYr_ in forum PC & Games
    Replies: 11
    Last Post: 16-11-2004, 19:46

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •