Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 146 of 146

Thread: Παναγιώτης xatzistefanou.

  1. #136
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Quote Originally Posted by OniBocho View Post
    Quote Originally Posted by KoiliaSamprela View Post
    το διάβασε κανείς όλο? γιατί βαρέθηκα
    προφανώς ο αποπάνω σου. talking about time for waste.
    Ε τωρα να μιλαει ο ΟΝΙΜΠΟΤΣΟ για time for waste... αυτο κι αν ειναι ανηκουστο...

  2. #137

  3. #138
    Mujahideen Taliban's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Παρατηρητήριο Άγριων Αρτιγώνων
    Posts
    800

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ela gia sena Taliban, exo 3 ores dialeimma sti douleia kai ekatsa kai ekana 6 print screen

    Edo to original post tou emetou:

    Spoiler




    Kai edo apantisi kai "dialogos":

    http://imgur.com/a/Sup6n
    εισαι μεγαλος θεος



    edit: Η αλλη απο κατω που γλυφει τι φαση; Μου αρεσει που οσοι στηριζουν αντιγραφουν φουλ, τροπο συνταξης και λεξιλογιο, εχω ενα φιλο που στηριζει (τον εχει βαλει και στο περιοδικο του) και γραφει τα ιδια ακριβως. Ποια ειναι η σχολη σου μωρη;
    Last edited by Taliban; 27-02-2016 at 05:24.
    "Καλό ταξίδι Ντέζο... Μπορεί πλέον να έγινες "Τέζος" αλλά η εκδίκηση είναι κοντά... Τον ξέρω τον πούστη που σου προσέφερε φόλα... Ούτε πινακίδες δεν έχει στα κωλάμαξά του... Και έχει και κληρονόμες δυο αγελάδες κόρες... Θα μου το πληρώσει.. Να μου φιλήσεις τη μαμά Ντέζη και το φίλο Αρμάν..."

  4. #139

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    654

    Default

    Έγραψε λέει αυτά:

    Ο Παναγιώτης Χατζηστεφάνου έκανε μία ανεκδιήγητη ανάρτηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με αφορμή την ασθένεια της μικρής Νεφέλης η οποία είναι απάνθρωπη, απαράδεκτη και χυδαία… Ο ίδιος έγραψε…«Πάσχει το παιδί σου από κάποια αρρώστια? Δεν έχεις λεφτά να το θεραπεύσεις? Ας πρόσεχες αγαπούλα, τράβα να πεις το παραπονεμένο δραματάκι σου στον Υπουργό Υγείας ο οποίος τρώει τα φράγκα των ταμείων σε κόκες και πουτάνες. Αυτό μου έλειπε τώρα να τσοντάρω για τα γαμησιάτικα των καθαρμάτων που ψηφίζετε. Ψόφος σε όλους σας ανεξαιρέτως.» και συνέχισε χωρίς καμία ντροπή: «Χωρίς την ελάχιστη αναστολή ή ενοχή, καλύτερα να ψοφήσει το παιδί από καρκίνο παρά να ζήσει με τέτοια σκουπίδια για γονείς και σε τέτοιο βόθρο σαν τα κάτω Βλακάνια, εκεί όπου οι ηλίθιοι χειροκροτούν τους δήμιους τους και μετά εκλιπαρούν για κάνα φράγκο μπας και έχουν να πληρώσουν την κάσα στην κηδεία τους. Στο μουνί μου το προβληματάκι σας λέμε, είστε άξιοι της μοίρας σας

  6. #141
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Δεν έχω ιδέα αν όντως έγραψε κάτι τέτοιο ή όχι, αλλά ο τύπος είναι ο ορισμός του Attention Whore, παλεύει με νύχια και με δόντια να βγάζει στο προσκήνιο την ανύπαρκτη προσωπικότητά του.
    Αρνιέμαι μέχρι και να ψάξω να δω αν το είπε και που.
    Μιλάμε για μια ακόμα τζιμεριακή φάση.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  7. #142
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Ο τυπος είναι στην καλυτερη διπολικός. Θα πει κάτι που μπορεί και να είναι σωστό κατά βάση, αλλά ξερνάει τόσο απίστευτη κακία, που χρειάζεσαι μεγάλη προσπάθεια να μην αρχίσεις τις παναγίες.

    Ακόμα και σε αυτό το ποστ, όπου θεωρητικά προσπαθεί να δώσει μια πολιτικη χροιά, του γαμάει τόσο χοντρά τη μάνα και γίνεται μισάνθρωπος του κερατά. Επίσης, ας μην ξεχνάμε ότι στηριζε τον Alexis, παρόλους τους καρκίνους που αμολάει εδώ και καιρό.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  8. #143
    Senior Member mourning apocalypse's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    έξω απ'το club 22
    Posts
    1,148

    Default

    poios einai o alexis?
    Έντονα πολιτική χροιά και επαναστατική διάθεση, είχε η συναυλία του Βασίλη Παπακωνσταντίνου στο λιμάνι Κατακόλου, το βράδυ της περασμένης Παρασκευής.

  9. #144
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Spoiler
    1 - 0


    Σε φάσεις υποστηριζε ανοιχτά Τσίπρα και ΤΣΥΡΙΖΑ. Πριν το δημοψηφισμα τουλάχιστον.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

  10. #145
    Ρογκεντρόλ Parasight's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    somewhere around Barstow
    Posts
    10,547

    Default

    Ποιον Αλέξη, εδώ έσταζε πάντα μέλι για τον μακαρίτη Μάκαρο.

  11. #146
    Χιογιοκάγια OniBocho's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Αααα, ααααα, με γιούμπηκχιεεεε
    Posts
    4,831

    Default

    Περί πολιτικης χροιάς που έγραψα νωρίτερα έγινε και η αναφορά στον Alexis.
    "Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it..." -

    Lord Lucifer Morningstar

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •