Page 31 of 31 FirstFirst ... 21293031
Results 451 to 462 of 462

Thread: thread pragmatikis ypeuthynotitas.

  1. #451
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    do it faggot

    Βάλε ένα τίτλο πιο ταιριαστό για τη φάση που βρίσκεται ο μέσος χρήστης του φόρουμ σήμερα, ώστε να μπαίνουν αύριο-μεθαύριο και τα παιδιά του φάηρστορμ στο νόημα, ξέρωγω.
    Και νομίζω ότι το παρόν πρέπει να αλλάξει τίτλο, ώστε να περιγράφει τη φάση που περνούσε τότε το φόρο, με τα σπυράκια της ακμής κλπ
    και να γίνει στίκυ για να μην μπορεί να κρυφτεί κανένας από τις επιλογές της εφηβείας του
    Resistance is useless

  2. #452
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Ναι! Αλλά δεν μπορώ να κάνω έδιτ τον τίτλο εγώ, έχω μοντερέισον ράιτς μόνο για το rpg σεκτιον.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  3. #453
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Στην ανάγκη, κάντο move εκεί.
    Resistance is useless

  4. #454
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Just my 2 cents, προσωπικά δεν είδα ποτέ κάποιο ουσιαστικό νόημα στο συγκεκριμένο thread, αλλά συνεχίστε παρακαλώ.

  5. #455

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Just my 2 cents, προσωπικά δεν είδα ποτέ κάποιο ουσιαστικό νόημα στο συγκεκριμένο thread, αλλά συνεχίστε παρακαλώ.
    είχες ακούσει όλα τα κομμάτια που έχουν ποσταριστεί?
    tt0274518

  6. #456
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Δεν απαξιώνω τους πάντες και τα πάντα, τη λογική του "ακόμη ένα λιστοθρέντ" ήθελα να θίξω. Προσωπικά δε βλέπω το λόγο να "λιστοποιούνται" τα πάντα. Γνώμη μου ε.

  7. #457
    cowboy bebop 12 stars circle your brow's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    I'm almost home.
    Posts
    5,871

    Default

    βλέπω παλιά μου ποστς και λέω με σιγουριά πως ήμουν άνετα από τα χειρότερα άτομα του φόρουμ (αν δεν είμαι και τώρα!)
    Throughout the times of perplexity and illusion
    We've got some last Gods left, worth keeping
    That go by such names as Kindness and Honesty.

    I want us to hold swords again
    As in the years of the old tales.
    But this time, to fight for Dignity and Solidarity.

    Against the waves of darkness and death
    I'm walking with Eternal Brightness in my eyes.



  8. #458

    Default

    Quote Originally Posted by Parasight View Post
    Δεν απαξιώνω τους πάντες και τα πάντα, τη λογική του "ακόμη ένα λιστοθρέντ" ήθελα να θίξω. Προσωπικά δε βλέπω το λόγο να "λιστοποιούνται" τα πάντα. Γνώμη μου ε.
    sure.

    εγώ πάλι απ'αυτό το θρεντ έμαθα τους Songs: Ohia, γιατί τους πόσταρε χρήστης και τσέκαρα από περιέργεια. και αν δεν ήμουν τεμπέλης θα είχα μάθει κι άλλες μπάντες από τούτο το θρεντ.

    γαμάνε οι λίστες
    tt0274518

  9. #459
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Quote Originally Posted by 12 stars circle your brow View Post
    βλέπω παλιά μου ποστς και λέω με σιγουριά πως ήμουν άνετα από τα χειρότερα άτομα του φόρουμ (αν δεν είμαι και τώρα!)
    Μου συμβαίνει με όλα τα τόπικς που ξεθάβονται κατά καιρούς και βλέπω παλιά ποστς μου

  10. #460
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Δεν είναι θέμα λιστοποίησης νομίζω. Μπορώ να πώ με σιγουριά, ότι όλοι όσοι γράφουν σε φόρουμς, ανεβάζουν φωτός σε ίνσταγκραμς και φέιςμπουκς, και γενικά ανταλλάσουν απόψεις με "γραπτό" λόγο, που μένει, και όχι με προφορικό, έχουν, τουλάχιστον την στιγμή που το κάνουν, έναν αέρα αυταρέσκιας (δεν βγάζω τον εαυτό μου έξω απο αυτό το πράγμα). Κάνουν κάτι, ένα ποστ, μία κουβέντα, βάζουν μια εικόνα, και περιμένουν ο κόσμος να πεί πόσο γαμάτο είναι. Και όλοι μαζί ακολουθούμε, ποστάροντας, στην προκειμένη περίπτωση, λίστες.

    Ο χρήστης Σύμπο, με τον οποίο είχαμε άπειρες προστριβές ίσως λόγω ηλικίας και ανωριμότητας δικής μου, ίσως λίγο του χαρακτήρα του, ίσως άλλων λόγων, είχε τα ups and downs του (όπως όλοι μας). Απο καιρό σε καιρό, έκανε ένα τέτοιο θρέντ, νοσταλγικό, πρέπει να περνούσε και φάση τότε. Δεν κρίνω, δεν κατακρίνω, νομίζω ότι όλη η ζωή μου είναι φάση και δεν μπορώ να την εκφράσω. Ο έν λόγω χρήστης την εξέφρζε έτσι, νομίζω.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  11. #461
    Industrial Might & Magic casshern's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    koonunga hill
    Posts
    1,682

    Default

    Έχει τρελό γέλιο να κοιτάς νήματα δέκα χρόνων παλιά όπου χρήστες συμπαθέστατοι κατά τ'άλλα, πόσταραν με στόμφο ultimate λίστες με
    [/tyxaio_paradeigma] Dead Soul Tribe [tyxaio_paradeigma] όπως ο φίλτατος Krux ή
    [/tyxaio_paradeigma] Δυτικές Συνοικίες [tyxaio_paradeigma] ή κάτι παρόμοια που έβαζε ο Ικόνοκλαστ.

    Γαμάνε οι λίστες, αλλά θέλουν χρόνο.
    Resistance is useless

  12. #462
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Δεν θέλω να ακούω κουταμάρες του στύλ "θέλουν χρόνο". Έχουμε χρόνο, άπλετο. Ίσως όχι άπειρο, αλλά έχουμε πολύ. Πρέπει να ξεκολήσουμε το μυαλό μας απο αυτό το τρυπάκι, να σταματήσουμε να αποβλακωνόμαστε με βιδεάκια με γάτες, και να κάνουμε κάτι πιο ουσιαστικό.

    Ντάξει, μπορεί να ακούγεται χαζό/ρομαντικό/οτινάναι το απο πάνω, αλλά ξέρετε τι εννοώ, και ότι έχω δίκιο.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

Similar Threads

  1. Zesti thread
    By The Butcher in forum General Discussion
    Replies: 50
    Last Post: 06-02-2012, 07:51
  2. Gynaikes only thread
    By eyeamflesch in forum General Discussion
    Replies: 34
    Last Post: 26-12-2011, 17:58
  3. thread pragmatikis aporias
    By cancer in forum Music Discussion
    Replies: 25
    Last Post: 18-09-2008, 20:57
  4. thread pragmatikis ilithiotitas.
    By overhelmed in forum General Discussion
    Replies: 4
    Last Post: 10-09-2008, 00:02
  5. Locked thread
    By Dark-Avenger in forum General Discussion
    Replies: 15
    Last Post: 13-05-2004, 13:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •