Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 150

Thread: the aftermath.

  1. #61
    Senior Member Coil's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Where Dark And Light Don't Differ
    Posts
    722

    Default

    Quote Originally Posted by dead in magazines
    Ποιός σου είπε ότι σπούδαζε Κρήτη? Πας καλά ρε μαλάκα? Τι αηδίες είναι αυτές? Και δεν ξέρετε τι σας γίνεται και λέτε και μαλακίες.
    Ρέθυμνο.... παιδαγωγικό.

    η απλά διαβολική ομοιότης. Και στο όνομα και στις χάρες. Μπορεί ναι μπορεί και όχι. Το μπλέ η το κόκκινο χάπι?

    Ντριιιιν Ντριιιιιν......
    People`s Unhappiness Has The Taste Of Mercy...



  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,835

    Default

    Έχεις να μας πεις τίποτα ουσιώδες μωρή ηλίθιαρμον κι εσύ? Μιτσ ξεφτίλα επιβεβαιώνεις τα λεγόμενά μου με τις μαλακίες σου, συνέχισε έτσι!

    Quote Originally Posted by Coil
    Quote Originally Posted by dead in magazines
    Ποιός σου είπε ότι σπούδαζε Κρήτη? Πας καλά ρε μαλάκα? Τι αηδίες είναι αυτές? Και δεν ξέρετε τι σας γίνεται και λέτε και μαλακίες.
    Ρέθυμνο.... παιδαγωγικό.

    η απλά διαβολική ομοιότης. Και στο όνομα και στις χάρες. Μπορεί ναι μπορεί και όχι. Το μπλέ η το κόκκινο χάπι?

    Ντριιιιν Ντριιιιιν......
    χαχαχαχαχαχαχα δε στα έχουν πει καλά! πέφτεις πολύ έξω φίλε! δε χρειάστηκε να φύγει καν από την αθήνα η κάθυ για να σπουδάσει. βούλωνε λοιπόν.

  3. #63
    Metal Without Mercy Ruthless's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,181

    Default

    O Coil ξέρει πολλά μάλλον.
    Behold the Urkraft - behold the sacred force!
    We strike with the wrath of the rightful
    We wield the invincible puritan blade
    Behold the Fire - behold the Force!
    We command the iron batallions
    In the dawn of this new iron age

  4. #64
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Quote Originally Posted by dead in magazines

    χαχαχαχαχαχαχα δε στα έχουν πει καλά! πέφτεις πολύ έξω φίλε! δε χρειάστηκε να φύγει καν από την αθήνα η κάθυ για να σπουδάσει. βούλωνε λοιπόν.


    Για πες κι αλλες ινφο απ τη ζωη της. Μεχρι το βραδυ βρισκεσαι ανετα χωρισμενος.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  5. #65
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    εξηγησε μας γιατι μια γκομενα εχει μαισπεης και χαι5 με ημιγυμνες φωτο
    Vielen Dank für alles was mal war

  6. #66
    Senior Member Coil's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Where Dark And Light Don't Differ
    Posts
    722

    Default

    [quote=dead in magazines]Έχεις να μας πεις τίποτα ουσιώδες μωρή ηλίθιαρμον κι εσύ? Μιτσ ξεφτίλα επιβεβαιώνεις τα λεγόμενά μου με τις μαλακίες σου, συνέχισε έτσι!

    Quote Originally Posted by Coil
    Quote Originally Posted by "dead in magazines":2rdt70gi
    Ποιός σου είπε ότι σπούδαζε Κρήτη? Πας καλά ρε μαλάκα? Τι αηδίες είναι αυτές? Και δεν ξέρετε τι σας γίνεται και λέτε και μαλακίες.
    Ρέθυμνο.... παιδαγωγικό.

    η απλά διαβολική ομοιότης. Και στο όνομα και στις χάρες. Μπορεί ναι μπορεί και όχι. Το μπλέ η το κόκκινο χάπι?

    Ντριιιιν Ντριιιιιν......
    χαχαχαχαχαχαχα δε στα έχουν πει καλά! πέφτεις πολύ έξω φίλε! δε χρειάστηκε να φύγει καν από την αθήνα η κάθυ για να σπουδάσει. βούλωνε λοιπόν.[/quote:2rdt70gi]

    'Εχεις δίκιο άλλη θα λέμε μωρε. Βαριέμαι και να κάνω copy paste ax vax φωτογραφίες απο το μαγευτικό νησί, γιατί είμαι λάθος.

    Αλλά αν δεν είμαι? Μπα είμαι σίγουρα λάθος. Γιατι ήταν να πάει στο ρεθυμνο αλλά ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ. Αλλά είμαι λάθος το ομολογώ όπως επίσης είμαι και της άποψης ότι καλή η πλακίτσα αλλά τα προσωπικά δεδομένα είναι ιερα. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ.

    ΄ΡΚΕΤΑ ΕΙΠΑ.

    ΥΓairetismata apo spiro kai lefteri apo to oikonomiko dwse.

    Πλάκα κανω ε!
    People`s Unhappiness Has The Taste Of Mercy...



  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,835

    Default

    Κόιλ δεν ήταν να πάει πουθενά! Αθήνα πέρασε, Αθήνα σπούδασε. Τις μαλακίες για Ρέθυμνα και ιστορίες αλλού. Μιτσ πάνε κάνε κανα έντιτ σε κανενός τα ποστ ρε να νιώσεις ανώτερος και άσε την κάθυ στην ησυχία της. Ένι γιατι μπορεί, έτσι απλά. Κάτι άλλο?

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    κοίτα, νιμ, την απειλή για μηνύσεις δε θα τη σχολιάσω καν, γιατί θέλω να πιστεύω ότι απλά παρασύρθηκες και ότι γενικά δεν είσαι τίποτας όσο τιποτένια είναι αυτή η κίνηση (αυτά χωρίς να θέλω να σου επιτεθώ, το έχω κάνει στο παρελθόν αυτό άλλωστε και ξέρεις ότι δε θα μιλούσα έτσι αν ήταν αυτός ο σκοπός μου, απλά δεν μπορώ να τη χαρακτηρίσω κάπως αλλιώς).

    από τη στιγμή που καταφέρατε να σβηστούν τα όσα γράφτηκαν και, εφόσον έχετε δηλώσει κατ' επανάληψη πως, στα αρχίδια σας η γνώμη μας για σας, τι σε πειράζει τώρα αν ο κάθε μιτσμανν λέει γιατί σε θεωρεί μαλάκα; αν πίστευες πως έχεις δίκιο, δε θα έμπαινες καν στον κόπο να ξανασχοληθείς. αντιθέτως, γράφοντας όλα όσα γράφεις, το μόνο που πετυχαίνεις είναι να κάνεις αυτό για το οποίο κατηγορείς τους άλλους. Προσπαθείς να βγεις από πάνω, ενώ έχεις χεσμένη τη φωλιά σου. Προσπαθείτε να καλύψετε τα ακάλυπτα με πίπες του στυλ "Εσέις ποστάρατε φωτο της χωρίς την αδειά της". Η γκόμενα αρχικά δεν μπήκε καν στο φόρουμ γιατί ποσταρίστηκαν φωτογραφίες της, άσε που η ίδια έδωσε άδεια να ποσταριστούν κι άλλες!!!!!

    Επειδή είναι φανερό ότι κι εσύ αντιλαμβάνεσαι ποιος έχει πιάσει πάτο εδώ, σου ξαναπροτείνω να μη συνεχίσεις. Στριμωχτήκατε και προσπαθείτε να αμυνθείτε επιτιθέμενοι. Πρέπει να σταματήσετε όμως, γιατί φαίνεστε, όχι απλά γελοίοι, αλλά σκατάνθρωποι και αναξιοπρεπείς. Αυτό για το οποίο μπορείς να μας κατηγορήσεις είναι ότι καννιβαλίσαμε το όλο θέμα -όπως συνηθίζουμε να κάνουμε στο ερ- , όχι ότι ποστάραμε πιξ χωρίς τη θέληση της κοκόνας. αλλά και πάλι, όταν ο άλλος είναι τόσο κουτοπόνηρος, όταν πάει για τα πολλά και χάνει κι αυτά που έχει (αποκλειστικά και μόνο από δικό του λάθος), είναι δύσκολο να μη γίνεις καννίβαλος.

    Για πολλοστή φορά, σταμάτα να μπαίνεις στο θρεντ και μην ακούς τη φίλη σου
    Όλα αυτά, όχι φιλικά, μιας που δεν μου το επιτρέπεις, αλλά από κατανόηση της δύσκολης θέσης στην οποία έχεις έρθει.

  9. #69
    Senior Member Griffith's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    a cloud between the winds.
    Posts
    1,934

    Default

    πάρτο απόφαση, τίποτα δε σώζεις ρε ανθρωπάκο.σκάσε και κάνε την πάπια.αλλά είσαι τόσο βλάκας που θες να βγεις και αποπάνω, σαν κάποιον που γλυστράει στο δρόμο, πέφτει πάνω σε μισό κιλό σκατά και μετά φεύγει κύριος, παριστάνοντας πως δεν έγινε απολύτως τίποτα.
    Oh, come, come be my waitress and serve me tonight
    serve me the sky with a big slice of lemon.

  10. #70
    Senior Member Coil's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Where Dark And Light Don't Differ
    Posts
    722

    Default

    Ρε συ χώρισε την. Ειλικρινά. Έχεις φάει απειρο κέρατο ούτως η άλλως! Σώσου!
    Δεν είναι απάντηση "γιατι έτσι" στις μισόγυμνες φωτογραφίες. Οι απειλές για μηνύσεις έγιναν γιατι στο ΕR υπάρχουν άτομα που γνωρίζουν πρόσωπα και καταστάσεις. Είμαι σίγουρος ότι δεν ήσουν συμφωνος με την απόφαση αυτη αλλά σε πίεσε γιατί την έλουσε κρύος ιδρώτας. Κινήσεις πανικου! Το χουμε δει σε τόσες ταινίες αλλωστε. Ίσως είναι κάτι τυχαίο το οποίο θα σου βγεί σε καλό στο τέλος.

    Μην μασάς, μπορείς να βρείς πολλές.
    People`s Unhappiness Has The Taste Of Mercy...



  11. #71
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    γιατί σβήστηκε το τόπικ!?!?!!?!?!?!?


    θα κάνω ΕΝΣΤΑΣΗ!
    Rock or Nothing

  12. #72
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default

    Sugnwmh re paidia, alla poios eipe pws ta exoune? Allos ena pou th xwnei einai apla. H aplws th glufei. Kati tetoio tespa. Eipame h kathu einai DIVA.

  13. #73
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    ε αμα δεν τα χουνε καν και παρεξηγειται ετσι το παιδι μας, τοτε ειναι πραγματικα πιο δουλος απ οσο μπορει να γινει καποιος!
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  14. #74
    inactive X's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,809

    Default

    Den eipe kaneis pws autos de lussaei giauthn...

  15. #75
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    reality show το κάνατε ρε!
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

Similar Threads

  1. ER Fest aftermath tou borra
    By The Good Son in forum Live Reports
    Replies: 100
    Last Post: 18-01-2006, 15:23
  2. ER Fest aftermath
    By Twisted_Bassist in forum Live Reports
    Replies: 79
    Last Post: 17-12-2005, 22:10
  3. er live aftermath flame
    By rockavlon in forum General Discussion
    Replies: 130
    Last Post: 12-10-2004, 15:55
  4. er live aftermath flame
    By rockavlon in forum Live Reports
    Replies: 82
    Last Post: 01-01-1970, 02:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •