Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58

Thread: Problhma

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    kuu
    Posts
    8,375

    Default Problhma

    Paw x8es to bradu spiti, anoigw to laptop, sundeomai, anoigw explorer, anoigw to msn messenger, to irc kai to winmx. Kai panw pou xairomoun (ti wraia, spiti, internet, geia sou douleia, sou gamw to spiti) bgainei to mhnumataki 'termatismos twn windows' (ta windows einai xp). Ki apo katw mou leei na apo8hkeusw o,ti prolabainw mesa se ena lepto giati 8a kleisei kai 8a kanei restart. Ki oti o xrhsths NT edwse entolh gia th leitourgia auth. To 3ananoi3a, 3anadunde8hka, to etre3a ligo xwris messenger th mia, xwris explorer thn allh, ta idia arxidia. O Virus mou dwse shmera ena url kai katebasa mia istoria gia ta xp pou den katalaba akribws ti einai alla an to ekana install klp, uphrxe mia pi8anothta na 3ekollhsei h malakia. Arxidia, to katebasa, phga na to kanw install kai den to anoigei kan.
    Ti sto diaolo mporei na einai auto kai ti kanoume twra?
    Mou eipe o aderfos mou na mou kanei ena format giati etsi ki alliws prepei na ginei suntoma alla de briskw ola ta cd pou xreiazontai.
    Epishs, sta cd brhka to pc-cillin. Ginetai tpt me auto? Ti sto diaolo mporei na einai? Ios sigoura?
    Who knows where the days go
    And would you ever want them back

  2. #2
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    http://support.microsoft.com/?kbid=823980

    oti katalavate, katalava. haha




    ■■

  3. #3

    Default

    Ta XP einai gia petama.
    Bale to pc-cillin kai kane ena check gia ious. An den breis tipota bale kai to Norton Antivirius me to teleutaio update.
    An den ginei tipota, trava ena format kai symbouli mou einai na min baleis pali ta xp.
    PRAY FOR YOUR SOULS. HERE I AM. MERCYFUL FATE.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    kuu
    Posts
    8,375

    Default

    Nai, leei etre3e to pc-cillin kai de brhke tpt. To Norton den to xw. 8a prospa8hsw na to brw apo douleia, na perasw o,ti programmata einai se cds kai meta format.
    Mou leei na balw ta 98.... Apo design toulaxiston, ta XP eskizan alla an einai na sou bgazoun tetoia problhmata....
    Ti kanw an den exw ola ta cd? Kartes grafikwn kai malakies? 8umomoun oti eixa afhsei ta cd auta opws htan kai x8es pou anoi3a to kouti den ta eixe auta....
    Who knows where the days go
    And would you ever want them back

  5. #5

    Default

    Egw pantos exw balei sual boot WinMe (gia paixnidia mono) kai Windows 2000 Pro (gia otidhpte allo ektos apo paixnidia) kai eimai mia xara.
    PRAY FOR YOUR SOULS. HERE I AM. MERCYFUL FATE.

  6. #6

    Default

    Krata se backup o,ti xreiazesai,kane format,vale ta Windows 2000,ena Norton,ena kalo firewall,to ad-aware kai tha eisai mia xara mexri to epomeno format.A!Kai to WinMX ektos tou oti einai malakia,kykloforoun se ayto kai polloi ioi,opws kai sto gamw-Kazaa.
    Bang that pussy that doesn't bang!

  7. #7
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    profanws kaneis de diavase to url.
    ta win2000 kai Me einai gtp

    Για να εγκαταστήσετε την ενημερωμένη έκδοση κώδικα ασφαλείας χωρίς την παρέμβαση χρήστη, χρησιμοποιήστε την ακόλουθη εντολή:
    WindowsXP-KB823980-x86-ELL /u /q

    Για να εγκαταστήσετε την ενημερωμένη έκδοση κώδικα ασφαλείας χωρίς να αναγκάσετε τον υπολογιστή να ξεκινήσει πάλι, χρησιμοποιήστε την ακόλουθη εντολή:
    WindowsXP-KB823980-x86-ELL /z

    Σημείωση Μπορείτε να συνδυάσετε αυτούς τους διακόπτες σε μία εντολή.




    ■■

  8. #8

    Default

    ta windows genika einai gia ton poutso,vale MS-DOS
    Γιατί δε με θες κυρά μου; Επειδή είμαι ψαράς;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    kuu
    Posts
    8,375
    Who knows where the days go
    And would you ever want them back

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    kuu
    Posts
    8,375

    Default

    Auto e3hgei giati den mporousa na tre3w to programma pou eipe o Virus. This means format I guess.
    Who knows where the days go
    And would you ever want them back

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    66° 9' 0" North, 23° 15' 0" West
    Posts
    8,909

    Default

    Ta XP mporei apo pleyras design kai emfanisis na einai apsoga, alla apo pleyras leitourgikotitas kai provlimaton einai akoma xeirotera kai apo ta proigoumena windows. Protimise kamia palioteri ekdosi (p.x. 9. Tous drivers apo tis kartes grafikon klp. akoma kai an den exei ta cd mporeis na tous katevaseis apo to internet.
    and light it up forever, and never go to sleep

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    877

    Default

    eiste sovaroi re paidia???!!! Win98 anti gia XP???
    Teleutaia fora pou evala 98 kontepsa na spaso ton ypologisti.
    Sta XP eixa k go provlimata stin arxi,omos molis ta kseperasa emeina para poly ikanopoiimenos,pio poly k apo ta win2000. Spaniotata crash,kai exo enamisi xrono na kano format,xronos rekor me diafora.An kai pleon anti gia format peftei ghost
    I AM JESUS.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    66° 9' 0" North, 23° 15' 0" West
    Posts
    8,909

    Default

    Ego me ta 98 apo pleyras ton windows den exo antimetopisei ta terastia provlimata, kai as einai to systima mou me eidikes anagkes... An den variomouna na to psaxo tha dokimaza Linux... Den xero ti lene ta ME...
    and light it up forever, and never go to sleep

  14. #14
    High on Life VirusXI's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    /// on an island.
    Posts
    11,129

    Default

    ta XP oudepote mou crasharan kai indeed taxytata se polla 8emata.
    apaks kai tou xwseis to service pack einai ok.
    megalytero chrashes record apayto twn 2000 den exei ginei, oute me ta 98 paliotera.
    twra anakalypsan ayto to bug kai egine psilotzertzeles, 8a perasei kai ayto. vghke kiolas to service pack kai giauto... (kai an krinoume apto msg pou leei oti exei to worm sto article tou bbc, ayto epidiwksan kai oi dhmiourgoi tou)




    ■■

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    kuu
    Posts
    8,375

    Default

    Anyway, to 8ema einai 'prosoxh'. Pote mexri twra den epairna sobara o,ti eblepa gia ious kai tetoia pou kukloforoun giati pote den eixa pa8ei malakia. Ki enw eixa ton prohgoumeno upologisth gurw sta 4 xronia, mia fora mono xreiasthke format - me 98 kai giati ton eixa tigkarei sta programmata. To laptopaki to xw miso xrono kai kati pshla kai gamh8hke - kai den 3erw kata poso ftaine ta XP aplws epishmainw th diafora. Sumfwna me to site ths Microsoft pantws, ta mona pou den plhttontai einai ta millenium .... pou den exoun kai thn kaluterh fhmh.
    Telos pantwn, 8a dw ti 8a ginei twra. Paw na parw cd-akia na perasw o,ti einai, ta .doc xwsimo se disketes klp, na brw kai to software pou xreiazetai kai pame gia format.
    Meta ti ginetai? Prepei logika na egkatasthsw kati gia na prostateuei apo tetoies @@ies?
    Who knows where the days go
    And would you ever want them back

Similar Threads

  1. Problhma me to mple aspro site.
    By sabbattack in forum PC & Games
    Replies: 2
    Last Post: 26-12-2006, 14:43
  2. Problhma me ton Nerona
    By Odonian in forum PC & Games
    Replies: 1
    Last Post: 09-10-2006, 23:28
  3. Problhma me ton Nortona
    By sabbattack in forum PC & Games
    Replies: 3
    Last Post: 09-10-2006, 22:34
  4. Problhma me Java
    By Angrafan in forum PC & Games
    Replies: 2
    Last Post: 09-05-2005, 12:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •