View Poll Results: +

Voters
64. You may not vote on this poll
  • benny

    33 51.56%
  • annoula

    17 26.56%
  • giorgaki

    14 21.88%
Page 18 of 22 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 256 to 270 of 316

Thread: ΠΑΣΟΚ ΠΟΛΛ

  1. #256
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    Κοίτα katwrime για να τελειώνουμε, δεν είπα ποτέ ότι είμαι διαφορετική ή ανώτερη από κανέναν ή κατώτερη ή ο,τιδήποτε. Αυτό το λες εσύ. Αλλά δεν ισχύει. Δεν το παίζω τίποτα και δε θεωρώ σε καμία περίπτωση ότι τα ξέρω όλα. Αντιθέτως! Μια ζωή μαθαίνω. Ξεκόλλα επιτέλους από το ότι νομίζω ότι είμαι ανώτερη ή ξεχωριστή γιατί είναι γελοίο να νιώθεις έτσι τη στιγμή που εγώ δε νιώθω έτσι. Η μόνη περίπτωση που είμαι διαφορετική είναι ότι εγώ δε θα απευθυνόμουν ποτέ σε σένα ή άλλον με αυτό τον τρόπο που γίνεται εδώ.




    Περί ΠΑΣΟΚ
    Αυτά που ανέφερα είναι γεγονότα και δεν είπα ότι τα ξέρω μόνο εγώ(δικό σου άκυρο συμπέρασμα κι αυτό) αλλά και πολλοί άλλοι. Επίσης δεν είναι θεωρία συνωμοσίας ή συμπέρασμα δικό μου ή του φίλου μου ή κανενός, είναι πραγματικές συνομιλίες - γεγονότα. Δικαίωμά σου βέβαια να μην τα πιστεύεις και να αποκαλείς δικές μου μαλακίες αληθινά γεγονότα.


    Δεν μίλησα για το πόσο σούπερ είναι κανένα λογισμικό, αλλά για την ατάκα του προσωπάρχη: "θέλουμε κάτι ανοιχτό, με χαμηλή ασφάλεια" και για μαρτυρίες των τεχνικών υποστηρικτών κατά τη διάρκεια των εκλογών. Καμία δική μου υπόθεση. Εσύ το παίρνεις έτσι.


    Περί εμού:
    δεν ανέφερα όνομα γιατί εμπλέκονται άτομα που δε μπορώ να εκθέσω σε σένα γιατί δεν σε εμπιστεύομαι. Τα περί μεγαλείου είναι επιπλέον άκυρα συμπεράσματα του παντογνώστη katwrimou που διαθέτει και ψυχιατρικές γνώσεις. Τα περί αυτοδημιουργήματος τα παρεξήγησες αν νομίζεις ότι το είπα για να διαχωριστώ από τους άλλους. Κοινώς όλα τα παίρνεις ως προσπάθειά μου να φανώ κάπως, χωρίς να καταλαβαίνεις ότι δεν ισχύει παρά μόνο στο δικό σου μυαλό (και μερικών άλλων). Δεν ξέρω γιατί. Αλλά δε με νοιάζει.


    Περί δημοσκοπήσεων: δεν είπα ποτέ ότι οι μέτοχοι των εταιρειών είναι Πασόκοι ή ΝΔ. Είναι όμως οι ίδιοι σε όλες τις περιπτώσεις που ανέφερα. Ψάξτο. Δεν το ήξερα ούτε εγώ, το μάθαμε από το ίδιο στέλεχος που είπα πριν. Επίσης δεν είπα ποτέ ότι ο Μπένι δεν τα ήξερε όλα. Αυτά και πολλά άλλα τα παρανόησες. Βγάζεις υποθέσεις συνεχώς. Αδικείσαι στα ναυτιλιακά. Φιλοσοφία θα έπρεπε να σπουδάζεις.


    Περί εσού:
    δε με αφορά τι κάνεις στη ζωή σου. Τα περί ψωνίσματος, ελιτισμού και υποτίμησης σε αφορούν όμως άμεσα αφού κρίνεις τους πάντες και τα πάντα ως ανώτερος όλων και συμπεριφέρεσαι άσχημα με βάση δικά σου συμπεράσματα και υποθέσεις.
    Once I was trapped, but now I am free

  2. #257
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    dld o malakas htan o proswparxhs pou anti apla na pei. "den mas kanei auto euxaristoume poly exoume ena kalytero programa"

    eipe

    "theloume kati anoixto " kai ekleise to mati!
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  3. #258
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    Quote Originally Posted by katwrimos
    Quote Originally Posted by FaithFails
    Quote Originally Posted by enitharmon
    μίλησε μας τότε για τα ναυτιλιακά στο παπει και τι εξηγεί το ότι έχει μαθητέψει κάποιος σε αυτό
    δεν το πήγαινα εκεί, ειρωνεύτηκα το προηγούμενο post μου
    mpravo, tora eksigise afta pou se rotao sto proigoumeno post sxetika me tis antidimokratikes diadikasies tou giorgou, gia na matho ki ego o afelis.

    δεν είπα ότι ήταν οι αντιδημοκρατικές διαδικασίες του Γιώργου, είπα ότι στέλεχος δικό του μίλησε. Απλά μου φάνηκε ειρωνική η ατάκα του Γιώργου περί απομάκρυνσης από μηχανισμούς και σκοτεινά παιχνίδια όταν τα στελέχη του πράττουν διαφορετικά. Λογικό δεν είναι?
    Once I was trapped, but now I am free

  4. #259
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    Quote Originally Posted by freak brother
    dld o malakas htan o proswparxhs pou anti apla na pei. "den mas kanei auto euxaristoume poly exoume ena kalytero programa"

    eipe

    "theloume kati anoixto " kai ekleise to mati!
    Θα ήταν πιο διπλωματικό, ναι. Και δεν έκλεισε μάτι, εξήγησε χοντρικά. Αυτά. Επειδή δεν έχω αποδείξεις δεν το συνεχίζω. Καθένας ας πιστεύει ό,τι θέλει.
    Once I was trapped, but now I am free

  5. #260
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    olo to thread exei paei edw.

    http://www.facebook.com/group.php?gid=13893455455


    elpizw na lampsei h alhtheia
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  6. #261
    Defunct Economist
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Skåne Θρησκεία Ανεξαρτησία
    Posts
    6,135

    Default

    Quote Originally Posted by FaithFails

    Περί ΠΑΣΟΚ
    Αυτά που ανέφερα είναι γεγονότα και δεν είπα ότι τα ξέρω μόνο εγώ(δικό σου άκυρο συμπέρασμα κι αυτό) αλλά και πολλοί άλλοι. Επίσης δεν είναι θεωρία συνωμοσίας ή συμπέρασμα δικό μου ή του φίλου μου ή κανενός, είναι πραγματικές συνομιλίες - γεγονότα. Δικαίωμά σου βέβαια να μην τα πιστεύεις και να αποκαλείς δικές μου μαλακίες αληθινά γεγονότα.


    Δεν μίλησα για το πόσο σούπερ είναι κανένα λογισμικό, αλλά για την ατάκα του προσωπάρχη: "θέλουμε κάτι ανοιχτό, με χαμηλή ασφάλεια" και για μαρτυρίες των τεχνικών υποστηρικτών κατά τη διάρκεια των εκλογών. Καμία δική μου υπόθεση. Εσύ το παίρνεις έτσι.


    Περί εμού:
    δεν ανέφερα όνομα γιατί εμπλέκονται άτομα που δε μπορώ να εκθέσω σε σένα γιατί δεν σε εμπιστεύομαι. Τα περί μεγαλείου είναι επιπλέον άκυρα συμπεράσματα του παντογνώστη katwrimou που διαθέτει και ψυχιατρικές γνώσεις. Τα περί αυτοδημιουργήματος τα παρεξήγησες αν νομίζεις ότι το είπα για να διαχωριστώ από τους άλλους. Κοινώς όλα τα παίρνεις ως προσπάθειά μου να φανώ κάπως, χωρίς να καταλαβαίνεις ότι δεν ισχύει παρά μόνο στο δικό σου μυαλό (και μερικών άλλων). Δεν ξέρω γιατί. Αλλά δε με νοιάζει.


    Περί δημοσκοπήσεων: δεν είπα ποτέ ότι οι μέτοχοι των εταιρειών είναι Πασόκοι ή ΝΔ. Είναι όμως οι ίδιοι σε όλες τις περιπτώσεις που ανέφερα. Ψάξτο. Δεν το ήξερα ούτε εγώ, το μάθαμε από το ίδιο στέλεχος που είπα πριν. Επίσης δεν είπα ποτέ ότι ο Μπένι δεν τα ήξερε όλα. Αυτά και πολλά άλλα τα παρανόησες. Βγάζεις υποθέσεις συνεχώς. Αδικείσαι στα ναυτιλιακά. Φιλοσοφία θα έπρεπε να σπουδάζεις.

    .
    ti ypotheseis gamotokerato mou?? Mas les en oloigis:

    O giorgakis exei stisei souper sistima me to opoio elegxei oles tis etairies dimoskopiseon kathos kai ton eklogiko mixanismo tou pasok. To sistima einai toso isxyro pou o benny den tolmaei na to katagkilei giati den tha mporouse na stiriksei tetoia katigoria. Ok. Eksigise mou loipon ta eksis:

    A. Afou tis etairies tis elegxei toso apolyta (giati otan mporeis na ypagorefseis se 8 etairies na sou vgazoun akrivos ta idia pososta, ta opoia na einai idia me ta pososta pou exeis stisei stis ekloges milame gia apolito elegxo) giati den tis xrisimopoihse kai stis ethnikes ekloges? Afou mporei na tous pei "doste se mena 60% kai ston vaggeli 30%" kai oi eteries ton ypakoune, giati den tous elege stis ethnikes ekloges "doste 70% parastasi nikis gia to pasok"??

    B. To systima afto einai toso sigouro gia ton eafto tou pou pane kai lene stin kathe faith fails ti poustia kanoun??

    C. Afou to systima perilamvanei 8 etairies me kamia 100aria ipalilous stin kathe mia, o benny den mporese na vrei 20 atoma na poune oti dextikane entoles na plastografisoune ta gkalop kai na vgaloune miden leventis?? Kai na pei ston giorgo "miden nanai i ores sou"?? Diladi o benny tou ta xonei me kathe tropo kai diadidei deksia kai aristera oti mporei gia to giorgo kai tin klika tou, alla DEN xrisimopoiei to pio souper oplo??

    D. O benny einai vlakas kai evale ipipsifiotita eno epaize tetoio sistima?? I mipos den to iksere kai apo tous 1000+ ypalilous pou doulevoun se etairies dimoskopiseon den eixe oute enan diko tou na tou to sfyriksei??
    Practical men, who believe themselves to be quite exempt from any intellectual influences, are usually the slaves of some defunct economist.
    J. M. Keynes.

  7. #262
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    Quote Originally Posted by katwrimos

    ti ypotheseis gamotokerato mou?? Mas les en oloigis:

    O giorgakis exei stisei souper sistima me to opoio elegxei oles tis etairies dimoskopiseon kathos kai ton eklogiko mixanismo tou pasok. To sistima einai toso isxyro pou o benny den tolmaei na to katagkilei giati den tha mporouse na stiriksei tetoia katigoria. Ok. Eksigise mou loipon ta eksis:

    δεν είπα ο Γιωργάκης και δεν ξέρω ποιος ή ποιοι. Δεν είπα τπτ για τον Βενιζέλο πέρα από το ότι τον λυπήθηκα έτσι που έμπλεξε γενικώς. Πού να ξέρω γιατί έγιναν τα υπόλοιπα? Υποθέσεις θα κάνω?


    A. Afou tis etairies tis elegxei toso apolyta (giati otan mporeis na ypagorefseis se 8 etairies na sou vgazoun akrivos ta idia pososta, ta opoia na einai idia me ta pososta pou exeis stisei stis ekloges milame gia apolito elegxo) giati den tis xrisimopoihse kai stis ethnikes ekloges? Afou mporei na tous pei "doste se mena 60% kai ston vaggeli 30%" kai oi eteries ton ypakoune, giati den tous elege stis ethnikes ekloges "doste 70% parastasi nikis gia to pasok"??

    1) πρέπει να θέλουν κι άλλοι για να γίνει κάτι σε εθνικό επίπεδο έτσι δεν είναι?
    2) δεν είπα ποτέ ότι οι εταιρείες δημοσκοπήσεων διαστρέβλωσαν το αποτέλεσμα όπως λες εσύ αλλά ότι οι κύριοι μέτοχοί τους ταυτίζονται με διάφορα άλλα στελέχη.


    B. To systima afto einai toso sigouro gia ton eafto tou pou pane kai lene stin kathe faith fails ti poustia kanoun??

    Δεν ξέρω και δε με νοιάζει τι χαζομάρα κάνει το κάθε στέλεχος του ΠΑΣΟΚ.


    C. Afou to systima perilamvanei 8 etairies me kamia 100aria ipalilous stin kathe mia, o benny den mporese na vrei 20 atoma na poune oti dextikane entoles na plastografisoune ta gkalop kai na vgaloune miden leventis?? Kai na pei ston giorgo "miden nanai i ores sou"?? Diladi o benny tou ta xonei me kathe tropo kai diadidei deksia kai aristera oti mporei gia to giorgo kai tin klika tou, alla DEN xrisimopoiei to pio souper oplo??

    Δεν ξέρω και δε θα κάνω υποθέσεις. Μιας και ρωτάς κάποιο λόγο δε θα έχει?

    D. O benny einai vlakas kai evale ipipsifiotita eno epaize tetoio sistima?? I mipos den to iksere kai apo tous 1000+ ypalilous pou doulevoun se etairies dimoskopiseon den eixe oute enan diko tou na tou to sfyriksei??

    αρχικά οι δημοσκοπήσεις και το κλίμα ήταν υπέρ του


    edit: προτείνω να γίνει poll ποιος πιστεύει ότι δεν ήταν κατευθυνόμενο με οποιοδήποτε τρόπο το αποτέλεσμα και ποιος ότι ήταν
    Once I was trapped, but now I am free

  8. #263
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    εγώ πιστεύω την φέηθφέηλς.

    Ο μπέννυ ξέρει τι παίζεται, αλλά επειδή είναι μεγάλη λέρα ξέρει πως αν τολμήσει να καταγγείλει κάτι θα του βγάλουν και τα δικά του στη φόρα. Υπάρχει μια τέτοια ισοροπία του στυλ φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό το Γιάννη, σε όλα τα μεγάλα κόμματα με τα "δελφινάρια", κλπ. Αλλά τέτοια ισορροπία υπάρχει και μεταξύ των κυβερνόντων κομμάτων οπότε τις μεγάλες λοβιτούρες τθις κάνουνε μαζί και βγάζουν τα κάπως πιο λάιτ για αντιπαραθέσεις.

    Επιπλέον, ο χώρος του ΠΑΣΟΚ είναι ο χώρος όπου λειτουργεί και στηρίζεται ο Μπέννυ, οπότε δύσκολα θα έκανε τέτοια καταγγελία, ακόμα και αν ήταν καθαρός!!!

    Είναι οχιά μαύρη που απλώς καραδοκεί πότε θα παρουσιαστεί η κατάλληλη ευκαιρία για την άνοδό του. Εκανε τώρα μια απόπειρα, απέτυχε ΚΑΙ λόγω μαγειρέματος, και λόγω μη ευρύτερης αποδοχής, θα περιμένει την επόμενη ευκαιρία.
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  9. #264
    Defunct Economist
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Skåne Θρησκεία Ανεξαρτησία
    Posts
    6,135

    Default

    faith fails, sou eksigisa 4 simia sta opoia i theoria sou (den ksero apo pou tin akouses, esy tin egrapses sto forum giafto ti leo theoria sou) mpazei, ki esy apantas "e pou na ksero ego giati i theoria mou mpazei", xm den sou zitisa na mou peis leptomeries, alla den mporeis na parousiaseis OUTE KAN MIA YPOTHETIKI ekdoxi stin opoia den tha itan trypia i theoria sou. Poso malon na stekei stin pragmatikotita.

    Enoeitai oti episis rotisa ki ematha oti tetoio prama pou les den paixtike.

    Plus, simfonei mazi sou o candirou.
    Practical men, who believe themselves to be quite exempt from any intellectual influences, are usually the slaves of some defunct economist.
    J. M. Keynes.

  10. #265
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    ok katwrime.
    Once I was trapped, but now I am free

  11. #266
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    Quote Originally Posted by Katwrimos
    Plus, simfonei mazi sou o candirou.
    Quote Originally Posted by FaithFails
    ok katwrime.
    όχι, δεν σε προβόκαρα
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  12. #267
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    Once I was trapped, but now I am free

  13. #268
    Defunct Economist
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Skåne Θρησκεία Ανεξαρτησία
    Posts
    6,135

    Default

    i klika tou candirou loipon!
    Practical men, who believe themselves to be quite exempt from any intellectual influences, are usually the slaves of some defunct economist.
    J. M. Keynes.

  14. #269
    Senior Member FaithFails's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    athens
    Posts
    1,944

    Default

    ποια κλίκα πάλι βρε κατώριμε? Ελπίζω να αστειεύεσαι. Καλού κακού σου απαντώ για το προηγούμενο post σου.

    1) Εγώ είπα αυτό:


    Quote Originally Posted by FaithFails
    Απλά μου φάνηκε ειρωνική η ατάκα του Γιώργου περί απομάκρυνσης από μηχανισμούς και σκοτεινά παιχνίδια όταν τα στελέχη του πράττουν διαφορετικά. Λογικό δεν είναι?
    Το στήριξα σε βιωματική εμπειρία μου. Δεν ήσουν μπροστά και δικαίωμά σου να το αμφισβητείς. Ως εδώ καλά.

    Σε όσα ρωτάς δεν ξέρω να απαντήσω γιατί δεν είναι δικά μου λεγόμενα αλλά δικά σου συμπεράσματα.



    2) Είπα ότι λυπάμαι τον Βενιζέλο έτσι που έμπλεξε. Προσωπικό υποκειμενικό μου συναίσθημα έτσι που ήρθαν τα πράγματα γι'αυτόν. Δε μίλησα για θύμα συνωμοσίας και καταγγελίες και νονούς. Επίσης δεν είπα ότι ο ίδιος ο Γιωργάκης ελέγχει συστήματα ή ότι έκανε τίποτα απολύτως εκτός από την παραπάνω δήλωσή του.


    3) Είπα ότι διάφορα στελέχη διαφόρων εταιρειών ταυτίζονται. Αληθεύει, ψάξτο. Δεν είπα ότι προκαθόρισαν/ανέτρεψαν το αποτέλεσμα (όπως συμπέρανες εσύ), αλλά ότι μάλλον το επηρέασαν (π.χ. δεν είναι δύσκολο μια διαφορά 5% να την κάνουν 15% . Απόδειξη η απαγόρευση δημοσκοπήσεων λίγες μέρες πριν τις εθνικές εκλογές).


    4) sorry για όσα είπα περί ψωνίσματος, αλλά έτσι φαίνεται όταν κάποιος βρίζει και προσπαθεί να ξεφτιλίσει οποιονδήποτε συνάνθρωπο σαν να είναι ανώτερός του, ακόμη και αν έχει κάνει λάθος ο άλλος (που εδώ απλώς εσύ διόγκωσες αυτά που είπα και οδηγήθηκες σε συμπεράσματα που εγώ δεν είπα. Καλού κακού επειδή ο γραπτός λόγος είναι λίγο παράξενος κάποιες φορές, προσέχουμε λίγο παραπάνω. Λάθη κάνουμε όλοι.)

    Όπως βλέπεις εγώ συζητάω πολιτισμένα με όλους και εξηγώ με υπομονή πάντα, χωρίς ίχνος ανωτερότητας ή ψώνιου όσο και να ντελαπάρει κανείς (γιατί πιστεύω πως όλοι είμαστε ίσοι). Δίνω λοιπόν 100 ευκαιρίες, αλλά αν ο άλλος συνεχίζει να φέρεται ως προσφιλές είδος της πανίδας, ε τότε ναι, δε μπορώ να τον πάρω σοβαρά στο τέλος και δε με νοιάζει στο απειροελάχιστο όποιος κι αν είναι αυτός.


    Το τελευταίο δεν το λέω προσωπικά για σένα, αφού είδα ότι τελικά συζητάς αξιοσέβαστα. Εξηγώ απλώς πώς είμαι εγώ για να μην παρεξηγούνται τα λεγόμενά μου
    Once I was trapped, but now I am free

  15. #270
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default


Similar Threads

  1. ΣΥΝ ΠΟΛΛ.
    By ikonoklast in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 246
    Last Post: 23-10-2010, 02:54
  2. ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ 17 ΝΟΕΜΒΡΗ.
    By attila in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 3
    Last Post: 14-11-2007, 22:23
  3. Η ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ
    By The Good Son in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 2
    Last Post: 31-08-2007, 10:12
  4. ΠΑΣΟΚ
    By Odonian in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 4
    Last Post: 08-08-2007, 00:57
  5. ΠΑΣΟΚ - Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ
    By Angrafan in forum The Politics Of Ecstasy
    Replies: 47
    Last Post: 30-11-2006, 13:32

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •