Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 125

Thread: HELLasMETALLICA : MONADIKO EPISHMO ELLHNIKO METCLUB CHAPTER

  1. #1

    Default HELLasMETALLICA : MONADIKO EPISHMO ELLHNIKO METCLUB CHAPTER

    Θα ήθελα να ενημερώσω όλους τους συμμετέχοντες στον παρόντα χώρο ότι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ METALLICA CLUB ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ METCLUB CHAPTER είναι το HELLasMETALLICA CLUB (www.hellasmetallica.com). Οτιδήποτε άλλο εμφανίζεται αυτή τη στιγμή ως επίσημο ελληνικό metallica club ή ελληνικό metclub chapter, ΔΕΝ έχει λάβει γραπτή έγκριση από τους Metallica και δεν έχει αναρτηθεί στο επίσημο site τους.

    Best regards,
    Silverblade
    Head of the Greek MetClub Chapter
    Sad....but true

  2. #2
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Εγω πιστευω οτι λετε .... Σκαναρε την γραπτη εγκριση να τη δουμε.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  3. #3

    Default

    Για να την αντιγράψουν έπειτα όλοι και να συνεχίσουν την απάτη τους πλαστογραφώντας έγγραφα? Όποιος θέλει να την δει, ας έρθει σε συνάντηση του club.
    Επίσης μπορεί να απευθυνθεί στο MetClub στο site του οποίου είναι δημοσιευμένο το HELLasMETALLICA σαν επίσημο ελληνικό MetClub Chapter (www.metclub.com-->FANZONE-->THE CHAPTERS), στους υπευθύνους του MetClub (οι οποίοι ήδη έχουν ενημερωθεί για όλους όσους ισχυρίζονται ότι είναι Ελληνικά MetClub Chapters) κυρίως στην κα.Margaret Hartman που είναι Local Chapters Coordinator.

    Εάν εξακολουθήσει η απάτη και η διασπορά ψευδών ειδήσεων, θα ασκηθούν τα απαραίτητα ένδικα μέσα.
    Sad....but true

  4. #4
    nihil pop metamelia3's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    the city
    Posts
    8,350

    Default

    Φαντάσου να ήταν και μέλος των Μετάλλικα
    this is radio freedom.

  5. #5

    Default

    Οι Metallica πιστεύω ότι προσέχουν σε ποιούς εμπιστεύονται το όνομά τους. Εάν δεν θεωρούμασταν αξιόπιστοι ουδέποτε θα είχαμε λάβει έγκριση.
    Sad....but true

  6. #6
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εγω εχω μιλησει με την γιουνιβερσαλ που εχει τα δικαιωματα της βερτιγκο στην Ελλαδα και μου χει πει οτι δεν λαμβανεται επισημης αναγνωρισης απο τον πρωτο μανατζερ του γκρουπ τον Michael Streiner και επισης οτι δεν σας εχει καν ακουστα .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  7. #7

    Default

    Όπως επεσήμανα σαφέστατα η έγκρισή που έχουμε είναι Official Greek MetClub Chapter.

    Το MetClub δεν ανήκει στην Universal, αλλά έχει ιδρυθεί από τους ίδιους τους Metallica. Ήδη ανέφερα το πρόσωπο επικοινωνίας για την σχετική επιβεβαίωση, πράγμα το οποίο είναι εξαιρετικά εύκολο να ελεγχθεί και από όποιον έχει πρόσβαση στο MetClub και στις σελίδες του.

    Η απάντηση της Universal που αναφέρετε θα μεταφερθεί επίσης στο MetClub για ενημέρωσή τους. Πολύ ευχαρίστως όμως να ενημερώσει και γραπτώς την Universal ο συναρχηγός του club και μας Νομικός Σύμβουλος. [/u]
    Sad....but true

  8. #8
    bi-curious The Good Son's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    κάτω μαχαλάς.
    Posts
    7,474

    Default

    Βασικά ο υπεύθυνος του γερμανικού τσάπτερ κύριος Mika Schrodenhauer, είναι μπατζανάκης του κολλητού μου και ούτε αυτός σας γνωρίζει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    13,510

    Default

    silverblade ξεκολλα,πλακα κανουν

  10. #10
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    α, και πες του Lars οτι μια φορα κατεβασα το live Shit video απ το emule!!!!
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  11. #11
    Senior Member inhalexhale's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Δαίδαλοι από beatdowns.
    Posts
    924

    Default

    Nai, apo Kalamata eimai kai exw plhrofories oti ontws yparxei kapoio HELLasMETALLICA CLUB pou pseydws anaferei oti einai to epishmo fan club twn Metallica. Parakalw opoios exei plhrofories na mou tis steilei gia na mporesw na synennohthw me ton CEO kathws kai ton WTF tou club "Metallika4l1f3" pou ekproswpw wste na epelthei o symvivasmos.

    -Nikos Koukos
    This is my sideshow.
    This is my playground.
    This is my hatred.


  12. #12
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    παντως αν θελεις να επικοινωνησεις μαζι μου για να διευθετηθει το ζητημα.










    697664593Α

    Νικος Κορομπος.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  13. #13

    Default

    Τηλεφωνήθηκα μόλις με τον φίλο μου Jonas Hendersson του σουηδικού fan club ( http://www.metallicaswe.org <-- έχει πέσει γαμώτο, το φτιάχνουν) και μου είπε αυτολεξεί :

    "Svenskan ska vara Sveriges huvudspr

  14. #14

    Default

    Ο αρχηγός του Γερμανικού Chapter λέγεται Scott Hall και είναι φίλος.

    Εάν η απάτη για κάποιους είναι αστείο, ΟΚ. Για όσους όμως έχουν πέσει θύματα κάποιων τέτοιων απατεώνων και τους έχουν δώσει τα ωραία τους λεφτά για να διαπιστώσουν ότι έγινε αρπαχτή και λαμογιά, δεν νομίζω να είναι αστείο.

    Σε κάθε περίπτωση, δεν έχουμε κανένα πρόβλημα με την πολυφωνία ή την ελεύθερη έκφραση, αρνούμεθα όμως ορισμένοι να υποστηρίζουν ότι είναι κάτι που δεν είναι και να εξαπατούν ηθικά και οικονομικά τους οπαδούς του group.

    Φιλικά,
    Σόνια Γερογιάννη
    Sad....but true

  15. #15
    Senior Member inhalexhale's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Δαίδαλοι από beatdowns.
    Posts
    924

    Default

    Epishmh anakoinwsh ek merous tou Tailandezikou fan club:

    "Postpixplzkthx"

    -Jonas Tuihotapen, OMG twn Metallika Vikings F.C.
    This is my sideshow.
    This is my playground.
    This is my hatred.


Similar Threads

  1. EPITELOUS!!111! TO PRWTO ELLHNIKO FORUM GIA NINJA!!!
    By freak brother in forum General Discussion
    Replies: 6
    Last Post: 09-10-2007, 17:42
  2. 1o EPISHMO PANELLHNIO TOURNOUA CONAN RPG (26.02.2005)
    By D-MAD in forum Fantasy & Strategy Games
    Replies: 3
    Last Post: 16-02-2005, 22:45
  3. TURBOJUGEND ATHENS CHAPTER BIRTHDAY PARTY!
    By Jollyroger in forum Music Discussion
    Replies: 27
    Last Post: 10-12-2004, 13:55
  4. TURBOJUGEND ATHENS CHAPTER BIRTHDAY PARTY!
    By Jollyroger in forum General Discussion
    Replies: 0
    Last Post: 23-11-2004, 12:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •