Page 328 of 368 FirstFirst ... 228278318326327328329330338 ... LastLast
Results 4,906 to 4,920 of 5513

Thread: NBA

  1. #4906
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
    αυτοι οι χιλιαδες φανμποηδες λεμπρον "εδω μεσα" , ειναι αυτοι που ψηφισαν και τραμπ;

    2 ατομα γραφουν ρε σεις.
    Δε μιλησε κανεις για χιλιαδες.

    Για να στο κανω λιανα, ανθρωποι οπως ο Yanqui και ο Kelldorain ειναι φιλοι μου in real life, και τα βρισκουμε πολυ καλα σχεδον στο οτιδηποτε δεν εχει να κανει με τον Λεφλοπ. Οταν ομως η κουβεντα παει σε αυτον, ο Yanqui γινεται Τακης κι ο Kelldorain γινεται Ακης, και πιθανοτατα κι εγω να γινομαι Μητσος, δε μπορω να το κρινω προφανως με 100% ακριβεια. Τουλαχιστον εγω δεν ποσταρω ειρωνικα βιντεος για να κοροιδεψω (!) και αν με ρωτησεις να σου πω αντικειμενικα την αποψη μου για τον υπερεκτιμημενο, θα σου πω αυτα που ειπα και στο προηγουμενο ποστ. Ειναι απο τους καλυτερους εβερ, και ο καλυτερος της γενιας του.

    Απο κει και περα, εννοειται πως θελω να χανει καθε ματς στο οποιο παιζει αν γινεται, γιατι η περσονα του στο παρκε μου ειναι απλα απεχθης, ενω το μπασκετ των ομαδων Λεμπρον (με εξαιρεση τους Heat του 2012 και του 2013) μου ειναι απλα αποκρουστικο. Δεν αντεχω το iso και το hero ball. Δεν τα παω καλα με ναρκισσους, και με ατομα που αποθεωνουν τον εαυτο τους σε καθε ευκαιρια, και πως νομιζουν πως ειναι entitled να αποθεωθουν. Ο Kelldorain και ο Yanqui δεν εχουν προβλημα με αυτο, αρα ας τον αποθεωσουν οσο θελουν, αυτο ειναι δικο τους θεμα και καλα κανουν. Χαβαλε κανουμε εδω μεσα, γιατι ακουμε κατι υπερβολες περι GOAT και γελανε και τα παρδαλα κατσικια ή αλλιως (θα) τριζουν τα κοκκαλα των Kareem, Magic, Jordan (οταν πεθανουν).

    ΥΓ. Σωστος Max, αλλα αντε πες τα σε αλλους αυτα για το 2013....
    The rest is just

  2. #4907
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Quote Originally Posted by Yanqui View Post
    Ρε μην λες αντικειμενικά και λογικά facts.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #4908
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Βαρετό πολύ, τέταρτη συνεχόμενη χρονιά GSW - CLE οι τελικοί.
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  4. #4909
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Αφού κιοτέψατε μωρέ μαλάκες, πραγματικά τέτοιο χέσιμο δεν το περίμενα. Μακάρι να ήταν Houston - Boston οι τελικοί, θεωρώ πως θα ήταν ΠΟΛΥ πιο θεαματικοί και ενθουσιώδεις οι αγώνες. Τώρα πάμε πάλι στα γνωστά. Δε γαμείς, αρκεί να χάνει το σίχαμα.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #4910
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Αναμενόμενο ρε συ, όταν οι καλύτεροί σου παίκτες είναι δυόμισι ρούκηδες..
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


  6. #4911
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Μα δεν ήταν αυτοί που κιότεψαν ρε φίλε. Ροζίερ και Χόρφορντ, σχεδόν ανύπαρκτοι στο 7ο παιχνίδι. Tatum και Brown κουβάλησαν την ομάδα κι ο Smart σε σημεία, μέχρι που ξαναβρήκε τον εαυτό του () κι άρχισε τη μία μετά την άλλη ομορφιά.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  7. #4912
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Μα δεν ήταν αυτοί που κιότεψαν ρε φίλε. Ροζίερ και Χόρφορντ, σχεδόν ανύπαρκτοι στο 7ο παιχνίδι. Tatum και Brown κουβάλησαν την ομάδα κι ο Smart σε σημεία, μέχρι που ξαναβρήκε τον εαυτό του () κι άρχισε τη μία μετά την άλλη ομορφιά.
    Αλλο ματς θα ειδες. Ο Χορφορντ ηταν ο δευτερος σκορερ των Celtics με 17 ποντους πισω απο τον Tatum, και ηταν σχεδον αποκλειστικα υπευθυνος για το χτισιμο διαφορας 12 ποντων για τους Celtics στο πρωτο ημιχρονο, και επιθετικα, και αμυντικα. Απο την αλλη ο Jaylen Brown εκανε το χειροτερο του παιχνιδι σε ολοκληρα τα playoffs, συνεισφεροντας τα μεγιστα μαζι με τον Rozier στο χτισιμο νεας κερκιδας στο Γκαρντεν, αφου ειχε 5/18 σουτ και 3/12 τριποντα (με Ροζιερ να εχει αντιστοιχα 2/14 και 0/10) και απο κοντα ο Σμαρτ με 1/10 συνολικα, εχτισε κι αυτος μερικες σειρες καθισματων.

    Ζηλεψαν κι οι Ροκερς και ειπαν να χτισουν οχι καινουρια κερκιδα, αλλα καινουριο γηπεδο. Το τι τουβλο επεσε σημερα το βραδυ δεν περιγραφεται.

    Τρομερος ο Στεφ Καρι με 1 ριμπαουντ για το triple double, και φυσικα ο sniper της καρδιας μας. Ξενερα ο 4ος συνεχομενος τελικος μεταξυ των ιδιων ομαδων παντως.
    The rest is just

  8. #4913
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Ρε συ, ο Χόρφορντ έπρεπε να κάνει πάρτι στην κυριολεξία, χωρίς τον Love και να φθείρει τον Thomas. Βοήθησε στο χτίσιμο της διαφοράς, όπως λες, αλλά από εκεί και πέρα, στο δεύτερο ημίχρονο ήταν απών. Και υποτίθεται ότι ήταν ο πιο έμπειρος από τους παίχτες των Celtics. Προφανώς, αυτό που λέω αφορά μόνο το συγκεκριμένο παιχνίδι, γιατί κατά τα άλλα, έκανε τα play offs της ζωής του ο άνθρωπος.

    Περίμενε τώρα ποστ Γιαγκούλα να σε ρωτάει αν ήταν τραυματίας ή όχι ο Curry και από supertsontaman να μας λέει για τον παίχτη που ζητάει φάουλ κι από τους θεατές.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  9. #4914
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Αυτο που λεω ειναι πως ο Χορφορντ δε φανηκε στο δευτερο ημιχρονο. γιατι δεν επαιρνε και την μπαλα ποτε. 7 στα 12 ειχε συνολικα ο ανθρωπας σε ολο το ματς. Αυτο συνεβη γιατι οι υπολοιποι 4 Celtics (οποιοι και να ηταν στο παρκε) εριχναν τουβλα.

    You live by the 3, you cie by the 3, και αυτο το πληρωσαν και οι Celtics και οι Rockets.
    The rest is just

  10. #4915

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Περίμενε τώρα ποστ Γιαγκούλα να σε ρωτάει αν ήταν τραυματίας ή όχι ο Curry και από supertsontaman να μας λέει για τον παίχτη που ζητάει φάουλ κι από τους θεατές.
    σόρρυ που δεν καταπιέζομαι και απολαμβάνω αυτό που βλέπω λολ
    γι'αυτό γράφετε 3 άτομα πλέον στο ER
    tt0274518

  11. #4916
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 5 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Αυτό είναι δικό σου πρόβλημα, δικέ μου. Αν νομίζεις ότι δεν απολαμβάνω αυτό που βλέπω ή ότι τραβάω κανένα μεγαλύτερο ζόρι, τότε δεν έχεις καταλάβει τίποτα απολύτως. Μια χαρά τη γουστάρω τη μπασκετάρα και μια χαρά γουστάρω την καζούρα και το να είμαι ο γραφικός που κράζει τον ΛεΠρό για τους λόγους του. Μια χαρά καζούρα κάνω και με τους φίλους μου και γουστάρουμε ο ένας το κράξιμο στον άλλο, μια χαρά απολαμβάνουμε το παιχνίδι, την κριτική επ' αυτού και τη μαλακία που μας πιάνει όταν μιλάμε για LeFlop και συγκρίσεις με Jordan, δε θέλουμε ούτε την άδειά σου, ούτε τον "οίκτο" σου.

    Τύποι σαν τον Γιαγκούλα και τον κάθε Γιαγκούλα περιμένουν τύπους σαν εμένα, για να πουν τη μαλακία τους και να γίνει χαβαλέ. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει με το στανιό να γράφουμε μόνο λόγια και εκλεπτυσμένα στο ER εμείς οι 3 που μείναμε. Έχω γράψει εμπεριστατωμένη και ολοκληρωμένη άποψη για τον LeBrick, σαν απάντηση στον Σαμπρέλα πριν αρκετές σελίδες, αν θες διάβασέ την ξανά, γιατί δεν έχω καμία διάθεση να επαναλαμβάνω αυτά που έγραψα σε μία από τις ελάχιστες στιγμές μου σοβαρότητας πλέον, εδώ μέσα. Αλλά έννοια σου, του αναγνώρισα όσα θεωρώ πως αξίζει να του αναγνωρίσω και δε χρειάζεται να αναλύω κάθε φορά την καζούρα μου. Όποιος είναι τόσο ηλίθιος ώστε να μην καταλαβαίνει πότε γίνεται πλάκα και για ποιο λόγο, δε θέλω καν να μου απευθύνει το λόγο.

    Λες και περίμενα το NBA thread του ER για να καταλάβω πόσο άνανδρος και καργιολίτσα είναι ο Κελντοράιν, ας πούμε, που στο μυαλό του Φάντομ Ντακ με ξεκωλιάζει κιόλας. Ούτε για λύπηση, πραγματικά.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  12. #4917
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    6 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Λες και περίμενα το NBA thread του ER για να καταλάβω πόσο άνανδρος και καργιολίτσα είναι ο Κελντοράιν, ας πούμε, που στο μυαλό του Φάντομ Ντακ με ξεκωλιάζει κιόλας. Ούτε για λύπηση, πραγματικά.

    Παραβλέπω τους χαρακτηρισμούς (αν και τους δέχομαι, ποιός δεν θα ήταν άνανδρος απέναντι στον Alex Jones του Θερμαϊκού) και σου ζητάω επιτακτικά να μου φτιάξεις ένα παρατσούκλι αντίστοιχης ευφυίας με τα Γιάγκουλας/supertsontaman/ΛεΠρός κλπ. Τα καργιολίτσα/πουτανίτσα/χαρούλης (?) που με έχεις πει είναι ωραία αλλά θέλω κάτι ετυμολογικά συναφές. Αυτό παράλληλα βέβαια με τον σχολιασμό σου για τα shortcomings του..Λεμπρικ (ΧΑΧΑΧΑ) που δεν έχουν κουράσει σε-καμία-περίπτωση, εξάλλου μετά από τόσες σοβαρές αναλύσεις που έχεις κάνει και λίγος χαβαλές χρειάζεται.


    Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
    τελικα ολοι δω μεσα πλακα με τα φιλαρακια σας κανετε και μας ειχατε μπερδεψει τοσο καιρο ρε
    Εννοείται, εγώ κάθε φορά που διαβάζω ποστ του φίλου από πάνω σκέφτομαι αυτό και γελάω

  13. #4918
    bosch scheducktion Yanqui's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    σταδιαλα
    Posts
    1,885

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Χάρη, ηρέμησε. Καζούρα κάνουμε με τον φίλο μας τον Ονιμπόχλαχαχα!
    Last edited by Yanqui; 29-05-2018 at 19:29.

  14. #4919
    bosch scheducktion Yanqui's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    σταδιαλα
    Posts
    1,885

    0 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    when you put it like that.....

    σὲ ὅ,ποιον ἔχῃ τατουὰζ
    στὴ μάνα του ῥίχνω μπαρὰζ

  15. #4920
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    αλλες εποχες αλλα 10 σερι εχει ο Ρασελ
    το 2.4 που εχει για HOF teamates λιγο μου φαινεται


    Quote Originally Posted by ypersyntelikos View Post
    Βαρετό πολύ, τέταρτη συνεχόμενη χρονιά GSW - CLE οι τελικοί.
    το θεμα ειναι οτι δεν φαινεται οι φετινοι Καβς να ειναι για πολλα αλλιως δεν μας χαλαγε
    αν βρουνε τροπο να παλεψουνε θαναι καλη φαση

Similar Threads

  1. NBA Live 2003
    By StationEleven in forum PC & Games
    Replies: 3
    Last Post: 24-02-2012, 00:16
  2. NBA 2k9
    By Abruzzi in forum PC & Games
    Replies: 47
    Last Post: 21-10-2009, 21:09
  3. NBA Live 2008
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 52
    Last Post: 17-12-2007, 15:35
  4. NBA Live 2007
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-2007, 05:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •