Phga me polu pshles prosdokies s'auto to live kai efuga polu ikanopoihmenh.

Yndi Halda mpantara. Apisteuth apodosh live. Energeia na ksexeilizei apo kathe meria ths skhnhs. O hxos krustalinos opws tou armoze. Hthela isws ligo pio dunata ta drums, kata t'alla fuckin' teleioths. Paiksane olo to Enjoy Eternal Bliss an den kanw lathos kai duo polu nostima kainouria kommatia. Aplws uperoxoi san mousikoi kai san skhnikh parousia.

Shora.. Ksekinhsan me arketa xeirotero hxo apo Yndi Halda o opoios omws sunexws veltiwnotan. Ksana tha hthela ta drums ligo pio dunata. Epishs fantastikoi organopaixtes. Paiksane olo to Malval me duo kommatia petsokommena/tzamarista, alla ok. Paiksane epishs 2-3 kainouria pou mou akousthkan polu elpidofora (eidika to teleutaio kainourio). Sigoura ksenerwse pollous pou den paiksane ap'ta palia, alla egw xarhka pou egine etsi
Para polu m'aresane genika, me steilane omorfa dld, aplws mou meine ena paraponaki pou den paiksane olo to Arch And Hum. To Parhelion me apozhmiwse arketa pantws.

Sunolika para polu kalh sunavlia. De metaniwnw katholou ta 32eu. Ta aksize aneta imo.