Page 116 of 119 FirstFirst ... 1666106114115116117118 ... LastLast
Results 1,726 to 1,740 of 1775

Thread: Το ER που θέλουμε.

  1. #1726
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εγω παντως αμα καποιος την ειχε δει σουπερ μοντ και μου εκανε εντιτ τα ποστ μου και μου αλλαζε τα αβαταρς και τετοια πουστρηλικια δεν θα ξαναμπαινα στο κωλο φορουμ που δεν με σεβονται και την εχουν δει . σκεψου το !
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #1727
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Γκάιζ προφανώς έκανα και την πλάκα μου, τον ΤΣΑΚΑ έβαλα στα 2-3 έντιτς και το άβαταρ, απλά το έκανα σε ποστς που θα έπρεπε να σβηστούν έτσι κι αλλιώς, δεν είναι ότι έκανε ο άλλος κατάθεση ψυχής και πήγα και το έσβησα. Και έρχεται ο λατρεμένος μου Η. να μας πει "αυτός μπαίνει και σβήνει ποστς χρηστών και τους αλλάζει τα άβαταρς και δεν ξέρω και γω τι. Να τον σταματήσουμε γιατί ποιος ξέρει τι θα κάνει μετά".

    Φιρεστορμ δε συννενοούμαστε και βαριέμαι να ασχοληθώ άλλο. Για κάποιο λόγο έχεις σχηματίσει την εντύπωση ότι το να έχεις φέικ ακκάουντς είναι δικαίωμα σου και σου το στερούμε. Επίσης γελάω με το "σταματάω να σπαμμάρω ή και όχι" λες και θα αποφασίσεις εσύ αν θες να μας κάνεις τη χάρη.

    Λοιπόν σταματάω να κάνω έντιτς σε ποστς φιρεστορμ αφού ενοχλήθηκε τόσος κόσμος και το θεώρησε κατάχρηση εξουσίας, μπορεί να διαφωνώ και να το θεωρώ υπερβολή αλλά τι να κάνουμε.

    Τα ποστς που μπαίνουν στην κατηγορία "σπαμμάρισμα" θα σβήνονται κατευθείαν, μαζί με τα φέικ ακκάουντς, χωρίς ΚΑΜΙΑ εξήγηση, όπως είναι και το σωστό. Μη φτάσουμε να πρέπει να εξηγούμε τα αυτονόητα.

    Γενικά, όσο είμαι σούπερουάου μοντερέιτορ (δάκρυα συγκίνησης και βιολιά) δεν υπάρχει περίπτωση να επιτρέψω να δημιουργείται πρόβλημα σε πραγματικούς ανθρώπους στην πραγματική τους ζωή επειδή ένα βλαμμένο έχει όρεξη να μαλακιστεί στο ίντερνετ.

    Αν κάνω κάτι λάθος, συμπληρώνουμε φόρμα παραπόνων και τη στέλνουμε στα Αφεντικά του Φόρουμ.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  3. #1728
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Ακούστε, ακόμα πιο τραγικό και θλιβερό από το "τρολλινγκ" και το σπαμάρισμα και γενικά ό,τι μαλακία βρίσκει και ποστάρει το μόγγολο είναι τα άλλα εκατό ποστ που κάνει σα ΚΛΑΜΜΕΝΟ ΜΟΥΝΙ όποτε παίζει θέμα με τους αντμινς και τον αμνεζιακ κλπ.

    Οπότε: κάντε τον μπαν, βρείτε τον, πλακώστε τον, γράψτε τον σε πρόγραμμα απεξάρτησης ή απλά σταματήστε να ασχολείστε, δηλαδή έλεος, φτάνει, ζόφος, παρακμή.

  4. #1729
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default


  5. #1730
    post modern vegetarian h2he's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    here
    Posts
    433

    Default

    Οχι αλλη συζητηση για τον φαιρστορμ. Είναι αποδεδειγμένα ή υπερβολικά αργόσχολος ή υπερβολικά βλάκας για να σταματήσει να κάνει αυτό που θεωρεί γαμάτο. Με το να του αλλάζετε το αβαταρ ή να τον βρίζετε στο τσατ δεν κερδίζετε απολύτως τίποτα πέρα από να δίνετε πατήματα σε αυτόν και σε ανάλογους τύπους να προσπαθούν να βγουν από πάνω. Ή κάντε τον μπαν κάθε φορά που εμφανίζεται (κάτι που ομολογουμένως δεν είναι ιδιαίτερα πρακτικό καθώς έχει περισσότερο χρόνο να σπαταλήσει από τους περισσότερους εδώ μέσα) ή σταματήστε να του δίνετε σημασία σβήνοντας μόνο όποια ποστ δημιουργούν όντως πρόβλημα σε άσχετα φορα όπως αυτό τις προηγούμενης σελίδας ή η άλλη μαλακία στο music discussion. στα οποία μπορεί να γίνει μαλακία για κάποιον που μπαίνει από τη δουλειά. Από εκεί και πέρα αφήστε τον να λύσει τα κόμπλεξ του και την καθυστέρησή του μόνος του. Μυαλό από ένα φόρουμ ποτέ κανένας δεν έβαλε. Ή εναλλακτικά αν όντως αυτή είναι η μεγαλύτερή του απόλαυση στη ζωή, ε αφήστο το παλικάρι να χαίρεται, αρκετά προβλήματα έχει μάλλον.
    Can't get it down without crying

  6. #1731
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default

    Αντε γαμησου ρε ΓΕΛΟΙΕ που θα μου βγαλεις κομπλεξ και καθυστερηση τη στιγμη που λες πραγματα που εχουν ηδη χιλιοειπωθει μονο και μονο για να με βαφτισεις.

  7. #1732
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Amnesiac. View Post
    Λοιπόν σταματάω να κάνω έντιτς σε ποστς φιρεστορμ αφού ενοχλήθηκε τόσος κόσμος και το θεώρησε κατάχρηση εξουσίας, μπορεί να διαφωνώ και να το θεωρώ υπερβολή αλλά τι να κάνουμε.
    GAYEST MOD EVER

  8. #1733
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by Firestorm3 View Post
    Αντε γαμησου ρε ΓΕΛΟΙΕ που θα μου βγαλεις κομπλεξ και καθυστερηση τη στιγμη που λες πραγματα που εχουν ηδη χιλιοειπωθει μονο και μονο για να με βαφτισεις.
    Ωραίος. Μόλις έπεισες ότι έχει άδικο.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  9. #1734
    R U OK Esteban's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    130-148bpm
    Posts
    1,486

    Default

    Τι λετε τοσες σελίδες ρε μαλάκες; λολ

  10. #1735
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    Λοιπόν, για να πω και 'γω τη μαλακία μου, έχω καταλήξει ότι όλη αυτή η κουβέντα που προκύπτει κάθε φορά σχετικά με τον Firestorm για κάποιον λόγο τον ικανοποιεί. Δηλαδή ο όλος κύκλος "spamming - αντιδράσεις - κουβέντα σχετικά με το τι πρέπει να γίνει" είναι κάτι που του αρέσει και αντί να τον αποτρέπει από το να σπαμμάρει απλώς τον προτρέπει να συνεχίσει. Πχ, ήδη είναι προφανής η συνέχεια, θα αρχίσει να σπαμμάρει με φωτογραφίες του Τσάκα ως αντίδραση στα edits του Amnesiac. Οπότε συμφωνώ με το "όχι άλλη συζήτηση" του Κβελντ. Delete στο spamming και τέρμα.
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  11. #1736
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default

    Προφανης η συνεχεια; Γελαω με οτιδηποτε θεωρεις προφανες, οπως το οτι ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ που ειπες χθες. Get a grip ρε ΣΙΧΑΜΑ

  12. #1737
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Κάνε την έκπληξη και σκάσε επιτέλους και συνεχίστε την αντιπαράθεση με πιεμς. Γαμάτη ιδέα;;
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  13. #1738
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default

    Δε νομιζω να ασχοληθηκα εγω ποτε μ'αυτους! Γιατι δε δοκιμαζεις να πεις το ΣΚΑΣΕ αλλου;

  14. #1739
    Sympathy Junkie. Amnesiac.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    too much is not enough.
    Posts
    11,290

    Default

    Η. σκάσε επιτέλους.
    I went down into the valley to pray.
    I got drunk and I stayed all day.

  15. #1740
    凸(╹◡╹)凸
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    WoR
    Posts
    526

    Default

    ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΛΕΚΤΑΝΗ.

Similar Threads

  1. Replies: 204
    Last Post: 09-12-2010, 16:34
  2. που?
    By Tonosalata in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 06-10-2008, 15:48
  3. Ξέρετε που..
    By carheart in forum Literature
    Replies: 11
    Last Post: 08-04-2008, 16:47
  4. που βάζει σε σκέψεις
    By Antrikos in forum General Discussion
    Replies: 38
    Last Post: 03-10-2005, 01:50
  5. Replies: 22
    Last Post: 13-06-2004, 11:58

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •