Page 192 of 242 FirstFirst ... 92142182190191192193194202 ... LastLast
Results 2,866 to 2,880 of 3619

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008

  1. #2866

    Default

    Ford εκτίθεσαι, είπα παραπάνω την ηλικία μου. Στο πέναλτυ του παπουτσέλη παίζει να ήμουν ενήλικος. Θυμάμαι θαυμάσια, όπως θυμάμαι και τις αποδείξεις που βγήκαν αρκετά μετά, τις κασετούλες.

    Το "γαμάω στο γήπεδο" τι το θέλεις. Δηλαδή όταν τσιμπάς καλή ώρα το 1-0 με το παπουτσέλειο, έχεις γαμήσει στο γήπεδο; Αν κάναμε εμείς το ίδιο θα είχαμε εμείς γαμήσει στο γήπεδο; Όποιος νικάει με οποιονδήποτε τρόπο δηλαδή βγαίνει λάδι.

    Αν πραγματικά πιστεύεις ότι στο γήπεδο φαίνεται ο καλύτερος, είναι απλό να πεις ότι κάποια από τα πρωταθλήματα δεν τα αξίζατε, γιατί είναι αποδεδειγμένο ότι στηνόσαντο (σικ) τα ματς. Και το στήσιμο γίνεται πριν το γήπεδο ε.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  2. #2867
    Sayid Hassan Jarrah psychotron's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Contemporary Adult Entertainment Company
    Posts
    7,453

    Default

    eh, θαρρώ πως το ποστ του Φορντ ήτο για τον Κάρχαρτ κυρίως.

    Επίσης εγώ που είμαι *γκουχ 36 γκουχ* κι έζησα τα Βαρδινογιαννέϊκα κάπως καλύτερα, έχω άποψη για την τότε σαπίλα. Αλλά δεν θα γράψω τώρα, αύριο είναι αργία και πρέπει να βγω για κανα Jack.
    Σε κάποια άλλη φάση το ξανασυζητάμε, τώρα είμαι ήρεμος και χαρούμενος και δεν λέει. Να είμαι και στη δουλειά, φορτωμένος και πηγμένος, να πούμε και καμιά καγκουριά να γίνει κανα καλό φλέημ και να περάσουμε καλά
    Where's the booze?



    I used to be perfect but now I'm even better

  3. #2868

    Default

    Quote Originally Posted by Ford Prefect
    Ένα κάρο πρωταθλήματα λέει και ο άλλος. Ντάξει. Τα είδατε εσείς όλα και θυμάστε και φάσεις ας πούμε.
    Αυτό πάει σε μένα, είναι από το ποστ μου.

    Σάικοτρον, ναι να ποστάρεις, περιμένω να διαβάσω. Ρισπέκτ.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  4. #2869
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Αφού είδες ότι εσύ είσαι "ο άλλος".

    Εσείς οι βάζελοι είστε χαζοί και πίνετε γάλα εβαπορέ!
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  5. #2870

    Default

    Να σου πω διαβάζεις τι γράφουν οι άλλοι στο φόρουμ;

    Μου είπε ο Σάικοτρον ότι δεν απευθυνόσουν σε μένα και του έκανα quote το σημείο στο οποίο απευθυνόσουν σε μένα.

    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  6. #2871
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Α, είστε πολύ χαζοί οι βάζελοι.

    Ναι, το είδα. Κατάλαβες την χαζομάρα σου και πήγες να το σώσεις φυσικά, αλλά αυτό δεν αλλάζει ότι ξεκινάς το ποστ σου με το ότι εκτίθομαι γιατί είπες την ηλικία σου. Αλλά ο μικρός και το όλο παν νιντέντο είναι με το ποστ που με κατηγορεί ως μικρό. Ε, τι φταίω εγώ που ανοίξατε διάλογο με τον άλλον (μ'αρέσει που βρήκες τον "ειλικρινή γαύρο", λες και δεν είναι το αντίπαλο δέος του πιτς) και μεσολάβησαν τόσα;

    Και το πέναλτι του Παπουτσέλη έχει μια διαφορά από ένα κάρο πρωταθλήματα. 11 πρωταθλήματα, ναι, γενικώς γαμάω. Θα μου βρεις 5 ματς μέσα σε 12 χρόνια και θα μου την πεις; Θα είσαι γραφικός. Το κάρο είναι τα πρωταθλήματα που είμαι η καλύτερη ομάδα, τόσο απλά, τα άλλα είναι αστεία ποστ του πιτς, πινκ μεν, αστεία δε.

    Πάντως χαίρομαι που το κάρο έγινε κάποια. Όταν γίνει "δύο" θα πω ότι παίζει να έχεις και δίκιο.

    ΧΑ! ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ;
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  7. #2872

    Default

    Έχω να πω ότι είσαι μπετόβλακας.

    Στην ίδια παράγραφο που λες τον άλλο πολύ μικρό για να θυμάται, λες και σε μένα ότι δε θυμάμαι. Αν ήξερες να γράφεις σαν άνθρωπος, θα καταλάβαινες ότι αν εννοούσες κάποιο άλλο επιχείρημα γιατί εγώ δεν έπρεπε να θυμάμαι από την ηλικία μου (ποιο; δεν το έχω ακούσει ακόμα) θα έπρεπε να το γράψεις κάπου αλλού στο κείμενό σου. Αλλά είσαι γαύρος, οπότε δύσκολο να περιμένω να ξέρεις να γράφεις κιόλας.

    Το κάρο παραμένει κάρο. Και δεν είναι 5 ματς, είναι ολόκληρα πρωταθλήματα γιατί δεν είναι μόνο φασούλες, αυτά είναι για τα καφενεία. Είναι κάρτες πριν από κρίσιμα ματς, είναι ποιοι διαιτητές τιμωρούνται, είναι τι κωλοτούμπες κάνει η αθλητική δικαιοσύνη και άλλα πολλά.

    5? Εκτός από βλάκας, έχεις και μνήμη ελέφαντα τρομάρα σου. 5 μόνο δεν είναι ούτε τα μεταξύ μας που έγινε διαιτητική μαλακία στα τελευταία 12 χρόνια.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  8. #2873
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    τοπογραφικό σχέδιο φάντασμα
    Posts
    1,163

    Default

    o ford perfect kanei humor se ola ta post.
    einai profanes.
    MORTUARY DRAPE - INTO THE DRAPE LP 1STPRESS 1992 decapitated records 130E

  9. #2874
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    γενικά, αφού θυμάστε και οι μεν και οι δε, πόσα από τα πρωταθλήματα του γαύρου (από αυτά τα 11 προφανώς) λέτε πως είναι κανονικά και πόσα μουσαντένια.

    επίσης, πείτε μου για κάθε ένα πλαστό πρωτάθλημα ποιος έπρεπε να το έχει πάρει. θενξ.

  10. #2875

    Default

    Εξαρτάται τι εννοείς. Από τη στιγμή που στηνόντουσαν τα ματς μάλλον κανένα δεν είναι δίκαιο εκείνη την περίοδο, ακόμα και αν θα το έπαιρνε έτσι κι αλλιώς ο γαύρος. Είναι σα να έρχεται ένα γομάρι να σε δείρει και πριν το κάνει να σε πυροβολάει στο γόνατο, ακόμα και να σε έδερνε έτσι κι αλλιώς, δεν έχει νόημα μετά.

    Εγώ αρκούμαι να θεωρώ στημένα όλα μεχρι τον ύψιστο μάκη. Αμήν.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  11. #2876
    sober Ragozin irreligious's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    lucky
    Posts
    4,857

    Default

    εντάξει.

    πώς εξηγείς τότε τα τόσα ξεβρακώματα που σας κάναμε?
    i need feminime venoms in order to function with the system.

  12. #2877
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    χαχα. ο παναθηναικός πόσα άξιζε να έχει πάρει από αυτά τα 11;

  13. #2878

    Default

    Δε μπορώ να απαντήσω σε τέτοια υποθετική ερώτηση, πολλά θα είχαν γίνει αλλιώς αν δεν υπήρχε η παράγκα (πχ τα ξηλώματα παικτών που πλήρωσαν την ανυπαρξία της διοίκησης). Προσωπική γνώμη είναι ότι τα περισσότερα θα παιζόντουσαν στα ίσα, με τη χρονιά του Κυράστα να ήταν δική μας σίγουρα.
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  14. #2879

    Default

    Παρόλο τα όσα ακούστηκαν και γράφτηκαν... και συνάμα το τελικό αποτέλεσμα στην προσπάθεια του Παναθηναϊκού στο πρωτάθλημα, όπως τονίζουν κύκλοι της ΠΑΕ, δύσκολα ο Γιάννης Βαρδινογιάννης θα αλλάξει πλάνα και προπονητή... αφού θα στηρίξει και την νέα χρονιά τον Πορτογάλο τεχνικό, σύμφωνα με όσα διαρρέουν από το Μαρούσι.
    χαχ
    Neon Dreamers Nevermore Fan Club

  15. #2880
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,960

    Default

    ναι, ρε οντόνιαν, αλλά έτσι που απαντάς αποδεικνύεις ακριβώς αυτά που λέει ο βιξ. ο γαύρος, πέρα από τις παραγκουπόλεις, επί εποχή μπάγεβιτς, πάνω κάτω στα τελείωματά του σταμάτησα παντελώς να ασχολούμαι με ποδόσφαιρα, έπαιζε ενίοτε και ωραίο ποδόσφαιρο και δεν χρειαζόταν και κανένα στήσιμο γιατί ήταν 3 επίπεδα πάνω από τον εκάστοτε δεύτερο καλύτερο. αλλά ο γαύρος, στα μάτια σου, δεν άξιζε κανένα πρωτάθλημα κι ο βάζελος άξιζε τουλάχιστον ένα, παρόλο που ξέρεις ότι γενικά κι αυτός σπρώχνεται και σπρωχνόταν. και καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι το μεγαλύτερο κακό που έκανε ο κόκκαλης είναι η νέα φουρνιά κομπλεξικών βάζελων που δημιούργησε. δηλαδή ήμαρτον, όταν έχεις υπάρξει κατεστημένο (και αν μπορούσες θα 'σουν ακόμη), δεν έχεις τέτοιες αντιδράσεις, είναι ντροπή προς τρίτους (βλ. παοκτσάκια, γριές κ.λπ.).

Similar Threads

  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008-2009
    By Tonosalata in forum Athletics
    Replies: 2783
    Last Post: 08-07-2009, 21:08
  2. A1 Basket 2007-2008
    By Tevez in forum Athletics
    Replies: 1732
    Last Post: 09-06-2008, 22:14
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2006-2007
    By Tonosalata in forum Athletics
    Replies: 3133
    Last Post: 17-05-2007, 17:30
  5. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΕΘΝΙΚΗΣ 2006-2007
    By bleeding in forum Athletics
    Replies: 10
    Last Post: 30-05-2006, 01:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •