Page 26 of 45 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 376 to 390 of 662

Thread: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

  1. #376
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    μαλλον θελουν να εφαρμοζονται οι κανονισμοι οπως πρεπει,γιατι πριν κανει το μαρκαρισμα ο ιβιτς στον νταρμπυσαιρ,ο συμπαθης βρετανος γκρεμοτσακιζει καποιον παιχτη του παοκ.Και επιτελους,ας κανει καποιος αυτο το ξερατο τον Ντιογκο να σκασει.
    Мама Люба давай, давай, давай


  2. #377
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Ford Prefect
    Να κάνουν ωωω στην άστοχη λόμπα του Ντιόγο, θεε μου ντροπή.
    Αυτό.


  3. #378
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Ερχόμουν να γράψω για το πόσο καλά στάθηκε ο ΠΑΟΚ και για το πόσο ήθελα να φάμε γκολ και να αποκλειστούμε γιατί το αξίζαμε, αλλά η κλάψα των μπαοκτζήδων κάνει έντιτ το ποστ μου και στη θέση του παλιού γράφει ΠΟΥΤΣΑ ΠΑΛΙ ΟΕΟΕ.

    Τώρα που αποκλείσαμε και το ΠΑΟΚ επιτρέπεται να πω ότι το ιδανικό σενάριο θα ήταν να σηκώσει το κύπελλο ο Αστέρας ή ο Πανσερραϊκός;
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  4. #379
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    darkling γαμωσπιτε,το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειχα προβλεψει το σημερινο σας καριολικι.
    ειστε λιγοι ρε μαλακα.πολυ λιγοι.ο παοκουλης(που λετε και εσεις ρε μουνοπανα) ηταν ρε πουσταρες,δεν μπορεσατε να τον περασετε μπεσαλιδικα?επρεπε 65' να παιζει ο ΠΑΟΚ με 9 παικτες?
    πες μου ρε μαλακα τωρα
    -ηταν κιτρινη το πρωτο φαουλ του κοντρερας?
    -ηταν δευτερη κιτρινη και συναμα κοκκινη το φαουλ του ιβιτς?
    -ηταν φαουλ του ντερμπυσαιρ στο γκολ?
    μαλακισμενε,μολις ο Παοκ εμεινε με 9 παικτες μεχρι και η ιδια η κερκιδα σας ξενερωσε και σταματησε να φωναζει.ξενερωσε λεμε,οι πιο νορμαλ εχουν σιχαθει αυτην την φαση.
    ξερω,τωρα θα ερθεις Τουμπα και κατσεις να φας 3.αλλα στα αρχιδια μου,εγω ηθελα να περασω εσενα σημερα.
    σε εκανα ρε πουστη να φτυσεις αιμα,εμεινα με 9,και αν ειχες λιγο τσιπα ρε μουναρα θα παραδεχοσουν καποια πραγματα.
    μετα μας λετε κομπλεξικους αν καυλωνουμε με τις ατελειωτες ψωλες που τρωτε στην Ευρωπη.
    βαλτε και το πρωταθλημα και το κυπελλο στην φαρδια κωλαρα σας.
    τουλαχιστον ρε πουτανες,οι βαζελες ειχαν τα αρχιδια να ΧΑΣΟΥΝ σημερα και να αποκλειστουν.εσεις δεν θα το κανατε ποτε.
    αντε,ποσταρε κλαμματα τωρα μπασταρδακο.





    εντιτ-για τζιτζι-
    επειδη ξερω οτι εισαι χωμενος γενικα σε καποιες φασεις,το καριολικι που κανατε σημερα(που εμεις που βρεθηκαμε καποτε σε παρομοια φαση ξηγηθηκαμε σπαθι και το ξερεις αν οντως εισαι χωμενος) θα το πληρωνετε εσαει.και αρχης γενομενης απο την κυριακη.αλλα ξεχασα,πριν κανενα μισαωρακι αποφασισατε να μην ανεβουν οι 20 προσκλησεις στην σουιτα.
    crack the whip and punish me

  5. #380
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by hcpunksonacid
    ειστε λιγοι ρε μαλακα.πολυ λιγοι.ο παοκουλης(που λετε και εσεις ρε μουνοπανα) ηταν ρε πουσταρες,δεν μπορεσατε να τον περασετε μπεσαλιδικα?επρεπε 65' να παιζει ο ΠΑΟΚ με 9 παικτες?
    πες μου ρε μαλακα τωρα
    -ηταν κιτρινη το πρωτο φαουλ του κοντρερας?
    -ηταν δευτερη κιτρινη και συναμα κοκκινη το φαουλ του ιβιτς?
    -ηταν φαουλ του ντερμπυσαιρ στο γκολ?


    σορρυ αλλα :

    ναι.
    ναι.
    και οχι.

    λυπαμαι.
    οσο για τα υποδελοιπα που γραφεις στα παπαρια μου. αμα δε ξερετε μπαλα εσεις δεν ειναι ωρα να σας μαθουμε. Και μιλαμε για ενα ζευγαρι που στ αρχιδια μου αν περναγαμε κιολα.

    βαφτιστε τα ολα παραγκες. στο καυλι μου και μενα.
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  6. #381
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Darkling
    δηλαδη εκτος των καρτων, δεν εγινε τιποτα στο ματς.
    αυτο που θελετε απλα σημερα ηταν να ΜΗΝ δωσουν τις καρτες.



    δε γαμιομαστε λεω γω.
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  7. #382
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    λεγε μωρη μουναρα,
    λεγε
    το φαουλ στον μπακαγιοκο ηταν?ηταν και κοκκινη καρτα στον εβραιαμ λογω του οτι ηταν τελευταιος παικτης?γι την φαση στο 106 λεω.
    λεγε.
    crack the whip and punish me

  8. #383
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    βασικα εισαι νευριασμενος και θα πρεπε να εισαι με τον Ιβιτς (και οχι τον Κοντρερας) γιατι το φαουλ που κανει ειναι εντελως μαλακιαρα και το κανει εν γνωσει του. (του Κοντρερας ειναι πιοτερο πανω στη φαση)

    οχι για μενα δεν ειναι φαουλ του Αβραμη. αμα θελετε να σας πω οτι ειναι για να νιωσετε καλυτερα να σας το πω.

    απο κει και περα σε ματς που δεν εχει γινει τιποτα επιληψιμο μας σπατε τα παπαρια. Ε, οκ. Εμεις τι φταιμε?

    αμα θες να σου πω και αληθεια, για μενα καλυτερα να μη δωσει την 2η κοκκινη. Οχι γιατι δεν ειναι, ισα ισα που δεν ειναι σωστο να μην την κανει, αλλα αμα ειναι να διαβαζω ποστ καθυστερησης και αιωνιας επαναστασης, καλυτερα να μην τη δωκει. δε γαμιεται.

    (επειδη θα μπερδευτειτε, καλα εκανε και την εδωκε σαν διαιτητης)
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  9. #384
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    ωπα ρε μυαλο εσυ,τεσλα και βαλε μην σου πω.
    σαλτα και γαμησου.αν χαιρεσαι με μια τετοια νικη μαλλον η καθυστερηση παει συννεφο σε εσενα.
    και ο μπακαγιοκο που ας πουμε πεφτει δυσκολα,ειδικα σε τετ-α-τετ,επεσε μονος του ρε.ο εβραιαμ δεν εκανε τιποτα,ξερω.
    crack the whip and punish me

  10. #385

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Darkling
    οχι για μενα δεν ειναι φαουλ του Αβραμη
    Αυτό είναι λάθος.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  11. #386
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    οκ,ενταξει ρε μιτσβλακα.
    η κοκκινη του ιβιτς ηταν.ωραια?ωραια..
    ρε κοπανε,5'' πριν γινει το φαουλ του ιβιτς ο νταρμπισαιρ κανει καραμπινατο φαουλ στον Αραμπατζη και ο ρεφερι χωνει την σφυριχτρα στον κωλο του.αντε μιλα,να σε δω.
    ξερω,και αυτο δεν ηταν ρε!τιποτα δεν ηταν.
    crack the whip and punish me

  12. #387
    Радость простых мелодий Fireknight's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Øresund
    Posts
    2,439

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Quote Originally Posted by Odonian
    Quote Originally Posted by Darkling
    οχι για μενα δεν ειναι φαουλ του Αβραμη
    Αυτό είναι λάθος.
    tora 8a se poun klapsiari kai 8a tapino8eis ki esi .
    the game is the game

  13. #388

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Είμαι ουδέτερος, μόλις αποκλείστηκα.

    Είναι φάουλ και άρα κόκκινη κάρτα. Γενικά τα φάουλ τα σφύριζε πολύ πιο εύκολα στους παίκτες του ΠΑΟΚ, δηλαδή τους τα σφύριζε όλα, ενώ άφησε κάμποσα από την άλλη πλευρά (κάτι αγκωνιές σαν την κάρτα του Ίβιτς στο πρώτο ημίχρονο, αυτό που μόλις σχολιάσαμε, αυτό πριν την κάρτα κλπ).
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  14. #389
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Ποσο πια να ταπεινωθει ο Οντονιαν??
    Εδω ηθελε να περασει ο Ολυμπιακος για να μας πετυχει στον τελικο... αλλα τι να κανεις...
    Με ποιο μερος του σωματος κανει φαουλ ο Αβρααμ στον Μπακαγιοκο, ρωταω για να το συζητησουμε γιατι εχω πολυ μεγαλη απορια για αυτη τη φαση. Εγω βλεπω τον Μπακαγιοκο να ανοιγει τη μπαλα περισσοτερο απο οτι πρεπει και τον Αβρααμ εκει που τον περιμενω να την κοψει με τακλιν, να την καλυπτει με το σωμα και να την παιρνει τελικα, αλλα δεν εχω καταλαβει αν τελικα εχει κανει φαουλ η οχι. Δηλαδη αν την επαιρνε με το ποδι, δε θα μιλουσαμε καν για αμφισβητουμενη φαση τωρα. Απο κει και περα, αν δε βαζει χερια, δεν ξερω γιατι πρεπει να ειναι φαουλ αφου κλεβει τη μπαλα. Αλλα και ο Μπακαγιοκο δεν εχει λογο να πεσει, μπορει να παιχτηκε σπρωξιμο με τα χερια. Το μονο σιγουρο Οντονιαν φιλε μου ειναι οτι αν βλεπεις αυτο πεντακαθαρο φαουλ (και οποιοσδηποτε αλλος) και το τακλιν Σπυροπουλου στον Γκαλετι ως καθαρο, τοτε πρεπει να το τσεκαρεις.

  15. #390

    Default Re: Κυπελλο Ελλαδος 08-09

    Τι να ταπεινώσετε ρε ταλαίπωροι; Σε λίγο θα κατεβαίνουν ομάδες 8χ8 στο καραισκακη μπας και τα φέρετε βόλτα.

    Με το δεξί χέρι τον ρίχνει. Δες το ριπλέι (4:30 ξεκινάει η φάση):

    http://www.goal4replay.net/VideoWatchF. ... 4660&Ln=En

    Απλά δεν είμαι σίγουρος για την κόκκινη γιατί ήταν και ο άλλος δίπλα, δεν ξέρω αν ο διαιτητής θα έκρινε ότι προλάβαινε να κόψει ή όχι. Μια κίτρινη ήταν πάντως.

    Όσο για του γκαλετι, κλασικές γραφικούρες.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

Similar Threads

  1. Replies: 345
    Last Post: 05-03-2010, 03:43
  2. Κυπελλο Ελλάδος 2006-2007
    By Bullet in forum Athletics
    Replies: 611
    Last Post: 08-05-2007, 05:29

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •