Χαίρετε μάγκες και μαγκίτισσες. Είμαι ο μπασίστας των Immortally Insane.

Είμαστε μία νεοσύστατη Stoner (με κάποιες Doom και Thrash επιρροές) μπάντα και εδώ και κάποιους μήνες μας έχει βγει η πίστη να βρούμε τραγουδιστή! Με τίποτα όμως! Το ύφος της μουσικής μας κυμαίνεται ανάμεσα σε μπάντες όπως οι εξής: Pantera, Corrosion Of Conformity, Down, Black Label Society, Cathedral, Monster Magnet, Spiritual Beggars, Pride & Glory, όπως και Trouble των τελευταίων κυκλοφοριών τους ("Manic Frustration", "Plastic Green Head", "Simple Mind Condition").

Ψάχνουμε λοιπόν ένα τραγουδιστή που να έχει γρέτζο. Δεν είναι απαραίτητο να έχει βαριά φωνή (προσωπικά λατρεύω Cornell). Η φωνή του μπορεί να είναι τραχιά (πχ Anselmo), βαριά (πχ Wylde) η' όπως είπα προηγουμένως πιο ψηλή.

Είμαστε ήδη ένας κιθαρίστας, ένας ντράμερ και εγώ (μπάσο). Θα ήταν καλό ο τραγουδιστής να έχει ένα καλό επίπεδο προφοράς από τη στιγμή που το συγκεκριμένο είδος μουσικής τη θέλει την αμερικανιά του.

Απαραίτητη προϋπόθεση να πίνει αρκετή μπύρα ή ουίσκι και να έχει ωραίες φίλες. Α, ναι, και όρεξη για σοβαρή δουλειά. Υλικό έτοιμο δεν υπάρχει αλλά αυτό τον καιρό ετοιμάζονται 2-3 κομμάτια. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ενα pm να του πω λεπτομέρειες. Α, παραλίγο να το ξεχάσω. Να είναι σαφώς κάτοικος Αθήνας...