Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44

Thread: Nightstalker @ Korinthos

  1. #16
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Μαλακία. Δεν τα κατάφερα να έρθω
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  2. #17
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Kalh fash giati tha stenaxwriwmoun pou phges k s'exasa (lolz)

  3. #18
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Ήθελα να πάω αλλά μου σκάσαν κάτι πρώην και ΓΑΜΟΥΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. Καλά ήταν, αλλά οι 4, 8, 19 και 347 (κανονικά την τελευταία δε θα έπρεπε να τη μετράω, ένα απλό ΓΑΜΗΣΑΚΙ ήταν αλλά τεσπά) ήθελαν να τα ξαναβρούμε και να έχουμε σχέση και ξέρεις τώρα πώς είναι αυτά τα γυναικουλίστικα τα χαζορομαντικά. λολ δηλαδή. Τις ΓΑΜΑΣ και μετά κολλάνε οι καριόλες.

    Αλλά νταξ, τουλάχιστον μου είπαν ότι ΓΑΜΗΣΑΝ και οι utmost, οπότε όλα κομπλέ.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  4. #19
    μπε το μαύρο πρόβατο Coroner's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    SF Bay Area
    Posts
    2,444

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Γεια χαρά,

    το live ήταν πολύ κομπλέ αν και οι ατυχίες ήταν παααρα πολλές από την αρχή της βραδιάς. Αρχικά 1000 θενκς στον Dragon που έτρεξε όσο δε πάει για αυτή τη συναυλία.

    Οι bohemian grove ήταν οι άτυχοι της βραδιάς, μάλλον λόγω προβλήματος της κιθάρας (ή του ενισχυτή, αν θα μάθουμε ποτέ). Πραγματικά κρίμα, αν και τα παιδιά το πήραν πολύ χαλαρά.

    1000mods πολυ σούπερ και καλύτεροι από ότι περίμενα. Πολύ ενέργεια και σούπερ ήχος. Τα παιδιά το έχουν ψάξει και το κατέχουν.

    Nightstalker χειρότεροι από το αναμενόμενο (για μένα προφανώς). Σάπιος ήχος στην κιθάρα, μέτρια η φωνή με το μπάσο να σώζει την κατάσταση. Με ψιλοαπογοήτευσαν.

    Τέλος thanks και cheers σε όσους ήρθαν εκτός Κορίνθου! Είδαμε γνώριμες φάτσες μετά από χρόνια...

    Άντε και του χρόνου...

    Υ.Γ. Μεις παίξαμε με γαμηνένη ψυχολογία λόγω των γκαντεμιών που έτυχαν. Κάτι έγινε πάντως.
    ...when worms are granted wings, angels have to crawl...

  5. #20
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Quote Originally Posted by Coroner
    Τέλος thanks και cheers σε όσους ήρθαν εκτός Κορίνθου! Είδαμε γνώριμες φάτσες μετά από χρόνια...
    Parolayta mas snobbares olh th vradya. Ntroph kai aisxos. Emena dld.
    Life begins at 45°.

  6. #21

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Quote Originally Posted by nothingman
    στο κοριτσάκι που χόρευε με τον μπαμπά του στο σετ των Μοντζ.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  7. #22
    μπε το μαύρο πρόβατο Coroner's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    SF Bay Area
    Posts
    2,444

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Quote Originally Posted by BLi
    [zER]
    Quote Originally Posted by Coroner
    Τέλος thanks και cheers σε όσους ήρθαν εκτός Κορίνθου! Είδαμε γνώριμες φάτσες μετά από χρόνια...
    Parolayta mas snobbares olh th vradya. Ntroph kai aisxos. Emena dld.

    Άμα σου πω πως δε σε είδα ή δε σε κατάλαβα θα με πιστέψεις? Τον Μιτσμαν είδα, που είχα να τον δω από το jasmin το 2005, μετά από lives into the gore με cephalic και saturnus/hedon cries όπου έγινε και της πουτάνας...

    Δε μίλαγες ρε γμτ... Την επόμενη φορά ε.

    χεβι μεταλ
    ...when worms are granted wings, angels have to crawl...

  8. #23

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Είχαμε να βρεθούμε κάπου αιώνες όντως. Cheers στους παλαίουρες.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  9. #24
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Κορονερ σ αγαπω και εισαι μεγαλη παιχτουρα. Πρωτη φορα σας ειδα λαηβ.

    Μετα απο φωτιες, ταξιδια για φερυ μπωτ και εφημερευοντα και ψαχνοντας απεγνωσμενα την συνδεση παλαιας-νεας εθνικης οδου εφερα τους επιβατες μου στο χωρο του λαηβ, αφου πρωτα πηγα να προκαλεσω ελεεινο ατυχημα (ας το ξεχασουμε καλυτερα) με τυπά που ερχοταν γκαζατος σα μαλακας μεν, θα ειχε δικιο δε, αν σκοτωνομασταν ολοι.

    Το ξεπερασαμε, και το πρωτο πραγμα που εφανη στον οριζοντα της παραλιας ηταν μια φανελα Τζενεραλς Εφ Σι. Ειμασταν στο σωστο δρομο. Εκεινη την ωρα παιζανε οι Μποχεμιανς οι οποιοι ηταν οντως ατυχοι με ολα αυτα αλλα αν τα πασαρουν με σωστο τροπο, ("παιζουμε μπλακ μεταλ με διακεκομμενα περασματα απο ντροουν νοηζ σαηλενς") τοτε θα πανε μπροστα σαν ομπσκιουριστικοι πιονεροι και ολα θα πανε καλα.
    Μετα ανεβηκαν οι 1000 Μοδς που παλι δεν ειχα δει ποτε, με πολυ χαμηλα φωνητικα (ο Σουωλλεν λεει οτι ετσι το κανουν παντα και ποίος ειμαι εγω δια να διαφωνησω) επαιξαν ωραια, γουηθ πασσιον, κηπ ον και τα σχετικα.
    Ατμοστ Κοντεμπτ δεν ειχα δει επισης (ενταξει σκαστε, μονο Ναητστωκερ ειχα δει) με αρεσαν επισης, ο τραγουδιστης τους εχει πειστικα τρομακτικη φωνη (ενταξει, ενταξει, θα κανουμε οτι θες, οριστε, παρε και το κολατσο μου), ο Κορονερ τα ειπα στην εισαγωγη, προσωπικα θα γουσταρα να ειχε λιγο ακομη καφροπερασματα (απλα βαραμε) και επισης λιγα σολεττα, απ οσο υλικο επαιξαν, ωραια διασκευη στο Powertrip, εκπληκτικο σαν ιδεα το σολακι του Κορονερ στο τελος του κομματιου, κολλησε πολυ ωραια, ας ηταν και αυτοσχεδιασμος οπως ειπε, εμενα μου φανηκε οτι ηταν πολυ ταιριαστο.

    Μετα ειδαμε και Στωκερ, οχι στην καλυτερη εμφανιση τους που εχω δει, αλλα δεν εχει καμμια σημασια, ηταν για αλλη μια φορα παρα πολυ καλοι. "Ειστε ολοι, ενας κι ενας".


    Μετα φυγαμε, ψαχνοντας φυσικα, βενζιναδικο, καναμε σταση εξω απο αθηνα, κλαμπ σαντουιτς, βενζινη, Κορυδαλλος, καληνυχτα Ναθινμαν, σπιτι, υπνος.


    Παρα πολυς κοσμος απο Αθηνα, επισης ειδα πολλες φατσες, γνωρισα αλλους λιγοι, περασα οπως καθε φορα που βρισκω πολυ κοσμο απο δω μεσα, ολο νεες εμπειριες, ο Ισκρα ξαπλωσε πανω μου στην παραλια, μοιραστηκα το μαξιλαρι-τσαντα του ταμαγκοθιου, ο . με κερασε ΕΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ τσιχλες, ο χρηστης ναθινμαν συνομιλησε με τον ΑΡΓΥΡΗ και χαρηκε και ηταν ωραιο, μανιακα Καναντερ στο κατοπι της Braincrashed Vasb, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χαρηκα που μιλησα με τον Κορονερ, οντως ειχαν περασει αιωνες απο τοτε και δεν πρεπει, μπυρες και γυρω γυρω ολοι με Οδονιαλαιες, ρηαλ λαηβ ΞΥΛΟ στην παραλια (στο πεζουλι πριν την αμμο) ηταν 2 18ρηδες και ανταλλαξαν βρωμερα μπουκετα μεταξυ τους και μια ξανθια γκομενα του ενος προφανως (ριμα) να προσπαθει να χωρισει βριζοντας σαν την Χ, δεν πηγα να χωρισω και αντ αυτου με γνωστη χρηστρια του φορουμ βαζαμε στοιχηματα, κερδισε ο αθλητισμος και το μποξ, χρηστες συστηθηκανε στον Βικοτνικ (εμενα μου πε παντως οτι με γνωρισε, μα πειραζει που ειμαι μεγαλη φιρμα?), ΔΕ ΤΡΟΥΠΕΡ καπου αναμεσα σε 2 κομματια των Ατμοστ, ο Κορονερ μας ακουσε, και παντου εστριβα λαθος. Αποκορυφωμα η λαθος στροφη φευγοντας απο Κορινθο οπου και βρεθηκαμε στον σκοτεινο και αδειο περιβολο του σιδηροδρομικου σταθμου Κορινθου.


    υ.γ. Για περιπου 20 δευτερολεπτα εγινα και road crew των Lucky Funeral στις εμφανισεις τους στο εξωτερικο. Ηταν ωραια οσο κρατησε. Σας ευχαριστω για την αποδοχη, σουωλεν σε φιλω.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  10. #25
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    ο . με κερασε ΕΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ τσιχλες
    Kata t'alla den phge

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    στην Ελίτ.
    Posts
    1,984

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Πάντως Χ αν ποτέ σε πετύχω θα σου κάνω τη μούρη κιμά. Είσαι και ΓΥΝΑΙΚΑΚΙ, δε νομίζω ναχω πρόβλημα.
    This lovely lady got the thickness
    Can I get a Hell Yeah

  12. #27
    Senior Accountant Rush's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    going nowhere
    Posts
    1,944

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Re den organwnoume kana er fest sto notio re8ymno ton aygousto?Kanw to spiti mou koinobio aneta!!!!
    Those little demons ain't the reasons for the bruises on your soul you've been neglecting
    You'll never lose your mind as long as you're heart always reminds you where you left it
    And don't ever let them make you feel like saying what you want is unbecoming
    If you were supposed to watch you're mouth all the time I doubt your eyes would be above it

  13. #28
    *aquarius sabotage* shora's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,355

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Μετα απο φωτιες, ταξιδια για φερυ μπωτ και εφημερευοντα και ψαχνοντας απεγνωσμενα την συνδεση παλαιας-νεας εθνικης οδου εφερα τους επιβατες μου στο χωρο του λαηβ, αφου πρωτα πηγα να προκαλεσω ελεεινο ατυχημα (ας το ξεχασουμε καλυτερα) με τυπά που ερχοταν γκαζατος σα μαλακας μεν, θα ειχε δικιο δε, αν σκοτωνομασταν ολοι.
    το μιτσμομπιλ ειναι μια βυσσινι(εστω μοβ ή το χρωμα του κερασιου) μερσεντες;
    Expect poison from the standing water

  14. #29
    Son of the Northstar Once_Emperor's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Planet Algol
    Posts
    1,820

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Ωραία ήταν. Ήπιαμε, φάγαμε, είδαμε και κόσμο που είχαμε δούμε καιρό και ακούσαμε και μουσική. Κουλ!

    Για τα του live :
    1000mods γαμώ και τίγκα ήχος γενικά. \m/
    utmost παρά τα όσα προβλήματα τα σπάσανε.
    Εμένα πάντως μου άρεσαν και οι Nightstalker και είχαν και ωραίο ήχο (!).

    Μπράβο στον Πάνο που είχε το κουράγιο και το έτρεξε και thanks στον Coroner που με άφησε να παίξω με τον Boogie του.

    Αυτά.
    We revel in our time.

  15. #30
    άντε βρε νούμερο. tamagothi's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Frisch aus Oesterreich
    Posts
    2,296

    Default Re: Nightstalker @ Korinthos

    Ξενέρα με Bohemian, ήθελα να τους δω. χμφ.

    Οι Utmost γάμησαν περισσότερο κι απ' όσο περίμενα.

    Γενικά, ήταν πολύ ωραία και μπράβο και ξανά και τέτοια.







    Es el sonido de su mundo derrumbándose/Es el del nuestro resurgiendo
    El día que fue el día, era noche/Y noche será el día que será el día

Similar Threads

  1. Nightstalker - Patra - 21/11
    By dopefiend in forum Live Reports
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2008, 22:38
  2. Nightstalker 22/12
    By Vicotnik in forum Live Reports
    Replies: 12
    Last Post: 24-12-2007, 11:06
  3. Rockfest Korinthos 09/02/07
    By lab in forum Live & Events Talk
    Replies: 4
    Last Post: 07-02-2007, 21:27
  4. Nightstalker
    By ManWhoSoldTheWorld in forum Live Reports
    Replies: 26
    Last Post: 06-02-2005, 22:39
  5. Nightstalker, Headquake
    By regularpaul in forum Live Reports
    Replies: 1
    Last Post: 09-10-2004, 12:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •