Page 29 of 45 FirstFirst ... 19272829303139 ... LastLast
Results 421 to 435 of 662

Thread: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

  1. #421
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Amnesiac.
    Αν κάτι θα έπρεπε να σας ανησυχεί είναι ότι κάποιοι πλησιάζετε τα τριάντα και ασχολείστε ακόμα με τσαμπουκάδες και γαμήσια στην Τούμπα και άλλα τέτοια ωραία, τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα.
    τι λες ρε μαλακισμενο γαμω την κηδεια σου?κανεις πλακα φυσικα ε?
    χθες αλλοι προκαλεσαν χοντρα,οι οποιοι δεν ειναι και πιτσιρικαδες,ειναι 30φευγα και τους ξερουμε και μας ξερουν,και τωρα την κυριακη για οτι γινει δεν θελω να ακουσω ουτε για κομπλεξ ουτε μαλακιες.ειναι δυσκολο να παρω σειρα βεβαιως μιας και ακολουθει πολυς και καλος κοσμος που θα ανοιξει και τα 30 μουνοπανα σας που θα ανεβουν Τουμπα με προσκλησεις,αλλα θα φροντισω να βρεθω εκει.δεν εχω τιποτα να χασω.
    τζιτζι μιλα ρε καριολη.μιλα γαμω τη υπαλληλικη σου οικογενεια.σε ακουω.θα ανεβει ο χοντρος απο τα καμινια,αυτος που εκανε χθες την μεγαλη μαλακια,και δουλευει στην σεκιουριτυ?θα ανεβασετε τις προσκλησεις σας?γιατι εγω εμαθα για κοκοκο και οτι θα αφησετε την κωλομαδα σας να ανεβει απροστατευτη-τοσο μεγαλοι μαγκες οι υπαλληλοι.και φυσικα ξερετε που κανετε τις βλαχομαγκιες σας μαλακισμενα,και μετα μιλατε για κομπλεξ και βουλγαρους που σας την πεφτουν εδω πανω και σας κοπανανε απο νηπια μεχρι γερους.
    παντως ξερω ρε,δεν ασχολειστε καθολου με εμας.το καταλαβα παλι χθες,που ηταν ολα τα "κεφαλια" σας στημενα εξω απο τα επισημα και αναγνωριζατε μουτρα δικων μας.εχουν τσουξει πολλα χουνερια βλεπω,οπως την κυριακη στην εθνικη οδο.
    και μην ακουσω για ανεγκεφαλα Παοκια και αρχιδιες,εσεις οι ιδιοι οι βλακες γαβροι ειστε που συντηρειτε και στηριζετε αυτην την κατασταση,μιας και ολα τα σεκιουριτυ στο γηπεδο που τοσο αγαπατε ειναι ολοι πρωην και νυν μπαχαλοι της 7,που πλεον ειναι και υπαλληλοι της παε(τι παραξενο!)


    αγωνιστικα μιλωντας παλι,αν δεν κανετε τα κουμαντα σας να παρετε τουλαχιστον 6 διαφορετικης θεσης παικτες,παλι θα γελαει ο κοσμος στην ευρωπη.αλλα ξεχασα,μια ζωη βολεμενοι με ελλαδα.
    για τους βαζελους τι να πω...απο την μια να βγαλουν τον σκασμο που ονειρευονται τσου-λου φετος με τετοιες εμφανισεις,απο την αλλη μπραβο τους γιατι αφησαν μια ομαδα σχεδον β εθνικης να τους περασει δικαιοτατα στο κυπελλο.και δεν εβγαλαν τα νυστερια στο 0-1.προσπαθω να φανταστω τι θα γινοταν σε αντιστοιχη περιπτωση καραισκακη και γελαω.
    crack the whip and punish me

  2. #422
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    φακ.
    crack the whip and punish me

  3. #423
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    witchie, ase tous sabbat kai pame panw......

    Quote Originally Posted by GuardianOfIvorytower
    Μετά τα χτεσινά υποστηρίζουμε Πανσεραϊκό στο κύπελλο

    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  4. #424
    Practice What You Preach GuardianOfIvorytower's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    On my ship, the "Rocinante"
    Posts
    6,653

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Κ ακούμε Pierced from Within
    My Mission will save the World.
    But I'm still chasing time.
    Vanity...definitely my favourite sin.

  5. #425
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Υποστηρίζω τελικό Πανσερραϊκού-Αστέρα Τρίπολης.

    Κατά τ'άλλα με όλη την συμπάθεια που έχω στους περισσότερους ΠΑΟΚτζήδες εδώ, είστε ντιπ για ντιπ καθυστερημένοι σε αυτό το τόπικ. Δεν θα επεκταθώ. Διαμένω Δαμασκηνού 27 στο Ηράκλειο Κρήτης αν θέλετε να με δείρετε.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  6. #426
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Ford Prefect
    Υποστηρίζω τελικό Πανσερραϊκού-Αστέρα Τρίπολης.

    Κατά τ'άλλα με όλη την συμπάθεια που έχω στους περισσότερους ΠΑΟΚτζήδες εδώ, είστε ντιπ για ντιπ καθυστερημένοι σε αυτό το τόπικ. Δεν θα επεκταθώ. Διαμένω Δαμασκηνού 27 στο Ηράκλειο Κρήτης αν θέλετε να με δείρετε.
    ποιος ασχολειται με εσενα ρε κοπανε?
    ο γαβρος δεν ειναι εχθρος μου.ουτε ο βαζελος ουτε το χανουμι ουτε κανεις.
    εχθρος ειναι αυτος που εκανε τα χθεσινα καριολικια.συγκεκριμενα ατομα.ξερεις,υπαλληλακια σαν τον τζιτζι.οχι εσυ.εσυ εισαι ενας αγαθομουνης οπαδος ομαδας του κεντρου που ταυτιστηκε με αυτην επειδη ηταν πολυ κοτα να ακολουθησει τον εργοτελη ή τον οφη-βλεπεις ηθελε να ειναι με τον ΜΕΓΑΛΟ ωστε να καλυπτει το κομπλεξ κατωτεροτητας που εχει.
    σταματαω,τα εχει πει καλυτερα ο ρεγκιουλαρπωλ αυτα.

    (και επειδη θα πεις "μα και ο Παοκ ειναι η μεγαλυτερη ομαδα της β Ελλαδας και εσυ εισαι Παοκ αρα ικανοποιεις το δικο σου κομπλεξ" εχω να σου πω πως εγω εγινα Παοκ σε μια εποχη και περιοχη που ολοι γυρω μου ηταν σκουλικια.απο οικογενεια μεχρι σχολειο,ολα τα γκαλοσκυλα)
    crack the whip and punish me

  7. #427
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    του Ιβιτς ειναι κοκκινη ναι και δεν με ενδιαφερει αν προηγηθηκε η μαλακια που δε μας δοθηκε πριν και ΝΑΙ δε μας δοθηκε! επισης η πρωτη του Ιβιτς ειναι κιτρινη????? ε χεστε με!!! δεν την βγαζεις κι ετσι ευκολα μπαμ ε?? κοντρερας ναι κοκκινη συμφωνω! ο ολυμπιακος ειχε καποια σφυριγματα παραπανω και βγαιναν πιο ευκολα κιτρινες σε μας, ενταξει εδρα ειναι...
    δε γαμιεται...

    επισης μιτς οταν σχολιαζεις τα κολλημενα παοκια, οταν λες ο,τι λες και πετας το παρακατω, σε εντασσει αμεσα στους κολλημενους γαυρους (οχι βεβαια οτι δε σε εβαζα εκει ετσι κι αλλιως )

    Quote Originally Posted by Darkling
    οχι για μενα δεν ειναι φαουλ του Αβραμη. αμα θελετε να σας πω οτι ειναι για να νιωσετε καλυτερα να σας το πω.
    ε οχι για να νιωσουμε και καλυτερα, στην τελικη δε θα αλλαζε μαλλον και τιποτα, αλλα για να λεμε και το δικιο λολ!!
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  8. #428
    γκεστάλ nothingman's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    καβάλα στο δελφίνι
    Posts
    5,927

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    και ρε παιδιά, ανεξάρτητα από τι τι μαλακίες μπορεί να γράφει ο μιτς και εδώ και αλλού, όσο θιγμένη πουτάνα και αν σας φαίνεται με τα πουτσοειρωνικά του ποστ και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, ποτέ δεν έφτασε στον πάτο του βαρελιού με τα σκατά πετώντας τσάμπα απειλές. πωσνατοκάνουμε τώρα.



    θα ακολουθήσει αργότερα σήμερα προκύρηξη της Ε.Ο. ΜΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ.
    ~
    "Why didn't it kill him?" she said.
    "Unforgivably sloppy workmanship at the hand grenade factory," I said.
    ~

  9. #429
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Χαχα, σταμάτα ρε πάνκη να λες μαλακίες που κατεβάζει το κεφάλι σου. Γεννήθηκα Αθήνα και μεγάλωσα Πατήσια Σίτυ. Ολυμπιακός έγινα το 1981, όταν καθόμασταν όλα τα αδέρφια στο σαλόνι και βλέπανε μπάλα (ΟΣΦΠ-ΠΑΟ) οι μεγαλύτεροι και με ρωτήσανε τι ομάδα είμαι. Μου άρεσε πολύ η φανέλα του Ολυμπιακού και είπα Ολυμπιακός, χωρίς να ξέρω καν ουσιαστικά τι είναι το ποδόσφαιρο. Ανδρώθηκα(!) στα πέτρινα χρόνια οπότε τα κόμπλεξ κατωτερότητας στον πισινούλη σου.

    Αν δεν εγκρίνετε εσύ και ο Παύλος τον τρόπο που διάλεξα ομάδα, να σας ενημερώσω αμφότερους ότι έχω μια φαγούρα στον αριστερό μου όρχι.

    Επιμένω πως είστε καθυστέρες στο τόπικ αυτό αλλά αφού δεν ασχολείστε μαζί μου, όλα καλά.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  10. #430
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Ford Prefect
    Υποστηρίζω τελικό Πανσερραϊκού-Αστέρα Τρίπολης.

    Κατά τ'άλλα με όλη την συμπάθεια που έχω στους περισσότερους ΠΑΟΚτζήδες εδώ, είστε ντιπ για ντιπ καθυστερημένοι σε αυτό το τόπικ. Δεν θα επεκταθώ. Διαμένω Δαμασκηνού 27 στο Ηράκλειο Κρήτης αν θέλετε να με δείρετε.
    xaxaxaxa
    parakolou8w ta a8lhtika sto er synexeia alla grafw ligo sxetika. oso kai na prospa8hsoume emeis apokleietai na ftasoume th ka8ysterhsh pou yparxei apo opadous allwn. ase....

    epishs ford eisai makria re kai gw eimai maryland, ara de paizei.....ama filokseneis 8a r8w to kalokairi gia diakopes....
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  11. #431
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Ρε σεις πάτε καλά, τι είναι αυτά που γράφετε; Φόρουμ είναι, αθλέτιξ, ο καθένας γράφει είτε για πλάκα είτε όπως θέλει. Δηλαδή πραγματικά έλεος, ας ορίσει κάποιος και ένα συγκεκριμένο ύφος για να γράφουμε μη μας έρθει καμιά αδέσποτη μαχαιριά. Πάει ο άλλος και γράφει για ξύλο επειδή ο Darkling ειρωνεύτηκε μια ομάδα. Μηδέν ρε, μηδέν.

  12. #432
    Οργισμένος Βαλκάνιος Pinatero's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    TERRA ROSSA
    Posts
    5,779

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    ε καλα τ'αλλα ειναι αηδιες, σαχλαμαρες μαλακιες βρε παιδια...
    ..Γω νόμιζα πως ήσασταν ο Σπουδαίος Θεός, ο Μεγαλοδύναμος
    αλλά σεις δεν είστε παρά ένα ειδωλάκι, ένας κόπανος με γραβάτα
    Σκύβω ήδη να πιάσω το κέρατο
    που χω κρυμμένο στα σταράκια μου...


    http://justaburn.blogspot.gr/
    http://www.facebook.com/pages/Nights...70783152963345
    http://www.downtunedmag.com/p/downtuned-radio.html
    https://www.facebook.com/1000modsFanClub

  13. #433
    Senior Member AngelOfSorrow's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    eptalofos
    Posts
    4,042

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    synora sto volo re skoupidia

  14. #434
    Senior Member Jim Dandy Mangrum's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    College Park, Prince George's County, MD
    Posts
    6,940

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Kelldorain
    Ρε σεις πάτε καλά, τι είναι αυτά που γράφετε; Φόρουμ είναι, αθλέτιξ, ο καθένας γράφει είτε για πλάκα είτε όπως θέλει. Δηλαδή πραγματικά έλεος, ας ορίσει κάποιος και ένα συγκεκριμένο ύφος για να γράφουμε μη μας έρθει καμιά αδέσποτη μαχαιριά. Πάει ο άλλος και γράφει για ξύλο επειδή ο Darkling ειρωνεύτηκε μια ομάδα. Μηδέν ρε, μηδέν.

    exw liwsei me kapoia blhmata dw mesa. mhden re mhden iq merikoi. xaxaxaxaxa

    petaksame mia mlkia kai gemisame diogous ksafnika......etsi bravo......


    PAOK
    SODOM
    GAMHSI DIXWS CONDOM
    Anguished eyes of the city of suffering
    Seeking guidance, believing in love
    Some fools who want something for nothing
    Wear the badge of the cowards above...

  15. #435
    fleshdiver regularpaul's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    spinalonga
    Posts
    6,062

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Ford Prefect
    Χαχα, σταμάτα ρε πάνκη να λες μαλακίες που κατεβάζει το κεφάλι σου. Γεννήθηκα Αθήνα και μεγάλωσα Πατήσια Σίτυ. Ολυμπιακός έγινα το 1981, όταν καθόμασταν όλα τα αδέρφια στο σαλόνι και βλέπανε μπάλα (ΟΣΦΠ-ΠΑΟ) οι μεγαλύτεροι και με ρωτήσανε τι ομάδα είμαι. Μου άρεσε πολύ η φανέλα του Ολυμπιακού και είπα Ολυμπιακός, χωρίς να ξέρω καν ουσιαστικά τι είναι το ποδόσφαιρο. Ανδρώθηκα(!) στα πέτρινα χρόνια οπότε τα κόμπλεξ κατωτερότητας στον πισινούλη σου.

    Αν δεν εγκρίνετε εσύ και ο Παύλος τον τρόπο που διάλεξα ομάδα, να σας ενημερώσω αμφότερους ότι έχω μια φαγούρα στον αριστερό μου όρχι.

    Επιμένω πως είστε καθυστέρες στο τόπικ αυτό αλλά αφού δεν ασχολείστε μαζί μου, όλα καλά.
    ε μην τα βαζεις μαζι μου φιλος, τι μαλακιαρα ειναι αυτη?
    εγω σε ειχα ρωτησει ευθεως και μου ειχες απαντησει, δεν το συνεχισα εκτοτε!
    και προφανως δεν εγκρινω αλλα και προφανως στους ορχεις μας γενικως
    κουβεντα κανουμε και μαλιστα στο αθλετιξ

    εχω στο νου μου εναν παραλληλισμο για τον θρηνο
    παρομοιο με αυτον του ναθινμαν περι γαυρων/αριστερων
    αλλα ειμαι αυπνος και μεθυσμενος οπότε το αφήνω για αυριο
    καληνυχτα σας

Similar Threads

  1. Replies: 345
    Last Post: 05-03-2010, 03:43
  2. Κυπελλο Ελλάδος 2006-2007
    By Bullet in forum Athletics
    Replies: 611
    Last Post: 08-05-2007, 05:29

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •