Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 144 of 144

Thread: THE GREEK EMO FORUM

  1. #136
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Quote Originally Posted by Intronaut689
    Quote Originally Posted by pitchfork
    Intronaut689 και μόνο που είδα όλο αυτό το κατεβατό κουράστηκα. Ελπίζω να μη μου αναλύσουν και όλοι οι υπόλοιποι καθυστερημένοι όλα τους τα ποστ σ αυτό το τόπικ.

    Το δεύτερο πληθυντικό πρόσωπο που χρησιμοποίησα
    Quote Originally Posted by pitchfork
    Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω τι κακό έχει το emo και το κοροιδεύετε.
    Καθρέφτη στο σπίτι σας για να δέιτε τα χάλια σας έχετε?
    δεν ήταν πληθυντικός ευγενείας ήταν κανονικός. Απλά αναρωτιέμαι αν θα σας άρεσε να κανονίσω κι εγώ με το δικό μου φόρουμ να γραφτούν εδώ μέσα κι άλλοι εμάδες κα να κάνουμε το ηαρ χειρότερο κι απ' ότι είναι τώρα.

    Δεν νομίζω.
    Ωραία θα μπορούσα θα αναλύσω ολά τα ποστ μαζί τώρα συμπεριλαμβανομένου του τελευταίου σου, αλλά δε θα το κάνω γιατί θε θέλω σε σε κουράσω για να το διαβάσεις

    Εξάλλου, ουσιαστικά δεν είπες κάτι καινούριο, απλα διευκρίνησες το 1ο ποστ σου, ενώ το δικό μου "μεγάλο" ήρθε μετά το 2ο σου.. οπότε η εκ των υστέρων επεξήγηση δε με πείθει τόσο.. Εννοείται οτι κατάλαβα την έννοια του "πληθυντικού" σου απο την αρχή (αααν ξαναδιαβάσεις τη πρώτη παράγραφο του δεύτερου ποστ), και απλά προσπάθησα να εξηγηθώ και να ζητήσω διευκρινήσεις με μια πιο αναλυτική προσέγγιση (αφού φάνηκε να μη φτάνει το 2ο ποστ)

    Επίσης η επιχειρηματολογία σου περιορίοστηκε για λόγους εντυπωσιασμού μόνο στα περί "καθυστερημένου" κατι που προσωπικά το γειώνω κατευθείαν στα @@ και δεν μπορώ να γίνω πιο σαφής δυστυχώς..

    Τα όσα κάθομαι σα μαλάκας και γράφω δεν είναι να σας σπάσω τα αρχίδια, ούτε να αρχίσω κόντρες αλλά για να επεξηγήσω-υπερασπιστώ τα ΔΙΚΑ μου λεγόμενα και ούτε είχαν κοροϊδευτικό-επιθετικό ύφος προς άλλους συμφορουμίτες. Τώρα αν έχεται συνηθίσει εδώ συζητήσεις μόνο του ύφους "ρε μαλάκα" άντε γαμίσου" μπορώ να το κάνω και γω αυτό δεν είναι δύσκολο..
    Άντε γαμήσου ρε εμο.

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    159

    Default

    Quote Originally Posted by ikonoklast
    Quote Originally Posted by Intronaut689
    Quote Originally Posted by pitchfork
    Intronaut689 και μόνο που είδα όλο αυτό το κατεβατό κουράστηκα. Ελπίζω να μη μου αναλύσουν και όλοι οι υπόλοιποι καθυστερημένοι όλα τους τα ποστ σ αυτό το τόπικ.

    Το δεύτερο πληθυντικό πρόσωπο που χρησιμοποίησα
    Quote Originally Posted by pitchfork
    Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω τι κακό έχει το emo και το κοροιδεύετε.
    Καθρέφτη στο σπίτι σας για να δέιτε τα χάλια σας έχετε?
    δεν ήταν πληθυντικός ευγενείας ήταν κανονικός. Απλά αναρωτιέμαι αν θα σας άρεσε να κανονίσω κι εγώ με το δικό μου φόρουμ να γραφτούν εδώ μέσα κι άλλοι εμάδες κα να κάνουμε το ηαρ χειρότερο κι απ' ότι είναι τώρα.

    Δεν νομίζω.
    Ωραία θα μπορούσα θα αναλύσω ολά τα ποστ μαζί τώρα συμπεριλαμβανομένου του τελευταίου σου, αλλά δε θα το κάνω γιατί θε θέλω σε σε κουράσω για να το διαβάσεις

    Εξάλλου, ουσιαστικά δεν είπες κάτι καινούριο, απλα διευκρίνησες το 1ο ποστ σου, ενώ το δικό μου "μεγάλο" ήρθε μετά το 2ο σου.. οπότε η εκ των υστέρων επεξήγηση δε με πείθει τόσο.. Εννοείται οτι κατάλαβα την έννοια του "πληθυντικού" σου απο την αρχή (αααν ξαναδιαβάσεις τη πρώτη παράγραφο του δεύτερου ποστ), και απλά προσπάθησα να εξηγηθώ και να ζητήσω διευκρινήσεις με μια πιο αναλυτική προσέγγιση (αφού φάνηκε να μη φτάνει το 2ο ποστ)

    Επίσης η επιχειρηματολογία σου περιορίοστηκε για λόγους εντυπωσιασμού μόνο στα περί "καθυστερημένου" κατι που προσωπικά το γειώνω κατευθείαν στα @@ και δεν μπορώ να γίνω πιο σαφής δυστυχώς..

    Τα όσα κάθομαι σα μαλάκας και γράφω δεν είναι να σας σπάσω τα αρχίδια, ούτε να αρχίσω κόντρες αλλά για να επεξηγήσω-υπερασπιστώ τα ΔΙΚΑ μου λεγόμενα και ούτε είχαν κοροϊδευτικό-επιθετικό ύφος προς άλλους συμφορουμίτες. Τώρα αν έχεται συνηθίσει εδώ συζητήσεις μόνο του ύφους "ρε μαλάκα" άντε γαμίσου" μπορώ να το κάνω και γω αυτό δεν είναι δύσκολο..
    Άντε γαμήσου ρε εμο.
    Σοστοτ, είδες αυτό έλεγα κάθομαι και γράφω σα μαλάκας και γίνομαι εριστικός και στην τελική μοιάζω με emo
    Ίσως έπρεπε ναι είχε γίνει με πμ η κουβέντα..

    Ωραία αφού έτσι σας αρέσει θα υοθετήσω την ορίτζιναλ εαρίτικη γραφή (γράφω ότι μου γκαβλώνει και δε δίνω λογιαριασμό σε κανένα αλλά τους μπινελικώνω κ απο πάνω )

  3. #138
    Δράκος ikonoklast's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    στη φάση για τα τάλαντα
    Posts
    13,268

    Default

    Εγώ λέω να υιο8ετήσεις την ορίτζιναλ εαακίτικη και αφού μας μπινελικώσεις να βγάλεις καταγγελία!

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    159

    Default

    Μα γιατί να σας μπινελικώσω δεν μου έχετε κάνει τπτ σας αγαπάω

    Αν θέλετε να τι "βρούμε" να έρθετε στο νετ/καφέ που έλεγα να σας βάλω Mortician τερμά (Και για όσους γουστάρουν όλη την δισκογραφία Jimmy Eat World μετά )

  5. #140
    Τσουνάμι σε φλυτζάνι Candiru's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Θες κιάλλο Νίκη;
    Posts
    16,120

    Default

    παληκάρι, αν έχεις όρεξη για βαθυστόχαστες αναλύσεις, παράτα τις κουραστικές emoπτύσεις σου και έλα να αναβαθμίσεις το πόλιτικς
    Ξέρετε γιατί όταν κάνετε μπάνιο στον Αμαζόνιο πρέπει να φοράτε... προφυλακτικό;

    http://www.trollart.com/sound/candiru/index.html




    http://rockandecology.blogspot.com/

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13,510

    Default

    oi jimmy eat world θεωρούνται emo?

    εδώ που τα λέμε μουσικά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι είναι emo

    anyway έχουν μερικά ωραία κομματάκια ετούτοι

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    159

    Default

    Quote Originally Posted by Candiru
    παληκάρι, αν έχεις όρεξη για βαθυστόχαστες αναλύσεις, παράτα τις κουραστικές emoπτύσεις σου και έλα να αναβαθμίσεις το πόλιτικς
    Σόρι καντιρού, δεν ασχολούμαι με πολιτικά και με μπάλα..
    Φαντάσου δηλαδή αμα ασχολιόμουνα με την ίδια "πυγμή" και "βαθυστόχαστες αναλύσεις" που έκανα σε ένα χαζο-emo τοπικ θα είχα τρελαθεί σταντέ (κιόλας)

  8. #143
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    ικόνοκλαστ ακόμα στα εαακ ισε;

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    the docks.
    Posts
    7,354

    Default

    σύντροφε, δεν είναι ΤΑ εαακ, είναι Ηηηηηη εαακ.

Similar Threads

  1. WARCODE AND GREEK UNDERGROUND
    By phil21 in forum Music Discussion
    Replies: 3
    Last Post: 21-04-2008, 11:57
  2. EMO ENANTION TRENDY
    By ikonoklast in forum General Discussion
    Replies: 51
    Last Post: 10-12-2007, 21:57
  3. How to be: EMO
    By Angrafan in forum Cinema/DVD/TV/Θέατρο
    Replies: 0
    Last Post: 08-11-2006, 00:25
  4. GREEK DIABOLUS
    By saiko in forum Music Discussion
    Replies: 8
    Last Post: 28-09-2004, 12:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •