Page 12 of 368 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast
Results 166 to 180 of 5513

Thread: NBA

  1. #166
    Rad Child Nasum's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Gomorrah
    Posts
    2,332

    Default

    Quote Originally Posted by hvilelos?
    O ρετζιας το 1995 πηρε το παγκοσμιο ελπιδων ρε
    Με γιωργο προεστο προπονητη και την υπερπαιχτουρα τον καραγκουτη που διαφημιζε τη νουτελα(?)
    Мама Люба давай, давай, давай


  2. #167
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    karfwma james sto telos all the money
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  3. #168
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    Ας επαιζε ο Kobe και θα σου λεγα εγω μετα


  4. #169
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    ρε ουστ
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,103

    Default






  6. #171
    small time napoleon hvilelos?'s Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Τhe Ιnalienable Dreamless
    Posts
    1,809

    Default

    Η Δυση πλεον ειναι η ισχυτοτερη περιφερεια ολων των εποχων.Ο Kidd θα προσδωσει εμπειρια και θα αυξησει την καψουρα για τον τιτλο ομως με τις φετινες του επιδοσεις θα επικεντρωθω στα αρνητικα της ανταλλαγης.Και αυτα ειναι πως φετω δεν ειναι καλυτερος απτον Harris(τα ριμπαουντ δεν θα μετρησουν στο νταλλας και εχει το χειροτερο ποσοστο της καριερας του),ο οποιος ειναι και πουλεν και με ολο το μελλον μπροστα του και με την πολυ καλη αμυνα που μπορουσε να παιξει στα μεγαλα PG της Δυσης.Δεδομενου οτι ουτε ο Νοβιτσκι ουτε ο Χαουαρντ ειναι στο τελος των καλων τους χρονων και πως ο Kidd ειναι 35 αισιως και συνεχως πεφτει,θα εχει ενδιαφερον να δουμε αν αξιζε να σπαταλησουν τον playmaker της δεκαετιας τους για το πολυ συντομο μελλον.Κατι μου λεει πως ολο το σκηνικο εγινε λογω της περσυνης γκαφας εμενα.Παντως για φετος θα ειναι απτα μεγαλα φαβορι,οσα τετοια μπορει να αντεξει η δυτικη περιφεριεα
    Touch my beloved's thought while her world's affluence crumbles at my feet

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,103

    Default

    Φέτος δεν είναι καλύτερος απ'τον Harris? omg μιλάμε για τον καλύτερο p/m (imo και για πολλούς) μετά τον magic, με μέσο όρο παρά 2 rebounds triple double (στην κακή του χρονιά όπως λες), μέλος και βασικό άσσο της εθνικής, βασικό all-star, έναν ήδη hall of famer και και και... Τέσπα, όσο για την ηλικία πιστεύω ότι έχει 2 super χρόνια ακόμη και βλέπουμε. Να σου θυμίσω ότι ο Stockton στα 37 έπαιζε τελικούς βασικός κ'αναντικατάστατος και στα 41 playoffs. Για τα σουτ, ναι, έχει το χαμηλότερο ποσοστό της καριέρας του αλλά ποιός είπε ότι θα σουτάρει στο dallas? 10 ppg έχει, δεν νομίζω να παίρνει πάνω από 10 προσπάθειες με τα πυροβόλα που έχει η ομάδα στην περιφέρεια, άλλωστε το είπε και ο Avery ότι δεν τον θέλουν για τους πόντους.
    Απορώ πάντως πως έχεις συμπαθήσει τόσο τον Harris, εγώ που μπορώ να πω ότι έχω δει πολλά παιχνίδια του Dallas 3 χρόνια τώρα που έπαιζε μου φαίνεται περιορισμένων δυνατοτήτων με βασικά ελαττώματα που δε χρειάζεται ν'αναλύσω. Απορώ επίσης που είδες μεγάλη άμυνα, δεν θέλω να θυμάμαι την περσινή σειρά και τι του έκανε ο Baron (ποιά γκάφα αλήθεια?)...

  8. #173
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    να κάνουμε ένα poll kidd vs nash? Εγώ δεν ξέρω ποιον να διαλέξω, λίγο τείνω προς nash αλλά δεν ξέρω κιόλας
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  9. #174
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    εγω ψηφιζω Kidd.



































    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  10. #175
    small time napoleon hvilelos?'s Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Τhe Ιnalienable Dreamless
    Posts
    1,809

    Default

    H αποδοση του Kidd πεφτει συνεχως και ειναι φυσιολογικο λογω ηλικιας.Δεν πιστευω οτι τον πηραν για τους αριθμους η τα triple double του στα 35,αλλο ρολο θα εχει στους νταλλας αλλο ειχε στους χαοτικους νετσ με ισως την χειροτερη φροντ λαιν του nba.Πιο πολυ νομιζω θελουν τον τσαμπουκα και την ψυχολογικη δυναμη που μπορει να τους δωσει,ειδικα οταν δεν θα εχει και προβλημα εγκλιματισμου εχοντας παιξει ηδη εκει.Οσο για τον Χαρρις μιλαμε για εναν παικτη 24 χρονων,παιδακι που επιφορτιστηκε τον ρολο του αντικαταστατη του Νας,σε μια θεση που πολλοι μεγαλοι καναν το ξεπεταγμα στο δευτερο μισο της καριερας τους και που αριθμητικα πλεον υστερει μονο για καποια ριμπαουντ απο τον Κιντ.Φυσικα και οι Νταλλας θα ειναι απο τους σοβαρους διεκδικητες φετος και ισως του χρονου αλλα δεν μπορει να πει κανεις οτι πιασαν τον παπα απτ'αρχιδια με αυτη την ανταλλαγη.Αυτο το εκαναν περα ως περα οι Lakers με τον Gasol

    H γκαφα που ειπα ηταν το περσυνο,μια ομαδα με ενα απτα 10 καλυτερα ρεκορ κανονικης χρονιας να αποκλειστει απτον πρωτο γυρο.Εκει πρεπει να του χτυπησε του βλαχου του Cyban καποια καμπανα σχετικα με looser νοοτροπια και ισως πραγματικα δεν μπορουσε να συνεχισει χωρις καμια κινηση οταν οι αλλοι ανεβαζουν ΟΛΟΙ το επιπεδο τους.Θα φανουν ολα σε λιγοτερο απο 5 μηνες
    Touch my beloved's thought while her world's affluence crumbles at my feet

  11. #176
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    8a mporousan oi lakers twra na xrhsimopoihsoun h bynum h odom gia na paroun marion h allo triari kai na ftia3oun omadara, twra me 3 pshlous einai ligo too much
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,103

    Default

    Δεν υπάρχει loser νοοτροπία φίλος, ούτε γκάφα, όποιος και αν έπαιζε με τους Warriors πέρυσι θα έχανε, ίσως και ευκολότερα από το dallas. Το μεγάλο λάθος ήταν ότι οι ίδιοι έβγαλαν τα μάτια τους και επέλεξαν να *βάλουν* τους Warriors στα playoffs και μάλιστα να παίξουν εναντίον τους!

    Τα triple doubles δεν είναι μόνο στατιστική, δείχνουν ότι ο Kidd βοηθά σε όλους τους τομείς, επιθετικά, οργανωτικά, αμυντικά και ειδικά στους 2 τελευταίους είχε πρόβλημα το dallas στον 1. Μην κοιτάς μόνο τους αριθμούς, ο Harris ξαναλέω είχε σημαντικά μειονεκτήματα (δεν πάω να τον βγάλω άχρηστο προς θεού, αλλά π.χ. ψιλοτρόμαζα κάθε φορά που πήγαινε να μοιράσει παιχνίδι στα τελευταία λεπτά).
    Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω γιατί θεωρείς τον Kidd πεσμένο και που είναι εμφανής η διαφορά σ'αυτά που κάνει.
    Τί εννοείς "πιασαν τον παπα απτ'αρχιδια", πρωτάθλημα θέλουν να πάρουν, όλα τα υπόλοιπα τα έχει κάνει το dallas, έτσι κ'αλλιώς αυτή η ομάδα θα μείνει κλασσική και χωρίς τον Kidd.

    Όσοι λέτε για το gasol (εγώ εξακολουθώ να τον θεωρώ μεγάλο loser στα δύσκολα) ας τον δούμε στα playoffs, 3 φορές πήγε 4-0 έχασε.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    τοπογραφικό σχέδιο φάντασμα
    Posts
    1,163

    Default

    Quote Originally Posted by wino
    8a mporousan oi lakers twra na xrhsimopoihsoun h bynum h odom gia na paroun marion h allo triari kai na ftia3oun omadara, twra me 3 pshlous einai ligo too much
    me tpt bynum.den feygei toutos.
    megalos talentos kai 8eamatikos.
    MORTUARY DRAPE - INTO THE DRAPE LP 1STPRESS 1992 decapitated records 130E

  14. #179
    small time napoleon hvilelos?'s Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Τhe Ιnalienable Dreamless
    Posts
    1,809

    Default

    Δεν ειναι κακη μεταγραφη ο Κidd,καθε αλλο.Απλα και μονο απτο μεγεθος της ανταλλαγης (χαρρις,ντιοπ,2 ντραφτ) και λογω της ηλικιας του ειναι αδυνατο να μην συγκριθουν τα πλην και τα συν της κινησης.Υποθετω πως θα αλλαξουν σε μεγαλο βαθμο το στυλ παιχνιδιου τους τωρα οποτε θα περιμενω να τους δω στην πραξη
    Touch my beloved's thought while her world's affluence crumbles at my feet

  15. #180
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    pantws sta playoff 8a ginei sfagh apo ton prwto guro. Jazz, Lakers, San antonio, Dallas, Suns einai para polu dunates omades. Kai na mhn 3exname kai New Orlean (Peja ) kai Portland h akoma kai tous warriors.
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

Similar Threads

  1. NBA Live 2003
    By StationEleven in forum PC & Games
    Replies: 3
    Last Post: 24-02-2012, 00:16
  2. NBA 2k9
    By Abruzzi in forum PC & Games
    Replies: 47
    Last Post: 21-10-2009, 21:09
  3. NBA Live 2008
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 52
    Last Post: 17-12-2007, 15:35
  4. NBA Live 2007
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-2007, 05:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •