Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 160

Thread: Volley 08-09

  1. #16
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: Volley 08-09

    ντροπή ρε γμτ να μην σου κόβει μεγάλος άνθρωπος.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  2. #17
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default Re: Volley 08-09

    ok, έχεις δίκιο
    Rock or Nothing

  3. #18
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Volley 08-09

    Ας πω κι εγώ τη μαλακία μου σαν μικρότερος.


    Άλλο να πλακώνονται έξω από το γήπεδο κάποιοι (*) , κάτι που σαφώς δεν έχει σχέση με το τόπικ και άλλο κάποιοι χέστηδες βλαμμένοι να κάνουν πουτάνα ένα γήπεδο και να επιτίθεντε σε άσχετους επειδή τις έφαγαν ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΒΟΛΕΥ, κάτι που σαφέστα αφορά το παρόν τόπικ.



    (*) Βέβαια εδώ ο irreligious μας λέει ότι οι γάβροι είχαν πάει στο γήπεδο για το παιχνίδι όταν τους συνάντησαν οι πράσινοι γραφικοί, όπως προκύπτει άλλωστε και από τους αριθμούς εισιτηρίων που κόβουν στους αγώνες του συγκεκριμένου τμήματος τους οπότε το βουλώνω κι εγώ και βάζω το ποστ στον πάτο μου.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  4. #19
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: Volley 08-09

    χεχεχ, δεν μπήκα σε αυτή την κουβέντα αλλά αφού το θες ο.κ.


    οι κάποιοι που λες ήταν οπαδοί του Ολυμπιακού από την Πάτρα και τις γύρω περιοχές, οι οποίοι συνηθίζουν να υποστηρίζουν τα ερασιτεχνικά τμήματα της ομάδα όταν παίζει στην πόλη. ε, αν σκεφτείς ότι μιλάμε και για final 8 στο volley που το ενδιαφέρον ανεβαίνει do the math και τη βρήκες την άκρη.

    το ότι τους την πέσαν όξω από το γήπεδο αρκετή ώρα πριν αρχίσει το ματς οι κατά πολύ περισσότεροι(μην ξεχνάμε ότι η πάτρα είναι καταπράσινη) και με άπειρα πολεμοφόδια (από μολότοφ μέχρι φωτοβολίδες) οπαδοί του παναθηναϊκου, δείχνει ότι άλλοι δεν πήγαν με τις καλύτερες προθέσεις στο γήπεδο.
    τώρα γιατί και πως την κάναν τη λαμογιά τους και τη μέρα του τελικού εξαφανιζόλ είναι άλλο θέμα. αφήσαν και τα γυναικόπαιδα που λες (τζάμπα οι φωτογραφίες που υπάρχουν δηλαδή), να φάνε όλο το βρωμόξυλο και την ξεφτίλα.

    δεν πήρα θέση πιο πριν..για ποιο λόγο άλλωστε, να υπερασπιστώ τους χουλιγκάνους? αλλά τι χρεώνετε μόνο τον Ολυμπιακό και κόκκινες γραφικότητες και πουτσιλίκια?
    δεν έχουν γίνει σοβαρότερα επεισόδια ποτέ κατά τη διάρκεια αγώνα ή πριν (ναι, σε κλειστό χώρο λέω) έχοντας αυτός ολοκληρωθεί? θυμήσου το σεφ το '06 π.χ...απλά εκεί δεν σας βγάλαν έξω από το γήπεδο και δεν σε είχε τσούξει τόσο.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  5. #20
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Volley 08-09

    Κοίτα, αν στην διάρκεια ενός αγώνα ξεκινήσουν εκατέρωθεν αντεγκλήσεις και γίνει πουτάνα το παιχνίδι προφανώς θα φταίνε και οι δύο.
    Για το σεφ το 06 που λες (δεν είμαι και σίγουρος βέβαια αλλά νομίζω όμως ότι) όλα ξεκίνησαν όταν κάποιοι πήγαν σαν αρουραίοι από πίσω, βούτηξαν στα μουλωχτά 1 πανώ δικό μας και έτρεξαν να κρυφτούν ανάμεσα στους άλλους.
    Έτσι όπως τα γράφεις δείχνεις να χρεώνεις σε εμας τη συνέχεια, εγώ δεν βλέπω κάτι επιλήψιμο στην συγκεκριμένη συμπεριφορά πάντως, λυπάμαι. Δεν βλέπω για ποιο λόγο θα έπρεπε να βγάλουν μόνο εμάς έξω.

    Για το σεφ κάθε χρόνο που ερχόμουνα πάντως θυμάμαι εσάς να περιμένετε έξω από το τρένο και να σας κυνηγάνε οι μπάτσοι. Πολύ πριν αρχίσει ο αγώνας.

    Επίσης θυμάμαι σε ένα αγώνα κυπέλλου μπάσκετ με άεκ, στο περιστέρι νομίζω, μας βγάλαν μόνο εμάς έξω στο ημίχρονο, εντάξει όμως, αφού είχαμε κάνει μαλακία το βουλώσαμε και βγήκαμε, δεν είπε η ΚΑΕ ότι εμείς δεν διώχνουμε το κόσμο μας όπως λέγανε οι δικοί σας χθες.

    Εδώ είναι και το θέμα, τι κάνουν οι παράγοντες όχι τι κάνει ο χψ τυχαίος πιθανώς μαστούρης κάφρος.

    Το γιατί δεν ήρθαν οι δικοί μας τη Κυριακή που δεν καταλαβαίνεις είναι απλούστατος ο λόγος και εξηγήθηκε, δεν υπάρχει κάποια περίεργη συνομωσία νομίζω εγώ (χωρίς να είμαι και σε σύνδεσμο βέβαια για να ξέρω). Δεν νομίζω να πιστεύεις ότι κουράστηκαν από το ξύλο πάντως και αποφάσισαν να το κόψουν και να τα παρατήσουν, είναι παράλογο δηλαδή.

    Ζητήθηκε από την ομοσπονδία να μην πάνε οι οργανωμένοι για να μην έχουμε αυτά που είχαμε, πάει τέλειωσε.


    Τώρα για το αν από εσάς το Σάββατο δεν είχαν έρθει οι Πειραιώτες αλλά ήταν ντόπιοι κλπ οκ, δεν έχω να πω κάτι αφού δεν γνωρίζω. Την Κυριακή όμως πάλι οι ντόπιοι ήταν αυτοί με τα κράνη που έκλεψαν και κάτι λαπτοπ από δημοσιογράφους όπως λένε τα ρεπορτάζ?
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  6. #21
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: Volley 08-09

    καλά, προφανώς και δεν ήτανε ντόπιοι αυτοί που κάναν τις μανούρες. ήταν οι Αθηναίοι-Πειραιώτες που ήρθαν για τον τελικό.
    Και κάνεις λάθος δεν χρεώνω ούτε τους μαστούρηδες-κάφρους τους δικούς μας, ούτε τους δικούς σας.. Χρεώνω όμως την αστυνομία που επέτρεψε να γίνουν όσα έγιναν το Σάββατο με φυσικό επακόλουθο τα περίεργα της Κυριακής και που μετά την επίθεση δεν επανέφερε την τάξη.

    θεωρώ ακόμα αστείο το να ζητάνε οι βάζελοι την κούπα στο έτσι...κατανοώ όμως και το δικαίωμα τους να αρνηθούν.

    όπως βλέπεις δεν παίρνω θέση, κλαϊν...απλά το ποστ του ρεϊβεν περί γραφικοτήτων μου φάνηκε τελείως μαλακισμένο. δεν αναφέρθηκε καθόλου στα καλόπαιδα του παναθηναϊκου (παρολίγον να είχαμε πάλι νεκρό,αυτή τη φορά ερυθρόλευκο) και στα εγκλήματικά λάθη της αστυνομίας.
    τώρα αν το ζήτημα είναι μόνο για την ακύρωση του ματς τι να πω. ντοντ γουόρι, θα γίνει.





    Για το Σ.Ε.Φ. δεν θυμάσαι καλά..αυτό που λες έγινε ώωωωωρα πριν το παιχνίδι και τα μπάχαλα ξεκίνησαν στο πρώτο πεντάλεπτο του αγώνα περίπου.
    επικές γκλομπιές πριν το ματς.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    τοπογραφικό σχέδιο φάντασμα
    Posts
    1,163

    Default Re: Volley 08-09

    xmou.8ete de 8ete 8a pw kai gw th mlkia mou.
    megalh mlkia ths astynomias,megala kafrilikia twn opadwn to s/k.
    alla re mpousth den bgaineis na peis eggyoumai thn asfalh diexagwgh tou agwna otan o allos sou leei na fygoume kai oi 2 gia na teleiwsoun kapoia stigmh ola ayta.kai den to lew epeidh to pe gabros paragontas kafroi einai kai oi dikoi mas proedroi me polla paradeigmata.alla htan mia eykairia x8es mpas kai kati ginotan.estw sto volley.giati sto basket kai sthn bala exoume xortasei logia alla sthn telikh kaneis den 8elei na to lhxei to 8ema.kai einai mlkiaa giati 8a ginotan wraios agwnas opws matsara htan kai to hra-pao.xalietai ena sport to opoio exei matchakia na xazepsei kaneis pxiotika.
    MORTUARY DRAPE - INTO THE DRAPE LP 1STPRESS 1992 decapitated records 130E

  8. #23
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Volley 08-09

    ireligious η ευθύνη της αστυνομίας είναι δεδομένη πάμε παρακάτω.
    Μίλησα βασικά για τους παράγοντες των ομάδων εγώ, όχι για τους άμεσα υπεύθυνους των επεισοδίων.


    Όσο για το ότι θα είχαμε νεκρό με ερυθρόλευκα άσε, μην αναπαράγεις κι εσύ τη προπαγάνδα των δικών σας του στυλ "έλα μωρέ έτυχε", "όλοι ίδιοι είναι" κλπ που τα λένε επειδή έγιναν παγκοσμίως ρεζίλι και ξεφτίλες - ντροπή των οπαδών.


    Κάποιοι είναι δολοφόνοι κάποιοι δεν είναι και απλά μοιράζουν που και που μερικές σφαλιάρες, άμα αλλάξουν τα πράγματα εδώ είμαι και τα ξαναλέμε. Μέχρι τότε τα μπορεί και τα ίσως άστα να τα λες σε κανα παιδάκι.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  9. #24
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: Volley 08-09

    Αστείο που αναφέρεις τη λέξη προπαγάνδα όταν λες όλους τους γάβρους δολοφόνους.


    Δεν γνωρίζω τόσο καλά τα πράγματα για το σκηνικό της Παιανίας πάντως και δεν νομίζω να έχω δείξει πως με ενδιαφέρει η υπεράσπιση οποιουδήποτε.
    Αυτό όμως έχει τεράστια διαφορά από το άσπρο-μαύρο που συνηθίζετε να βλέπετε (ή να λέτε) εσείς.

    όσο για αυτό:

    άποιοι είναι δολοφόνοι κάποιοι δεν είναι και απλά μοιράζουν που και που μερικές σφαλιάρες
    το ότι κάποιοι από μπάχαλα θα έχουν μια ζωή κινητικά-λειτουργικά προβλήματα δεν μας λέει κάτι? επειδή δεν πέθανε κανείς?
    και μήπως κάτι τέτοιο έχει ξαναγίνει( στην πάτρα κιόλας απότι θυμάμαι) πριν από χρόνια?..απλά εκεί η συμπλοκή δεν ήταν 300-300 ώστε να
    πάρει τέτοια έκταση από τον τύπο.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  10. #25
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Volley 08-09

    Μα δεν λέω όλους τους γάβρους δολοφόνους. Είπα τίποτα για σένα ή για τον Μιτσμαν ή για τόσους κολλητούς που έχω ας πούμε? Μη γράφεις ότι νάναι, είσαι μεγάλος άνθρωπος ρε γμτ.


    Το ξύλο και κάθε μορφής βία από μένα τουλάχιστον είναι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΑ δεν ξέρω πόσο πιο ξεκάθαρα να το γράψω. Από την άλλη βέβαια το να ανέχεσαι τον κάθε υπαλληλάκο να σου παριστάνει το μάγκα με ξένα αρχίδια, με τα λεφτά και τα κονέ του αφεντικού του, ε, αυτό είναι και κάπως περίεργο...
    Δε ξέρω.


    Τέσπα επειδή δεν σε πολυπαίρνει υπό αυτές τις συνθήκες καλύτερα να το σταματήσεις (εκτός αν θες να σχολιάσεις την άποψη των παραγόντων σου που μας έλεγαν ότι εγγυώνται αυτοί για την ασφάλεια μας και ότι δεν έγιναν και τίποτα σοβαρά επεισόδια) , κάποια ευκαιρία θα σου δωθεί στο μέλλον από δική μας μαλακία και θα ρεφάρεις πιστεύω.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  11. #26
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: Volley 08-09

    ρε μπα κ είσαι φεϊκ του ρεϊβεν? δεν ξηγιέτε αλλιώς η ειρωνία περί ηλικίας που επιμένεις.
    τέσπα, δεν ξέρω γιατί εστιάζεις στο αν με παίρνει ή όχι. κατηγόρησα εγώ τους ανθρώπους του παο? μίλησα γενικά για τις διοικήσεις?
    ακόμα, είναι καταδικαστέα(με καπς λοκς) τα επεισόδια, αλλά να τα επιδοκιμάζεις με κάθε ευκαιρία σε βλέπω.
    και τον κάθε υπαλληλάκο με ξένα αρχίδια και ξένα λεφτά που λες( ε καλά εκεί είναι του μπαμπά του) τον ανέχομαι κάθε φορά που έρχομαι οακα.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  12. #27
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Volley 08-09

    οκ
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  13. #28
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default Re: Volley 08-09

    Quote Originally Posted by irreligious
    ρε μπα κ είσαι φεϊκ του ρεϊβεν? δεν ξηγιέτε αλλιώς η ειρωνία περί ηλικίας που επιμένεις.

    Rock or Nothing

  14. #29
    Κρι Κρι jack the ripper's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Everflow
    Posts
    8,435

    Default Re: Volley 08-09

    ΠΟΥΤΣΑ Ε ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ

  15. #30
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default Re: Volley 08-09

    ευρωπαϊκή αυτή τη φορά!
    Rock or Nothing

Similar Threads

  1. Volley 2007-2008
    By Abruzzi in forum Athletics
    Replies: 77
    Last Post: 21-06-2008, 19:33
  2. Volley 2006-2007
    By pitchfork in forum Athletics
    Replies: 500
    Last Post: 25-09-2007, 17:56
  3. Dream Theater 1/7/05 Beach Volley P.Faliro
    By Jollyroger in forum Live & Events Talk
    Replies: 135
    Last Post: 02-07-2005, 00:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •