Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 44

Thread: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

  1. #1
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Ειλικρινά δεν θυμάμαι άλλο παρόμοιο τόπικ, δεν ξέρω δηλαδή, σίγουρα θα υπάρχει αλλά θα έχει κανά τίτλο του τύπου «ρε μαλάκες» ή «μπορεί και να έχει ξαναγίνει παρόμοιο» ή «πείτε» ή κάτι τέτοιο οπότε ξεκινώ καλύτερα αυτό γτ βαριέμαι.

    Το τελευταίο καιρό με απασχολεί ένα συγκεκριμένο ζήτημα και θέλω να μοιραστώ με όλα τα μέτσαλ φιλαράκια μου:

    Έχω παρατηρήσει ότι μεγαλώνοντας μου έρχονται στο μυαλό διάφορες καφρίλες που ξέρω ότι δεν είναι σωστό να κάνω αλλά από την άλλη κάτι ανεξήγητο με πιάνει και δεν ακολουθώ την λογική. Λέτε να φταίει η ηλικία? Υπάρχουν και σε σας συνήθειες που να θεωρείτε ως μικρές (ή και μεγάλες) καφρίλες αλλά να γουστάρετε τρομερά που τις έχετε?

    Ποιες είναι αυτές?

    Η συγκεκριμένη δική μου που με προβλημάτισε και θέλω να μοιραστούμε είναι η εξής:

    Όταν πάω τουαλέτα σε διαμέρισμα πολυκατοικίας (δυστυχώς δε μένω σε τέτοια) που (συνήθως έτσι συμβαίνει) έχει παράθυρο σε φωταγωγό, μου αρέσει πολύ την ώρα που κατουράω να το κάνω στο κέντρο της λεκάνης, στο νερό δλδ, ώστε να ακούγεται σε όλη τη πολυκατοικία και μάλιστα ταυτόχρονα να κλάνω.
    Δεν ξέρω, μου φαίνεται πολύ αστεία η αίσθηση ότι κάποιος την ώρα που είναι στο WC του ακούει αυτούς τους ήχους και δεν ξέρει από ποιο διαμέρισμα του ‘ρχονται.

    Συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό?

    Σας συμβαίνει κάτι παρόμοιο?

    Πείτε.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  2. #2
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Όταν ήμουν μικρός και ανώριμος και άκουγα χιεβιμέταλ και έπινα ΜΠΥΡΟΝΙΑ, αυτό που έκανα πάντα όταν ήμουν κομμάτια ήταν να πηγαίνω στην τουαλέτα του μαγαζού και να κατουράω οπουδήποτε εκτός από την λεκάνη, με ιδιαίτερη προτίμηση στον κάδο απορριμάτων, στο καζανάκι ή στο κωλόχαρτο.

    Το έκοψα όταν άρχισε να γίνεται συχνό το φαινόμενο να επιστρέφω από την τουαλέτα και να μου λέει κάποιος φίλος μου "ελπίζω να μην ακούμπησες το καζανάκι ή το κωλόχαρτο γιατί το κατούρησα πριν".
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    666

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    ενταξει.ο αμνιζιακ η σαψαλω ηταν κομματια ,εσυ γιατι μωρη πιτσφορκ .

  4. #4
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    εντάξει, τέρμα το αστείο, χάκαρα το λογαριασμό του πιτσ και έκανα εγώ αυτό το τόπικ
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  5. #5
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Μια φορα με απογοητευσες ρε μπαρμπα.

    ηρθα γιατι ειμουν βεβαιος οτι το ποστ σου θα ηταν μνημειο παπαριας, και αντ αυτου κανεις αστειο. Καντιρικο, σαπιο, χαλια και μηδεν, αλλα απογοητευσες.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  6. #6
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Quote Originally Posted by Candiru
    χάκαρα
    Best post ever.
    Life begins at 45°.

  7. #7
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Quote Originally Posted by Amnesiac.
    Όταν ήμουν μικρός και ανώριμος και άκουγα χιεβιμέταλ και έπινα ΜΠΥΡΟΝΙΑ, αυτό που έκανα πάντα όταν ήμουν κομμάτια ήταν να πηγαίνω στην τουαλέτα του μαγαζού και να κατουράω οπουδήποτε εκτός από την λεκάνη, με ιδιαίτερη προτίμηση στον κάδο απορριμάτων, στο καζανάκι ή στο κωλόχαρτο.

    Το έκοψα όταν άρχισε να γίνεται συχνό το φαινόμενο να επιστρέφω από την τουαλέτα και να μου λέει κάποιος φίλος μου "ελπίζω να μην ακούμπησες το καζανάκι ή το κωλόχαρτο γιατί το κατούρησα πριν".

    χαχ,αυτό με τον κάδο το είχα κάμει μια φορά πιο μικρός!μου είχε φανεί τόσο αστείο που γέλαγα σα το μαλάκα πόση ώρα.

    ωραίο τόπικς,θα επανέλθω.
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  8. #8
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Blanket δεν ξέρεις τπτ για μένα, καλύτερα βέβαια.

    Amnesiac. άρα όσο περνάει ο καιρός σοβαρεύεσαι και μπορώ να πω ακόμα ακόμα ότι μεγαλώνεις κιόλας...
    Λυπάμαι.
    Επίσης αν κατάλαβα καλά το έκανες μόνο όταν ήσουν λιώμα όχι ότι σε κέντριζε κάποιο διαβολάκι. Ελπίζω να κατάλαβα λάθος γιατί είναι αρκετά καλή καφρίλα...
    Κι εγώ το έχω κάνει κάποιες φορές (θυμάμαι μια φορά και στο καλαθάκι μάλιστα), ξεμέθυστος βέβαια αλλά κυρίως σε πολύ βρώμικες τουαλέτες (προσαπαθούσα να καθαρίσω με τον ανορθόδοξο αυτό τρόπο τα γύρω γύρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ.. )



    PS. Μεγάλη τιμή για μένα πάντως που πρώτος (και μάλιστα σοβαρά) απάντησε ο πιο πινκ μπεστ γιούζερ έβερ. Μπορείτε και να το κλειδώσετε τώρα.

    edit PS2. Όχι πάντως πριν επανέλθει ο από πάνω.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  9. #9
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    εχω τραβηξει μαλακια μεσα σε ενα ΚΕΤΣΑΠ στα goodys στην τουαλετα και μετα ειδα κατι φοβερες γκομενιτσες να βαζουν κετσαπ στις πατατες τους απο το διπλα τραπεζι
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  10. #10
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Hm.. exo ena.. ehm.. mia idiaiterothta. Ekneyrizomai apisteyta otan de sevontai to xoro MOU. Akoma perissotero otan prokeitai gia koinoxrhsto xoro kai o kathenas nomizei oti tou anhkei h oti einai tou patera tou h kati. H ths manas tou.

    Agglia loipon. Estia. 2001. Exo 5 "sygkatoikous", aka moirazomaste mpanio kai kouzina.

    1o skhniko: o neroxyths GEMATOS piata, opote de mporo na valo thn katsarola mou kato apo th vrysh gia na thn kseplyno. De thymamai ti allo eixa kanei, alla sigoura eixa ftysei pantou kai eixa petaksei ola ta apofagia pano sta piata tous.

    2o skhniko: ksypnao proi, pao na plytho kai kapoia gamiola eixe aplosei ta rouxa ths pano sto nipthra. Nai perimetrika, pano sth vrysh, PANTOU. Opote kleino thn porta, ton vgazo ekso kai katourao kanonikotata. Ta rouxa ths. Gamo.

    Ayta. De thymamai alla tora.
    Life begins at 45°.

  11. #11
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Αυτό με τα πιάτα μου θύμισε λίγο τότε που ήμουν φαντάρος, είχαμε πάει για βοήθεια (το ερμηνεύσα ως ξενάγηση) σε άλλη μονάδα και με είχαν βάλει (εμένα ) αγγαρεία πλύσιμο πιάτων οι μαλάκες (ήταν ένα δωματιάκι όπου σου φέρνανε τα άπλυτα πιάτα και τα έβαζες στο πλυντήριο βασικά).
    Τα κωλοφάνταρα όμως που μάζευαν τα πιάτα μου τα έφερναν χύμα, το καθένα με τα αποφάγια του (χωρίς δλδ να τα σκουπίζουν και να τα βάζουν το ένα πάνω στο άλλο κάπως όμορφα) οπότε έπρεπε να καθαρίζω ένα ένα σε μια σακκούλα πριν τα βάλω στο πλυντήριο και τα είχα πάρει κρανίο. Από μια ώρα κι έπειτα λοιπόν αποφάσισα να πετάω τα βρώμικα πιάτα στα σκουπίδια όπως ήτανε, έτσι γλίτωνα και πλύσεις του πλυντηρίου.
    Τέλειωσα νωρίτερα τελικά αλλά θα πρέπει να πέταξα συνολικά τουλάχιστον το ένα τέταρτο των πιάτων. Θα πάθανε πλάκα την επόμενη...

    Ας μη πάμε στα στρατιωτικά πάντως και το γαμήσουμε το θέμα (θέλω να έχω την ελπίδα να ποστάρει και καμιά γκόμενα λολ)
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  12. #12
    read between the lines Shadowking's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,664

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Γουστάρω σε καφετέριες και μπαρ που έχουν καθρέφτη ακριβώς πάνω από την τουαλέτα όταν έχω έξω τον ΒΟΑ και κατουράω να κάνω γκριματσες και να θαυμάζω τον εαυτό μου.
    A loaded gun won't set you free.
    So you say.

  13. #13
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Πιτς η αλήθεια είναι ότι το κάνω και τώρα αλλά δεν ήθελα να το πω γιατί έρχεται σε αντίθεση με το σοβαρό και ώριμο προφίλ που βγάζω μέσα από το φόρουμ μας. Αλλά επίσης ισχύει ότι το κάνω μόνο μεθυσμένος και μόνο σε καφετέριες/μπαρ, οπότε μη φοβάστε να με καλέσετε σπίτι σας!!!1!

    Αυτό που τρελαίνομαι να κάνω πάντως είναι το εξής : Όπως όλοι έχετε παρατηρήσει τα πρωινά στον ηλεκτρικό/μετρό κυκλοφορεί με μεγάλη συχνότητα η ράτσα γυναικών "είμαστε 40-45 ετών, έχουμε απόλυτα μίζερο ύφος και σιχαινόμαστε τη ζωή μας και με το που ανοίξει η πόρτα σπρώχνουμε όποιον βρούμε για να κάτσουμε στη μοναδική ελεύθερη θέση του τραίνου αλλά ακόμα κι αν δεν υπάρχει ελεύθερη θέση πάλι σπρώχνουμε μπας και γίνει κανά θαύμα ή από συνήθεια και μόνο βρε αδερφέ"

    Ε είναι η απόλυτη ηδονή να τρέχεις να κάθεσαι πριν προλάβουν αυτές, να παίρνεις το ύφος του θριαμβευτή "κέρδισα μωρή μαλάκω" και μετά από λίγο να σηκώνεσαι για να κάτσει κάποιος άλλος, αφού σιγουρευτείς όμως ότι δε θα είναι αυτή.

    Μαλακιούλα, αλλά προσωπικά μου προσφέρει την απαραίτητη ενέργεια και ευεξία για να αντεπεξέλθω στις ανάγκες τις καθημερινότητας, σα να δίνω ένα ουψ στον οργανισμό μου ένα πράμα.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  14. #14
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    όσο ήμουν υπεύθυνος κυλικείου σε γνωστό ελληνικό φυλάκιο το οποίο επισκέπτονταν καπή, εργατικές εστίες, κλπ, οι καφέδες που ήπιε ο διοικητής μας καθώς και πολλοί επισκέπτες που την είχαν δει και ήθελαν "τον καφέ έξω για μας, παιδί" είχαν αρκετή δόση από το dna μου. επίσης, ζάχαρη από το πάτωμα και καλαμάκι στον κώλο ήταν δυνατές καφρίλες.
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  15. #15
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default Re: Μικρές καφρίλες που γουστάρετε να κάνετε

    Δεν έχω κάτι συγκεκριμένω να αναφέρω.
    Εμπνέομαι κάθε ώρα και στιγμή, ρωτήστε και τον σάντοουκινγκ τον ΜΑΛΑΚΑ.

Similar Threads

  1. Replies: 204
    Last Post: 09-12-2010, 16:34
  2. Τι θα κάνετε το τριήμερο?
    By locust in forum General Discussion
    Replies: 72
    Last Post: 09-03-2008, 22:06
  3. Replies: 41
    Last Post: 19-05-2005, 06:58
  4. Replies: 94
    Last Post: 06-12-2004, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •