Page 228 of 242 FirstFirst ... 128178218226227228229230238 ... LastLast
Results 3,406 to 3,420 of 3619

Thread: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008

  1. #3406
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Redemption City
    Posts
    150

    Default

    Quote Originally Posted by eleventh guardian
    Καλά, γελάει το σύμπαν με το πέναλτι που έδωσε ο Γιαννόπουλος για να γίνει το 3-3 στο Αλκαζάρ. Αλλά μένει η εντύπωση ότι η Λάρισα είναι αδικημένη, αφού φέτος ξεπέρασε σε κλάψα ακόμα και την ΑΕΚ. Προπονημένος πάει ο Δώνης από σήμερα στην Ενωση.

    Όσο για μας, οι Κασσάνδρες κατάπιαν τη γλώσσα τους για άλλη μια φορά (όπως και πέρυσι με το Αιγάλεω). Τι να κάνουμε ρε παιδιά, έτσι είναι η μπάλα. Συμβαίνει καμιά φορά να κερδίζει και ο καλύτερος.
    Sumfwnw apoluta gia Larsa k Dwni. Klapsa k Kazantzidismos.Katantia k gia Mpaok. Se duo agwnistikes mesa kseftilise tin istoria tou. Ta peri Neonazi-panthirwn pou fantasiwthikan oi atromhtoi k anaferoun sto foroum twn organwmenwn tous ta thewrw apla karagkiozilikia!
    Sta play-offs epitrepetai i metakinhsh opadwn?
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!οχοχοχοχοχο
    Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke!

  2. #3407
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Athens,Greece
    Posts
    576

    Default

    Quote Originally Posted by wino
    o kurios upeu8unos pou xa8hke auto to prwta8lhma einai o ferrer, milame gia terastia veltiwsh h omada apo otan efuge, sxedon apo to prwto mats, mazi me osous eneplakhsan sto na pai3ei o walner auto to gamwmats, epo kalamaria, opoios ftaiei telos pantwn

    upthehammers, to 3erame oti eisai ka8usterhmenos de xreiazetai na to epivevaiwneis me ka8e post sou, ante trava na vristeis me to novembrine
    Axou to,neyriases mwre? Den sas xalase katyholou. Kai tou xronou...

  3. #3408
    Forever Failure geologiko_karoto's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Toundra
    Posts
    4,474

    Default

    Quote Originally Posted by Kyuss
    Katantia k gia Mpaok. Se duo agwnistikes mesa kseftilise tin istoria tou.
    τι λες μωρή κάμπια

  4. #3409
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Plateia Laou
    Posts
    2,992

    Default

    Οντως, ολοκληρη χρονια φετος την ξεφτιλιζουμε


    "Deny Me And Be Doomed..."

  5. #3410
    Senior Member Daffy's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    μπουζού
    Posts
    4,011

    Default

    oi 3 omades pou pesane einai oi monadikes pou den kerdisane stin edra tous ton PAOK


  6. #3411
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Stormrider
    Quote Originally Posted by Raven Lord
    πρωταθλητές 2005 στο γήπεδο
    πρωταθλητές 2008 στα χαρτιά
    μπράβο πάντο. αυτοί είναι οι κανόνες που τηρείτε ως ομάδα. όπως μας βολεύει

    nai swsta. opws mas volevei. kai eseis tote legate to paixnidi na min epanalifthei kai na paixtei sta dikastiria giati tha dikaionotan o panionios. kai twra lete na paixtei sto gipedo. oti mas volevei.
    εγώ τη θέση του πάντου σχολίαζα (και γενικά των gay-παικτών και τη gay-διοίκησης) που το παίζει υπέρμαχος της νομιμότητας. εγώ κι εσύ που είμαστε οπαδοί τι περίμενες να πούμε? (αν και προσωπικά δεν το ήθελα τότε, μη γνωρίζοντας βέβαια τι θα επακολουθούσε φέτος)
    Rock or Nothing

  7. #3412
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Και μεις προσωπικα δεν το θελαμε τωρα. αρα? προς τι το ποστ σου?
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  8. #3413
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Πω καλα το καψατε τοσες σελιδες ρε μηδενικα ολοι. Ακουστε και τη σωστη αποψη να σταματησετε τις βλακειες. Το αποπανω θεμα με τα χαρτια και το γηπεδο το εχουμε λυσει προ πολλου, καθως εχω αποδειξει (κι οχι απλα ισχυριστει) οτι δεν εχει καμια σχεση το να μπαινουν φιλαθλοι που μαλιστα δεν εχουν αγορασει εισητηρια απο τους συνδεσμους της ομαδας στο γηπεδο και να τα κανουν πουτανα, με το να χρησιμοποιει παρανομα εναν παικτη καποια ομαδα. Ολα αυτα υπο την προυποθεση οτι τον χρησιμοποιησε παρανομα, δεν ξερω εγω απο αυτα, δεν ειμαι νομικος. Απλη λογικη χρειαζεται για να καταλαβει κανεις οτι αν ηταν ετσι, τοτε οποιαδηποτε ομαδα θα εδινε ενα εκατομμυριο ευρω στον Μεσι σε μια περιοδο που το ισπανικο πρωταθλημα θα ειχε διακοπη, θα τον αποκτουσε για 2 βδομαδες, θα επαιζε σε 3 παιχνιδια και παρε 9 βαθμους για πλακα. Οποιος παραλληλιζει τις μεταγραφες τυπου Βαλνερ με το να μπουν καποιοι χοντρομαλακες στο γηπεδο και να τα σπασουν ειναι αναπηρος.

    Απο κει και περα, οποιος Ολυμπιακος χαρηκε το πρωταθλημα ειναι γκει εως τριμαλακας γιατι ειναι απαραδεκτο με τετοια εικονα φετος να παιρνουμε την πρωτη θεση. Η ομαδα εχει δυναμικο να παιξει πολυ καλη μπαλα με τους παικτες που εχει αποκτησει, αλλα δεν το εκανε, οποτε θα επρεπε να βγει δευτερη (μην πεταχτει κανας βαζελακος εδω περα ε). Η ΑΕΚ καλο θα ηταν να κανει κι αυτη την αυτοκριτικη της και κυριως οι φιλαθλοι της, κι αντι να κλαινε σαν χηρες που τους σκοτωσαν τον αντρα και το γιο μαζι καλυτερα να κοιταξουν πως διαολο εχασαν 8 βαθμους στην εδρα τους απο Πανιωνιο, Ηρακλη και Αρη σε 3 ματς που επρεπε να τα καθαρισουν αν ηθελαν να αποκαλουνται παναξιοι πρωταθλητες οπως λενε. Κατα τα αλλα ακομα κι ετσι πιστευω το αξιζε το πρωταθλημα, ειμαστε μαλακες που κατσαμε και φαγαμε 4 σα να μην υπηρχαμε στο γηπεδο, επρεπε να μπουμε οπως μπηκαμε σε ματς με μικροτερες ομαδες οπως ο Ηρακλης και ο Πανιωνιος, αυτα τα καθαριζαμε ευκολα, στα δυσκολα τα παιζαμε.

    Ο Αρης και η Λαρισα και σε στιγμες ο Πανιωνιος επαιξαν για μενα την καλυτερη μπαλα φετος, η Λαρισα καλα κανει και κλαιγεται, αδικηθηκε παρα πολυ, πολυ περισσοτερο απο οποιαδηποτε ΑΕΚ και σε πολλους περισσοτερους αγωνες. Σωστα υποβιβαστηκαν οι απαραδεκτες Καλαμαρια και Βεροια, τωρα για τον Ατρομητο δεν εχω αποψη, μετριοτατη εως κακη ομαδα, ισως ηταν χειροτερη απο τους αλλους. Για τον Παναθηναικο δε μιλαω γιατι θα με πουν εμπαθη, νομιζω αξιοτατα ειναι στην τριτη θεση.
    The rest is just

  9. #3414
    Vic Ford Prefect's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Stavromula Beta
    Posts
    3,042

    Default

    Δυστυχώς το πήραμε. Και βέβαια λέω δυστυχώς γιατί εγώ σαν Ολυμπιακός θέλω να παίρνω πρωτάθλημα στο γήπεδο, και όχι γιατί σκούζουνε κάτι υποκρίταροι που θυμηθήκανε τώρα να το παίξουν υπέρμαχοι της ηθικής. (Ωραία η ωριαία διακοπή φέτος να πάρει ανάσες ο Ρίμπο ε; Φερ πλέι πάνω απ'όλα, για να μην πούμε για παλιότερα χρόνια)

    Όσο και να προσπαθούν να μου αλλάξουν γνώμη βέβαια, εγώ προσωπικά το φετινό πρωτάθλημα δεν το χαίρομαι, μου στερήσανε την χαρά όταν απολύσανε τόσο πούστικα τον προπονητή που με έκανε να χαρώ όσο δεν χάρηκα πολλά χρόνια.

    Κρατάω την απογοήτευσή μου με τον κόσμο του Ολυμπιακού σε μεγάλο ποσοστό που περίμενε να πάρει θέση βάσει αποτελεσμάτων. Αν δηλαδή δεν τρώγαμε 4άρα όλα θα ήταν ρόδινα για ένα μεγάλο μέρος του κόσμου και αυτό είναι ΝΤΡΟΠΗ.

    Τέλος, είχα αρκετές φορές υπερασπιστεί τον Ριβάλντο και θάψει τον Κόκκαλη για την μικροπρέπειά του, αλλά χτες ο Ρίμπο έδωσε ρεσιτάλ κακομοιριάς και κυρίως είναι ανεπίτρεπτο να επιτίθεσαι στον κόσμο. Κρίμα.
    42
    -------
    Δεν ελπίζω τίποτα
    Δεν φοβάμαι τίποτα
    Είμαι ξέμπαρκος

  10. #3415
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    η Λαρισα την πηγαν γαμιωντας στην αρχη, αλλα απο τοτε που βγηκε ο (χεχ, προπονητης της ΑΕΚ) Δωνης στα καναλια να κλαιγεται εχει παρει 5 φορες πεναλτυ επιπεδου Παπουτσελη.

    αυτα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #3416
    Senior Member Eulogy's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    mesa sto nao..
    Posts
    2,256

    Default

    ante kaloriziko ta aksize ta lefta tou
    before i pine away

  12. #3417
    Senior Member FANTASMA's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    2,988

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    η Λαρισα την πηγαν γαμιωντας στην αρχη, αλλα απο τοτε που βγηκε ο (χεχ, προπονητης της ΑΕΚ) Δωνης στα καναλια να κλαιγεται εχει παρει 5 φορες πεναλτυ επιπεδου Παπουτσελη.

    αυτα.
    Δε με απασχολει αυτο που λες, στο συνολο αδικηθηκε περισσοτερο απο τις αλλες ομαδες, και ακομα και μετα την κλαψα αδικηθηκε παλι καποιες φορες, οπως με την ΑΕΚ στο δευτερο γυρο (και στον πρωτο) αλλα και με εμας στο Καραιταβλι.

    Παντως ειναι τραγικο που θαθελα να δοθει το πρωταθλημα στην ΑΕΚ, οχι γιατι πιστευω οτι το αξιζε περισσοτερο (που το πιστευω), αλλα γιατι εχω βαρεθει να διαβαζω και να ακουω μοιρολογια. Κατι μου λεει ομως οτι ακομα κι ετσι να γινει δε θα σταματησουν.
    The rest is just

  13. #3418
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by Mitsmann
    Και μεις προσωπικα δεν το θελαμε τωρα. αρα? προς τι το ποστ σου?
    Quote Originally Posted by Raven Lord
    εγώ τη θέση του πάντου σχολίαζα (και γενικά των gay-παικτών και τη gay-διοίκησης) που το παίζει υπέρμαχος της νομιμότητας.
    Rock or Nothing

  14. #3419
    Ξυδόμπαρμπας Raven Lord's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    100% τυρί
    Posts
    19,920

    Default

    Quote Originally Posted by FANTASMA
    Πω καλα το καψατε τοσες σελιδες ρε μηδενικα ολοι. Ακουστε και τη σωστη αποψη να σταματησετε τις βλακειες. Το αποπανω θεμα με τα χαρτια και το γηπεδο το εχουμε λυσει προ πολλου, καθως εχω αποδειξει (κι οχι απλα ισχυριστει) οτι δεν εχει καμια σχεση το να μπαινουν φιλαθλοι που μαλιστα δεν εχουν αγορασει εισητηρια απο τους συνδεσμους της ομαδας στο γηπεδο και να τα κανουν πουτανα, με το να χρησιμοποιει παρανομα εναν παικτη καποια ομαδα.
    ναι ρε φίλος, με βάση τη λογική μαζί σου κι εγώ γι'αυτό δεν ήθελα τέτοιο πρωτάθλημα το 2005. αλλά με βάση τον ΚΑΠ έπρεπε να τιμωρηθούν και οι 2 ομάδες με μηδενισμό και -3 βαθμούς και μας αρκούσε μόνο ο μηδενισμός.
    Rock or Nothing

  15. #3420
    Senior Member Eulogy's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    mesa sto nao..
    Posts
    2,256

    Default

    diabazw pou oloi grafete peri klapsas kai klapsas. dld ti einai ayto apantisi? sas tin eipame oti eiste klapsariades? poso eiste 12 xronwn... episis exoume kai pytirida kai sto gymnasio spyrakia
    before i pine away

Similar Threads

  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2008-2009
    By Tonosalata in forum Athletics
    Replies: 2783
    Last Post: 08-07-2009, 21:08
  2. A1 Basket 2007-2008
    By Tevez in forum Athletics
    Replies: 1732
    Last Post: 09-06-2008, 22:14
  3. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2007-2008
    By FIXXXER in forum Athletics
    Replies: 26
    Last Post: 28-06-2007, 18:38
  4. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2006-2007
    By Tonosalata in forum Athletics
    Replies: 3133
    Last Post: 17-05-2007, 17:30
  5. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΕΘΝΙΚΗΣ 2006-2007
    By bleeding in forum Athletics
    Replies: 10
    Last Post: 30-05-2006, 01:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •