Page 60 of 257 FirstFirst ... 1050585960616270110160 ... LastLast
Results 886 to 900 of 3846

Thread: Game Οf Thrones

  1. #886
    lcsgp FIXXXER's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Στο διάολο
    Posts
    20,134

    Default

    Παρα πολυ καλο το 7. Πηγε να με παρει λιγο ο υπνος εκει που μιλουσε ο Κινγκσλεηα (Κεμικαλ Γουοοορφεεεερ \μ/) με τον σκουαηερ, τον οποιο και σαπισε μετα, αλλα τελικα υπηρχε νοημα σε αυτο. Ηταν εμφανες προς το τελος βεβαια το τι θα γινει, γιατι ειναι τεραστιο αρχιδι ο Λανιστερ. Ολα τα σκηνικα με Σνοου και Ιγκριτ γαμάτα. Επισης χεβι μεταλ η τελευταια σκηνη, ολοι ξερουμε οτι δεν ειναι τα δυο παιδια Σταρκ βεβαια. Και τωρα το σχολιο που θα κερδισει ολες τις μουτζες του κοσμου: Σιχαινομαι την Νταενερυς. Τη θεωρω ενα μυξιαρικο κακομαθημενο κλαψομουνικο κοριτσακι, το οποιο σε καθε σκηνη μου σπαει τα νευρα. Εχω δρακους, ανοιξτε μου την πυλη. Εχω δρακους, φερτε μου στρατό. Εχω δρακους, φερτε μου πλοια. Εχω δρακους, τριψτε μου τα ποδια. Εχω δρακους, γλειψτε μου τις ρωγες. Εχω δρακους, καντε μου αερα. ΣΚΑΣΕ ΠΙΑ ΕΜΕΤΕ. Σταρχιδια μας οι δρακοι σου. Ελπιζω να βρεθει εστω ΕΝΑΣ να συμφωνησει μαζι μου, δε θελω παραπανω, θα δεχθω στωικα τις μουτζες σας. Η Αρυα και αλλες γυναικες χαρακτηρες της σειρας ειναι πολυ καλυτερες. Α, και τωρα που της Σανσα της ηρθε περιοδος --->
    Last edited by FIXXXER; 15-05-2012 at 08:09.

  2. #887
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Παρα πολυ καλο το 7. Πηγε να με παρει λιγο ο υπνος εκει που μιλουσε ο Κινγκσλεηα (Κεμικαλ Γουοοορφεεεερ \μ/) με τον σκουαηερ, τον οποιο και σαπισε μετα, αλλα τελικα υπηρχε νοημα σε αυτο. Ηταν εμφανες προς το τελος βεβαια το τι θα γινει, γιατι ειναι τεραστιο αρχιδι ο Λανιστερ. Ολα τα σκηνικα με Σνοου και Ιγκριτ γαμάτα. Επισης χεβι μεταλ η τελευταια σκηνη, ολοι ξερουμε οτι δεν ειναι τα δυο παιδια Σταρκ βεβαια. Και τωρα το σχολιο που θα κερδισει ολες τις μουτζες του κοσμου: Σιχαινομαι την Νταενερυς. Τη θεωρω ενα μυξιαρικο κακομαθημενο κλαψομουνικο κοριτσακι, το οποιο σε καθε σκηνη μου σπαει τα νευρα. Εχω δρακους, ανοιξτε μου την πυλη. Εχω δρακους, φερτε μου στρατό. Εχω δρακους, φερτε μου πλοια. Εχω δρακους, τριψτε μου τα ποδια. Εχω δρακους, γλειψτε μου τις ρωγες. Εχω δρακους, καντε μου αερα. ΣΚΑΣΕ ΠΙΑ ΕΜΕΤΕ. Σταρχιδια μας οι δρακοι σου. Ελπιζω να βρεθει εστω ΕΝΑΣ να συμφωνησει μαζι μου, δε θελω παραπανω, θα δεχθω στωικα τις μουτζες σας. Η Αρυα και αλλες γυναικες χαρακτηρες της σειρας ειναι πολυ καλυτερες. Α, και τωρα που της Σανσα της ηρθε περιοδος --->
    Βασικά είναι τόσο κακή ηθοποιός η Emilia Clarke που κατανοώ όλη την ζοχάδα που σου βγάζει.
    Διότι και το μπασταρδάκι είναι "ιβιλαρας" αλλά το πάει καλά.
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  3. #888
    314222 Mitsmann's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    το πρωι μαθητρια, το βραδυ τορνοι.
    Posts
    20,004

    Default

    Ναι αλλα την Νταενερυς την γουσταρει ο Κλιντ Ιστγουντ.
    "Τι χτυπαω??"

    "Ενα μονο με ελιες. Και ενα μονο με πατατες."

  4. #889
    Giagias me Jazzmaster Marillion's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Stukas over Serres
    Posts
    4,571

    Default

    γεια δεν βλεπω δευτερη σεζόν, περιμενω να βγει ολοκληρη. μπήκα να ενημερώσω για τους πολύ φανς πως σήμερα βγαινει αυτό :



    έχει περάσει αρκετά απαρατήρητο στον gaming κοσμο για καποιο λογο


    INDIE ROCK, PUNK-METAL, EMOCORE COMMANDO

    http://letselectrify.blogspot.com si senior boss man, england very pretty

    ΓΥΡΟΣ ΠΑΟΛΑ ΠΛΑΤΩΝΙΣΜΟΣ
    ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΒΟΛΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

  5. #890
    Mary Ann Cotton enitharmon's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Berlin
    Posts
    15,078

    Default

    επίσης σήμερα βγαίνει Diablo3, δείξε κατανόηση

    για Daenarys συμφωνω, τον έχει χαλάσει αρκετά το χαρακτήρα, καθόλου αποφασιστικό/βασιλικό βλέμμα
    Vielen Dank für alles was mal war

  6. #891
    Señor Member Art In Haste's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Macedonia, Lloegyr, Campo Gibraltar
    Posts
    6,996

    Default

    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    για Daenarys συμφωνω, τον έχει χαλάσει αρκετά το χαρακτήρα, καθόλου αποφασιστικό/βασιλικό βλέμμα
    Μη ξεχνάμε πως είναι ο πρώτος ρόλος της Clarke, επίσης αν θυμάμαι καλά - αν όχι πάω πάσο - ο χαρακτήρας θα αλλάξει από την στιγμή που θα βγει από το House of the Undying.

  7. #892
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    βασικά ας της βάψουν το φρύδι γαμώ την πουτάνα μου ....
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  8. #893
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    ολοι ξερουμε οτι δεν ειναι τα δυο παιδια Σταρκ βεβαια.
    Αυτό από που το ξέρουμε; Υποθέτουμε φαντάζομαι γιατί... του πούστη, τι τους έφταιξαν τα παιδάκια.

  9. #894
    Senior Member freak brother's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    στο πρωινο του e.r
    Posts
    28,905

    Default

    καλα ειναι προφανες.
    σηκωσες λιγο την μπλουζιτσα και υποψιαστηκα οτι εισαι ο φρικ. Σε λιγα δευτερολεπτα ειχα μαθει την τραγικη αληθεια.Δεν ξερω αν προσεξες την απογοητευση στo προσωπο μου..
    http://stresss.deviantart.com
    http://www.myspace.com/posteke
    Yesterday 19:29 <menumission> de mporeis na kaneis ignore ton eauto sou sto tsat molis to dokimasa

    στο θεωρητικό παρκούρ δίνω οστά και σάρκα,απο εμπόδιο σ΄ εμπόδιο πετάγομαι για πλάκα Άκου τον Φόρη and don't worry

  10. #895
    You are my detonator. Phantom Duck's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Forever War
    Posts
    10,976

    Default

    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    για Daenarys συμφωνω, τον έχει χαλάσει αρκετά το χαρακτήρα, καθόλου αποφασιστικό/βασιλικό βλέμμα
    Μη ξεχνάμε πως είναι ο πρώτος ρόλος της Clarke, επίσης αν θυμάμαι καλά - αν όχι πάω πάσο - ο χαρακτήρας θα αλλάξει από την στιγμή που θα βγει από το House of the Undying.
    ευχαριστούμε τους αναγνώστες των βιβλίων για άλλη μια σημαντική προσφορά στο θρεντ

  11. #896
    sex drugs n' pick n' roll wino's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Carnival Bizarre
    Posts
    3,094

    Default

    ti zwa eiste re pousth mou
    Vicariously I live while the whole world dies
    Much better you than I

  12. #897
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by Atropos View Post
    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    ολοι ξερουμε οτι δεν ειναι τα δυο παιδια Σταρκ βεβαια.
    Αυτό από που το ξέρουμε; Υποθέτουμε φαντάζομαι γιατί... του πούστη, τι τους έφταιξαν τα παιδάκια.
    Spoiler
    Η υπόθεση μου είναι ότι πρόκειται για τα δύο ορφανά τα οποία αναφέρει ο Bran όταν φτάνουν στην φάρμα. Αργότερα τα δείχνει να πηγαινοέρχονται εκεί και τον νούμερο δύο του Theon να τα κοιτάζει. Τα κάψανε ώστε να μην αναγνωρίζονται.


    Οι των βιβλιών σταματήστε να ποστάρετε ο,τιδήποτε έχει να κάνει με τα βιβλία και όχι με τη σειρά, πόσες φορές ακόμα θα το πούμε;
    See that cockroach? Tomorrow morning we'll be dead and it'll be alive. It will have more contact with my wife and child than I will. I'll be nothing and it'll be alive.

  13. #898
    Senior Member bhoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    286

    Default

    Xωρίς να έχω διαβάσει το βιβλίο νομίζω κάνει πολύ μπαμ...

  14. #899
    Administrator KoiliaSamprela's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Αθενς
    Posts
    11,775

    Default

    Quote Originally Posted by Phantom Duck View Post
    Quote Originally Posted by Art In Haste View Post
    Quote Originally Posted by enitharmon View Post
    για Daenarys συμφωνω, τον έχει χαλάσει αρκετά το χαρακτήρα, καθόλου αποφασιστικό/βασιλικό βλέμμα
    Μη ξεχνάμε πως είναι ο πρώτος ρόλος της Clarke, επίσης αν θυμάμαι καλά - αν όχι πάω πάσο - ο χαρακτήρας θα αλλάξει από την στιγμή που θα βγει από το House of the Undying.
    ευχαριστούμε τους αναγνώστες των βιβλίων για άλλη μια σημαντική προσφορά στο θρεντ
    έχω βαρεθεί να πινκάρω σε διάφορα θρεντς τον φαντομ ντακ... παίζει να γίνω το πουτανάκι του (αν το θέλεις και εσύ φυσικά )
    Αλέξη, Αλέξη! Τελείωνε , ΞΕΚΌΛΛΑ

  15. #900
    Blade Runner SpiritCrusher's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    a minor place
    Posts
    7,308

    Default

    Quote Originally Posted by FIXXXER View Post
    Σιχαινομαι την Νταενερυς. Τη θεωρω ενα μυξιαρικο κακομαθημενο κλαψομουνικο κοριτσακι, το οποιο σε καθε σκηνη μου σπαει τα νευρα. Εχω δρακους, ανοιξτε μου την πυλη. Εχω δρακους, φερτε μου στρατό. Εχω δρακους, φερτε μου πλοια. Εχω δρακους, τριψτε μου τα ποδια. Εχω δρακους, γλειψτε μου τις ρωγες. Εχω δρακους, καντε μου αερα. ΣΚΑΣΕ ΠΙΑ ΕΜΕΤΕ. Σταρχιδια μας οι δρακοι σου.
    Τα είχαμε πει πιο παλιά στο μπουκ θρεντ. Για εμένα ήταν τα λιγότερο ενδιαφέροντα chapters*, αλλά όσο να'ναι είναι και λίγο άδικο γι αυτήν μιας και από τη μια έχεις να διαβάζεις Tyrions, Starks, Jamieδες, Littlefingers, δολοπλοκίες, cliffhangers και ότι κακό θες και ξαφνικα σου πετάει τα λαβ στόρις της μικρής ηλίθιας με τους δράκους.
    Παρόλα αυτά ακόμα και αυτό έχει τη θέση του αν το καλοσκεφτείς. Στάνταρ έχει απήχηση στο γυναικείο κοινό (και στον Kelldorain. 0. ), ειδικά την εποχή των Twilights και λοιπές πίπες που έχουν φαντασυ δυναμικές γκόμενες να γουστάρουν φρήκουλα, οπότε βοηθάει στην επιτυχία της σειράς/βιβλίο.


    *: Κάποια στιγμή μετά το τέλος κάποιου κεφαλαίου, γυρνάω σελίδα και βλέπω πως το επόμενο κεφάλαιο λέει "DAENERYS". Fml, αναφώνησα, ενώ είχα ήδη αρχίσει να ξεφυλλίζω για να δω πόσες σελιδες θα έπρεπε να διαβάσω για να πάω πίσω στα "καλά".
    Last edited by SpiritCrusher; 16-05-2012 at 18:36.
    <menumission> otan fas klwtsia sth mapa pou 8a sou meinei a3exasth 8a to prosexeis to stomataki sou kalutera peoroufhxtra
    <menumission> eunouxismenh orka

Similar Threads

  1. Replies: 145
    Last Post: 22-02-2012, 20:15
  2. Sex game
    By {NightStalker} in forum General Discussion
    Replies: 152
    Last Post: 18-02-2012, 08:54
  3. THE GAME BOY ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ 10
    By Bullet in forum Literature
    Replies: 22
    Last Post: 25-04-2006, 17:19
  4. the Game - The Documentary
    By soulless9 in forum Albums
    Replies: 3
    Last Post: 02-06-2005, 17:31
  5. THE GAME OF SATAN (\m/)
    By When Black Roses Bloom in forum Fantasy & Strategy Games
    Replies: 1
    Last Post: 26-04-2004, 00:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •