Page 66 of 257 FirstFirst ... 1656646566676876116166 ... LastLast
Results 976 to 990 of 3846

Thread: Game Οf Thrones

  1. #976
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    εχετε δικιο ειχα ξεχασει την φαση με τον σκυλο .
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  2. #977
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Για όποιον ενδιαφέρεται για παραπάνω ινφο Battle of the Blackwater
    Edit: Σπόιλερς από το Aftermath και κάτω. Έως εκεί είναι safe.
    Last edited by Drumsick; 29-05-2012 at 11:16.

  3. #978
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Spoiler
    Καλα ελεγα εγω ειδα το γκομενακι του Ρενλυ μαζι με τον γερο Ταηγουην. (μεγαλη ηγετικη μουρη, να τα λεμε ολα και να τα γραφουμε)
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #979
    A rock, an island Drumsick's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    7,495

    Default

    Quote Originally Posted by _UnHoLy^MaRtYr_ View Post
    και μην τ ανοιγετε γιατι εχει σποιλερς, καζουαλτις, χαμο στο ισωμα οσοι δε θετε.

    οπως κ προσεχτικα οταν γκουγκλαιρνετε μεχρι κ τους στιχοι οσοι δεν τα χετε διαβασει =ρ
    Τι σπόιλερς έχει μωρέ? Δε λέει λέξη που δεν έχει συμβεί έως τώρα.

    εντιτ: οκ, εκτός από τα Honors and rewards. Άντε και το aftermath. Μην διαβάσετε αυτά λοιπόν!
    Last edited by Drumsick; 29-05-2012 at 11:12.

  5. #980
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Σταρχιδια μας ολες οι λεπτομερειες της μαχης, απλα αχρειαστο οποιοδηποτε παραπονο σχετικο με βιβλιο/σειρα μετα απο τετοια επεισοδιαρα.
    Χανεις το νοημα ετσι, οχι τιποτα αλλο. Καλυτερα να ξαναδιαβαζα το βιβλιο αν ειναι να βλεπω την επεισοδιαρα και να ψαχνω τι ειναι ιδιο και τι διαφορετικο.

    Spoiler
    Μιτς, ο Λορας βγαζει το κρανος του επιδεικτικα για να δεις οτι εσκασε απο το πουθενα, και μετα σκαει ο Ταηγουην, ηταν εμφανεστατη, και λογικοτατη λογω εκδικησης η συμμαχια. Αλλωστε ο Μπαελις ειχε παει στην αδερφη του τη μουναρα, και της ειχε πει οτι θα της εξασφαλισει το να γινει βασιλισσα. Δεν ξερω τι εχει στο μυαλο του, αλλα σιγουρα οχι καποιο σεναριο που να περιλαμβανει Στανις στο θρονο.
    Last edited by antimusic; 29-05-2012 at 14:08. Reason: στουρνάρι.

  6. #981
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    οι μουτζες μαλλον ειναι για τη 2η παραγραφο σου, πιθανοτατα απο ατομα που δεν ειδαν το επεισοδιο ακομα.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  7. #982
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Δε νομιζω, οποιος περιμενει τα ποστ να εχουν σποιλερ Τριτη πρωι και μπαινει να διαβαζει το θρεντ, ε καλα να παθει.
    Οι μουτζες ειναι μαλλον για την πρωτη παραγραφο γιατι πρηζω αρχιδια, αλλα δεν αντεχω αλλο να διαβαζω ηλιθια πραγματα =)

  8. #983
    R+L=J funishment's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Magrathea
    Posts
    2,444

    Default

    http://www.collegehumor.com/video/67...-spoiler-rules βάλε κι εσύ το λιθαράκι σου φιξξξερ.

    Εἶναι τἄχα σωστό, να παριστάνῃς τό μικρό και κελαρύζον ποταμάκι, ὅταν ἔχῃς τόν Αμαζόνιο στό στῆθος σου καί μέσα στ' ἀρχίδια σου φωτιά;

  9. #984
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Δε νομιζω, οποιος περιμενει τα ποστ να εχουν σποιλερ Τριτη πρωι και μπαινει να διαβαζει το θρεντ, ε καλα να παθει.
    Οι μουτζες ειναι μαλλον για την πρωτη παραγραφο γιατι πρηζω αρχιδια, αλλα δεν αντεχω αλλο να διαβαζω ηλιθια πραγματα =)
    Ε!Ναι! σε καταλαβαινουμε. ανθρωπος είσαι και συ και ποσο να αντέξεις;!
    Προσοχή! ακολουθεί σπόιλερ απο το 5ο βιβλιο γιατι δεν αντεχω να ακουω ακομα ότι υπάρχουν άτομα που δεν το χουν διαβασει 1 χρονο αφου βγήκε και βλέπουν απλα την σειρα. εγώ θέλω να πώ τα δικά μου:
    Spoiler
    Καλός ο ενθουσιασμός αλλά χαλάς την καύλα του άλλου
    1) e4, c5
    2) Νf3

  10. #985
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Ποιος ενθουσιασμος, δεν εγραψα τιποτα με ενθουσιασμο. Σοβαρα μιλατε τωρα θελετε να βαζουμε σποιλερς σε ενα θρεντ το οποιο απλα μπορει να μην ανοιγει καποιος μεχρι να δει το επεισοδιο? Εγω δηλαδη που βλεπω το επεισοδιο Δευτερα βραδυ, ειμαι χαζος που δεν ανοιγω το θρεντ για μια μερα? Πραγματικα πειτε μου οτι αστειευεστε ε.

  11. #986
    Senior Member atom_smasher's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Copenhagen
    Posts
    8,090

    Default

    ε νομίζω ότι αλλιώς το απολαμβάνεις αν δεν ξέρεις τι θα γίνει, παρά αν κάποιος έχει αποκαλύψει ήδη πραγματα. Εγώ πχ απλα περιμένω να φτάσει η σεζόν στο τέλος της. Ενδιαφέρουσα η απόδοση επι της οθόνης, αλλά ξέρω τι γίνεται. Δεν με πειράζει, γιατι προσθέτει το οπτικοακουστικό κάποια στοιχεία. Αλλά, ε σεβάσου αυτούς που δεν θέλουν να ξέρουν. Μαλάκες, μωρε. ξέρω. Αλλά γουστα είναι αυτα.
    1) e4, c5
    2) Νf3

  12. #987
    ρινς antimusic's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    planet motherfucker
    Posts
    2,860

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Ποιος ενθουσιασμος, δεν εγραψα τιποτα με ενθουσιασμο. Σοβαρα μιλατε τωρα θελετε να βαζουμε σποιλερς σε ενα θρεντ το οποιο απλα μπορει να μην ανοιγει καποιος μεχρι να δει το επεισοδιο? Εγω δηλαδη που βλεπω το επεισοδιο Δευτερα βραδυ, ειμαι χαζος που δεν ανοιγω το θρεντ για μια μερα? Πραγματικα πειτε μου οτι αστειευεστε ε.
    ναι. τελείωνε.
    Talking monkey, yeah, yeah. Came here from the future. Ugly sucker, only says "ficus".



  13. #988
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Deggial View Post
    Quote Originally Posted by Beyond Within View Post
    Spoiler
    η φάση με το υγρό πυρ ήταν λίγο φέηλ; ανατίναξε 5-6 καράβια από γύρω (έτσι φάνηκε τουλάχιστον) και ο άλλος είπε διαλύθηκαν εκατοντάδες
    Spoiler

    Ντάξει μωρέ, σιγά. Το ίδιο μπορείς να πεις για όλη την μάχη, όπου φαίνεται λες και είναι το πολύ πολύ καμιά κατοστή επιτεθόμενοι αντί για στρατιά.

    Περισσότερο ξενέρωσα που δεν έδειξε το όλο κόλπο της ναυμαχίας όπως γίνεται στο βιβλίο, που ήταν πιο έξυπνο από ό,τι έδειξε στο επεισόδιο.
    και την αλυσίδα ε? !
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  14. #989
    Senior Member Eulogy's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    mesa sto nao..
    Posts
    2,256

    Default

    Spoiler
    ena megalo respect ston stanis pou sti megalyteri theoritika maxi pou tha edine gia na parei pisw iron throne klp pige na polemisei me ti gamath k alanthasti taxtiki tou "NTOU" :touched
    before i pine away

  15. #990
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    και μπήκε μόνος μπροστά επειδή ΓΑΜΑΕΙ, hail the true king. όλοι οι άλλοι είναι αδερφάρες ή απλά αξίζουν ένα μικρό κομμάτι του βορρά.

    η ψώλα η μάγισσα φταίει ως συνήθως.

Similar Threads

  1. Replies: 145
    Last Post: 22-02-2012, 20:15
  2. Sex game
    By {NightStalker} in forum General Discussion
    Replies: 152
    Last Post: 18-02-2012, 08:54
  3. THE GAME BOY ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ 10
    By Bullet in forum Literature
    Replies: 22
    Last Post: 25-04-2006, 17:19
  4. the Game - The Documentary
    By soulless9 in forum Albums
    Replies: 3
    Last Post: 02-06-2005, 17:31
  5. THE GAME OF SATAN (\m/)
    By When Black Roses Bloom in forum Fantasy & Strategy Games
    Replies: 1
    Last Post: 26-04-2004, 00:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •