Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 54

Thread: Supernatural

  1. #1
    Sayid Hassan Jarrah psychotron's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Contemporary Adult Entertainment Company
    Posts
    7,453

    Default Supernatural

    O πρώτος κύκλος της σειράς ξεκίνησε το '05, ο δεύτερος βγήκε στον αέρα το '06, ο τρίτος πέρσι, ενώ διαβάζω ότι ξεκινάει και ο τέταρτος τώραόπουνα'ναι.
    Ο 1ος κύκλος μεταδίδεται στο σταρ (τελειώνει τώρα) και ξεκινάει ο 2ος. Γενικά δεν είχα πολυπρεφάρει τι παίζει με τη σειρά, έτσι κι αλλιώς δεν είμαι πολύ φαν της TV και των σειρών που μεταδίδονται, μέχρι που χαζοξενύχτησα και είδα πεντέξι επεισόδια, μ'άρεσε και βρήκα άμεσα τους 2 πρώτους κύκλους τους οποίους είδα (ψεμματα! δεν έχω δει ακόμα τα 4 τελευταία επεισόδια του 2ου κύκλου!) και θα ετοιμαστώ και για τον τρίτο.
    Είναι κανείς από δω που να βλέπει τέτοιες σαχλαμάρες (και να του αρέσουν κι όλας) ή είμαι απλά βλαμμένος;
    Επίσης το τόπικ έγινε για να πούμε όλοι πόσο ωραίο γλυκό πλασματάκι είναι η Nicki Aycox που έπαιζε τη Meg στον πρώτο κύκλο και τη φάγανε μπαμπέσικα οι δαιμονοκυνηγοί.

    ps: έκαμα ένα σέρτς άλλα δεν βρήκα τόπιξ για το θέμα, αν τυχόν έχει γίνει κάτι (μιας και γενικώς στο σινεμα/ντιβιντι υποφόρουμ δεν πολυμπαίνω), ας γίνει μπαμπ και ας σβηστεί αυτό.
    Last edited by Kaserinos; 30-03-2011 at 12:44.
    Where's the booze?



    I used to be perfect but now I'm even better

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    109

    Default Re: supernatural

    Το έχω δεί κι εγώ (και τους τρεις κύκλους). Εντάξει χαζομαρούλα, αλλά για να περνάει χαλαρά η ώρα καλό είναι.

  3. #3
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default Re: supernatural

    Στην τρίτη σεζόν γίνεται της πουτάνας. Γενικά γαμάει η σειρά, αν εξαιρέσει κανείς τα πρώτα επτά επεισόδια της πρώτης σεζόν που μπορεί κανείς να τα προσπεράσει.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  4. #4
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default Re: supernatural

    μετά από προτροπές φίλων είδα 2 επεισόδια στο σταρ, και δεν παίζει να δω 3ο. μπορεί να κατεβασω μόνο ην 3η σεζόν, γιατί εμπιστεύομαι γούστο Deggial.
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  5. #5
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default Re: supernatural

    Ωραίο ήταν ρε σύ. Εμένα πάντως μου άρεσαν όσα πρόλαβα και είδα στο στάρ στις διακοπές.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  6. #6
    Won't Bow Neron's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Between
    Posts
    2,059

    Default Re: supernatural

    Gamei h seira ki opoios pei to anti8eto....na 'nai kala.
    "Don't sweat the petty things and don't pet the sweaty things".
    George Carlin

  7. #7
    Senior Member Milton's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    1964/1974
    Posts
    2,047

    Default Re: supernatural



    γεια σου Ντην λεβεντη μου θα [spoiler:1jjkbcqb]ερθω μαζι σου στην κολαση να βραζουμε μαζι στο καζανι, να μη νιωθεις μονος και κατατρεγμενος απο τη Λιλιθ[/spoiler:1jjkbcqb]

    επειδη δεν ειμαι πολυψημενη στο downloading σειρων, ποσο γρηγορα ληκαρουν επεισοδια, μιας και εχουμε την τεταρτη σεζον που ξεκιναει αυτο το μηνα;

    BEST SERIES SOUNDTRACK EVER http://freenet-homepage.de/screever/...sic-Guide.html
    No headroom for expansion


  8. #8
    Senior Member Milton's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    1964/1974
    Posts
    2,047

    Default Re: supernatural

    2 days to go lads
    No headroom for expansion


  9. #9
    raz smash Abruzzi's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    afk
    Posts
    7,701

    Default Re: supernatural

    Quote Originally Posted by Milton
    BEST SERIES SOUNDTRACK EVER
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mu ... ed_on_Lost

  10. #10
    Senior Member Milton's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    1964/1974
    Posts
    2,047

    Default Re: supernatural

    φλωρος

    εδιτ δεν ξερω αν προσεξες τα 5 μαγικα γραμματα που κανουν καθε λιστα να γαμαει: ΖΖ ΤΟΠ
    No headroom for expansion


  11. #11
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default Re: supernatural

    Ξεκίνησε η νέα σεζόν και είναι απίστευτη πόρωση.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  12. #12
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default Re: supernatural

    E καπου μετα τις μαγισες, επρεπε να γινει και μια σειρα για να χαζευουμε κι εμεις οι λεζβιες.
    Καλη σαπιλα η σειρα.
    Και μονο για το soundtrack ακουγεται.
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  13. #13
    Spider Jerusalem Deggial's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    The City
    Posts
    12,867

    Default Re: supernatural

    Quote Originally Posted by HAVOC
    για να χαζευουμε κι εμεις οι λεζβιες.
    Όχι, αυτό είναι το L Word.


    ΥΓ. Το οποίο είναι πάρα πολύ καλή σειρά, βασικά, και προφανώς πολύ δημοφιλής στο ομοφυλοφιλικό κοινό.
    No trees were killed to send this message, but a large number of electrons were terribly inconvenienced.

  14. #14
    Solidium HAVOC's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Οblivion
    Posts
    5,485

    Default Re: supernatural

    Προφανως και αναφερομουν σε γνησιες σαν και του λογου μου.
    Τεσπα, μετα την αγαπη στην apple, και τωρα supernatural, τι να υποθεσω deggie?
    Πράγματι, ο καιρός ήτο θαυμάσιος. Ένας καιρός ηδονικός και, όπως λέγουν, θείος. Ο ήλιος έλαμπε καταυγάζων και θερμαίνων τα πάντα – τον ουρανόν, την θάλασσαν, το υπερωκεάνειον, τους επιβάτας. Όλοι σχεδόν ήσαν χαρούμενοι.


  15. #15
    Senior Member Milton's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    1964/1974
    Posts
    2,047

    Default Re: supernatural

    Το πρωτο επεισοδιο της τεταρτης σεζον τα χει ολα και συμφερει. All hail και λοιπες εκδηλωσεις θαυμασμου και πορωσης.


    [spoiler:3cj9jab9]μαλλον ετσι οπως το πανε στο τελος θα πρεπει ο σαμ να πολεμησει τον ντη και ο ντην τον σαμ[/spoiler:3cj9jab9]
    No headroom for expansion


Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •