View Poll Results: πόσο μαλάκας είσαι;

Voters
20. You may not vote on this poll
  • από εδώ ως το σύμπαν.

    8 40.00%
  • καθρεφτάκι.

    12 60.00%
Page 13 of 17 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 244

Thread: thread ειλικρινούς απορίας.

  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    γαμησου ρε.
    οχι και απολυτες οι αποψεις μου.εξ αλλου ασπαζομαι ολο το πανκ κινημα απο το 77 γιουκεη μεχρι τα συγχρονα κραστκορ....(με εξαιρεση χαρουμενα σκα-τα και τους μπουφους μοσκορ/μεταλ).χεχ!εγω δεν ειμαι σαν τον ρουθλεςς που ακουει μονο 2-3 στυλ μεταλ,και ολα τα αλλα στον καιαδα.
    φιλαρακι μαριλλιον νιωσε ρε επιτελους.παρασκευη βραδυ,καταστροφη,σε αφηνει η γκομενα,εσυ λιωμα,τι θα ακουσεις?πολβο ή γονιδη?μπαουχαους ή "την ορχεστρα να παιζει τραγουδια για σενα"?.
    Ή με τι θα χορεψεις το κορμι σου(παλι με κανενα γκομενακι).με agent orange ή με το μαη χαμπς?
    Σκεψου ελληνικα λοιπον.αλλο μουσικη που ακουμε σπιτι(αν ακουμε πλεον ή τεσπα οτι λεμε πως ακουμε),αλλο διασκεδαση.Τα αναλυσαμε 100.000 φορες.οπαδοι τουλ--->στα τρενταδικα,μεταλλαδες---->ντισκο παρτυ,ανεξαρτητοι--->σπιτι τους.
    για το πρωτο σκελος το εννοω ε...
    crack the whip and punish me

  2. #182
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    δεν δίνω την ίδια σημασία σε όλα ρε μαν.
    ούτε τα θεωρώ όλα εξίσου σημαντικά.
    λίγο πολύ όμως έχω ώρες που τη βρίσκω με όλα.
    ούτε νομίζω πως θα είχε φτάσει ένα τέτοιο θρεντ τόσες σελίδες αν δεν έκανε την παρέμβαση ο φθόγγος.







    ωπ...
    kai sygnwmh kiolas alla deka fores oi grafikometaladikes dhlwseis tou ruthless kai oi apolytes dixws symvivasmous apopseis tou pankh apo tetoia anoiktomialia se tetoio epipedo.

    άσε εμένα να πάρω όσα πιο πολλά μπορώ από τις γνώσεις του κολλημένου πάνκη και του κολλημένου ρούθλες και των ανοικτόμυαλων χ,ψ,ω και να περνάω καλά ακούγοντας τη μουσική μου,και να συνδέω με τις ώρες και τις στιγμές μου με διαφορετικά ακούσματα και δεν τρέχει κάστανο.



    έντιτ @πάνκης-άκου μπάουχαους εσύ μετά από πακέτο και κόψε φλέβα.εγώ θα πλακωθώ στα καψουροτράγουδα και τα ουίσκια(σικ) και την άλλη μέρα θα είμαι περδίκι.



    έντιτ2
    Ή με τι θα χορεψεις το κορμι σου(παλι με κανενα γκομενακι).με agent orange ή με το μαη χαμπς?
    Σκεψου ελληνικα λοιπον.αλλο μουσικη που ακουμε σπιτι(αν ακουμε πλεον ή τεσπα οτι λεμε πως ακουμε),αλλο διασκεδαση.Τα αναλυσαμε 100.000 φορες.οπαδοι τουλ--->στα τρενταδικα,μεταλλαδες---->ντισκο παρτυ,ανεξαρτητοι--->σπιτι τους.

    αυτό δεν το είχα δει!ελπίζω να μην αναφέρεσαι στο ποστ μου,τελείως διαφορετική περίπτωση η διασκέδαση από ένα μεμονωμένο περιστατικό..
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    ρε φιλαρακι ιρελιτζιους,δεν καταλαβα,το να ακουει καποιος κατι επειδη το γουσταρει και να θελει να ακουει ΜΟΝΟ απο αυτο το στυλ(αντε και ανεξαρτητο ροκ ή και λιγο μεταλ) τον κανει κολλημενο?τι σκατα νοοτροπια ειναι αυτη?
    δλδ ενταξει,καθε μερα μαθαινω για ποσες πανκ και χαρντκορ μπαντες που υπαρχουν,τις ακουω,βρισκω δουλειες τους και αν εχω λεφτα αγοραζω,αυτο με κανει κολλημενο?εδω μιλαμε για μια τεραστια παροχη γνωσεων(απο φανζιν,βιβλια,νετ) που δεν μπορει να σε αφησει αδιαφορο αν οντως γουσταρεις την φαση.
    αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι πως οταν καποιος πλεον δηλωνει πως ακουει ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ την μουσικη,αυτοματα ειναι και κολλημενος.ειναι το νεο τρεντ,"εχω πολυσυλλεκτικα μουσικα ακουσματα".αλλιως εισαι γραφικος και αρρωστος.
    μονο σε αυτην την γαμημενη χωρα αυτα ρε πουστη μου...
    εντιτ-για τα "πακετα" εχω φιλαρακι ταμαμ για να σε φτιαξει...στην ωρα πανω κλαις απο τα γελια,δεν τιθεται θεμα.
    crack the whip and punish me

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    once upon the playground
    Posts
    1,900

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    Παιδιά ο Γονίδης που ήδη 2 χρήστες έχετε πει ότι γουστάρετε είναι λίγο κατάντια να το πούμε έτσι;
    Αν αναφέρουμε κανα δυο ονοματα ακόμα (Βανδή, Κοκκίνου και τα ρέστα) δεν ξέρω αλλά θα απογοητευτώ πολύ αν πεταχτείτε και πείτε "γιατί όχι; κανα δυο κομματάκια τα γουστάρουμε" (εκτός κι αν αυτός ο κάποιος ειναι ο μπέρνης). Εδώ ξεφεύγουμε από το θέμα γούστου και "ακουω οτι μου καθεται καλά στ' αυτιά". Γιατί δεν μπορεί από την μία να είσαι συνειδητοποιημένος ακροατής, καλής και ποικίλης μουσικής και να μου λες "μ' αρέσει αυτό το κομματάκι του δείνα καθυστερημένου" ε πως να το κάνουμε δεν γίνεται. Υποτίθεται ξεχωρίζεις και ξερεις να λες "αυτο ειναι εδώ είναι σοκολάτα, τούτο δω είναι μια μάζα από σκατά".

    Ο Μαρίλλιον θέλει να πει κάποια πράγματα τα οποία πιστεύει έντονα πολύ και γι'αυτό του βγαίνει έτσι, μην του κοντράρετε όμως, άδικα πράγματα λέτε και πρέπει να το συνειδητοποιήσετε.

    Τώρα να πω και για το εντιτ που έκανε στο τελευταιο του ποστ (ο Μαριλλιον), κάποια πράγματα που ποστάρεις ρε φιλος απευθύνονται σε ελάχιστο κοινό, οπότε θα πάρεις λίγες απαντήσεις (γιατί ακόμα κι αυτοί που θα ενδιαφέρονται ή δεν θα ποσταρουν γιατι βαριουνται να το κάνουν [μην αναρωτηθεις γιατι], ή δεν θα το δουν).
    i said bye bye to you


  5. #185
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    Quote Originally Posted by hcpunksonacid
    ρε φιλαρακι ιρελιτζιους,δεν καταλαβα,το να ακουει καποιος κατι επειδη το γουσταρει και να θελει να ακουει ΜΟΝΟ απο αυτο το στυλ(αντε και ανεξαρτητο ροκ ή και λιγο μεταλ) τον κανει κολλημενο?τι σκατα νοοτροπια ειναι αυτη?
    δλδ ενταξει,καθε μερα μαθαινω για ποσες πανκ και χαρντκορ μπαντες που υπαρχουν,τις ακουω,βρισκω δουλειες τους και αν εχω λεφτα αγοραζω,αυτο με κανει κολλημενο?εδω μιλαμε για μια τεραστια παροχη γνωσεων(απο φανζιν,βιβλια,νετ) που δεν μπορει να σε αφησει αδιαφορο αν οντως γουσταρεις την φαση.
    αυτο που καταλαβαινω εγω ειναι πως οταν καποιος πλεον δηλωνει πως ακουει ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ την μουσικη,αυτοματα ειναι και κολλημενος.ειναι το νεο τρεντ,"εχω πολυσυλλεκτικα μουσικα ακουσματα".αλλιως εισαι γραφικος και αρρωστος.
    μονο σε αυτην την γαμημενη χωρα αυτα ρε πουστη μου...
    εντιτ-για τα "πακετα" εχω φιλαρακι ταμαμ για να σε φτιαξει...στην ωρα πανω κλαις απο τα γελια,δεν τιθεται θεμα.


    ρε!λόγω της φράσης του μαρίλιον περί κολλημένων αντιλήψεων πάνκη και ρούθλες το'γραψα.
    να ακούς ό,τι σε κάνει ευτυχισμένο.τα μάλωσα εγώ?(που λέν και στο χωριό μου)
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    ναι ρε γλυκε μου βικοτνικ,αλλα αυτα που ποσταρει ο μαριλλιον βρισκονται ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ηχητικα σε οτιδηποτε ακουει εδω μεσα ο καθενας,σε σχεση με τον γονιδη ή με αρενμπι μαλακιες.και ειναι κριμα εξαιρετικες αναφορες του παυλου,του μαριλλιον,του ιλεβενθ(αν και δεν εχω καμια επαφη με αυτα τον παραδεχομαι-οπως και τζιμ νταντυ και γκαρντιαν) να πηγαινουν απατα,και λοιπες παπαριτσες να εχουν +5 σελιδες θρεντ.
    αυτο λεμε.
    crack the whip and punish me

  7. #187
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    βικότνικ-τα κριτίρια αλλάζουν ανάλογα με τα ακούσματα.
    περιμένεις έναν οπαδό της jazz/blues/rock/κλασσικής να σου πεί ότι οι darkthrone π.χ. είναι σοκολάτα και όχι κοπριές?
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  8. #188
    Senior Member Harbinger of Death's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Freedonia
    Posts
    5,088

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    Quote Originally Posted by Vicotnik
    Παιδιά ο Γονίδης που ήδη 2 χρήστες έχετε πει ότι γουστάρετε είναι λίγο κατάντια να το πούμε έτσι;
    Αν αναφέρουμε κανα δυο ονοματα ακόμα (Βανδή, Κοκκίνου και τα ρέστα) δεν ξέρω αλλά θα απογοητευτώ πολύ αν πεταχτείτε και πείτε "γιατί όχι; κανα δυο κομματάκια τα γουστάρουμε" (εκτός κι αν αυτός ο κάποιος ειναι ο μπέρνης). Εδώ ξεφεύγουμε από το θέμα γούστου και "ακουω οτι μου καθεται καλά στ' αυτιά". Γιατί δεν μπορεί από την μία να είσαι συνειδητοποιημένος ακροατής, καλής και ποικίλης μουσικής και να μου λες "μ' αρέσει αυτό το κομματάκι του δείνα καθυστερημένου" ε πως να το κάνουμε δεν γίνεται. Υποτίθεται ξεχωρίζεις και ξερεις να λες "αυτο ειναι εδώ είναι σοκολάτα, τούτο δω είναι μια μάζα από σκατά".
    Χουμ. Το κομματάκι του δείνα καθυστερημένου μπορεί να έχει κάτι καλό. Το ότι είναι καθυστερημένος ο καλλιτέχνης και η πλειοψηφία των έργων του (ή των note monkeys που έχει από πίσω) δε σημαίνει ότι δεν έχουν τίποτα καλό, ή ότι κάποιο κομμάτι, ακόμα και αυτό καθυστερημένο, μπορεί να αρέσει σε κάποιον "συνειδητοποιημένο ακροατή", για χ,ψ λόγους.
    http://frontierpsycho.tumblr.com/

    Quote Originally Posted by saloth sar View Post
    Το αποκουμπι του κρετινου, του φασιστα και του καθε μαλακα ειναι η προστασια της γυναικας, οταν και αμα σταματουν να τις θεωρουν ολες πουτανες και δυο-τρεις τρυπες για γαμησι μοναχα.

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    once upon the playground
    Posts
    1,900

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    Πάνκ, αχμ, δεν διαφώνησα πουθενά, και πλήρως έχω καταλάβει τι λέει, λέω μόνο ότι δεν έχουν και πολύ μέλλον αυτά (στην παρούσα φάση) στο ερ.

    irre, νομιζα οτι τοση ώρα αναφερόμαστε σ' "ανοιχτόμυαλο" κοινό κι όχι σε καμμένους πιουρίστες της κάθε σκηνής.
    i said bye bye to you


  10. #190
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    αν καθόσουν να σκεφτείς πόσα διαφορετικά είδη μουσικής υπάρχουν και σε πόσα λίγα δίνουμε εμείς σημασία,θα αναθεωρούσες περί ανοιχτομυαλιάς!
    άσε τους πιουρίστες.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    once upon the playground
    Posts
    1,900

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    Quote Originally Posted by irreligious
    αν καθόσουν να σκεφτείς πόσα διαφορετικά είδη μουσικής υπάρχουν και σε πόσα λίγα δίνουμε εμείς σημασία,θα αναθεωρούσες περί ανοιχτομυαλιάς!
    Αυτό που κολλάει; Προφανώς και δεν δίνουμε σε όλα σημασία γιατί δυστυχώς δεν μπορούμε, έχουμε μέσο όρο 70 χρόνια ζωής, οι περισσότεροι αρχίσαμε ν' ακούμε πράγματα μετά τα 15, συνειδητοποιήσαμε το κάτι παραπέρα μετά από λίγα χρόνια (μιλάω για τον μέσο "ανοιχτόμυαλο" ακροατή κι αυτό υποθετικά, τι πιστεύω λέω), και αρχίσαμε να ψάχνουμε και να εμβαθύνουμε περισσότερο σ'αυτό που μας απασχολεί. Αυτό είναι α) χρονοβόρο, ψάξε μπάντα, άκου δίσκο, άκου περαιτέρω έργα τους και β) έχουμε πολλά πολλά άλλα ενδιαφέροντα και δουλειές άρα δεν σπαταλάμε το χρόνο μας μονιμως στην μουσική. Άρα είναι λίγο άκυρο αυτό που είπες και δεν είχε και νόημα να μιλήσω για κατανομή χρόνου που αφιερώνουμε στην μουσική, τα ξέρεις κι εσύ και όλοι μας αυτά.
    Πάλι όμως ξεφεύγουμε από το θέμα (που τελικώς πιάσαμε ένα), και αποπροσανατολιστήκαμε και θα καταληξουμε παλι αλλου γι' αλλού

    Υποτίθεται ξεχωρίζεις και ξερεις να λες "αυτο ειναι εδώ είναι σοκολάτα, τούτο δω είναι μια μάζα από σκατά".
    Harbinger of Death δεν με κάλυψε η απάντηση σου, για δες πάλι το παραπάνω quote, υποτίθεται ότι ξέρεις να ξεχωρίζεις (ξαναλέω μην πείτε για γούστο, παύει να υπάρχει αυτό μετά από κάποια στιγμή).
    i said bye bye to you


  12. #192
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    Quote Originally Posted by Marillion

    Htan ontws genikh h erwthsh.

    Loipon agaphta paidia tou forum, emena ayto to quote sinexizei na me kaliptei plhrws. Xwris na lew pws mou les psemata casshern ma oute kai sy irreligious, tromazw kai mono sthn skepsh enos mousikou anoiktomialou forum, pou anoigume threads gia rnb tragudia kai ftanume stis 11 selides, paradexomaste ton gonidi san true kalt proswpikotita, sizitoume sovara-asovara kathe xrono gia tin eurovision kai antistoixa musika threads pu exw anoixei kata kairous egw ma kai alloi xrhstes, palevoun gia na xeperasoun tis 5 selides. Sta reviews typou madonna ginete ntoros & tou eleventh pernane aparatiritia pera apo tous 2,3 gnwstous agnwstous. Kai mhn peite oti allaxe tpt me tin diaspasi tou forum mag etsi?

    Kai prin 3ekinate na lete, oxou mwre, efagan to mpifteki tou marillion, dhlwnw perissotero provlimatismenos para stenaxwrhmenos h kati. kai sygnwmh kiolas alla deka fores oi grafikometaladikes dhlwseis tou ruthless kai oi apolytes dixws symvivasmous apopseis tou pankh apo tetoia anoiktomialia se tetoio epipedo. To music discussion einai monaxa listes diskwn, exwfyla kai cult-anoiktomiales apopseis kai apo ousia 0. Alla paraponiomaste kai vlepoume elites k newbades k karagkiozhdes kai neopsagmena aderfia enw8eite.

    Tespa ti na pw, nomizw pragmatika pws apo dw kai pera tha arxisw na epanalamvanomai. Paromoia pragmata elega kai sto thread peri forum/er mag ktl alla den vlepw kai tpt da allages. Wraia boys, nice job

    Alla logia na agapiomaste

    edit : a kai kati akoma pou 8a quotaristei apo x8esini kouventa me sfinotouvlo.

    anogei o marillion thread gia james blunt, 2 selides me agapes. anoigei o marillion thread gia to get that record, 0 posts. thn agapame thn mousikh paidia.
    Ψιλοπαραλήρημα το από πάνω, ιμχο.

    Η μουσική υπάρχει βασικά για να την ακούμε. Το να διεξάγονται αναλύσεις επί αναλύσεων, είναι προαιρετικό. Χρήσιμο, ενδιαφέρον, αλλά προαιρετικό προκειμένου να την απολαύσεις.
    Ο χαβαλές δεν ακυρώνει, ούτε υποτιμάει τη μουσική.

    Εγώ πάλι τρομάζω στη σκέψη, πως μετράς το ενδιαφέρον για τη μουσική με βάση των αριθμό των σελίδων του κάθε τόπικ. Δλδ έλεοc δλδ να'ούμε:Ρ
    Λες και σε 1145323253433 σελίδες για τη Μαντόνα ή το νέο Μετάλλικα, εκφράζονται ισάριθμες αποθεωτικές γνώμες ξέρωγω!

    Επίσης, συνέλθετε λίγο με το Γονίδη!
    Για πλάκα αναφέρθηκε και, όπως και να το κάνουμε σε ένα τόπικ που ξεκινά με κλιπ του Τίμπαλαντ, ο κάθε απίθανος έχει θέση.
    Resistance is useless

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    τελικα σε ολη την υπολοιπη γη root of all evil ειναι το μαρουλι,ενω στην ελλαδα οι γκομενες(που οδηγουν---->στο μαρουλι).
    και εξηγουμαι.απο τοτε που το καθε σαχλοκουδουνο αρχισε να τα πεταει στην τιβι,ο καθε χαζομουνης πιτσιρικας προσπαθει να βρει τροπο να προσεγγισει το σαχλοκουδουνο μεσω στυλ,ακουσματων μπλα μπλα.
    Ετσι λοιπον,πριν καμια δεκαετια αν ελεγες οτι πας σε ντισκο παρτυ,θα ετρωγες απο δουλεμα μεχρι χλεπες.τωρα τρεχει ολη η παρεα να ακολουθησει.(αυτο παει στον ρεηζορ και στους ομοιους του,που απο στυλ,στρετς πανταλονια,σφαιρες,ζωνες, αρχιδια δεν συμμαζευεται αλλα απο στηριξη της σκηνης τους και αγορα σιντι δισκων=0.αντ αυτου τρεχουμε στο εητμπολλ να σουρωσουμε,να τους τα σκασουμε κανονικα και να ακουσουμε τις μεγαλυτερες μαλακιες των τελευταιων 30 ετων).
    Ενω αυτα που παιζει ο πινατερο την ιδια μερα ειναι "μαλακιες" "δεν ειναι τρου ρε" "εγω ΜΕΤΑΛ ακουω" κτλ κτλ.Αν ομως ο πινατερο μαζευε ολα τα γκομενακια και επαιζε απο σκυλαδικα μεχρι καρεκλα των 90ς,ολοι εκει θα ηταν.
    Και μετα κραζουν εμενα που παω κανεναν τρυποκαρυδο/μπερλιν/λουκυ....
    ρουτ οφ ολλ ηβιλ....
    crack the whip and punish me

  14. #194
    Metal Without Mercy Ruthless's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,181

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    Ρε hcpunksonacid, σοβαρά τώρα, εκεί πάνω στη συμπρωτεύουσα μαγαζί που να παίζει ατσάλια έχει ή αρχίδια; Γιατί πέρα από κανά πάρτυ και αν γίνεται πουθενά(και τον σύλλογο φυσικά), έχω ακούσει τα χειρότερα.
    Behold the Urkraft - behold the sacred force!
    We strike with the wrath of the rightful
    We wield the invincible puritan blade
    Behold the Fire - behold the Force!
    We command the iron batallions
    In the dawn of this new iron age

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,337

    Default Re: thread ειλικρινούς απορίας.

    χαχ!
    υπαρχει ενα,το οποιο καποτε επαιζε ανεξαρτητα και το πηρε ενας μεταλλας(φιλος) και το εκανε εντελως 80ς(εν ονοματι "βαβελ").οταν ηταν ανεξαρτητο δουλευα κιολας εκει...χαχ....
    μην φανταστεις οτι μαζευει τον τρελο κοσμο,απλα εχει σταθερο κοινο και μουσικα ειναι 100% στην φαση σου.
    καλα κανεις και ακους τα χειροτερα.γιατι ακους την αληθεια.σε ολη την φαση του "ροκ" οι μαλακιες πανε συννεφο,δλδ οι 2 κολλητοι μεταλλαδες που εχω εχουν σταματησει να πηγαινουν σε μαγαζια γτ δεν την παλευουν,ειτε με τις σουπες ειτε με το νιου μεταλ.οι υπολοιποι πηγαινουν σε ντισκο παρτυ,ή στην καλυτερη σε ebm--->gabba βραδυες.
    edit:δεν ξερω αν ειναι ανοιχτο παντως φετος...
    crack the whip and punish me

Similar Threads

  1. Zesti thread
    By The Butcher in forum General Discussion
    Replies: 50
    Last Post: 06-02-2012, 07:51
  2. Gynaikes only thread
    By eyeamflesch in forum General Discussion
    Replies: 34
    Last Post: 26-12-2011, 17:58
  3. εικόνες ειλικρινούς απορίας
    By carheart in forum Music Discussion
    Replies: 21
    Last Post: 15-12-2008, 16:29
  4. the blog thread
    By metamelia3 in forum General Discussion
    Replies: 12
    Last Post: 03-07-2008, 00:17
  5. the kremmydi thread
    By cancer in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-2007, 07:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •