Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 361 to 373 of 373

Thread: Diablo 3

  1. #361
    Senior Member Tribe's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Edw trigurw
    Posts
    1,461

    Default

    pote?

  2. #362
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    το "νέο" είναι σχετικό , μιας και λέει για το 1.1.0 , αν δεν κάνω λάθος τρέχει το 1.0.5 .
    Δεν το βλέπω πριν τις γιορτές imho
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #363

    Default

    Άνοιξε το pvp.

  4. #364
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    Default


  5. #365
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    όσοι είδατε , άξιζε το hype, εγώ γενικά δεν είμαι φίλος, οπότε θα αργήσω πολύ να το δω, ίσως και καθόλου
    Τελικά μαζί με την έλευση του εξπάσιο το τσίμπησα.
    Όπως είχα προβλέψει το ΑΗ πήρε πούλο. Έχω πωρωθεί σε τρελά επίπεδα για τον χρόνο που έχω διαθέσιμο, σε φάση παίζω πάνω από 15 ώρες την εβδομάδα.
    Παίζω Crusader γιατί είναι απέθαντος, παίζω βαρβάριαν γιατί είναι κρεατομηχανή και παίζω (κάθε 3 και λίγο witch doctor*).
    Είναι η πρώτη φορά που βάζω να παίξω ένα παιχνίδι στο πιο δύσκολο λέβελ του , είναι όντως ενδιαφέρον και προκλητικό.

    *WD σε hard core mode, έχουμε θάψει κόσμο και κοσμάκη ..... τουλάχιστον τα ονόματα που δίνω προετοιμάζουν και τον χαρακτήρα για το ότι σύντομα θα πεθάνουν.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  6. #366

    Default

    εσείς που πορώνεστε με D3, ήσασταν φανς του D2?
    δε ξενερώσατε καθόλου?

    ρωτάω γιατί εγώ που παίζω ακόμα d2 καθημερινά, απ'το community δε χάσαμε κανέναν λόγω d3 - όλοι δοκίμασαν (και D3 και RoS), ξενέρωσαν, γύρισαν D2.
    tt0274518

  7. #367
    Senior Member Tribe's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Edw trigurw
    Posts
    1,461

    Default

    εγώ που είμαι φαν του diablo είχα ξενερώσει με το d2 και ακόμα χειρότερα με το d3 με το ros δεν ασχολήθηκα ακόμα τουλάχιστον.

  8. #368
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Το RoS είναι ακριβώς αυτό που θα'πρεπε να είναι το D3 από την αρχή. Πολύ κοντά στο D2 (αλλά καλύτερο), με κάποιες καινοτομίες/διορθώσεις και γενικά μια χαρά γαμάει.

    Σαμπρέλα, η Blizz είχε ανακοινώσει ότι θα κλείσει το AH εδώ και πολλούς μήνες. Επίσης δεν παίζεις τα 2 πιο δυνατά classes του παιχνιδιού. Και τι εννοείς "στο πιο δύσκολο λέβελ του"; Δεν υπάρχει καμία μα καμία περίπτωση να παίζεις T6

    @Τribe: Το D2 ήταν καλύτερο του πρώτου. Στα πάντα.
    Last edited by BLiTzER; 08-04-2014 at 14:40.
    Life begins at 45°.

  9. #369
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by BLiTzER View Post

    Σαμπρέλα, η Blizz είχε ανακοινώσει ότι θα κλείσει το AH εδώ και πολλούς μήνες. Επίσης δεν παίζεις τα 2 πιο δυνατά classes του παιχνιδιού. Και τι εννοείς "στο πιο δύσκολο λέβελ του"; Δεν υπάρχει καμία μα καμία περίπτωση να παίζεις T6
    Ρε χαϊβάνι τώρα ξεκίνησα και παίζω το πιο δύσκολο που μου δίνει (δεν θυμάμαι απ έξω) επίσης δικαιώθηκα πριν μήνες μου λες?

    Πες ποια είναι τα 2 πιο δυνατά κλασις , δεν παίζω με βάση αυτό απλά φορ δε λολζ.
    Σουπερ ματσο μαν δεν έχω παίξει ούτε το 1 ούτε το 2
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  10. #370
    Son of the Northstar Once_Emperor's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Planet Algol
    Posts
    1,820

    Default

    Το παιχνίδι όντως έχει φιάξει πολύ αλλά κυρίως λόγω του v2.0 patch και όχι λόγω RoS. Το expansion γενικά είναι λίγο αδιάφορο προς το παρόν. Το νέο act είναι πολύ generic, οι εχθροί είναι λές και τους έβγαλες από το act1 και τα bosses ελαφρώς εκτός κλίματος. Αξίζει κάποιος να το ξαναπιάσει και χωρίς να έχει το expansion ιμο εκτός αν καίγεται να παίξει crusader.
    We revel in our time.

  11. #371
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    Μμμ ναι κρίνω το σύνολο RoS + patch είναι η αλήθεια κι όχι το expansion καθαυτό, εφόσον ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα, απλά το δεύτερο το έδωσαν σαν δώρο (αναγκαστικά, αφού άλλαξαν βασικά χαρακτηριστικά του παχνιδιού). Εγώ βρήκα μια χαρά το νέο content. Σαφώς μεγαλύτερο σε διάρκεια το νέο act, συμπαθητικά τα νέα fights, με τον Malthael σίγουρα το πιο δύσκολο boss που έχει εμφανιστεί στο παιχνίδι (μου θύμησε ελαφρώς Lich King). Bounties και Rifts (το νέο, εξελιγμένο cow level) αποτελούν εξαιρετική ιδέα. Τα μόνα που με χάλασαν είναι το σενάριο και η έλλειψη cinematics. Δυστυχώς, δείχνει λίγο πρόχειρο σε αυτόν τον τομέα και είναι κρίμα από την Blizz που μας έχει συνηθίσει σε εκπληκτικά cinematics. Σεναριακά, δεν περιμένεις κάτι σπουδαίο από το 3ο Diablo anyway.

    Οκ Σαμπρέλα, το δέχομαι! DH και wiz είναι τα πιο δυνατά classes σίγουρα. Νομίζω ακολουθεί από κοντά ο monk. Εγώ παίζω barb, όπως πάντα, αλλά είναι με διαφορά το πιο αδύναμο. Έχω lvl70 σε κάθε class, ωστόσο.

    Είχα σταματήσει να παίζω D3 πολύ πριν τα nerfs, paragon, NV και MP. Με αηδίασε όταν δεν είχα καμία απολύτως ελπίδα να προχωρήσω Act 3 χωρίς να φαρμάρω AH για κανά μήνα και αφου είχα ήδη ξεσκιστεί για να βγάλω Act 2. Αμφέβαλα πολύ για το τι θα είναι το expansion, γι'αυτό και το αγόρασα (τελικά) 2 μέρες μετά την κυκλοφορία του. Αλλά με εξέπληξε πολύ πολύ ευχάριστα.
    Life begins at 45°.

  12. #372
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    εμένα με έχει κερδίσει ότι μπορώ να μπω να παίξω λίγο και να κλείσω
    Ε το λορ μια χαρά είναι, χωρίς πολλά πολλά, και επίσης γουστάρω ποζεριλίκια και εφε.
    Btw τιμάτε καθόλου hardcore? Μου αρέσει το "στρεςς" που μπορεί να σου προσφέρει , πόσο μάλλον αν παίζεις και με παρέα.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  13. #373
    Χορχόδειλας BLiTzER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Black Light District
    Posts
    10,220

    Default

    'Εχω έναν 61 WD και κάτι μικρά. Θέλω να ανεβάσω και τα υπόλοιπα classes κάποια στιγμή. Πλάκα έχει, διαφορετικός τρόπος παιχνιδιού, ΜΟΝΟ με παρέα. Αλλά ξενερώνω και μόνο στην ιδέα ότι μπορεί να χάσεις χαρακτήρα από lag και λοιπούς "εξωτερικούς" παράγοντες. Γι'αυτό προτιμούμε softcore.

    Επίσης:

    Spoiler


    Last edited by BLiTzER; 08-04-2014 at 19:38.
    Life begins at 45°.

Similar Threads

  1. Diablo II:Lord of destruction
    By lab in forum PC & Games
    Replies: 54
    Last Post: 26-07-2007, 22:17

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •