Page 75 of 78 FirstFirst ... 25657374757677 ... LastLast
Results 1,111 to 1,125 of 1157

Thread: tatouaz.

  1. #1111
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Ελα ρε φιλε.τατου στο ματι;
    Αρρωστος κοσμος.ηξερα για σκουλαρικια στο ματι,αλλα οχι και τατου..

  2. #1112
    Senior Member Sotos_The_Tequiler's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Δύση
    Posts
    10,330

    Default

    κυριολεκτικά: κλάμα
    κάνε ψαλίδι θα γίνει ζημιά!

  3. #1113
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Καιρο κανουν ρε και τα βαφουν μαυρα. Αυτο ειναι αρκετα παλιο αρθρο. Εδω εχουμε αυτη τη κατασταση που δε ξερεις αν πρεπει να της πεις καλα να παθει ή τι επαθε κι αυτη η κακομοιρα (δεδομενου οτι πλεον παιζει φουλ αυτο στα πραμα). Ποζερια παντως, να εχεις τοσο λιγο body mod και να πας να κανεις ταττου στα ματια. Το λεω σοβαρα.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  4. #1114

    Default

    Δεν καταλαβαίνω, γιατί το τατού στο μάτι να θεωρείται ποζεριά και όχι το τατού γενικά;
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  5. #1115
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Ρε φιλε κοιταξε να δεις ποζερια ολα μπορουν να θεωρηθουν. Απο κει και περα ρε φιλε υπαρχει μια βασικη λογικη με την οποια κινεισαι οταν βαρας ταττου. Αμα αναρωτιεσαι αν το πρωτο σου ταττου θα ειναι χερια η λαιμο εισαι το ιδιο τραγικος με μια τυπισσα που θελει ενα "μικρο διακριτικο ταττου που να κρυβεται ευκολα". Τεσπα νυσταζω θα αναλυσω σε λιγο. Στο μεταξυ στηριχτε τον φιλο Ταλιμπαν στη προσπαθεια του να κανει κατι στη ζωη του περαν του να λεει μαλακιες.
    Το τελευταιο
    Το προτελευταιο
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  6. #1116
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    316

    Default

    Τα θελε και τα επαθε..ακου εκει,μοντελο με τατου..να ηταν κανας chef,μαλιστα..

  7. #1117

    Default

    Δεν ξέρω που μπορεί να τραβηχτεί η γραμμή ανάμεσα σε προσωπικό στυλ και ποζεριά, αλλά αν επιχειρήσουμε να αποδομήσουμε τον δεύτερο όρο, φτάνοντας εκεί απ' όπου ξεκίνησε, δηλαδή στην προβολή συγκεκριμένων προσωπικών στοιχείων/πραγμάτων σε άλλα πρόσωπα, τότε - σήμερα - όλα μπορούν εξίσου να θεωρηθούν ποζεριά. Ειδικά εν έτει 2017 η γραμμή αυτή είναι ακόμα πιο δύσκολο - αν όχι ακατόρθωτο - να τραβηχτεί, άρα μια κουβέντα του στυλ "η Καίτη φόρεσε ένα ζευγάρι αρχίδια στο αφτί της, τι ποζερού" δε μου λέει πραγματικά τίποτα.

    Η καθυστέρηση του εν λόγω συμβάντος με το μάτι έγκειται στο η άλλη πήγε και έβαλε βελόνα μες το μάτι της (ή δεν ξέρω και εγώ με τι μέσα γίνεται το εν λόγω τατού). Όσο ασφαλές κι αν σε προειδοποιούν ότι είναι, το γεγονός είναι ότι βάζεις βελόνα και μελάνι μες το μάτι.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  8. #1118
    O Mikros K8oulou When Black Roses Bloom's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Mechanus
    Posts
    11,824

    Default

    Quote Originally Posted by tsimpouklano View Post
    Δεν ξέρω που μπορεί να τραβηχτεί η γραμμή ανάμεσα σε προσωπικό στυλ και ποζεριά, αλλά αν επιχειρήσουμε να αποδομήσουμε τον δεύτερο όρο, φτάνοντας εκεί απ' όπου ξεκίνησε, δηλαδή στην προβολή συγκεκριμένων προσωπικών στοιχείων/πραγμάτων σε άλλα πρόσωπα, τότε - σήμερα - όλα μπορούν εξίσου να θεωρηθούν ποζεριά. Ειδικά εν έτει 2017 η γραμμή αυτή είναι ακόμα πιο δύσκολο - αν όχι ακατόρθωτο - να τραβηχτεί, άρα μια κουβέντα του στυλ "η Καίτη φόρεσε ένα ζευγάρι αρχίδια στο αφτί της, τι ποζερού" δε μου λέει πραγματικά τίποτα.

    Η καθυστέρηση του εν λόγω συμβάντος με το μάτι έγκειται στο η άλλη πήγε και έβαλε βελόνα μες το μάτι της (ή δεν ξέρω και εγώ με τι μέσα γίνεται το εν λόγω τατού). Όσο ασφαλές κι αν σε προειδοποιούν ότι είναι, το γεγονός είναι ότι βάζεις βελόνα και μελάνι μες το μάτι.
    Η ποζεριά έγκειται και στο σε τι κοινωνία ζείς. Η Ελλάς είναι λίγο 50 χρόνια πίσω σε κάτι τέτοια θέματα. Δείτε στην αρχή τα πόστς του Μπλίτσερ και της hunted by a freak και τι λέγανε για τις δουλειές. Εδώ είναι τόσο νορμάλ που βλέπεις διευθυντές και μεγαλοστελέχη με διπλά μανίκια και τατουάζ στα κότσια τους και δεν τρέχει μία.

    Όσο για την καθυστέρηση, ε τι να λέμε, έπρεπε να μπεί στο άντι-βάξερς.
    Ravel: There is no room for '2' in the world of 1's and 0's, no place for 'mayhap' in a house of trues and falses, and no 'green with envy' in a black and white world.

  9. #1119
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Το τατουάζ είναι ποζεριά. Η ποζεριά δεν είναι απαραίτητα κάτι κακό. Συνήθως όμως είναι. Αυτό που είναι σίγουρα κακό είναι το τι επιλέγει ο Taliban να κάνει τατουάζ.

  10. #1120
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    De ta epilegw egw auta re, egw ta varaw. lol
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  11. #1121
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default



    Taliban, καινούριο τατού;

  12. #1122
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  13. #1123
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #1124
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

  15. #1125
    Senior Member wurst's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    434

    Default

    τρελη μουτζα σε απο πανω τατουαζ.
    episis treli moutza se polla tatouaz eite se antra eite se gynaika ektos an eisai o james hetfield ksero go. mporo na to dexto na exeis 2-3 alla parapano = apla X.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •