Page 1043 of 1191 FirstFirst ... 43543943993103310411042104310441045105310931143 ... LastLast
Results 15,631 to 15,645 of 17860

Thread: THE PICTURE 8RENT

  1. #15631
    Bongripper Extraordinaire Om's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Schrödinger's Box
    Posts
    770

    Default

    Licenced to Chill.

  2. #15632
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default



    Ο Σρεκ, πρόβατο μερινός της Ν. Ζηλανδίας κρυβόταν σε σπηλιές για 6 χρόνια για να αποφύγει το κούρεμα, όταν τελικά το έπιασαν παρήγαγε μαλλί για να ντυθούν 20 ατομα. Εγινε εθνικός σταρ της χώρας.
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  3. #15633
    Bongripper Extraordinaire Om's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Schrödinger's Box
    Posts
    770

    Default

    Licenced to Chill.

  4. #15634
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    Quote Originally Posted by Candiru View Post


    Ο Σρεκ, πρόβατο μερινός της Ν. Ζηλανδίας κρυβόταν σε σπηλιές για 6 χρόνια για να αποφύγει το κούρεμα, όταν τελικά το έπιασαν παρήγαγε μαλλί για να ντυθούν 20 ατομα. Εγινε εθνικός σταρ της χώρας.
    τρελο ραστα
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  5. #15635

    Default




    καινούριος συγκάτοικος. μου έκανε εντύπωση ότι όπου έβλεπε άνθρωπα έκανε μαρς προς το μέρος του. επίσης, κάποια στιγμή τριβόταν(?) στο παπούτσι μου και έβγαζε κάτι πνιχτούς ήχους. αϊ φιλ βαϊολεϊτεντ... α, και ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ κουράδες.
    αύριο φέρνω και τον γάτο. δεν τον βλέπω καλά.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  6. #15636
    Έχω κάνει λεύκανση Κυρία Μαριάννα's Avatar
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Εκάλη
    Posts
    1,189

    Default

    "Κυρία Μαριάννα δεν καπνίζουμε την ώρα της γυμναστικής"

  7. #15637

    Default

    ουφ, και έλεγα ότι είχα να συνουσιαστώ πολύ καιρό.
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  8. #15638
    ɐuıɥɔ uı ǝpɐɯ ɯɐ ı.... tsonos's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    String Quilote Betόn Armé
    Posts
    2,555

    Default

    WTF?

    Spoiler

  9. #15639

    Default

    Quote Originally Posted by my_troubled_Mind View Post
    αύριο φέρνω και τον γάτο. δεν τον βλέπω καλά.

    με κοουτάρω με στυλ και διευκρινίζω ότι το ''δεν τον βλέπω καλά'' αναφερόταν στη χελώνα.
    τα πράγματα βέβαια δεν γίνηκαν ακριβώς έτσι. με το που πάτησε πόδι ο ορτέγκας, άρχισε να μυρίζει τα πάντα ψυχεδελιασμένος. όταν έφτασε στη χελώνα και πήγε να τη μυρίσει, εισέπραξε για απάντηση δαγκωνιά(δεν ξέρω αν τον βρήκε) και στη συνέχεια γηπεδίσιο ΝΤΟΥ με τη χελώνα να κυνηγάει(γρηγορότερη απ'ότι περίμενα πάντως) και τον άλλον να έχει κλάσει μέντες και να κοιτάει πανικόβλητος δεξιά αριστερά. ακολουθεί κακής ποιότητας φωτορεπορτάζ.


    Spoiler




    και τρέχατεεεεε και τρέχαααατεεεεεεε
    ΟΥ, τύμπανα πολέμου σαν ΖΟΥΛΟΥ

  10. #15640

    Default

    Quote Originally Posted by my_troubled_Mind View Post
    Quote Originally Posted by my_troubled_Mind View Post
    αύριο φέρνω και τον γάτο. δεν τον βλέπω καλά.

    με κοουτάρω με στυλ και διευκρινίζω ότι το ''δεν τον βλέπω καλά'' αναφερόταν στη χελώνα.
    τα πράγματα βέβαια δεν γίνηκαν ακριβώς έτσι. με το που πάτησε πόδι ο ορτέγκας, άρχισε να μυρίζει τα πάντα ψυχεδελιασμένος. όταν έφτασε στη χελώνα και πήγε να τη μυρίσει, εισέπραξε για απάντηση δαγκωνιά(δεν ξέρω αν τον βρήκε) και στη συνέχεια γηπεδίσιο ΝΤΟΥ με τη χελώνα να κυνηγάει(γρηγορότερη απ'ότι περίμενα πάντως) και τον άλλον να έχει κλάσει μέντες και να κοιτάει πανικόβλητος δεξιά αριστερά. ακολουθεί κακής ποιότητας φωτορεπορτάζ.


    Spoiler




    και τρέχατεεεεε και τρέχαααατεεεεεεε

    Επειδή με συγκίνησες με την ιστορία της χελωνάρας, καθότι κι εγώ κάτοχος ενός τέτοιου χτήνους για χρόνια, επιβεβαιώνω μέχρι κεραίας τα πάντα. Η δικιά μου δεν άφηνε κανέναν να πλησιάσει στην αυλή, κυνηγούσε με απίστευτη -για χελώνα- ταχύτητα και τους μόνους που άφηνε να την αγγίζουν ήταν εμένα και τον παππού μου. Αγαπημένο της σπορ να δαγκώνει (με γηπεδήσιο ντου όπως λες) παπούτσια αλλά κυρίως παντόφλες και αλίμονο αν έπεφτε σε δάχτυλο. Όσο για τις κουράδες.... επικών διαστάσεων.
    Δυστυχώς δεν έχω φωτο γιατί τω καιρώ εκείνω ούτε κάμερα με μπομπίνα δεν έπαιζε.

  11. #15641
    MAS PSEKAZOUN Leech's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    μηδέν
    Posts
    5,033

    Default

    Είχα κι εγώ ένα παρόμοιο χελώναρο, τον Μπάμπη, που τον είχε μαζέψει απ'το δρόμο ο παππούς μου στα 60ς (ζουν αιώνα και βάλε). Όταν βρήκαμε στο δρόμο μια άλλη χελώνα (χωρίς να γνωρίζουμε φύλο) και την φέραμε να ζευγαρώσει, έπαιξε απίστευτος τσαμπουκάς. Ο Μπάμπης να βαράει σπίντες, να φτάνει δίπλα στην άλλη χελώνα, χώνει κεφάλι μέσα στο καβούκι του, και κουτουλίδι ΜΕ ΜΙΣΟΣ καβούκι-στο-καβούκι με σκοπό να την ρίξει σε ένα ρέμα ή να της σπάσει το καβούκι. Αμέσως έπιασα την άλλη χελώνα (που μάλλον τελικά ήταν επίσης χελώνος), την πήρα μακριά και την αφησα στο δρόμο να φύγει για να σωθεί.
    Επίσης προσοχή στα χελωνοκάτουρα, είναι ψιλο-τοξικά.
    Ο Μπάμπης μας άφησε χρόνους κάπου το 2008, μπάνερ τώρα κλπ.

  12. #15642
    Senior Member VidnaObmana's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    1,925

    Default

    Let The Freak Flag Fly!

  13. #15643
    Into glory ride FIREWIND's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    257

    Default


  14. #15644
    Into glory ride FIREWIND's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    257

    Default


  15. #15645
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default


Similar Threads

  1. THE ATHLETICS PICTURE THREAD
    By S-11 in forum Athletics
    Replies: 4565
    Last Post: 24-02-2022, 22:48
  2. THE PICTURE THREAD
    By StationEleven in forum General Discussion
    Replies: 13581
    Last Post: 31-03-2008, 17:54

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •