Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47

Thread: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

  1. #31
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Δεν έχεις δει ότι υπάρχει τόπικ για τα πρωτοσέλιδα ή μήπως η συνεχόμενη σφαλιάρα παντού και η πικρή αλήθεια σε έχουν κάνει πιο κομπλεξικό απ ότι ήσουνα?
    Εμένα στ @@ μου βέβαια, με σένα γελάει ο κόσμος και σε λυπάμαι γι αυτό στα γράφω.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    the docks.
    Posts
    7,354

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    για τρελά γέλια τα εξώφυλλα της προηγούμενης σελίδας όμως.

  3. #33
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    κι ας ερθω να πω τη γραφικοτητα μου.
    η ΠΑΥΛΑΡΑ, που ειναι αντρας και παντελονια και ολα αυτα μαζι, δε θα ταν πιο τρου να τους τα πει στα μουτρα αντι να βαζει την εφημεριδα του?
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Athens,Greece
    Posts
    576

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Quote Originally Posted by pitchfork
    Δεν έχεις δει ότι υπάρχει τόπικ για τα πρωτοσέλιδα ή μήπως η συνεχόμενη σφαλιάρα παντού και η πικρή αλήθεια σε έχουν κάνει πιο κομπλεξικό απ ότι ήσουνα?
    Εμένα στ @@ μου βέβαια, με σένα γελάει ο κόσμος και σε λυπάμαι γι αυτό στα γράφω.
    Vlakako, einai h teleytaia fora pou sou apantaw se aytonoito.
    TA PRWTOSELIDA HTAN H AFORMH, H OLH KATSTASH STO MPOURDELO SAS VGAZEI GELIO.
    An exeis kati na peis epaytou kai ths tragikothtas ton eortazmwn twn 100 xronwn poutsas tou mpourdelou sou pes to, allios mpes pali sto lagoumi sou kai vges otan mas kerdisete sto skaki.

  5. #35
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Απ τις εκδηλώσεις που είχαν ανακοινώσει πέρσι ότι θα κάνουν για τον εορτασμό των 100 χρόνων (τουρνουά με μεγάλες ευρωπαϊκες ομάδες, διαγαλαξιακά φιλικά, συναυλίες κλπ κλπ) μαντέψτε πόσες έχουν γίνει.


  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Athens,Greece
    Posts
    576

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Quote Originally Posted by BlackiE
    Απ τις εκδηλώσεις που είχαν ανακοινώσει πέρσι ότι θα κάνουν για τον εορτασμό των 100 χρόνων (τουρνουά με μεγάλες ευρωπαϊκες ομάδες, διαγαλαξιακά φιλικά, συναυλίες κλπ κλπ) μαντέψτε πόσες έχουν γίνει.
    Kala na sou pw kati ayto htan anamenomeno mias kai oi eyropeoi panta megalopianotan akougontas thn lexh panathinaikos sta agglika kai kanonizan euro events gia na vgaloun apothimena. Logiko einai na min kanoun tipota giati kanenas den asxoleite mazi tous kai ta 100 xronia tous opws kai me kanenan tou ellhnikou podosfairou. To asteio ths xronias einai o eniaios kai adieretos polymetoxikos pou perilamvanei ta pokemon. Oi anthropoi einai komplexares mexri telous kai den prokeite pote na sinergastoun me kanenan giati to egw tous kai to ipsos tous einai panw apola.

  7. #37
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    απ δε χάμμερς ευχαρίστως να σου απαντούσα σε οποιοδήποτε θέμα θέλεις να μάθεις την άποψή μου όχι όμως όταν μου απευθύνεσαι με αυτό το ύφος εκφράζοντας ξανά το κόμπλεξ σου ούτε όταν οι ερωτήσεις / απορίες σου έχουν μόνο σκοπό να βρίσουν αφού άλλωστε η άποψή σου είναι δεδομένη (έχει κολλήσει για τα καλά ο στόκος στον όποιο εγκέφαλο πιθανώς κάποτε διέθετες) και δεν πρόκειται να αλλάξει.


    Πάντως αυτή η κόντρα που πιθανώς να υπάρχει μεταξύ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ και χούντας βαρδινογιάννη να που τελικά είχε και τα καλά της αφού βρήκατε κάτι να γράψετε κι εσείς.
    Στο άλλο τόπικ κοντεύουμε τις 70 σελίδες και νομίζω ότι όλα όσα γράφονται εκεί είναι κατά πολύ σημαντικότερα / αστειότερα του αν μάλωνε πχ ο κόκκαλης με τον αγγελόπουλο κάτι το οποίο προσωπικά όχι μεμπτό δεν θα το έβλεπα αλλά αντίθετα, ένδειξη υγείας.
    Την όποια κόντρα με τον κόκαλη και να υπήρχε δλδ και από όποιον κι αν προέρχόταν, όχι βέβαια ότι περιμένω τίποτα τέτοιο από πρόβατα και βολεμένους υπαλλήλους....
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  8. #38
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    oι Αγγελοπουλοι ειναι προβατα η βολεμενοι υπαλληλοι?


    καραλολς.
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Athens,Greece
    Posts
    576

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Quote Originally Posted by pitchfork
    απ δε χάμμερς ευχαρίστως να σου απαντούσα σε οποιοδήποτε θέμα θέλεις να μάθεις την άποψή μου όχι όμως όταν μου απευθύνεσαι με αυτό το ύφος εκφράζοντας ξανά το κόμπλεξ σου ούτε όταν οι ερωτήσεις / απορίες σου έχουν μόνο σκοπό να βρίσουν αφού άλλωστε η άποψή σου είναι δεδομένη (έχει κολλήσει για τα καλά ο στόκος στον όποιο εγκέφαλο πιθανώς κάποτε διέθετες) και δεν πρόκειται να αλλάξει.


    Πάντως αυτή η κόντρα που πιθανώς να υπάρχει μεταξύ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ και χούντας βαρδινογιάννη να που τελικά είχε και τα καλά της αφού βρήκατε κάτι να γράψετε κι εσείς.
    Στο άλλο τόπικ κοντεύουμε τις 70 σελίδες και νομίζω ότι όλα όσα γράφονται εκεί είναι κατά πολύ σημαντικότερα / αστειότερα του αν μάλωνε πχ ο κόκκαλης με τον αγγελόπουλο κάτι το οποίο προσωπικά όχι μεμπτό δεν θα το έβλεπα αλλά αντίθετα, ένδειξη υγείας.
    Την όποια κόντρα με τον κόκαλη και να υπήρχε δλδ και από όποιον κι αν προέρχόταν, όχι βέβαια ότι περιμένω τίποτα τέτοιο από πρόβατα και βολεμένους υπαλλήλους....
    Vasika egw ftaiw pou asxoloume mazi sou les kai den xerw ti rolo varas. Teleytaia apantish kai meta ignore giati xalaw to pliktrologio xwris logo.
    1) Endixi ygeias einai gia esas na malwnete giati eiste ena mpourdelo, to megalitero ths elladas kai etsi exete mathei
    2) Mia zwh Pelaths kai deyteros eisai Vlaka oti kai ne les, to xereis, se ponaei, SKASE
    3) Den einai kavla na koroideyeis ton panathinaiko apla kamia fora kanoume ligo xavale otan to parakanete, to topic exei lathos titlo
    4) To topic me tis 70 selides einai gemato apo post sou endixi ths mizeris zwhs sou KAI TOU POSO MEGALI KAI KOKKINH EINAI H KOLOTRYPIDA SOU POU SE GAMAEI O OLYMPIAKOS, MESA SOU XEREIS OTI DIALEXES LATHOS OMADA MIKROS KAI TWRA DEN ALLAZEI...
    5) sigmwmh ston eayto mou pou xalasa 5 lepta na asxolitho mazi sou kai na sou dwso axia,
    6) IGNORE

  10. #40
    Winterborn pitchfork's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Mountains of madness
    Posts
    8,342

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Δηλαδή ένας καρπαζοειπράκτορας βλάκας λιγότερος θα διαβάζει τα ποστ μου από δω και μπρος?
    Ωραία, ευχαριστώ.
    Blood for all tears shed
    And Fire for hate
    Death for what shall become
    All false ones fate

  11. #41
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?


  12. #42
    πελοπ/σιακή λέρα attila's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    στον αριστερισμο της παρθενου
    Posts
    4,222

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?



    ..

  13. #43
    Zero Black Darkling's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Alter Ego
    Posts
    5,301

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Eδω μπορει και να σου πεταξουν στη μουρη αυτο τον καταλογο που εχουν με τους 42.741 τιτλους του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΜΑΣ ΟΜΙΛΟΥ ΧΕΛΛ ΓΙΕΑ, με αιωνιους τιτλους στα βελακια και στο ντονκη κονγκ και να σου πουν "οριστε ρε καριολα αττιλα, 4 πανελληνια στο μπαλετο!!!"
    when it goes to .999 then I rise and there I shine

  14. #44

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Νομίζω ότι αυτή η λίστα έχει ποσταρισθεί ως απάντηση σε ποστ γαύρου για αριθμό πρωταθλημάτων σε συνάρτηση με συζήτηση για το ποιο σωματείο είναι μεγαλύτερο.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  15. #45
    Practice What You Preach GuardianOfIvorytower's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    On my ship, the "Rocinante"
    Posts
    6,653

    Default Re: Ποσο καυλα ειναι να κοροιδευεις τον Παναθηναϊκο?

    Συνήθως δεν ασχολούμαι, αλλά η παρακάτω αξίζει να μπει κάπου:

    My Mission will save the World.
    But I'm still chasing time.
    Vanity...definitely my favourite sin.

Similar Threads

  1. Βρες τι ειναι μονο με 20 ερωτησεις.
    By FIXXXER in forum General Discussion
    Replies: 83
    Last Post: 14-02-2009, 11:38
  2. Replies: 19
    Last Post: 10-07-2007, 10:51
  3. Replies: 26
    Last Post: 18-04-2006, 12:44
  4. Ποιοι ειναι?
    By cavity in forum General Discussion
    Replies: 20
    Last Post: 24-03-2006, 00:44
  5. Replies: 397
    Last Post: 21-12-2004, 13:53

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •