Page 14 of 18 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 196 to 210 of 264

Thread: The λιώμα topic

  1. #196

    Default

    Quote Originally Posted by antimusic View Post
    δεν κατάλαβα, έχεσες εξώπορτα, διάδρομο, τουαλέτα;
    Στην εξώπορτα είχα την φαεινή ιδέα να κατεβάσω παντελόνι "γιατί δεν ήθελα να λερώσω τα ρούχα" και εκ του αποτελέσματος είχα κρυώσει, οπότε το υγρό πυρ έρεε άφθονο μέχρι να φτάσω στην τουαλέτα. Δεν έχεσα, χέστηκα, έχει διαφορά.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  2. #197
    Subspecies: Κώλος Κωλαράκι Τορνευτό's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Ανάμεσα στο Irkutsk και το Yakutsk
    Posts
    2,113

    Default


  3. #198
    Αγκαλίτσας Dr.Gonzo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,353

    Default

    Ξεκίνησα να φτιάξω ένα ριζότο να φάω κι έγινα τέντα στο τσίπουρο - όχι, δεν το έκαψα - στο τσακ. Σας αγαπώ.

    Deafening, painstaking, BB King

  4. #199
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    σκαω σπιτι κατι συμφοιτητριων μου να τσεκαρω κατι και ανακαλυπτω ενα κουτι με μια φρεγατα μοντελο πλαστικο. Καθομαι αρχιζω να το φτιαχνω φευγουν τους λεω θα κατσω να τελειωσω. Μετα απο 1 ωρα αρρωστο μοντελισμο και απειρη ΚΟΛΛΑ, στη προσπαθεια μου να βρω μια λιμα για να ξησω κατι γωνιες ανακαλυπτω που κρυβουν το χορτο τους. Το οποιο αποδειχθηκε καλο. Σκαει η μια μου αρχιζει τα αισθηματικα της ανοιγει μια μπυρα ανοιγει δευτερη.
    Καταληγω με 5.5 ωρες σνιφαρισμα κολλας, 2 τριαξονικα φουφου αρκετη μπυρα και μια τυπισσα σε ενα μπαρ να της εξηγω κατι διαπλανητικα/διαστρικα φαινομενα και να με κοιταει στα ματια (με τη καλη εννοια).
    Τελικα ηταν λεσβια. Το εχει η μοιρα μου...
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  5. #200
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Παντως με εψησε πολυ το πλοιο, ειπα στους γονεις μου να μου στειλουν δεμα τον αερογραφο που ειχα στο λυκειο που καιγομουν με τετοια.
    5 ωρες τεχνοκρατικης μελετης καθε βημα με φερνει πιο κοντα στην επιτυχια. Τη κολλα δε την ειχα για τοσο καλο εργαλειο αλλα κανει φανταστικη δουλεια.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  6. #201
    Senior Member wraithgr's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Ελονδίνο
    Posts
    1,268

    Default

    Quote Originally Posted by wraithgr View Post
    sup.
    Shall I say I was wrong, if I'm right?

  7. #202
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Συντροφιά απόψε ένα μεταξα 5 αστέρων και οι deep purple. Δεν πάει ουτε σε life rules, ουτε fuck my life. ουτε στα της Κοπενχάγης. Ούτε εδώ ταιριάζει. απλά έτσι σκόρπιες σκέψεις λόγω ημερών...Τι σου ναι η ζωή...
    Spoiler
    Βάζουμε το when a blind man cries απο deep purple και αναρωτιόμαστε που θα ήμασταν τα τελευταία 8 χρόνια αν τα πράγματα είχαν εξελιχθεί κάπως διαφορετικά εκείνες τις αποκριές. Μιά τυχαία γνωριμία μπορεί να σου αλλάξει κατεύθυνση εκεί που νομίζεις ότι πας κάπου αλλού. Και ξαφνικά να βρεθείς σε ένα "φιδάκι" από το ένα τετραγωνάκι στο άλλο ενώ νομίζεις ότι ανεβαίνεις μιά σκάλα τόσο καιρό. Δυστυχως όμως η ζαριά δεν αλλάζει και τα βήματα προδιαγεγραμένα. perfect strangers και αναρωτιεσαι ξανά, αν είναι η λύση. Μέχρι τώρα δούλεψε όσες φορές χρειάστηκε. Εγωϊστικά, ψυχρά και μαλακισμένα εώς ψυχαναγκαστικά. Μάλλον θα δουλέψει και αυτή την φορά με την βοήθεια του χρόνου και ό,τι άλλο βοηθάει σε αυτές τις περιπτώσεις - ξύδια, μουνιά, φίλοι, δουλεία, ταξίδια και επιβίωση. Απλά κάθε φορά γίνεται και πιο δύσκολο. wasted sunsets και απλά ζείς την μέρα και την νύχτα αναπνέοντας καθώς τέμνεις με άλλες ζωές. Mistreated και λες όχι εντάξει, μην τρελαθούμε κιόλας. Δεν είναι και το τέλος της ζωής. Μια περίοδος μόνο ήταν. Πάμε γι' άλλα. Απλά πλέον κάπου μεταξύ soldier of fortune και gupsy δοκιμαζοντας αντοχές και επιλογές και πληρώνοντας το τίμημα των σπασμένων σαν ενήλικας. Ωραίο πράγμα η ζωή. Ας την πέσω, τέλειωσε και το μπουκάλι. αρκετά εγραψα. Άλλη μια μέρα μας περιμένει να την αδράξουμε.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  8. #203
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Παθιασμένο πινκ ρε ατομ.

  9. #204

    Default

    Ωραίο ποστ ρε μινώταυρε, και γω ένα με πάθος

    Spoiler
    Δε ξέρω τι λένε οι Deep Purple, αλλά τιποτα δε πάει χαμένο. Κρατάμε τα καλά και όσα αξίζει καμιά φορά να θυμόμαστε. Τα υπόλοιπα άστα να πάνε να γαμηθούν και τα τι θα γινόταν εάν κλπ μη τα σκέφτεσαι καθόλου. Αφού το είχες κάνει που το είχες το αλματάκι σου ε έτσι κι αλλιώς χειρότερα θα ήσουν! Άλλοι δεν έχουν ούτε καν κάτι να θυμούνται.
    "we are not evacuating this house, we don't believe in you and your wrecking crew"

  10. #205
    Ράμπο του ΣΔΟΕ stam and the witches's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Χώρος δουλειάς
    Posts
    5,093

    Default

    Για τύπους σαν εμένα μιλάς Θα ποστάρω εδώ σε ακριβώς 3 μήνες που λήγει η θεραπεία για την ακμή.

  11. #206
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Δίνω βεβαιώσεις ανεργίας και το κεφάλι μου ακόμη γυρίζει. Επικό λάιβ My Drunken Haze χθες βράδυ και κουβάδες μπύρας. Μόνο αγάπη και ευτυχία ρε μουνιά

  12. #207

    Default

    Στη φαση.
    All alone, or in twos,
    The ones who really love you
    Walk up and down outside the wall.
    Some hand in hand
    And some gathered together in bands.
    The bleeding hearts and artists
    Make their stand.
    And when they've given you their all
    Some stagger and fall, after all it's not easy
    Banging your heart against some mad bugger's wall.

  13. #208
    Senior Member cromags's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    665

    Default

    φασέος

  14. #209
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    turbojugend ρε μουνιααααααα
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  15. #210
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default


Similar Threads

  1. Off topic threads
    By Dragonlord in forum General Discussion
    Replies: 44
    Last Post: 02-06-2006, 15:44
  2. Not another Xmass topic!
    By jimid in forum General Discussion
    Replies: 17
    Last Post: 17-12-2004, 23:12
  3. sex topic here
    By Dunadan Ranger in forum General Discussion
    Replies: 25
    Last Post: 01-11-2004, 04:48
  4. Lock this topic
    By Kain in forum Comics/Cartoons
    Replies: 1
    Last Post: 14-10-2004, 23:13
  5. funniest topic ever
    By warlord in forum General Discussion
    Replies: 23
    Last Post: 30-09-2003, 00:46

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •