Page 2 of 186 FirstFirst 12341252102 ... LastLast
Results 16 to 30 of 2784

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008-2009

  1. #16
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    TOΣΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟ "ΦΩΣ"..
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  2. #17
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    NAI RE PSILE GAMISE TA DLD GAMISE TA AS POUME*

  3. #18

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Δεν είδα πολλούς γαύρους να υποστηρίζουν τον σέρβο. Ρωτούσαν γιατί εμείς δεν τον θέμε.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  4. #19
    metaphor fandango's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    the end?
    Posts
    5,458

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Quote Originally Posted by Daffy
    NAI RE PSILE GAMISE TA DLD GAMISE TA AS POUME*
    these walls built to stand come-what-may
    lie shattered in the ashes.

  5. #20
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Quote Originally Posted by Odonian
    Δεν είδα πολλούς γαύρους να υποστηρίζουν τον σέρβο. Ρωτούσαν γιατί εμείς δεν τον θέμε.
    Βασικα επειδη το οτι θα σας φτιαξει ομαδα αν ερθει ειναι ψιλοδεδομενο, οι περισσοτεροι δε θελουν να τον παρετε εδω που τα λεμε. Προσωπικα θα φοβαμαι τον Παναθηναικο μετα απο 15 χρονια αν γινει κατι τετοιο.
    The rest is just

  6. #21
    ΧΑΣΙΣΟΚΙΝΗΤΟ locust's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    ▲๏̯͡๏▲
    Posts
    3,615

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    MOYNAKIA ΤΖΑΜΠΑ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ, Η ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΑΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
    [/URL]

  7. #22
    THRASHER Razor's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΡΕΑ ΘΡΑΣΕΡΣ
    Posts
    5,830

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    παλι καλα που εκλεισε ο μπαγεβιτς στην βαζελουγκρα
    ΣΠΙΝΤ ΜΕΤΑΛ ΧΛΕΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗΔΕΣ ΤΟΥ ER

    ΟΥΖΟ-ΘΡΑΣ-ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ-ΣΑΜΑΤΑΣ

  8. #23
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Α τελικά δεν έκλεισε.
    Μαλακία.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  9. #24

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Τεν Κάτε λοιπόν. Πρόβλεψη για το πρωτάθλημα.

    Είναι δεδομένο ότι αυτή η χρονιά είναι μεταβατική. Θα είμαι ευχαριστημένος αν δω σοβαρή προσπάθεια διοίκησης από τα νέα αφεντικά (προς το παρόν καλά πάει), εμπιστοσύνη στον προπονητή ο,τι και να συμβεί στον πρώτο χρόνο και ολοκλήρωση του γηπέδου. Είναι δεδομένο ότι αλλάζει πάλι όλη η ομάδα και μάλιστα λίγο τελευταία στιγμή από προπονητή που δεν περίμενε πριν 10 μέρες να είναι στον ΠΑΟ.

    Αγωνιστικά θέλω ομίλους και μια σοβαρή προσπάθεια για το πρωτάθλημα. Δεν θα πεθάνω αν δεν έρθει φέτος η αλήθεια είναι, οι αλλαγές που έγιναν ίσως θέλουν το χρόνο τους. Όμως πιστεύω ότι και με αυτές, αν δε μαλακιστούμε και με τους οπαδοί στο πλάι της ομάδας, μπορούμε να το πάρουμε.

    Φυσικά όλα αυτά είναι εντελώς πρόωρα αν δε δούμε μεταγραφές κλπ. Προς το παρόν όσοι φεύγουν, καλώς το κάνουν, πλην Μάτος που θα ήταν τέλειος στο 4-3-3 που λέγεται ότι θα παίξει ο Τεν. Δυστυχώς δεν είναι απόλυτα στο χέρι μας να τον κρατήσουμε.

    Όπως και ναχει, καλή χρονιά σε όλους.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  10. #25

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Καλή χρονιά indeed:

    Quote Originally Posted by Sport 24
    Σε παρωδία εξελίχθηκε το προγραμματισμένο για την Πέμπτη διοικητικό συμβούλιο της Σούπερ Λίγκας. Ύστερα από το αίτημα που είχε υποβάλει με επιστολή του ο Ολυμπιακός για αναβολή της ημερομηνίας της συνεδρίασης,η έλλειψη απαρτίας που υπήρξε, προκάλεσε την «έκρηξη» του απερχόμενου προέδρου της Σούπερ Λίγκας, Γιάννη Βαρδινογιάννη.

    Ο μεγαλομέτοχος του Λεβαδειακού Γιάννης Κομπότης αν και βρέθηκε στην πόρτα του χώρου της συνεδρίασης, στη συνέχεια αποχώρησε όπωςς υποστήριξε ο «Τζίγγερ» και έκανε λόγο για θράσος,γύρισμα στο παρελθόν γελοιοποίηση των διαδικασιών και τεχνητή έλλειψη απαρτίας.
    Quote Originally Posted by Τζίγγερ
    Είχαμε παρ' ολίγον απαρτία, με τον κ. Κομπότη να κάνει μία εμφάνιση και μία αποχώρηση, η οποία σηματοδοτεί ένα γύρισμα στο παρελθόν. [...] Το δηλώνω αυτό το θράσος διότι δεν έρχεται κανένας πρόεδρος ομάδας στο συμβούλιο μέχρι την πόρτα του συμβουλίου που δεν μετράει η απαρτία νομικά και να αποχωρήσει. Επελέγη η γελοιοποίηση για μια ακόμα φορά του ποδοσφαίρου από κάποιους παράγοντες. Δεν θέλω να ονοματίσω, αλλά η σημερινή παρουσία μιας ομάδας μ' αυτό τον τρόπο, το μόνο που μπορεί να μας κάνει στους περισσότερους είναι να γελάμε.

    [...]

    Ο Ολυμπιακός είχε μια θεωρία η οποία έλεγε ότι δεν έχουν ενημερωθεί δεόντως και δεν θα έπρεπε να γίνει το διοικητικό συμβούλιο. Θεωρώ ότι αυτή είναι μια λάθος προσέγγιση διότι ένα συμβούλιο γίνεται για όλους τους συμβούλους. Το ότι ένα μέλος δεν έχει ενημερωθεί για κάποιο συγκεκριμένο θέμα αυτό είναι ένα θέμα της ομάδας. Πιστεύω ότι είχαν τον χρόνο για να ενημερωθούν. [...] Η στάση του Ολυμπιακού δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Ηταν μια αλαζονική στάση, με την έννοια ότι μια ομάδα, όποια κι αν είναι αυτή, δεν μπορεί να ζητάει την αναβολή του συμβουλίου. Δεν θα την έκανα δεκτή είτε ήταν ο Ολυμπιακός, είτε ο Εργοτέλης. Νομίζω ότι ήταν λάθος η επιλογή και η στρατηγική τους για να αναβληθεί το συμβούλιο. Η τοποθέτηση ότι δεν θέλω να συζητηθεί το θέμα του προέδρου ή της ΚΕΔ, με ένα απλό τηλεφώνημα θα είχε λυθεί πιστεύω. Θα μπορούσε να λυθεί πολύ απλά σε επίπεδο παραγόντων.

    [...]

    Καλά θα κάνουν πολύ σύντομα να αναθεωρήσουν λίγο τις τακτικές τους, διότι πλέον τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά και δεν μπορούν να παίζουν με το μέλλον του ελληνικού ποδοσφαίρου. Αναφέρομαι σε όλους αυτούς οι οποίοι επηρεάζουν κάποιες καταστάσεις ή θέλουν να επηρεάζουν κάποιες καταστάσεις. Και νομίζω ότι αυτοί ξέρουν ποιοι είναι. Δεν θα κάνω εγώ καταγγελίες. Δεν έχω καμιά διάθεση να πηγαίνω στα δικαστήρια και να με τρέχουν εδώ και εκεί. Ολοι ξέρουμε πως λειτουργεί το ελληνικό ποδόσφαιρο και όλοι ευθυνόμαστε απ' το κομμάτι που μας αναλογεί για το προς τα που πηγαίνει.
    Quote Originally Posted by Τσακίρης
    Για γέλια είμαστε. Είναι για γέλια η κατάσταση αυτή. Ο κ. Κομπότης εφτασε κάτω και δεν έβαλε το πόδι μέσα και σηκώθηκε και έφυγε. Ηρθε για να πάρει κάτι χαρτιά για έναν παίκτη που αγοράζει. Τι να πω. Στο νηπιαγωγείο είχατε πάει;

    Οταν πλακωνόσασταν με το συμμαθητή σας τι λέγατε; Ο πατέρας μου είναι στην αστυνομία, θα φωνάξω όλους τους μπάτσους να σε δείρουν. Εγώ έχω μπαμπά στα "ΟΥΚ", θα φέρω τους ΟΫΚΑΔΕΣ. Δηλαδή εντάξει, είμαστε σε κάποιες ηλικίες που θα πρέπει να σκεφτόμαστε και λίγο τι κάνουμε εδώ πέρα. Ασχολούμαστε με το ελληνικό ποδόσφαιρο. Είναι τραγικό αυτό το πράγμα. Πρέπει να μεγαλώσουμε λιγάκι.
    Και η εντελώς για το πέος απάντηση του Λεβαδειακού:

    Quote Originally Posted by Λεβαδειακός
    Οι αστήρικτες κατηγορίες εναντίον μελών του Συνεταιρισμού, δεν βοηθούν ούτε στην αντιμετώπιση, ούτε πολύ περισσότερο στην προώθηση λύσης των προβλημάτων που αντιμετωπίζει η Superleague.

    Η ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ έχει δώσει κατ’ επανάληψη σαφή δείγματα του σεβασμού με τον οποίο περιβάλλει τόσο τον Συνεταιρισμό όσο και το Προεδρείο του. Η απουσία από τη συνεδρίαση οφείλεται αποκλειστικά σε λόγους που αφορούν στην ενδυνάμωση της ομάδος ενόψει της νέας περιόδου και δεν έχει σχέση ούτε με τον Πρόεδρο της Superleague, ούτε πολύ περισσότερο με το Δ.Σ.

    Λυπούμαστε για όσα ο Πρόεδρος της Superleague ανέφερε και είμαστε βέβαιοι ότι με μια δεύτερη ανάγνωση θα είχε ήδη αντιληφθεί και ο ίδιος ότι ήταν απλώς λόγια εκνευρισμού.
    Πόσοι ποντάρουν ότι η πρόθεση του γαύρου για μη διεξαγωγή του ΔΣ είναι άσχετη με την καγκουριά του Κομπότη; Κανείς; Πείτε ρε παιδιά μη ντρέπεστε.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  11. #26
    Pethidine Blindgeo's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Tarmon Gai'don
    Posts
    2,671

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    LOL Ti exoun na doun ta matakia mas kai fetos

  12. #27
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Quote Originally Posted by Τσακίρης
    Οταν πλακωνόσασταν με το συμμαθητή σας τι λέγατε; Ο πατέρας μου είναι στην αστυνομία, θα φωνάξω όλους τους μπάτσους να σε δείρουν. Εγώ έχω μπαμπά στα "ΟΥΚ", θα φέρω τους ΟΫΚΑΔΕΣ. Δηλαδή εντάξει, είμαστε σε κάποιες ηλικίες που θα πρέπει να σκεφτόμαστε και λίγο τι κάνουμε εδώ πέρα.
    χαχαχ θεός.

  13. #28
    ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟ SLUDGE GG*'s Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    3,987

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    αρχισε η κλαψα απο ιουνιο...
    ΚΟΚΚΑΛΙΚΟ ΚΤΗΝΟΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=NxsVERUpM6I

  14. #29
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    Και γιατί δεν ανεβλήθη εξ αρχής; Γιατι ο σωφέρ έκρινε λάθος την προσέγγιση; Ε, στα παπάρια μας.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Οldpeopletown
    Posts
    1,470

    Default Re: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008 - 2009

    έλα μωρέ, μαλακίες για να δημιουργηθούν εντυπώσεις είναι.
    The future teaches you to be alone
    The present to be afraid and cold
    So if I can shoot rabbits
    Then I can shoot fascists

    Bullets for your brain today
    But we'll forget it all again
    Monuments put from pen to paper
    Turns me into a gutless wonder

Similar Threads

  1. A1 Basket 2008-2009
    By Odonian in forum Athletics
    Replies: 1160
    Last Post: 26-06-2009, 16:03
  2. Champions League 2008-2009
    By Raven Lord in forum Athletics
    Replies: 1171
    Last Post: 29-05-2009, 02:11
  3. Replies: 630
    Last Post: 10-05-2009, 01:24
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By jack the ripper in forum Athletics
    Replies: 3618
    Last Post: 22-05-2008, 01:37
  5. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •