Το προηγούμενό μου μπάσο, το πουλάω γιατί τώρα με το Dingwall δεν το παίζω καθόλου και χρειάζομαι τα χρήματα. Το σώμα είναι bubinga και το μπράτσο retrofitted wenge. Το σώμα είναι σε άριστη κατάσταση, το μπράτσο έχει ένα μικρό χτύπημα κάπου κοντά στο 3ο τάστο, αλλά είναι από την κάτω μεριά οπότε δε φαίνεται. Αν θέλει κάποιος μπορώ να βάλω το αρχικό μπράτσο που είναι από ovangkol και είναι σε καλύτερη κατάσταση, αλλά το wenge έχει τόσο ωραία αίσθηση στο χέρι που δεν αξίζει κατά τη γνώμη μου (γι'αυτό άλλωστε έχω και το wenge επάνω). Το μπάσο έχει μπόλικα μεσαία, το χαρακτηριστικό "growl" των warwick και είναι ιδανικό για rock/metal φάσεις. Τι άλλο, α ναι, 650 ευρά το δίνω. Δεκτοί έλεγχοι και τέτοια, απλά είμαι Κόρινθο οπότε είναι λίγο δύσκολο για τους περισσότερους. Όσοι είστε Αθήνα πηγαίντε μία βόλτα από τον Λογοθέτη να το δοκιμάσετε. Αν ενδιαφερθεί κάποιος από Πάτρα, κατεβαίνω συχνά οπότε δεν είναι πρόβλημα να το φέρω για τεστ ντράηβ. BTW, ο Jezuz το έχει δοκιμάσει και αν δεν κάνω λάθος σκεφτόταν να το αγοράσει σε κάποια φάση, αλλά τώρα έχει πάρει το custom 6χορδο οπότε δεν ενδιαφέρεται. Πάρε πάρε λέμε.