Page 326 of 368 FirstFirst ... 226276316324325326327328336 ... LastLast
Results 4,876 to 4,890 of 5513

Thread: NBA

  1. #4876
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Εντωμεταξύ ο άλλος είναι δηλωμένος φαν των Bulls και τον έχει βγάλει ο γιαγκούλας οπαδό των Warriors. Και τον αποκαλεί γαύρο. Ποιος; Ο γιαγκούλας; Ο φαν του μεγαλύτερου κλαψιάρη που πέρασε από τα παρκέ. Λέει οπαδό οποιαδσήποτε random ομάδας ΓΑΥΡΟ. Για το δαφνί ρε μαλάκα.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  2. #4877
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by MaX Payne View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Quote Originally Posted by mourning apocalypse View Post
    ΕΝΤΙΤ: Eπίσης τώρα που το ξαναβλέπω, τί τραυματισμούς είχαν οι warriors το ΄16?
    Δε μιλησα για τον παγκο των Warriors μεχρι και το 2016, αλλα για τον παγκο τους αφου ηρθε ο Kevin Durant, ο οποιος αποδυναμωθηκε πολυ, ακριβως επειδη ηρθε ο Kevin Durant και επρεπε να διαχειριστουν τα συμβολαια.

    Το 2016 ο Draymond Green εχασε λογω τιμωριας τον αγωνα που μαλλον θα εδινε το πρωταθλημα στους Warriors, εν μερει λογω δικης του μαλακιας φυσικα. Ο Steph Curry επαιξε ολη τη σειρα με τραυματισμενο αστραγαλο, και στα games 6-7 εχασαν τον Andrew Bogut με τραυματισμο, και εμειναν χωρις ουτε ΕΝΑΝ ψηλο παικτη στη ρακετα, που ηταν και ο λογος για τον οποιον πηραν το πρωταθλημα οι Cavaliers, αφου ο Tristan Thompson εκανε παρτυ στη ρακετα στα δυο τελευταια παιχνιδια, και ηταν καταλυτικος ωστε να μενουν ξεμαρκαριστοι οι Lebron και Kyrie και να σκοραρουν απο 30-40 ο καθενας.

    Περιμενω απαντηση σου με επιλεκτικη μνημη τυπου "ναι οκ τους γαμησε ολους ο λεμπρον ο goat ο υπεργαμιας λολολολ σιγα που ειχαν σημαντικους τραυματισμους"
    για Μπογκουτ εχεις δικιο να πω την αληθεια δεν θυμαμαι τι εκανε στα πρωτα 5

    και ο αλλος θα σου πει το 15 παιξανε με ενα Λεμπρον σκετο και τους ντελεβαντοβες και χασανε 2 ματς
    Λοβ εξω Ιρβινγκ 1ο ματς εξω

    και φετος οχι οτι το χιουστον εχει κανα γαμαουα παγκο με 7 παιχτες παιζει
    ουσιαστικα μονο ο Γκορντον και αυτος ημιβασικος ειναι
    1ον δεν εχω δικιο μονο για τον Μπογκουτ, εχω δικιο και για τον Καρι, ο οποιος επαιζε στους τελικους του 2016 τραυματισμενος, τι να γινει τωρα?
    Να τα αλλαξουμε επειδη δε βολευουν?

    "Ο αλλος θα σου πει"

    Φιλε μου, δεν ειμαι εγω που εκανα μια δηλωση που δεν ισχυει, ουτε ειπα ποτε πως δεν εχουν κερδισει σειρες οι Warriors λογω τραυματισμων των αντιπαλων, αρα δε θα μου πει κανενας τιποτα, γιατι δεν αμφισβητησα οτι οι Warriors εχουν σταθει τυχεροι. Απλα ειναι προκλητικο να ωρυεται ο αλλος για την κωλοφαρδια των Warriors επειδη θα χασει ΕΝΑ (πιθανοτατα ουτως ή αλλως χαμενο) ματς ο Κρις Πολ, τη στιγμη που αυτη τη στιγμη οι Rockets ειναι στο τιμονι μονο λογω του οτι τραυματιστηκε ο Iguodala. Ειτε θα ηταν 3-2 ειτε 4-1 υπερ των Warriors, σιγουρα δε θα ηταν 2-3, ειναι πολυ βασικος παικτης της ομαδας τους στην αμυνα και δε θα ειχαν καταρρευσει οι Warriors και στα δυο παιχνιδια στο τελος.

    Το 2015 ελειπαν Love και Irving στα μισα ματς απο τους Cavs, μπορει να ειχαμε δει αλλη εξελιξη οντως αν δεν ελειπαν. Δε θα κλαψω που εχασε πρωταθλημα ο υπερεκτιμημενος super team builder. Και το 2017 τους εκατσε ο τραυματισμος του Kawhi λογω της μαλακιαρας του Pachulia. Το 2016 ομως ηταν αυτοι που ηταν οι ατυχοι με τραυματισμους στους τελικους, ειτε μας αρεσει ειτε οχι, και προηγουμενως ειχαν περασει αρχιδατα την καλυτερη (και υπερπληρη) Oklahoma ολων των σεζον του Durant εκει.

    Αν ειναι να μιλαμε με "facts" να το κανουμε για ολες τις ομαδες.
    Last edited by FANTASMA; 26-05-2018 at 09:40.
    The rest is just

  3. #4878
    bosch scheducktion Yanqui's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    σταδιαλα
    Posts
    1,885

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Εγώ άκουσα ότι σε μερικά quarters στα φετινά playoffs που ο Curry δεν σούταρε καλά ήταν τραυματισμένος για 8 με 10 λεπτά, μετά του πέρναγε. Ισχύει αυτό οπαδοί των Bulls;
    Last edited by Yanqui; 26-05-2018 at 09:45.
    σὲ ὅ,ποιον ἔχῃ τατουὰζ
    στὴ μάνα του ῥίχνω μπαρὰζ

  4. #4879
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Κι εγω ακουσα οτι στο 7ο παιχνιδι με Ιντιανα ο Λεφλοπ πηγε στα αποδυτηρια γιατι εκανε εμετο, και απο τη στιγμη που εφυγε μεχρι τη στιγμη που γυρισε, ο παγκος των Καβαλιερς καθαρισε για την παρτη του και εφτιαξε διαφορα 10 ποντων εκει που εχαναν. Ισχυει αυτο μπρονσεξουαλακο μου?
    The rest is just

  5. #4880
    bosch scheducktion Yanqui's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    σταδιαλα
    Posts
    1,885

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Ναι, δόξα τον θεό τον κουβαλάνε για 99 παιχνίδια συνεχόμενα, όπως και σήμερα. Εγώ το παραδέχομαι αυτό, αναλύστε μου όμως τρία plays του Hoidberg.
    σὲ ὅ,ποιον ἔχῃ τατουὰζ
    στὴ μάνα του ῥίχνω μπαρὰζ

  6. #4881
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    1 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Προηγουμενως, σου απαντησα οπως σου αρμοζει για να δεις ποσο μονοπλευρος γινεσαι. Αμα θελεις να μου πεις οτι ο Curry ειναι μετριος παικτης ας πουμε ξερω γω, τοτε θα σου πω κι εγω οτι ο Λεφλοπ ειναι μετριος. Κανενα απο τα δυο δεν ειναι φυσικα αληθεια, και οι δυο ειναι τεραστιοι παικτες, και εχουν παιξει καλα και κακα παιχνιδια σε τελικους. Ο Λεφλοπ λογω 8 παρουσιων σε τελικους εχει περισσοτερα καλα, αλλα εχει και περισσοτερα κακα. Τωρα αμα πληγωνεσαι επειδη εισαι βαμμενος λεμπρονικος οταν σου λενε οτι το 2016 οι Warriors ηταν ατυχοι, τι να γινει, παρε κανα φαρμακο να σου περασει.

    Οποιοσδηποτε ανθρωπος με στοιχειωδη νοημοσυνη γνωριζει πως αν βαλεις GSW και CLE να παιξουν τα 3 τελευταια παιχνιδια του 2016 εκατο φορες, τις 95 (αν οχι τις 99) θα παρουν το πρωταθλημα οι Warriors. Δεν εγινε, κερδισε ο Λεφλοπ. Αντι να το χαρεις, καθεσαι και μας λες οτι μια ζωη ειναι τυχεροι οι GSW και ο υπερμαλακας που σε καυλωνει ατυχος και του κανουν πολεμο. Οχτω χρονια τωρα εχει free pass για τον τελικο στην απλα απαραδεκτη και αθλια Ανατολη, κι εσυ εκατσες στον τραυματισμο του Κρις Πολ επειδη φοβασαι μηπως χασει ο μαλακας παλι απο τους GSW, λες και θα σου αλλαξει τη ζωη. ΟΛΑ συμβαινουν στο μπασκετ, αλλες φορες κερδιζει αυτος που θελουμε αλλες οχι. Φετος μπορει να κερδισει ο αγαπημενος σου ετσι οπως πανε τα πραγματα, μη βαζεις τα κλαματα απο τωρα.
    The rest is just

  7. #4882
    bosch scheducktion Yanqui's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    σταδιαλα
    Posts
    1,885

    0 στους 1 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Και ήρθε μάλλον η ώρα να κάτσεις και να αναλογιστείς τι είναι πιο λυπηρό, να υποστηρίζεις κάποιον και να χαλάς φαία ουσία σε αυτό ή η κάθε κουβέντα σου να είναι diatribe πάνω του. Φαρμακάκι λοιπόν και τα λέμε όταν σου περάσει ο πόνος του μοντέρνου the shot.
    σὲ ὅ,ποιον ἔχῃ τατουὰζ
    στὴ μάνα του ῥίχνω μπαρὰζ

  8. #4883
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    οκ
    The rest is just

  9. #4884
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    1 στους 2 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Το 2015 ελειπαν Love και Irving στα μισα ματς απο τους Cavs
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Ειτε θα ηταν 3-2 ειτε 4-1 υπερ των Warriors, σιγουρα δε θα ηταν 2-3
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Ο Λεφλοπ λογω 8 παρουσιων σε τελικους εχει περισσοτερα καλα, αλλα εχει και περισσοτερα κακα.
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Φιλε μου, δεν ειμαι εγω που εκανα μια δηλωση που δεν ισχυει

  10. #4885
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default



    Ελάχιστος,τσόκερ και φίδι.Μούσια απόψε ΚΑΝΤΟΥΣ ΤΟ
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  11. #4886
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Το 2015 ελειπαν Love και Irving στα μισα ματς απο τους Cavs
    Οκ επαιξε στο πρωτο ματς ο Kyrie, λαθος μου, νομιζα οτι ειχε παιξει σε 3.

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Ειτε θα ηταν 3-2 ειτε 4-1 υπερ των Warriors, σιγουρα δε θα ηταν 2-3
    Δες ολο το game 4 στο Oakland απο πριν 4 μερες, δες το 4o quarter κανα δυο τρεις φορες, και ελα να μου πεις με straight face οτι με Iguodala δε θα ειχαν κερδισει 100% το ματς οι Warriors.

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Ο Λεφλοπ λογω 8 παρουσιων σε τελικους εχει περισσοτερα καλα, αλλα εχει και περισσοτερα κακα.
    Δεν εχει περισσοτερα κακα παιχνιδια σε τελικους ο Λεφλοπ απο τον Καρι? Ο Καρι εχει παιξει σε 18 παιχνιδια τελικων ΝΒΑ. Ο Λεφλοπ εχει περισσοτερα κακα παιχνιδια σε τελικους απο οσα εχει παιξει ο Καρι συνολικα.

    Quote Originally Posted by Kelldorain View Post
    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Φιλε μου, δεν ειμαι εγω που εκανα μια δηλωση που δεν ισχυει
    Οντως, εκανα μονο μια, με επιασες. Α ρε γμτ.
    The rest is just

  12. #4887
    Carlos the Dwarf Kelldorain's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Gordita Beach
    Posts
    5,419

    2 στους 3 ERίτες συνιστούν το ποστ ετούτο.

    Default

    Α. Σιγά το fact ότι θα το παίρναν αν έπαιζε ο Iguodala, τι λες μωρέ

    Β. Ε τι επιχείρημα είναι αυτό για τελικούς; Αν θες μπορούμε να συγκρίνουμε stats στα μεταξύ τους. Δεν αμφισβητεί κάνεις ελπίζω την αξία του Curry γενικά αλλά σε 2 απ τις 3 σειρές τελικών έχει κάνει underperform.


    Quote Originally Posted by FANTASMA View Post
    Οντως, εκανα μονο μια, με επιασες. Α ρε γμτ.

  13. #4888
    Senior Member MaX Payne's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,105

    Default

    Curry το 16 ηταν τραυματιας στην αρχη των πλευοφ
    Ισως δεν ηταν 100% στους τελικους αλλα μεχρι εκει μην το παραφουσκωνουμε


    Λοβ εξω απο g7
    Αν ειναι να περασουν Καβς προτιμω gsw τελικους
    Λογικα κι αυτο.για g7 θα παει

  14. #4889
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Δε γίνεται οι Rockets να περάσουν στους τελικούς με 7 παίχτες rotation. Όσο καλά κι αν πήγε στο πρώτο ημίχρονο ο μούσιας, στο δεύτερο φάνηκε η απουσία του Paul και η κούραση του Harden, γενικώς έκαναν πάρα πολλά λάθη οι Rockets κι αν δεν ήταν τόσο εύστοχοι, πιστεύω ότι δε θα είχαν προβάδισμα στο σκορ σε οποιοδήποτε σημείο του παιχνιδιού.

    Κατά τα άλλα, ο Durant είναι ελάχιστος σε αυτή τη σειρά, ώρες ώρες πραγματικά πιστεύω ότι χαλάει το παιχνίδι των Warriors, όσο τεράστια καλαθομηχανή κι αν είναι.

    Game 7 λοιπόν και στις δύο σειρές
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  15. #4890
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by MaX Payne View Post
    Curry το 16 ηταν τραυματιας στην αρχη των πλευοφ
    Ισως δεν ηταν 100% στους τελικους αλλα μεχρι εκει μην το παραφουσκωνουμε
    Οκ οταν ειχαν βγει και ελεγαν οτι ο Καρι δεν ηταν 100% ετοιμος και πονουσε το ποδι του σε ολους τους τελικους, μαλλον ψεμματα θα ελεγαν (!) Εντωμεταξυ ολοι εχουμε στραμπουληξει αστραγαλο και ξερουμε οτι θελει βδομαδες αν οχι μηνες να γιατρευτει και να μην εχει ενοχληση, αλλα για Καρι τα "παραφουσκωνουμε". Ξερω, χαλαει το script...

    Rockets και Cavs τα φαβορι για να περασουν στον τελικο δυστυχως.
    The rest is just

Similar Threads

  1. NBA Live 2003
    By StationEleven in forum PC & Games
    Replies: 3
    Last Post: 24-02-2012, 01:16
  2. NBA 2k9
    By Abruzzi in forum PC & Games
    Replies: 47
    Last Post: 21-10-2009, 22:09
  3. NBA Live 2008
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 52
    Last Post: 17-12-2007, 16:35
  4. NBA Live 2007
    By Bullet in forum PC & Games
    Replies: 69
    Last Post: 06-09-2007, 06:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •