Page 327 of 368 FirstFirst ... 227277317325326327328329337 ... LastLast
Results 4,891 to 4,905 of 5513

Thread: NBA

  1. #4891
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Επειδή όταν πέφτει ΠΟΥΤΣΑ, τα παπαγαλάκια δεν τιτιβίζουν, ας κάνουμε ένα μάθημα ιστορίας:



    “The (Bulls) came up with this whole theory you can play seven minutes a game when I’m practicing two hours a day,” Jordan said about the time in 1985 he broke his foot and the team wanted to limit his return for fear of worsening the injury. “I didn’t agree with that math. I wanted to play. I wanted to make the playoffs. Jerry (Reinsdorf) said, ‘Let me ask if you had a headache and—there was a 10 percent chance then I’d reinjure myself--and you’ve got 10 tablets and one is coated with cyanide, would you take it?’ I looked at him and said, ‘How bad is the headache?’

    Ωραίο ποστ!

  2. #4892
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Περίμενε η κάθε πικραμένη πουτανίτσα σαν του λόγου σου να βγάλει γλώσσα ρε μλκ. Pathetic σαν τον ΛεΠρό είστε όλοι σας. 3/8 (εκ των οποίων τα 2 τουλάχιστον με ξένη πλάτη) και ευχόμαστε για 3/9.

    Spoiler
    γκαντεμόμμισσαρ σου γαμώ ρε μλκ <3
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  3. #4893
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    Default

    Μη με βρίζεις, είμαι δηλωμένος οπαδός των Bulls!

  4. #4894

    7 στους 8 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
    εν τω μεταξυ μια χαρα γαμησε ο λεμπρον, δεν ξερω τι λετε δω μεσα τοσο καιρο.
    δυο bot τον κράζουν ό,τι και να κάνει λολ

    εγώ που ήμουν 15 χρόνια λεμπρον-αδιάφορος θα γίνω μπρονσέξουαλ τελικά, ο τύπος είναι υπέροχος
    tt0274518

  5. #4895
    AWhatUp hater?! BlackiE's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Westside
    Posts
    3,840

    Default

    Quote Originally Posted by supermachoman View Post
    Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
    εν τω μεταξυ μια χαρα γαμησε ο λεμπρον, δεν ξερω τι λετε δω μεσα τοσο καιρο.
    δυο bot τον κράζουν ό,τι και να κάνει λολ

    εγώ που ήμουν 15 χρόνια λεμπρον-αδιάφορος θα γίνω μπρονσέξουαλ τελικά, ο τύπος είναι υπέροχος
    Εμένα που ήμουν 15 χρόνια hater μερικές φορές (ελάχιστες....) μου σηκώνεται λίγο


  6. #4896
    bosch scheducktion Yanqui's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    σταδιαλα
    Posts
    1,885

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    το er που θέλουμε. σας χαίρομαι.
    σὲ ὅ,ποιον ἔχῃ τατουὰζ
    στὴ μάνα του ῥίχνω μπαρὰζ

  7. #4897
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    3 στους 4 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Περίμενε η κάθε πικραμένη πουτανίτσα σαν του λόγου σου να βγάλει γλώσσα ρε μλκ.
    λες κάτι τέτοια λες και δε σε ξεκωλιάζουν σε κάθε σελίδα του θρεντ οι ίδιοι τύποι ξανά και ξανά. νισάφι, σιχαίνομαι lebron και σέβομαι ότι μετά την επιστροφή στους καβς έχει χτίσει τη δική του ιστορία, δε χρειάζεται να γράφετε σαν να είστε συντάκτες του Πρωταθλητή ρε γμτ, 40 χρονώ έχετε φτάσει και μιλάτε με κουτσομπολιά και καφενεδοεκτιμήσεις.

    δλδ ΟΚ καταλαβαίνω να θες να χάνει ο λεμπρόν, ο αντίλογός σας είναι ο τύπος που παίρνει φάουλ και από τους προπονητές και ο φίδιας με τον dray; ήμαρτον, απολαύστε το.

  8. #4898
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    πρώτο ξενύχτι σήμερα ενώ δουλεώ αύριο πρωί μετά τον έκτο τελικό του '16.ελπίζω να με δικαιώσουν οι ρόκετς
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  9. #4899
    Senior Member Πόσο κάνει 10 συν 7's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    south area
    Posts
    773

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Je suis Mousias αν και νομίζω ότι έχει κλατάρει λίγο το παλουκάρι από τη κούραση.

    Κατά τα άλλα μόνιμο μπαν σε ονιμπότσους και φίξξερς απο το θρεντ μέχρι να τελειώσουν οι τελικοί. Επίσης να μην λησμονηθεί το παρακάτω βίντεο.


  10. #4900
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    αν δεν παίξει cp3 καληνύχτα μαργαρίτα.

    Βtw αυτό πρέπει να είναι το πρώτο posterize έβερ σε λεμπρόν, τεράστιο ρισπέκτ στο πιτσιρικά.shaq μένει ο μοναδικός που δεν του έχουν καρφώσει ποτέ στη μούρη.
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  11. #4901

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    αν δεν παίξει cp3 καληνύχτα μαργαρίτα.

    Βtw αυτό πρέπει να είναι το πρώτο posterize έβερ σε λεμπρόν, τεράστιο ρισπέκτ στο πιτσιρικά.shaq μένει ο μοναδικός που δεν του έχουν καρφώσει ποτέ στη μούρη.
    θα μου εξηγήσει κάποιος τη μανία με τα posters?

    δηλαδή η ηλιθιότητα του Lopez εδώ πχ: https://www.youtube.com/watch?v=ZXtBghH_JHY

    είναι καλύτερη απ'το να κάνει contest και να το φάει στη μάπα?
    tt0274518

  12. #4902
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    αν δεν παίξει cp3 καληνύχτα μαργαρίτα.

    Βtw αυτό πρέπει να είναι το πρώτο posterize έβερ σε λεμπρόν, τεράστιο ρισπέκτ στο πιτσιρικά.shaq μένει ο μοναδικός που δεν του έχουν καρφώσει ποτέ στη μούρη.
    σιγα μην ηταν το 1ο
    δεν παιζει να υπαρχει παιχτης που να μην εχει φαει dunk στην μαπα

    στο λινκ εχει ποιες ομαδες εχει νικησει ολα αυτα τα χρονια
    https://www.sbnation.com/nba/2018/5/...opponents-2018

    δεν υπαρχει η ομαδαρα νο1 εχει τους Μπουλς το 11
    ναι μεν μαγκια του τα σερι τοσα χρονια σε τελικους αλλα τουχει κατσει η Ανατολη
    ειναι ψιλοαθλιοι οι φετινοι Καβς αλλα και παλι ποιον παιχταρα νικησε για να περασει


    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Quote Originally Posted by MaX Payne View Post
    Curry το 16 ηταν τραυματιας στην αρχη των πλευοφ
    Ισως δεν ηταν 100% στους τελικους αλλα μεχρι εκει μην το παραφουσκωνουμε
    Οκ οταν ειχαν βγει και ελεγαν οτι ο Καρι δεν ηταν 100% ετοιμος και πονουσε το ποδι του σε ολους τους τελικους, μαλλον ψεμματα θα ελεγαν (!) Εντωμεταξυ ολοι εχουμε στραμπουληξει αστραγαλο και ξερουμε οτι θελει βδομαδες αν οχι μηνες να γιατρευτει και να μην εχει ενοχληση, αλλα για Καρι τα "παραφουσκωνουμε". Ξερω, χαλαει το script...
    δες τα νουμερα του στους τελικους δεν μπορει να ηταν τοσο χαλια και ναπαιζε τοσα λεπτα , εχει και ματς με 38 ποντους

  13. #4903
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    Quote Originally Posted by supermachoman View Post
    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    αν δεν παίξει cp3 καληνύχτα μαργαρίτα.

    Βtw αυτό πρέπει να είναι το πρώτο posterize έβερ σε λεμπρόν, τεράστιο ρισπέκτ στο πιτσιρικά.shaq μένει ο μοναδικός που δεν του έχουν καρφώσει ποτέ στη μούρη.
    θα μου εξηγήσει κάποιος τη μανία με τα posters?

    δηλαδή η ηλιθιότητα του Lopez εδώ πχ: https://www.youtube.com/watch?v=ZXtBghH_JHY

    είναι καλύτερη απ'το να κάνει contest και να το φάει στη μάπα?
    δυστυχώς ναι γιατί όλοι θυμούνται τους δύστυχους perkins,knight,ewing αυτού του κόσμου



    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    αν δεν παίξει cp3 καληνύχτα μαργαρίτα.

    Βtw αυτό πρέπει να είναι το πρώτο posterize έβερ σε λεμπρόν, τεράστιο ρισπέκτ στο πιτσιρικά.shaq μένει ο μοναδικός που δεν του έχουν καρφώσει ποτέ στη μούρη.
    σιγα μην ηταν το 1ο
    δεν παιζει να υπαρχει παιχτης που να μην εχει φαει dunk στην μαπα

    στο λινκ εχει ποιες ομαδες εχει νικησει ολα αυτα τα χρονια
    https://www.sbnation.com/nba/2018/5/...opponents-2018

    δεν υπαρχει η ομαδαρα νο1 εχει τους Μπουλς το 11
    ναι μεν μαγκια του τα σερι τοσα χρονια σε τελικους αλλα τουχει κατσει η Ανατολη
    ειναι ψιλοαθλιοι οι φετινοι Καβς αλλα και παλι ποιον παιχταρα νικησε για να περασει
    συμφωνώ απόλυτα, προσωπικά δεν μου λέει τίποτα η κυριαρχία του λεμπρόν στην ανατολή.

    Για μένα το legacy του το έχουν φτιάξει το game 6 το '12 με celtics, οι τελικοί του ΄13 με σπερς και το γεγονός ότι νίκησε τη τρίτη καλύτερη ομάδα όλων των εποχών το ΄16 από 1-3
    Last edited by mourning apocalypse; 28-05-2018 at 23:11.
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  14. #4904
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by supermachoman View Post

    δυο bot τον κράζουν ό,τι και να κάνει λολ
    Απο που κι ως που? Εγω δεν τον κραζω οτι κι αν κανει. Εχω γραψει ηδη στο παρελθον πως ειναι στους 5 μεγαλυτερους παικτες ολων των εποχων μαλλον. Λιγο ειναι?

    Μαλλον τα εχεις μπερδεψει, αυτο που κραζω ειναι η συμπεριφορα των φανμποηδων εδω μεσα, που μας εχουν πρηξει τα παπαρια με το να αποθεωνουν το οτιδηποτε κανει, ακομα κι αν περναει την Ιντιανα του Ολαντιπο και την Βοστονη των 3 σχεδον ρουκις. Μια χαρα παικτης ο Λεφλοπ, ο καλυτερος της εποχης του ειναι, δεν το αμφισβητει κανενας αυτο.

    Εγραψε κι ενα πολυ σωστο ο mourning, το legacy του το εχει χτισει με τις 3 νικες που γραφει, δηλαδη το 2012,2013, 2016 (ασχετα αν το 2016 ηταν αυτοκτονια των Warriors, κι αυτοι περασαν τελικο με αυτοκτονια των Thunder, συμβαινουν αυτα). Απο κει και περα, οι 8 συνεχομενοι τελικοι στην Ανατολη του 2010-2018 δε μου λενε απολυτως τιποτα.
    The rest is just

  15. #4905
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post

    Βtw αυτό πρέπει να είναι το πρώτο posterize έβερ σε λεμπρόν, τεράστιο ρισπέκτ στο πιτσιρικά.shaq μένει ο μοναδικός που δεν του έχουν καρφώσει ποτέ στη μούρη.






    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post

    Εγραψε κι ενα πολυ σωστο ο mourning, το legacy του το εχει χτισει με τις 3 νικες που γραφει, δηλαδη το 2012,2013, 2016 (ασχετα αν το 2016 ηταν αυτοκτονια των Warriors, κι αυτοι περασαν τελικο με αυτοκτονια των Thunder, συμβαινουν αυτα). Απο κει και περα, οι 8 συνεχομενοι τελικοι στην Ανατολη του 2010-2018 δε μου λενε απολυτως τιποτα.
    και το 13 αυτοκτονια Σπερς εχουμε

Similar Threads

  1. NBA Live 2003
    By StationEleven in forum PC & Games
    Replies: 3
    Last Post: 24-02-2012, 00:16
  2. NBA 2k9
    By Abruzzi in forum PC & Games
    Replies: 47
    Last Post: 21-10-2009, 21:09
  3. NBA Live 2008
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 52
    Last Post: 17-12-2007, 15:35
  4. NBA Live 2007
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-2007, 05:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •