Page 48 of 119 FirstFirst ... 3846474849505898 ... LastLast
Results 706 to 720 of 1775

Thread: Το ER που θέλουμε.

  1. #706

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by enitharmon
    Quote Originally Posted by Dragonlord
    Ο κάλκι πχ νομίζω μου είχε γράψει κάπου στα κρυφά φόρουμ ότι θεωρεί πως φταίει ο άθειστ για το πού έφτασε το πράμα, αλλά ότι αν τον έδιωχνα θα έφευγε μαζί του. Ο παραλογισμός ο ίδιος δηλαδή, φταις αλλά σε στηρίζω.
    εγω το θεωρω πανεμορφο αυτο, ειλικρινα
    Ε, βίβα λα ρεβολουθιόν. Από τη μία προκάλεσε το να πω "φτάνει, ως εδώ, δεν μπορούμε να συνεργαστούμε", από την άλλη φεύγουμε μαζί του γιατί είναι άδικο να μην τον αφήσω να τεντώσει το σκοινί μέχρι να σπάσει, και φυσικά σε όλες τις περιπτώσεις το βρίσιμο το τρώω εγώ, ο Κακός Αντμίν. Και όλο αυτό είναι πολύ ρομαντικούλι και πανέμορφο.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  2. #707
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Dragonlord
    Quote Originally Posted by Veinsaw
    Έτσι, χωρίς διαχωρισμό μαγκ-φόρουμ και χωρίς μοντερέητινγκ στα μη-μουσικά.
    Και είχες συμφωνήσει πολύ ένθερμα όπως θυμάμαι, γιατί πράγματι δε θα χρειαζόταν μοντερέητινγκ.
    Μάλιστα. Καταρχάς αυτό με το shoutbox ΝΟΜΙΖΩ ότι το είχα προτείνει εγώ, γιατί ήταν στα σχέδια από την πρώτη μέρα του μαγκ. Ρωτήστε και τον ντεντ, θα έχει μπόλικα email στα οποία του το ζητάω. Και πάλι αναρωτιέμαι, τι θα άλλαζε χωρίς moderating, έλεγε ο ikonoklast ποτέ για τα εαακ στα μουσικά φόρουμ; Επίσης, αφού θυμάσαι κάποια πράγματα, μήπως θυμάσαι που λέγαμε ότι η φάση shoutbox θα μπορούσε να δικαιολογήσει το αυστηρότερο moderating στα μάτια των χρηστών του φόρουμ, επειδή τώρα τα ποστ "θα ήταν μέρος και του μαγκ";
    1) Δε θυμάμαι ποιανού ήταν η ιδέα να σου πω την αλήθεια, σίγουρα θυμάμαι πως δεν ήταν δική μου και θυμάμαι και πως είχες πει πως είχατε πει κάτι παρόμοιο με τον ντεντ καθώς και ότι είχε σχεδιάσει ένα σάητ-αριστούργημα για τότε αλλά το έχασε καθώς και πολλά άλλα, οπότε πολύ πιθανό να ήταν δική σου ιδέα, ναι.

    2) Όπως γράφω και στο ποστ στην αρχή της σελίδας και είχε ειπωθεί και τότε, όχι, πρόβλημα στα μουσικά δεν υπήρχε, ήταν καθαρά προληπτικό μέτρο εξ' αιτίας της δημιουργίας του σάουτμποξ που θα ευνοούσε σπάμμινγκ μιας και το στάδιο του ρετζιστρέησον θα παρακάμπτονταν.

    3) Και ναι, θυμάμαι αυτή τη φράση και μάλιστα πρέπει να είχε ειπωθεί και αυτολεξεί. Και συνεχίζω να συμφωνώ πως όταν βλέπεις μοντερέητινγκ σε ένα σαμπφόρουμ τα ποστ του οποίου δημιουργούνται αυτόματα από ένα σαουτμποξ ΣΤΟ ΜΑΓΚ, προφανώς είναι "μέρος του μαγκ". Το ότι το μοντερέησον θα ήταν περιορισμένο ΕΚΕΙ, στα μουσικά φόρουμζ, ήταν και είναι νομίζω ξεκάθαρο.
    Live for ever.
    ~

  3. #708
    Oxi poly adynatos.
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Trampakouland
    Posts
    8,384

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    ok diavasa mia 40ria selides, ouf!

    kat arxin kserw pws i gnwmi mou poly mikri varytita exei kathws i symmetoxi mou, kairo twra, einai meiwmeni edw mesa.

    molatafta, to vriskw athlio pou kleinei to mag. kai tous logous pou kleinei kai to gegonos oti kataligei edw. vriskw lathi se oles tis plevres, gia na pw tin alitheia.

    kat arxin vriskw lathos tin apopsi tis eni pws kati to pareistiko prepei na papsei na einai pareistiko gia na diarkesei. kammia sxesi, kathe allo vasika. oso egrapsa sto mag to fxaristithika apeirws giati akrivws ekana tin kavla mou, ikanopoiousa kai ton eksexonta egwismo mou, alla to ekana se ena akrws pareistiko klima. Meta ekana kati mines na dwsw simeia zwis kai me diegrapsan, poly kala mou kanane, efxaristw.
    Kat epektasin vriskw psilomalakismeni kai tin apopsi pws to periodiko eprepe na ginei toso sovaro pou na ypologizei tin ilithia apopsi tou kathe kompleksa pou den mporei na diaxwrisei ena forum apo ena mag kai pou dinei synentefkseis/promos/proskliseis mono se periodika pou ton glyfoun.

    gia ti synexeia, vriskw asteio ton kalki kai ta ola osa leei eksallos edw kai 40 selides. ektos tou quote pou ekana parapanw, kapou allou eida na leei pws i kalyteri lysi itan o diaxwrismos forum kai mag, pragma pou omws tou protathike kai protimise na pei oxi! genikws sta legomena tou kalki vrika tromeres antifaseis, apofasise ti thes na ypostirikseis ap ola re theio!

    taftoxronws, kai tin apofasi tou ntragkonlornt malakismeni tin vriskw. ponaei kefali kopsei kefali. Diladi, apo ti mia les diko mou einai to mag oti thelw to kanw apo tin alli les de mporw tous syntaktes mou exoun zalisei ton erwta kai anti na epivalleis apla to diko sou kai se opoion aresei (oi ypoloipoi ton poulo) tous les "parte to kai fygete i kleiste to". kalos malakas eisai kai sy.

    egw vlepw tin katastasi ws eksis: Eimai apo aftous pou den antexoun ikonoklast eaak kai kamposa alla atoma. E sygxaritiria, to forum einai ena meros sto opoio opoios goustarei grafei opoios de goustarei oxi. Toso apla. Opote stamatisa na grafw.
    To idio eprepe na symvei kai sto mag. An kapoios xalietai na sikwthei na fygei, oxi na kleisei to mag. Me tin idia logiki eprepe na zitaw na banarontai (min paei allou to myalo sas, den tous exw myrisei) oi xristes pou de goustarw i na logokrinontai. Anti diladi na poun oi tou mag oti tha grafoume oti kai opws mas erthei kai emeis kai to forum, proteinan na kanoun moderate kiolas to forum giati ti tha leei i koinwnia meta. Den kserw poios to ypostirikse kai poios oxi, opoios to ypostirikse omws einai megali pswnara.

    Episis eimai sigouros pws den ypirkse eniaia apopsi (kai edw anarwtiemai re dragonlord, esy pws apofasises poia einai i apopsi tous?) edw 4 atoma grafoun mesa sto paron topic kai den exoun entelws koini grammi, enas malista den exei kan koini grammi me ton eafto tou.
    Otan megalwsw tha ginw vasilias
    Tha exw to xaremi mou sto kentro tis spilias
    ------------------------------------------------------
    Quote Originally Posted by XD
    b.t.w. -> mia fora gamhsa exwntas sto repeat ena solaki tou
    necropethamenou pou exei postarei sto forum. Sigklonistikh,
    fantastikh, ypertath, aksexasth empeiria !!!!!!!!!!!!!
    kai episis http://www.anorimoi.com

  4. #709

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    1) Δε θυμάμαι ποιανού ήταν η ιδέα να σου πω την αλήθεια, σίγουρα θυμάμαι πως δεν ήταν δική μου και θυμάμαι και πως είχες πει πως είχατε πει κάτι παρόμοιο με τον ντεντ καθώς και ότι είχε σχεδιάσει ένα σάητ-αριστούργημα για τότε αλλά το έχασε καθώς και πολλά άλλα, οπότε πολύ πιθανό να ήταν δική σου ιδέα, ναι.

    2) Όπως γράφω και στο ποστ στην αρχή της σελίδας και είχε ειπωθεί και τότε, όχι, πρόβλημα στα μουσικά δεν υπήρχε, ήταν καθαρά προληπτικό μέτρο εξ' αιτίας της δημιουργίας του σάουτμποξ που θα ευνοούσε σπάμμινγκ μιας και το στάδιο του ρετζιστρέησον θα παρακάμπτονταν.

    3) Και ναι, θυμάμαι αυτή τη φράση και μάλιστα πρέπει να είχε ειπωθεί και αυτολεξεί. Και συνεχίζω να συμφωνώ πως όταν βλέπεις μοντερέητινγκ σε ένα σαμπφόρουμ τα ποστ του οποίου δημιουργούνται αυτόματα από ένα σαουτμποξ ΣΤΟ ΜΑΓΚ, προφανώς είναι "μέρος του μαγκ". Το ότι το μοντερέησον θα ήταν περιορισμένο ΕΚΕΙ, στα μουσικά φόρουμζ, ήταν και είναι νομίζω ξεκάθαρο.
    1) Για template του forum ήταν αυτό.

    2) Δε συμφώνησα ποτέ να παρακαμφθεί το στάδιο του registration, το είχα πει μάλιστα, αυτό έλειπε.

    3) Α, ωραία, δηλαδή από τη μία δεν θέλατε ποτέ καμία ανάμιξη στο φόρουμ, από την άλλη το μισό φόρουμ (τα μουσικά φόρουμ δηλαδή) πλέον θα ήταν "μέρος του μαγκ" οπότε δεν ισχύει το παραπάνω για αυτά. Κουλ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  5. #710
    Oxi poly adynatos.
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Trampakouland
    Posts
    8,384

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    gia opoion den katalave, egw thelw mag sto ER. Arkei na min tin exoun dei. Efxaristw.
    Otan megalwsw tha ginw vasilias
    Tha exw to xaremi mou sto kentro tis spilias
    ------------------------------------------------------
    Quote Originally Posted by XD
    b.t.w. -> mia fora gamhsa exwntas sto repeat ena solaki tou
    necropethamenou pou exei postarei sto forum. Sigklonistikh,
    fantastikh, ypertath, aksexasth empeiria !!!!!!!!!!!!!
    kai episis http://www.anorimoi.com

  6. #711
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Dragonlord
    Quote Originally Posted by Veinsaw
    1) Δε θυμάμαι ποιανού ήταν η ιδέα να σου πω την αλήθεια, σίγουρα θυμάμαι πως δεν ήταν δική μου και θυμάμαι και πως είχες πει πως είχατε πει κάτι παρόμοιο με τον ντεντ καθώς και ότι είχε σχεδιάσει ένα σάητ-αριστούργημα για τότε αλλά το έχασε καθώς και πολλά άλλα, οπότε πολύ πιθανό να ήταν δική σου ιδέα, ναι.

    2) Όπως γράφω και στο ποστ στην αρχή της σελίδας και είχε ειπωθεί και τότε, όχι, πρόβλημα στα μουσικά δεν υπήρχε, ήταν καθαρά προληπτικό μέτρο εξ' αιτίας της δημιουργίας του σάουτμποξ που θα ευνοούσε σπάμμινγκ μιας και το στάδιο του ρετζιστρέησον θα παρακάμπτονταν.

    3) Και ναι, θυμάμαι αυτή τη φράση και μάλιστα πρέπει να είχε ειπωθεί και αυτολεξεί. Και συνεχίζω να συμφωνώ πως όταν βλέπεις μοντερέητινγκ σε ένα σαμπφόρουμ τα ποστ του οποίου δημιουργούνται αυτόματα από ένα σαουτμποξ ΣΤΟ ΜΑΓΚ, προφανώς είναι "μέρος του μαγκ". Το ότι το μοντερέησον θα ήταν περιορισμένο ΕΚΕΙ, στα μουσικά φόρουμζ, ήταν και είναι νομίζω ξεκάθαρο.
    1) Για template του forum ήταν αυτό.

    2) Δε συμφώνησα ποτέ να παρακαμφθεί το στάδιο του registration, το είχα πει μάλιστα, αυτό έλειπε.

    3) Α, ωραία, δηλαδή από τη μία δεν θέλατε ποτέ καμία ανάμιξη στο φόρουμ, από την άλλη το μισό φόρουμ (τα μουσικά φόρουμ δηλαδή) πλέον θα ήταν "μέρος του μαγκ" οπότε δεν ισχύει το παραπάνω για αυτά. Κουλ.
    1) Ναι, απλώς το αναφέρω για να βεβαιωθείς πως θυμάμαι την κουβέντα.

    2) Εγώ θυμάμαι να μιλάμε για "γκεστ" και για "ανώνυμους". Θεωρώ πως θυμάμαι σωστά. Ας με επιβεβαιώσει ή με διαψεύσει κάποιος άλλος που ήταν παρών, μόνο οι 2 μας άκρη δε θα βγάλουμε.

    3) Το σάουτμποξ θα ήταν μέρος του μαγκ, το μουσικό σαμπφόρουμ, θα ήταν "μέρος του μαγκ". Τα εισαγωγικά δεν μπήκαν τυχαία προφανώς. Αν δε θυμάσαι πως λειτουργούν, σου θυμίζω πως ναι μεν το φόρουμ θα ήταν ενιαίο (η αποφυγή της όποιας διάσπασης που λέγαμε) απλώς με το ότι αυτά τα συγκεκριμένα θα ήταν άμεσα συνδεδεμένα με το σάουτμποξ, θα περιόριζαν μόνο σε αυτά την εικόνα του συσχετιζόμενου με το περιοδικό φόρουμ. Και ανάμιξη ΔΕΝ ζητήσαμε γιατί ΔΕΝ ζητήσαμε ποτέ να κάνουμε οι ίδιοι το μοντερέητινγκ. Εσύ από μόνος σου πρότεινες συντάκτες για μοντζ.
    Live for ever.
    ~

  7. #712

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by necropethamenos
    taftoxronws, kai tin apofasi tou ntragkonlornt malakismeni tin vriskw. ponaei kefali kopsei kefali. Diladi, apo ti mia les diko mou einai to mag oti thelw to kanw apo tin alli les de mporw tous syntaktes mou exoun zalisei ton erwta kai anti na epivalleis apla to diko sou kai se opoion aresei (oi ypoloipoi ton poulo) tous les "parte to kai fygete i kleiste to". kalos malakas eisai kai sy.

    Episis eimai sigouros pws den ypirkse eniaia apopsi (kai edw anarwtiemai re dragonlord, esy pws apofasises poia einai i apopsi tous?) edw 4 atoma grafoun mesa sto paron topic kai den exoun entelws koini grammi, enas malista den exei kan koini grammi me ton eafto tou.
    Καλός μαλάκας είμαι κι εγώ, άσχετα όμως απ'αυτή τη φάση. Σόρι, όταν βλέπω ότι με τα μισά μέλη του μαγκ χοντρικά έχω σοβαρές διαφορές νοοτροπίας, προτείνεις να τους πω "τον πούλο" και να μείνουν οι μισοί; Οι οποίοι φυσικά μάλλον θα ξενέρωναν και δεν θα έμενε τίποτα; Εφόσον έλεγαν ότι τα έβρισκαν μια χαρά μεταξύ τους πριν εμφανιστώ ξανά, δεν ήθελα να χαλάσω τη φάση, τους είπα να το πάρουν και να το συνεχίσουν αλλού απλώς γιατί εγώ θα τους έσπαγα τα αρχίδια με τα κολλήματά μου.

    Δεν αποφάσισα ποια είναι η άποψή τους, έκατσα και συζήτησα αρκετά τους τελευταίους μήνες για να καταλάβω πάνω κάτω την άποψη του καθενός και να καταλήξω στο ότι δεν μπορώ να βρω μέση λύση που να μας ικανοποιεί όλους. Πλας από συγκεκριμένους υπήρχαν υπερβολικές αντιδράσεις όποτε έλεγα κάτι στο οποίο δε συμφωνούσαν, με αποτέλεσμα να μην μπορεί να σταθεί συνεργασία.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  8. #713
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Anywhere but here and not today.
    Posts
    858

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Πάω να φάω, δεν υπάρχει κάτι άλλο να ειπωθεί.
    Live for ever.
    ~

  9. #714

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Γαμώτο, είδα ότι το θρεντ έκανε ξαφνικά 30 σελίδες μέσα σε μία μέρα, έριχνα μόνο κλεφτές ματιές στο Ρουμανία-Γαλλία μήπως και έχει λεχθεί τίποτα για μένα, αλλά τελικά διαπιστώνω ότι έχω περάσει απαρατήρητος (μάλλον καλό αυτό).

    Απλώς να διευκρινίσω ότι είχα δηλώσει παραίτηση από το mag στις 15/5 (περίπου), πριν τον Helm δηλαδή. Από τις 25/5 είμαι και επίσημα εκτός, δεν έχω δηλαδή πρόσβαση στα χίντεν φόρουμς (όπου πρέπει να έγινε ο κακός χαμός απ' ό,τι κατάλαβα αφότου έφυγα). Επομένως δεν με ενδιαφέρει ούτε αν θα συνεχίσει να υφίσταται το ER mag ή να θα πάει σε άλλο url, με άλλη ονομασία. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν γούσταρα όσο διάστημα ήμουν στο mag και τέτοια, αλλά ήθελα να διαχωρίσω τη θέση μου, (γι' αυτούς τους 4-5 που με ξέρουν και πιθανότατα δεν γνώριζαν ότι είχα φύγει πριν συμβούν όλα αυτά τα "ωραία".

    Στα @@ σας, ξέρω. Συνεχίστε.
    Deep in the night
    underneath the darkest skies
    searching for a sign or some distant light
    Screaming yet unheard
    repeating every line
    and every final word

    They remain, they remain
    you still remain
    All these words and memories
    and everything you were to me
    they remain, they remain
    you still remain

  10. #715

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by Veinsaw
    2) Εγώ θυμάμαι να μιλάμε για "γκεστ" και για "ανώνυμους". Θεωρώ πως θυμάμαι σωστά. Ας με επιβεβαιώσει ή με διαψεύσει κάποιος άλλος που ήταν παρών, μόνο οι 2 μας άκρη δε θα βγάλουμε.

    3) Το σάουτμποξ θα ήταν μέρος του μαγκ, το μουσικό σαμπφόρουμ, θα ήταν "μέρος του μαγκ". Τα εισαγωγικά δεν μπήκαν τυχαία προφανώς. Αν δε θυμάσαι πως λειτουργούν, σου θυμίζω πως ναι μεν το φόρουμ θα ήταν ενιαίο (η αποφυγή της όποιας διάσπασης που λέγαμε) απλώς με το ότι αυτά τα συγκεκριμένα θα ήταν άμεσα συνδεδεμένα με το σάουτμποξ, θα περιόριζαν μόνο σε αυτά την εικόνα του συσχετιζόμενου με το περιοδικό φόρουμ. Και ανάμιξη ΔΕΝ ζητήσαμε γιατί ΔΕΝ ζητήσαμε ποτέ να κάνουμε οι ίδιοι το μοντερέητινγκ. Εσύ από μόνος σου πρότεινες συντάκτες για μοντζ.
    2) Τον χελμ ρώτα, δε θυμάμαι τι ακριβώς είχα πει με τον καθένα, πάντως αν θυμάμαι καλά το είχα πει στον χελμ ότι δε γίνεται να έχουμε γκεστς γιατί νομίζω του είχε κάνει εντύπωση αυτό, προφανώς επειδή το είχε καταλάβει με γκεστς.

    3) Ε, εντάξει, παίξε με τις λέξεις. Άλλωστε δεν είπα ποτέ ότι θέλατε να γίνετε moderators, ότι θέλατε moderating είπα. Και το να γίνει μόνο στα μουσικά φόρουμς ήταν δική μου πρόταση νομίζω σα μέση λύση, γιατί αρχικά συζητούσαμε γενικώς για moderating στο φόρουμ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  11. #716

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Επίσης υπενθυμίζω σε όποιον για κάποιο λόγο έχει ξεχάσει τα ποστς γύρω στις εικοσιπέντε σελίδες πίσω, ότι τότε δεν ήξερα τι γινόταν ακριβώς στο φόρουμ γιατί δεν έμπαινα, μου παρουσιάστηκε μία ουσιαστικά ανυπόφορη και δεν-πάει-άλλο κατάσταση, προσωπικά τώρα που μπαίνω μερικούς μήνες βρίσκω το φόρουμ πολύ πιο κουλ από ότι πέρσι που σταμάτησα να μπαίνω. Κυρίως λόγω ουρακοτάνγκων που έχουν μεγαλώσει/ηρεμήσει δλδ.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  12. #717
    Oxi poly adynatos.
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Trampakouland
    Posts
    8,384

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Καλός μαλάκας είμαι κι εγώ, άσχετα όμως απ'αυτή τη φάση. Σόρι, όταν βλέπω ότι με τα μισά μέλη του μαγκ χοντρικά έχω σοβαρές διαφορές νοοτροπίας, προτείνεις να τους πω "τον πούλο" και να μείνουν οι μισοί; Οι οποίοι φυσικά μάλλον θα ξενέρωναν και δεν θα έμενε τίποτα; Εφόσον έλεγαν ότι τα έβρισκαν μια χαρά μεταξύ τους πριν εμφανιστώ ξανά, δεν ήθελα να χαλάσω τη φάση, τους είπα να το πάρουν και να το συνεχίσουν αλλού απλώς γιατί εγώ θα τους έσπαγα τα αρχίδια με τα κολλήματά μου.
    nomizw pws tha eprepe na peis "ama to mag sas aresei me to forum tou na einai aneksartito ok, alliws se OPOION den aresei as min grafei sto mag". Oxi epeidi eimai o hitler, aplws, epeidi eimai o hitler. Kai episis giati to mag ksekinise ensyneidita ws kati oxi-toso-self-absorbed kai afto einai ena geniko policy pou, profanws, einai dikia sou efthyni na dwseis. Giati esy to ksekinises kai einai diko sou kai giati vlakes san emena (kamposoi, ypothetw) to goustaran opws ksekinise kai opws itan.

    Exw tin entypwsi pws tha eixes liges apoxwriseis kai arketo kosmo pou tha fxaristiotan na grafei se ena oxi toso "sovaro" "antagwnistiko" prama.
    Otan megalwsw tha ginw vasilias
    Tha exw to xaremi mou sto kentro tis spilias
    ------------------------------------------------------
    Quote Originally Posted by XD
    b.t.w. -> mia fora gamhsa exwntas sto repeat ena solaki tou
    necropethamenou pou exei postarei sto forum. Sigklonistikh,
    fantastikh, ypertath, aksexasth empeiria !!!!!!!!!!!!!
    kai episis http://www.anorimoi.com

  13. #718
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Quote Originally Posted by necropethamenos
    kat arxin vriskw lathos tin apopsi tis eni pws kati to pareistiko prepei na papsei na einai pareistiko gia na diarkesei. kammia sxesi, kathe allo vasika. oso egrapsa sto mag to fxaristithika apeirws giati akrivws ekana tin kavla mou, ikanopoiousa kai ton eksexonta egwismo mou, alla to ekana se ena akrws pareistiko klima. Meta ekana kati mines na dwsw simeia zwis kai me diegrapsan, poly kala mou kanane, efxaristw.
    ναι, λες χαζομαρες ομως. Μια παρεα, ειναι μια παρεα. κατσε και σκεψου ποσοι εχουν μεινει στο μαγκ απο την αρχικη παρεα του. μονο ο κβελντ. αν δε μπαιναν νεοι, μονος του θα το συνεχιζε; δε μπορεις να εισαι φιλος και παρεα με τον καθε καινουριο που μπαινει. αντε

    Quote Originally Posted by necropethamenos
    Kat epektasin vriskw psilomalakismeni kai tin apopsi pws to periodiko eprepe na ginei toso sovaro pou na ypologizei tin ilithia apopsi tou kathe kompleksa pou den mporei na diaxwrisei ena forum apo ena mag kai pou dinei synentefkseis/promos/proskliseis mono se periodika pou ton glyfoun.
    δεν ειπαμε οτι μαλωσαμε για αυτο. οι μεν ελεγαν να σοβαρεψει, οι δε οχι. και ειμαι της αποψης οτι δε θα επρεπε να σοβαρεψει, αλλα να μην καταντησει και γελοιο, εχει διαφορα
    Vielen Dank für alles was mal war

  14. #719

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Επίσης αυτά που έχουν ειπωθεί για τις νομικές θωρακίσεις κλπ, ξέρετε ότι αφορούσαν και το σελφ προμόσιον, το οποίο τότε δεν ήταν στο electric category (ή αλλιώς στα μουσικά φόρουμ), οπότε ας μην κοροϊδευόμαστε, κρίμας είναι. Είχε τεθεί θέμα moderating γενικά.
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  15. #720
    Oxi poly adynatos.
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Trampakouland
    Posts
    8,384

    Default Re: Το ER που θέλουμε.

    Καλός μαλάκας είμαι κι εγώ, άσχετα όμως απ'αυτή τη φάση. Σόρι, όταν βλέπω ότι με τα μισά μέλη του μαγκ χοντρικά έχω σοβαρές διαφορές νοοτροπίας, προτείνεις να τους πω "τον πούλο" και να μείνουν οι μισοί; Οι οποίοι φυσικά μάλλον θα ξενέρωναν και δεν θα έμενε τίποτα; Εφόσον έλεγαν ότι τα έβρισκαν μια χαρά μεταξύ τους πριν εμφανιστώ ξανά, δεν ήθελα να χαλάσω τη φάση, τους είπα να το πάρουν και να το συνεχίσουν αλλού απλώς γιατί εγώ θα τους έσπαγα τα αρχίδια με τα κολλήματά μου.
    nomizw pws tha eprepe na peis "ama to mag sas aresei me to forum tou na einai aneksartito ok, alliws se OPOION den aresei as min grafei sto mag". Oxi epeidi eimai o hitler, aplws, epeidi eimai o hitler. Kai episis giati to mag ksekinise ensyneidita ws kati oxi-toso-self-absorbed kai afto einai ena geniko policy pou, profanws, einai dikia sou efthyni na dwseis. Giati esy to ksekinises kai einai diko sou kai giati vlakes san emena (kamposoi, ypothetw) to goustaran opws ksekinise kai opws itan.

    Exw tin entypwsi pws tha eixes liges apoxwriseis kai arketo kosmo pou tha fxaristiotan na grafei se ena oxi toso "sovaro" "antagwnistiko" prama.

    entit: malakes einai poly eknevristiko afto to at least one new post has been made, ena tetarto twra prospathw na postarw
    Otan megalwsw tha ginw vasilias
    Tha exw to xaremi mou sto kentro tis spilias
    ------------------------------------------------------
    Quote Originally Posted by XD
    b.t.w. -> mia fora gamhsa exwntas sto repeat ena solaki tou
    necropethamenou pou exei postarei sto forum. Sigklonistikh,
    fantastikh, ypertath, aksexasth empeiria !!!!!!!!!!!!!
    kai episis http://www.anorimoi.com

Similar Threads

  1. Replies: 204
    Last Post: 09-12-2010, 16:34
  2. που?
    By Tonosalata in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 06-10-2008, 15:48
  3. Ξέρετε που..
    By carheart in forum Literature
    Replies: 11
    Last Post: 08-04-2008, 16:47
  4. που βάζει σε σκέψεις
    By Antrikos in forum General Discussion
    Replies: 38
    Last Post: 03-10-2005, 01:50
  5. Replies: 22
    Last Post: 13-06-2004, 11:58

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •