Page 260 of 368 FirstFirst ... 160210250258259260261262270310360 ... LastLast
Results 3,886 to 3,900 of 5513

Thread: NBA

  1. #3886
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    Έχει ξαναγίνει να παίξει σκούπα και στους 2 τελικούς περιφέρειας στην ίδια σεζόν?Νομίζω ότι όταν τελειώσουν μεθαύριο θα περάσουν στην ιστορία ως οι χειρότεροι όλων των εποχών.Για αυτό πολλά μπράβο αξίζουν στους κλίππερς που κατάφεραν να χάσουν σειρά που την είχαν στο 3-1 από τον τζος τον σμιθ,τον κορι τον μπρούερ και τον πάμπλο τον πριτζιόνι (όχι τον ρακόσεβιτς ρε μαλάκα). Μπράβο επίσης και στον νενέ που ξέχασε να πηδήξει για να πάρει το ριμπάουντ στο 5ο παιχνίδι.
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  2. #3887
    Be Elevator Grief's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Beyond Dawn
    Posts
    211

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post




    Δε νομιζω οτι σιχαινομαι περισσοτερο καποιον παικτη στο ΝΒΑ αυτη τη στιγμη.
    +1. Άνετα θα προσέθετα και τον J.R. Smith, ύφος συμμορίτη και παιχνίδι του στυλ "είμαι αδικημένος, αλλά εξαιρετικά ταλαντούχος"

    Δεν πιστεύω να υπάρχει κάποιος που να στηρίζει την εμετική αυτή ομάδα, ελπίζω ο Curry να συνεχίσει με τους ίδιους ρυθμούς και να τους ταπεινώσει στους τελικούς \M/

  3. #3888
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    Έχει ξαναγίνει να παίξει σκούπα και στους 2 τελικούς περιφέρειας στην ίδια σεζόν?Νομίζω ότι όταν τελειώσουν μεθαύριο θα περάσουν στην ιστορία ως οι χειρότεροι όλων των εποχών.Για αυτό πολλά μπράβο αξίζουν στους κλίππερς που κατάφεραν να χάσουν σειρά που την είχαν στο 3-1 από τον τζος τον σμιθ,τον κορι τον μπρούερ και τον πάμπλο τον πριτζιόνι (όχι τον ρακόσεβιτς ρε μαλάκα). Μπράβο επίσης και στον νενέ που ξέχασε να πηδήξει για να πάρει το ριμπάουντ στο 5ο παιχνίδι.

    πραγματικα απογοητευτικα ζευγαρια.
    κατι πηγαν να κανουν οι χοκς χτες οπως και οι ροκετς πριν κατι μερες μπας και αναζοπυρωθει το σασπενς ,αλλα δεν.

  4. #3889
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 7 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Συγχαρητήρια στους Cavs

    Spoiler
    που επανήλθαν στην κορυφή της προσωπικής μου λίστας με τις πιο σιχαμένες ομάδες μετά από 4 μόλις χρόνια
    Last edited by OniBocho; 27-05-2015 at 09:17.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #3890
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    2 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    GM 1: CLE at GSW, Jun. 4, 9:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 2: CLE at GSW, Jun. 7, 8:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 3: GSW at CLE, Jun. 9, 9:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 4: GSW at CLE, Jun. 11, 9:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 5: CLE at GSW, Jun. 14 ABC | If Needed
    GM 6: GSW at CLE, Jun. 16 ABC | If Needed
    GM 7: CLE at GSW, Jun. 19 ABC | If Needed

  6. #3891

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    GM 1: CLE at GSW, Jun. 4, 9:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 2: CLE at GSW, Jun. 7, 8:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 3: GSW at CLE, Jun. 9, 9:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 4: GSW at CLE, Jun. 11, 9:00 PM ET ABC | Tickets
    GM 5: CLE at GSW, Jun. 14 ABC | If Needed
    GM 6: GSW at CLE, Jun. 16 ABC | If Needed
    GM 7: CLE at GSW, Jun. 19 ABC | If Needed

    Ρε σεις, πού βλέπετε τα ματς; Live strreaming; Κάνα λινκ; Συνήθης ώρα γύρω στις 4;

  7. #3892
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Εγω στο ABC παντως

  8. #3893
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    NBA League Pass, από το Android App σε tablet. Η ώρα παίζει ανάλογα με τη μέρα (Κυριακές είναι πάντα πιο νωρίς) και την περιοχή (Ανατολή νωρίτερα σε σχέση με τη Δύση)
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  9. #3894
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Για τελικους οπως βλεπεις, θα ειναι πανω κατω την ιδια ωρα ολοι οι αγωνες. Μονο ο Κυριακατικος θα ειναι στις 8 Ανατολικη, ολοι οι αλλοι στις 9.
    Δε θα υπαρχουν αγωνες στις 7 ή στις 10 οπως γινεται με τους αλλους γυρους πλεηοφφς

  10. #3895
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Εννοούσα ότι έχουμε μικρότερη διάφορα ώρας με την ανατολική ακτή, άρα τα παιχνίδια που θα γίνουν στο Oakland θα είναι κατ' αντιστοιχία πιο αργά για εμάς εδώ. Κάνω λάθος; Αν ναι, διόρθωσε ελεύθερα.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  11. #3896
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Εχω βαλει τις ωρες πανω ρε συ, ολες ειναι σε Eastern Time.
    3 απο τα πρωτα 4 παιχνιδια θα γινουν στις 4 το πρωι Ελλαδας, και το Κυριακατικο θα γινει στις 3.

    Μην μπερδευεσαι με Δυση-Ανατολη, αυτο ειναι θεμα των Αμερικανων. Εγω ας πουμε θα τα βλεπω στις 9 το βραδυ, οι Καλιφορνεζοι θα τα βλεπουν στις 6 το απογευμα.

  12. #3897
    For Science,You Monster. Ethereal's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    afk
    Posts
    1,427

    Default

    οτε tv απο 'δω.μου εκαναν προσφορα στα 17 ευρω το μηνα full pack και το τσιμπησα.hd live και εχει δυνατοτητα να επιλεξεις να ακουσεις και τον σχολιαστη απο αμερικη.

  13. #3898
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    3 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Αυτοι οι τελικοι μου ξυπνανε τα πιο πρωτογονα μου ενστικτα.

    Εγινε το πρωτο βημα κι εγω θελω:

    1. Kyrie Irving ΕΞΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, να γινει καλα το παλικαρι και να ειναι υγιεστατο και να παρει πρωταθληματα χωρις τον Λεμπρον αν γινεται, αλλα οσο ειναι στην ιδια ομαδα ας μενει εξω.
    2. ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΑ οσο περισσοτερο γινεται, κι οχι παρατασεις και μαλακιες.
    3. Λεμπρον να ΚΛΑΨΕΙ το σιχαμα
    4. Καρι να το σηκωνει και να γουσταρουμε


    Spoiler


  14. #3899
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Δε μας πειράζει, στην παράταση, να βάζει 55 πόντους και να χάνει το ΣΙΧΑΜΑ.

    Το καθίκι ο Joey Crawford πάλι του χάρισε κάτι επιθετικά και κάτι βήματα, όταν άρχισαν να μειώνουν οι Warriors στο δεύτερο δωδεκάλεπτο.


    Quote Originally Posted by καμμένος στον Τσουκαλά
    ΧΩΡΙΣ ΣΑΛΙΟ ΠΟΥΤΣΑ
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  15. #3900

    Default

    Παίζουν πουθενά ολόκληρα τα παιχνίδια ή λόγω NBA - όπως αντίστοιχα κάνει το UFC - τα κατεβάζουν απευθείας; Θέλω να δω τον πρώτο τελικό γαμώτη.

Similar Threads

  1. NBA Live 2003
    By StationEleven in forum PC & Games
    Replies: 3
    Last Post: 24-02-2012, 00:16
  2. NBA 2k9
    By Abruzzi in forum PC & Games
    Replies: 47
    Last Post: 21-10-2009, 21:09
  3. NBA Live 2008
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 52
    Last Post: 17-12-2007, 15:35
  4. NBA Live 2007
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-2007, 05:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •