Page 216 of 368 FirstFirst ... 116166206214215216217218226266316 ... LastLast
Results 3,226 to 3,240 of 5513

Thread: NBA

  1. #3226
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Σταρχιδιαμας, ειναι πλεον 30 φευγα και εχει 5 δαχτυλιδια (και ειναι και μαλακας αν και παιχταρας), ο αλλος ειχε πολυ μελλον μπροστα του

  2. #3227
    グリーンマシーン green_machine's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    376

    Default

    ρε σεις εγω τρομαξα, λεω παλι χτυπησε το ιδιο γονατο... ειναι απλα ατυχια να χτυπησει το αλλο γονατο σε αυτη τη χρονικη στιγμη (δηλαδη τωρα που αρχιζε να καναβρισκει τα πατηματα του)
    τωρα τελος καριερας και oden των pg ειναι υπερβολικα, μην τρελαινεστε

  3. #3228
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    4 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default



  4. #3229
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Ονιμποτσο, αν ειχες δει οντως ολα τα ματς του Σικαγο οπως υποστηριζες, τοτε θα ειχες δει πως αν ειναι ενα πραγμα που φανηκε ειναι το οτι τα drive του ηταν ακριβως οπως και πριν. Τεσπα. Μακαρι οπως λεει και ο dtbsog να επανελθει.
    Δηλαδή βλέπεις φάσεις από την MVP season του και λες ότι το μέχρι τώρα παίξιμό του ήταν ίδιο; Επίσης, δεν κατάλαβα προς τι η αμφισβήτηση; θέλεις τους κωδικούς του league pass να τελειώνουμε; το παιδί ξεκίνησε δυνατά, αλλά ο τρόπος παιχνιδιού του άλλαξε. Και οφείλονταν και στον Thibodeau αυτό.

    Quote Originally Posted by BlackiE View Post
    Εδώ δε θα δούμε ποτέ ξανά τον κανονικό Kobe Bryant και σεις ασχολείστε με κάποιον Derrick Rose.
    Ο περσινός Bryant δηλαδή, ήταν ο "κανονικός"; Γιατί εγώ πιστεύω ότι σταματήσαμε να βλέπουμε τον "κανονικό" από το 2011.
    Το
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Σταρχιδιαμας, ειναι πλεον 30 φευγα και εχει 5 δαχτυλιδια (και ειναι και μαλακας αν και παιχταρας), ο αλλος ειχε πολυ μελλον μπροστα του
    +1

    Όχι απλά μαλάκας.. Και τουλάχιστον ο Bryant έφαγε το κεφάλι του μόνος του. Όταν τραυματίζεται ο αχίλλειος κι εσύ θες να μπεις μέσα για να μου σουτάρεις και τις βολές, τα θέλει ο κώλος σου!


    Out for season o D-Rose λοιπόν.. Σκατά!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  5. #3230
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    6 στους 6 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Και τουλάχιστον ο Bryant έφαγε το κεφάλι του μόνος του. Όταν τραυματίζεται ο αχίλλειος κι εσύ θες να μπεις μέσα για να μου σουτάρεις και τις βολές, τα θέλει ο κώλος σου!


  6. #3231
    re oust R & R's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    philly
    Posts
    2,311

    Default

    τι είπε ο θεούλης! επώνυμη
    Poverty, depression, power and despair Conditioned inside and out to the point of no return by a world not crafted by hands of our own yet still we march in step to the cadence of its irregular beatThe damage has been done- irreparable and all-encompassingNature is as archaic word that could never explain this mess Worlds become obsolete like ideas and they won’t have to burn the booksWHEN NOONE READS THEM ANYWAY!

  7. #3232
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    παντως πολλα 48,5 για 2 χρονια Κοbe και ρισκο χωρις να εχουν δει πως θα γυρισει



    West VS East 43-17

    http://hangtime.blogs.nba.com/2013/1...scles-vs-east/

    τραγικη Ανατολη
    χωρις Rose παει και το Σικαγο

    απογοητευση οι υπολοιποι μεχρι στιγμης οσες ομαδες ειδα (Κατι Brooklyn,Ντιτροιτ,Κλιβελαντ,ΝΥ κλπ)
    ειδα και Βοστονη 1 ματς πονεσαν τα ματακια μου

  8. #3233
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Ονιμποτσο, αν ειχες δει οντως ολα τα ματς του Σικαγο οπως υποστηριζες, τοτε θα ειχες δει πως αν ειναι ενα πραγμα που φανηκε ειναι το οτι τα drive του ηταν ακριβως οπως και πριν. Τεσπα. Μακαρι οπως λεει και ο dtbsog να επανελθει.
    Δηλαδή βλέπεις φάσεις από την MVP season του και λες ότι το μέχρι τώρα παίξιμό του ήταν ίδιο; Επίσης, δεν κατάλαβα προς τι η αμφισβήτηση; θέλεις τους κωδικούς του league pass να τελειώνουμε; το παιδί ξεκίνησε δυνατά, αλλά ο τρόπος παιχνιδιού του άλλαξε. Και οφείλονταν και στον Thibodeau αυτό.
    Στειλε με ΠΜ τους κωδικους του League Pass, thanks. Βλεπω φασεις απο ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ στιγμη στην καριερα του Rose και οποιονδηποτε αγωνα της φετινης σεζον, και ο τυπος παιζει
    ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.- οσον αφορα το στυλ. Δε θα κατσουμε τωρα να το αναλυσουμε, εχω διαβασει ηδη ΤΡΙΑ αρθρα τα οποια λενε οτι οταν επιστρεψει, πρεπει να αλλαξει τον τροπο παιχνιδιου του για να μην τραυματιζεται, και πρεπει να μην προσπαθει να αποδειξει οτι μπορει να τα κανει ολα, και εσυ ερχεσαι και μου λες τα ακριβως αντιθετα, ποιος ξερει γιατι...

  9. #3234
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    3 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    και εδώ τους κωδικούς του leaguepass plztnx
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  10. #3235
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by MaX Payne View Post
    παντως πολλα 48,5 για 2 χρονια Κοbe και ρισκο χωρις να εχουν δει πως θα γυρισει



    West VS East 43-17

    http://hangtime.blogs.nba.com/2013/1...scles-vs-east/

    τραγικη Ανατολη
    χωρις Rose παει και το Σικαγο

    απογοητευση οι υπολοιποι μεχρι στιγμης οσες ομαδες ειδα (Κατι Brooklyn,Ντιτροιτ,Κλιβελαντ,ΝΥ κλπ)
    ειδα και Βοστονη 1 ματς πονεσαν τα ματακια μου
    Ναι, δυστυχώς είναι ακριβώς έτσι και με αυτό το στοιχείο, αν το ξαναπάρει το Miami, θα θεωρηθεί ακόμα μεγαλύτερο κατόρθωμα. Βέβαια, στον αντίποδα, έχει πιο "εύκολη" δουλειά στα 4άρια παιχνίδια, αλλά η Ανατολή είναι σε κακό χάλι αυτή τη στιγμή.

    Quote Originally Posted by BlackiE View Post
    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Και τουλάχιστον ο Bryant έφαγε το κεφάλι του μόνος του. Όταν τραυματίζεται ο αχίλλειος κι εσύ θες να μπεις μέσα για να μου σουτάρεις και τις βολές, τα θέλει ο κώλος σου!
    Άσε τα Facepalm του Jean-Luc και πες μου αν έχω άδικο. Στην ηλικία του Bryant, με μια ομάδα που δε θα κέρδιζε τίποτα με το να μπει στα play-offs, μου το παίζει ήρωας; Ο φυσικοθεραπευτής του σχεδόν μισή μέρα μετά τον τραυματισμό δήλωσε ότι δεν πρόκειται ποτέ να επιστρέψει σε ποσοστό ανώτερο του 80%. Δεν τα θέλει ο κώλος του; Facepalm και παπαριές.

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    Στειλε με ΠΜ τους κωδικους του League Pass, thanks. Βλεπω φασεις απο ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ στιγμη στην καριερα του Rose και οποιονδηποτε αγωνα της φετινης σεζον, και ο τυπος παιζει
    ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.- οσον αφορα το στυλ. Δε θα κατσουμε τωρα να το αναλυσουμε, εχω διαβασει ηδη ΤΡΙΑ αρθρα τα οποια λενε οτι οταν επιστρεψει, πρεπει να αλλαξει τον τροπο παιχνιδιου του για να μην τραυματιζεται, και πρεπει να μην προσπαθει να αποδειξει οτι μπορει να τα κανει ολα, και εσυ ερχεσαι και μου λες τα ακριβως αντιθετα, ποιος ξερει γιατι...
    Μπα. Κόβε εισιτήριο και βλέπε ζωντανά ρε τζαμπατζίκο.

    Έχεις δίκιο. Δε θα κάτσουμε να το αναλύσουμε τώρα, γιατί δεν έχεις τη στοιχειώδη διάθεση για διάλογο. Η αποψάρα σου είναι μεγαλύτερη από την απόσταση Παλαί Ντε Σπορ - Barclay's Center. Είδα τώρα ότι μου είχες γράψει και κάτι άλλες πίπες δυο σελίδες πίσω. Σου απαντώ τώρα, γιατί μου την μπαίνεις πολύ και χωρίς λόγο (είναι κρίμα πραγματικά γιατί είχα άλλη άποψη για σένα).

    Ολόκληρο παιχνίδι των Clippers ρωτάς, ε; Λοιπόν:

    24 Νοεμβρίου, Bulls - Clippers. Αυτή ήταν η τελευταία φορά. Πέρασα τις εξετάσεις σου προφέσορα; Μπορούμε τελικά να κάνουμε σοβαρό διάλογο; Γιατί χολώθηκες τόσο επειδή είπα ότι ο Griffin δεν έχει προσθέσει κινήσεις στο ρεπερτόριό του, δεν καταλαβαίνω, αλλά φέτος τον βλέπω πρώτη φορά να σουτάρει συστηματικά πέρα από τα 4 μέτρα. Δεν είπα ποτέ ότι δεν παίζει έξυπνα ή αποτελεσματικά. Εννόησα όμως ότι με τόσα προσόντα που έχει, θα έπρεπε να μάθει να μη στηρίζεται μόνο στη δύναμή του.

    Τέλος, δεν ξέρω αν το κατάλαβες (μάλλον φυτρώνεις άλλο ζευγάρι μάτια όταν διαβάζεις δικά μου ποστ) συμφωνούμε στο ότι το Golden State δε χρειάζεται τον Monta Ellis. Προς τι το ανυπόστατο κράξιμο πάλι, ούτε εσύ δεν ξέρεις.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  11. #3236
    Senior Member Imperium's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Beneath the Remains
    Posts
    793

    Default




  12. #3237
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Μπα. Κόβε εισιτήριο και βλέπε ζωντανά ρε τζαμπατζίκο.

    Έχεις δίκιο. Δε θα κάτσουμε να το αναλύσουμε τώρα, γιατί δεν έχεις τη στοιχειώδη διάθεση για διάλογο. Η αποψάρα σου είναι μεγαλύτερη από την απόσταση Παλαί Ντε Σπορ - Barclay's Center. Είδα τώρα ότι μου είχες γράψει και κάτι άλλες πίπες δυο σελίδες πίσω. Σου απαντώ τώρα, γιατί μου την μπαίνεις πολύ και χωρίς λόγο (είναι κρίμα πραγματικά γιατί είχα άλλη άποψη για σένα).
    Πρωτον μην το παιρνεις προσωπικα, εδω ειναι το ER και ετσι μιλαμε μεταξυ μας και σε οποιον αρεσει. Κατα τα αλλα, μενω μονιμα Αμερικη και βλεπω τα ματς στην τηλεοραση οποτε μπορεις να το κρατησεις το κωλοπασο σου!

    Μπορουμε να κανουμε διαλογο για οτι γουσταρεις, αλλα αν εισαι ο μονος ανθρωοπος στον πλανητη που λεει οτι ο Rose αλλαξε το παιχνιδι του, τοτε δε θα συνεχισουμε το συγκεκριμενο διαλογο, αλλα θα το παμε αλλου αν θελεις. Γενικα δε σου τη μπαινω, σε θεωρω πολυ συμπαθη και γουσταρω το οτι εχεις ορεξη να κανεις καποια σοβαρη συζητηση, απλα αμα γραφεις μαλακιες, ε με μαλακιες θα σου απανταω!

  13. #3238
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by Κωλαράκι Τορνευτό View Post
    αλλα αν εισαι ο μονος ανθρωοπος στον πλανητη που λεει οτι ο Rose αλλαξε το παιχνιδι του, τοτε δε θα συνεχισουμε το συγκεκριμενο διαλογο, αλλα θα το παμε αλλου αν θελεις.
    Ρε Ricky, πρέπει να βρω δηλαδή κι άλλους που να υποστηρίζουν αυτή τη θέση για να κάνουμε διάλογο; Ήμαρτον ρε Γεωργίου...

    Αυτό που λέμε ο ένας στον άλλο ότι γράφει μαλακίες, πρέπει να το προσέξουμε λίγο. Ρίχνει το επίπεδο.

    Το κωλοπάσο μου το κρατάω, κυρίως για να μπορώ να βλέπω αγώνες των Clippers (τώρα που ο D-Rose μας άφησε με το ριπαπά στο χέρι) και να σου λέω πόσο καλύτερος θα έπρεπε να είχε γίνει αυτά τα 3 χρόνια ο Griffin!!!!!
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  14. #3239
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post

    Ναι, δυστυχώς είναι ακριβώς έτσι και με αυτό το στοιχείο, αν το ξαναπάρει το Miami, θα θεωρηθεί ακόμα μεγαλύτερο κατόρθωμα. Βέβαια, στον αντίποδα, έχει πιο "εύκολη" δουλειά στα 4άρια παιχνίδια, αλλά η Ανατολή είναι σε κακό χάλι αυτή τη στιγμή.
    και πριν την χρονια Indiana Chicago και Βrooklyn αντικειμενικα περιμενες να χτυπησουν Μιαμι
    Με Σικαγο εξω μενει Ιντιανα που παει τρενο και το Βrooklyn του πουστη αν δεν εχει τραυματισμους δεν γινεται να μην μπει πλευοφ και η Ατλαντικ ειναι γαματα οποτε αν βγει 1ο θαναι 4 seed στα playoff
    κατι μπορει να γινει δεν τους ξεγραφω πιστευω θα βελτιωθουν

    Κobe εκεινη την ωρα πως μπορει ναναι σιγουρος οτι εχει παθει σιγουρα χοντρη ζημια; υποθετω οτι ενιωσε οτι μπορουσε να βαρεσει τις βολες και το κανε
    ο τραυματισμος ειχε συμβει ηδη γιατι εχει τεραστια σημασια οτι εριξε τις βολες

    για Griffin που λετε το σουτακι το προσπαθουσε απο περσι να το βαλει στο σακουλι και γενικα δεν δειχνει παραλιας και σε κινησεις πολυ βελτιωμενος σε σχεση με 2 χρονια πριν
    και με Paul και Doc να τον ζαλιζουν θα εξελιχτει και αλλο
    με Vinnie ηταν τοσα χρονια

  15. #3240
    Chilling in the name of. ypersyntelikos's Avatar
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    North Africa
    Posts
    2,909

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    ριπαπά
    γελάω και δεν ξέρω γιατί
    Κι εδώ τελειώνει η φάση.


Similar Threads

  1. NBA Live 2003
    By StationEleven in forum PC & Games
    Replies: 3
    Last Post: 24-02-2012, 00:16
  2. NBA 2k9
    By Abruzzi in forum PC & Games
    Replies: 47
    Last Post: 21-10-2009, 21:09
  3. NBA Live 2008
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 52
    Last Post: 17-12-2007, 15:35
  4. NBA Live 2007
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-2007, 05:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •