Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 77

Thread: UFO στην Αττική

  1. #16
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default



    γιγαντιαιο (στο μεγεθος της Γης) αρχιδοειδες αντικειμενο παρκαρισμενο διπλα στον Ηλια αντλει ενεργεια απο αυτον και εκτοξευει διαπλανητικο φλοκι

  2. #17
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default



    γενικα ολο τον ρουφανε τον ηλιο μας οι εξω απο εδω τωρα τελευταια

    τι να παιζει

  3. #18
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    Τσιπρας power

  4. #19

    Default

    Δειτε κι αυτο

    Γενικα υπαρχουν παρα πολλα βιντεακια και ειδικα απο περυσι μεχρι φετος εχει παρατηρηθει εντονη δραστηριοτητα τετοιων φαινομενων. Υπαρχουν διαφορες ενδιαφερουσες θεωριες. Το προβλημα ειναι ομως οτι πανω σε αξιολογες μαρτυριες εχουν βασιστει και διαφοροι φανατισμενοι οι οποιοι με τυφλη πιστη και χωρις ερευνα συσχετιζουν τις θεωριες τους (βλ. Αποκαλυψη) με αυτα τα φαινομενα. Δυστυχως παραλληλα γελοιοποιουν ενα τοσο σημαντικο θεμα.
    Last edited by high pilot; 27-05-2012 at 01:12.

  5. #20
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    εγω προσωπικα ημουν παντα της αποψης πως απ' ολα αυτα τα ufoβιντεα, τα μισα ηταν μουφα και τα αλλα μισα ηταν πειραματικα αεροσκαφη των Η.Π.Α / Ρωσσιας / Κινας / Ιαπωνιας. Ομως αυτα που εχει πιασει η καμερα της ΝΑSA διπλα απο τον ηλιο με εχουνε αφησει λιγο μαλακα. τεχνολογια δεν εχουμε για να στειλουμε διαστημοπλοια διπλα στον ηλιο και fake videos δεν ειναι γιατι υπαρχουν και στην ιστοσελιδα της NASA σε screencaps/vids οποτε τι στο μπουτσο???

  6. #21

    Default

    Πλεον πιστευω ειναι πολυ ευκολο να καταλαβει καποιος ειδικος αν ενα βιντεο ειναι πειραγμενο. Αυτο που λες ομως για τα πειραματικα αεροσκαφη ειναι πολυ πιθανο να ισχυει ως ενα βαθμο. Απλα τα ερωτηματα που προκυπτουν ειναι γιατι δεν λενε στον κοσμο οτι οντως ετσι ειναι, παρουσιαζοντας για παραδειγμα καποιες εικονες απο τα αεροσκαφη, και φυσικα τι κανουν 5 και περισσοτερα μαζι πανω απο πυκνοκατοικημενες περιοχες οταν με την παρουσια τους το μονο που θα προκαλεσουν ειναι πανικος. Γι αυτο ακριβως τον λογο θα ενημερωναν τον κοσμο απο πριν πιστευω. Υπαρχει και ενα βιντεο το οποιο εχει μαζεψει ολες τις σημαντικες καταγραφες απο περυσι μεχρι φετος και ειναι πραγματικα ενδιαφερον. Δυστυχως οσο κι αν εψαξα δεν το βρηκα αν και δεν εχει μερες που το ειδα. Κατα την αποψη μου ολα αυτα δεν ειναι τυχαια ουτε με το γεγονος οτι διαφορα σημαντικα προσωπα, (κυριως) αξιωματικοι και πρωην μελη μυστικων υπηρεσιων, παραδεχονται ανοιχτα το φαινομενο των UFO, ουτε με τις σημαντικες συμπαντικες αλλαγες που εχουν ηδη ξεκινησει, για τις οποιες εκαναν λογο οι Μαγια.

    Δειτε κι αυτο http://www.exopoliticsgb.com/ufo-amn...y-witness-ufos
    Last edited by high pilot; 27-05-2012 at 01:49.

  7. #22
    Giagias me Jazzmaster Μελαγχολικός Χοντρούλης's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    589

    Default

    ειμαι στο στρατοπεδο και εχω εξεταστικη

    ήταν λιγο νεκρα η ολη κατάσταση και είχα πάρει άδεια από εναν λοχαγό μας να διαβαζω κάποιες δύσκολες ώρες.
    βλεποντας κάτι σχεδία από κινητήρες (εδίνα ΜΕΚ) έρχεται με περιεργεια διπλα μου

    - ωω είσαι επιστήμονας δεν το ήξερα
    - ... (χαζό γέλιο)
    - να σου φέρω αυριο κάτι σχεδια να παθεις την πλάκα σου, δεν θα το πιστευεις.

    την επόμενη μέρα φέρνει κάτι Α2 φυλλα μαζί με κάτι βιβλία
    χαρουμενος όπως ήταν με φωνάζει σε ένα γραφείο και μου λέει

    ''κρατήσου, δεν έχεις δει τέτοιο πραγμα''

    και μου βγαζει μια κατοψη ενός UFO

    εχω μεινει εγώ δεν ξερω αν πρέπει να γελάσω ή να κλαψω, αλλά με προλαβαίνει και μου λεει

    ''Ξέρεις ασχολούμαι χρόνια με τέτοια, έχω εγκυρες πληροφορίες ότι τον σεπτέμβριο (ήταν ιούλιος) θα γίνει επίθεση''

    περνάει λίγο η ώρα χωρίς σχόλιο και γελώντας μου λέει

    ''Χαχα ακόμα την θητεία σου θα κάνεις όταν θα επιτεθούν''
    φιλελεύθερος παρακρατικός
    αλβανος χρυσαυγίτης
    gay παπας
    σουβλάκι καλαμάκι
    emocore-commando
    μεταλάς
    χριστιανός-κρυφορεφορμιστης-φανεροπορτουνιστης
    παραγωγός εισαγωγών
    αντι-αντι-ιμπεριαλιστης (ιμπεριαλιστής)

  8. #23
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    Quote Originally Posted by high pilot View Post
    γιατι δεν λενε στον κοσμο οτι οντως ετσι ειναι, παρουσιαζοντας για παραδειγμα καποιες εικονες απο τα αεροσκαφη
    μα γιατι να το πουν? υποτιθεται οτι ξοδεψαν ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ για να τα φτιαξουν, δεν θα ηταν λιγο χαζο να βγει πχ η Ρωσσια και να πει "κοιταχτε τι εχουμε, δεν ειναι πολυ γαματο? αγνοει τους νομους της βαρυτητας, τρεχει με 3 φορες τη ταχυτητα του ηχου και πεταει 5 ναπαλμ το δευτερολεπτο!!!" γιατι να δωσουν το πλεονεκτημα στον εχθρο με το να του φανερωσουν τι αεροσκαφη εχουν?

    Quote Originally Posted by Μελαγχολικός Χοντρούλης View Post
    ''Χαχα ακόμα την θητεία σου θα κάνεις όταν θα επιτεθούν''
    WTF TWRA TO EIDA AYTO

    PES MOU OTI TELEIWSES TO STRATo
    Last edited by Aleister; 27-05-2012 at 02:17.

  9. #24
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    ε και να μην ξεχναμε οτι η ΓΗ ειναι κουφια και κατοικητε απο υπερνοημοντα οντα ε?

    εγω μια φορα οταν ημαν μαθητης λυκειου εκει που πηγαινα στο σχολειο βγηκε ενα απο τον υπονομο και με μια ''αχτινα οξυδερκειας'' με βοηθησε να περασω στα μαθηματικα

    να τα λεμε αυτα...να μην ειμαστε στυγνη κουμουνισται

  10. #25
    Otaku
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Κοιλάδα του Πεσαβάρ
    Posts
    696

    Default

    κοροιδευε μινιμιν
    οταν θα ερθουν οι και θα μας καταστρεψουν ολους να δω τι σαρκαστικο σχολιο θα πεταξεις

    Spoiler
    οχι αληθεια, θα θελα πολυ να δω τι θα λεγε το ΕΡ σε μια τετοια περιπτωση. ειμαι σιγουρος πως τα tags στο "ΔΕ ΟΦΦΙΣΙΑΛ ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΘΡΕΝΤ" θα ηταν πολυ

  11. #26
    Senior Member 00i00's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    11,120

    Default

    οταν θα ρθουν θα αναληφθω εις τους ουρανους...ειμαι απο αυτους με τα ''σωστα'' αυτια...δεν ειμαι δρακονιανος

  12. #27
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    λολ ο Aleister δεν έχει ιδέα για τους κατασκοπους που είναι στο ER και το παίζουν casual users....
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  13. #28
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by high pilot View Post
    σημαντικες συμπαντικες αλλαγες που εχουν ηδη ξεκινησει, για τις οποιες εκαναν λογο οι Μαγια.
    Δεκέμβρη 2012 τελειώνει η Γη είπαμε ε;


  14. #29

    Default

    Καλο ειναι πριν μιλησουμε για ενα θεμα να εχουμε ασχοληθει εστω και επιφανειακα. Δεν ανεφερα τυχαια ανωθεν οσους προσπαθουν να περασουν τις θεωριες τους μεσα απο οσα συμβαινουν (ειδικα) τα τελευταια δυο χρονια. Οι Μαγια ποτε δεν μιλησαν για το τελος του κοσμου. Αν βρεις κατι τετοιο σε παρακαλω να το παραθεσεις. Εστω και ερασιτεχνικα να εχει ασχοληθει καποιος με την αστρονομια γνωριζει οτι οι Μαγια ηταν ακριβεστατοι σε αυτα τα θεματα. Οι γνωσεις τους ηταν μοναδικες. Αλλα γενικοτερα το θεμα με το αρχαιο Μεξικο παρουσιαζει τεραστιο ενδιαφερον. Επισης τωρα γινεται γνωστη και η σχεση των Μαγια με το DMT και τα κβαντα, τα οποια φυσικα δεν ονομαζαν ετσι αλλα το οτι γνωριζαν την φυση τους προβληματιζει παρα πολυ. Οποιος εχει ασχοληθει παντως με το θεμα γνωριζει οτι και αλλοι λαοι μιλησαν για το 2012. Εδω να πω παντως πως οτι εχω μελετησει προερχεται μεσα απο βιβλια και εμπειριες ανθρωπων, οχι μεσα απο διαφορες εκπομπες τις οποιες ποτε δεν παρακολουθησα και δεν γνωριζω καν αν συνεχιζουν ακομη. Γενικα δεν βλεπω καθολου τιβι.

  15. #30
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    ΟΚ και άλλοι λαοί μίλησαν για το 2012 ότι θα γίνει τι;

Similar Threads

  1. oi Nightrage στην Αθήνα, 26-01
    By loudsound in forum Live & Events Talk
    Replies: 1
    Last Post: 09-01-2008, 03:00
  2. Replies: 39
    Last Post: 21-02-2006, 10:59
  3. UFO - Showtime [DVD]
    By Dragonlord in forum Albums
    Replies: 0
    Last Post: 21-02-2006, 01:25
  4. AC/DC Live στην Αθήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    By virtual reality in forum Music Discussion
    Replies: 58
    Last Post: 29-12-2005, 21:51
  5. UFO + Uli Jon Roth
    By Dragonlord in forum Live Reports
    Replies: 48
    Last Post: 01-03-2004, 21:41

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •