Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: PARARTIMA...

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    216

    Default PARARTIMA...

    E re gelio me ta tickets Ofi-Olympiakou...apo tora arxise to derby.Prota paizoume me to parartima bebaios bebaios kai as lene oti einai autonomoi...

    Dilosi Proedrou Ofi : Kalitera na fao ta tickets para na ta doso stous Olympiakous!

    Ante kai kali xoneji...

    Ta golakia pou tha fate pos tha ta xonejete allo thema auto...
    your dream world is a very scary place...

  2. #2
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    δε σας παίρνει να μιλάτε για παραρτήματα... άσε που το μεγάλο γέλιο θα έρθει στο ματς με την καλλιθέα του Sir Tak Lemon.
    Rock or Nothing

  3. #3
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    E re gelio me ta tickets Ofi-Olympiakou...apo tora arxise to derby.Prota paizoume me to parartima bebaios bebaios kai as lene oti einai autonomoi...

    Dilosi Proedrou Ofi : Kalitera na fao ta tickets para na ta doso stous Olympiakous!

    Ante kai kali xoneji...

    Ta golakia pou tha fate pos tha ta xonejete allo thema auto...
    ti les vre kathisterimene xristiane straight pou o mpampas sou einai aksiomatikos tou amerikanikou nautikou gia parartimata???
    malaka...
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by asimoulis
    E re gelio me ta tickets Ofi-Olympiakou...apo tora arxise to derby.Prota paizoume me to parartima bebaios bebaios kai as lene oti einai autonomoi...

    Dilosi Proedrou Ofi : Kalitera na fao ta tickets para na ta doso stous Olympiakous!

    Ante kai kali xoneji...

    Ta golakia pou tha fate pos tha ta xonejete allo thema auto...
    ti les vre kathisterimene xristiane straight pou o mpampas sou einai aksiomatikos tou amerikanikou nautikou gia parartimata???
    malaka...
    siga min einai a3iwmatikos

  5. #5
    διασκεδάννυμ cancer's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    sta vouna.
    Posts
    5,572

    Default

    omg

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    pao 8rhskeia narkwtika kai bia ntou kai 3ylo tromokratia ktl ktl barieme
    oeoeoeoeoeoeoeoeoeoeoe

  7. #7
    Senior Member dyingfreedom's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Sleepy Town
    Posts
    5,037

    Default

    The Green Rabbits!

  8. #8
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    το ματσακι με καλλιθέα πλησιάζει... και θα έχει πολύ περισσότερο γέλιο από την περσινή παρωδία Γιάννενα - ΟΣΦΠ, όπου τα γιάννενα (ενώ υποτίθεται ότι έπαιζαν την κατηγορία, αν τελικά δεν τους αφαιρούνταν οι βαθμοί) κατάφεραν να κερδίσουν βραβείο fair play, γιατί δεν πήραν ούτε κίτρινη κάρτα μπράβο νικόλο! γλείψε λίγο ακόμα το γαύρο. που να ανέβει και η κέρκυρα του χρόνου. οι μισές ομάδες θα είναι παραρτήματα του θρύλου.
    Rock or Nothing

  9. #9
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    ekpomph makh thimaste dhlwsh tou proedrou tou aigalew???

    O OLYMPIAKOS KAI TO AIGALEW NA KERDIZOUN OLOI OI ALLOI NA PAN NA GA...

    eistastan 0-0 me ton akrathto sas dwsan sapio penalti kai kokkinh ston termatofulaka tou akrathtou reeeeeeeeeeee alhteia reeeeeee
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    216

    Default

    Quote Originally Posted by asimoulis
    E re gelio me ta tickets Ofi-Olympiakou...apo tora arxise to derby.Prota paizoume me to parartima bebaios bebaios kai as lene oti einai autonomoi...

    Dilosi Proedrou Ofi : Kalitera na fao ta tickets para na ta doso stous Olympiakous!

    Ante kai kali xoneji...

    Ta golakia pou tha fate pos tha ta xonejete allo thema auto...
    ti les vre kathisterimene xristiane straight pou o mpampas sou einai aksiomatikos tou amerikanikou nautikou gia parartimata???
    malaka...

    Tha mporousa na se stoliso merika kosmitika epitheta alla den tha peso sto epipedo sou...malaka

    Telika ontos einai fight club to meros kai to mail mou eixe ena eironiko tono einai h alitheia alla bebaios me skopo ton xabale kai tin plaka....alla fainetai oti edo mesa poli exoun dei sobara tis omades tous kai genikotera to elliniko podosfairo pou exei ta maura tou ta xalia se ola ta epipeda.Makari na ginoun gipeda,erga,ipodomi,ependiseis,isxiroi proedroi polloi,na iparxei antagonismos,diafania klp gia na doume kai mpala kamia mera!
    your dream world is a very scary place...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    9,261

    Default

    na sou 8hmisw dying ena pano sth rizoupolh pou elege kapoies perioxes pou eixe pesei gelio kai apo katw "na poioi einai oi lagoi"

  12. #12
    Senior Member cloud's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    στη νύχτα των άλλων
    Posts
    5,276

    Default

    Epifylassetai megaleiwdhs ypodoxh stous gavrous edw katw...Kai ston Mporovhlo.

  13. #13
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Telika ontos einai fight club to meros kai to mail mou eixe ena eironiko tono einai h alitheia alla bebaios me skopo ton xabale kai tin plaka....alla fainetai oti edo mesa poli exoun dei sobara tis omades tous kai genikotera to elliniko podosfairo pou exei ta maura tou ta xalia se ola ta epipeda.Makari na ginoun gipeda,erga,ipodomi,ependiseis,isxiroi proedroi polloi,na iparxei antagonismos,diafania klp gia na doume kai mpala kamia mera!
    mexri na ginei auto esi kai ta fialarakia sou na vgalete to skasmo...
    den sas pairnei...
    pragmatika...
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    leventomana
    Posts
    178

    Default

    ofi thriskia anexartisia

    as mi milao o gauros gia parartimata: xanthi,kalithea,epae
    i mikri mas agelada vgike volta stin likada vlepi ena agelado me ton poutso mes ton kado ti romantiki pou ine i zoi trilili trilili. ah oree mou agelado vgalton ligo apo ton kado na ton do kai ego i kaimeni pou ime paraponemeni. den to vgazo den to vgazo se agelades den to vazo. ime gay kai to kauhieme kai me gaidarous tha travieme

  15. #15
    Senior Member dyingfreedom's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Sleepy Town
    Posts
    5,037

    Default

    Ase re. Etsi tio diplo me to pararthma. Ponate twra.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •