Results 1 to 15 of 3846

Thread: Game Οf Thrones

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #21
    δήθεν asimoulis's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in flames
    Posts
    3,866

    Default

    Γενικά συμφωνώ, αυτού του είδους οι υπερβολές είναι η εποχή μας, το ίντερνετ κλπ.

    Ο λόγος που το συζητάω προσωπικά είναι για να βρω κοινό τόπο σε θέματα writing, μια δραστηριότητα πολύ σπουδαία και πολύ παλιά, βλέπε στανταρντς που έθεσαν οι αρχαίοι.

    Τα πράγματα που διέλυσαν εμένα:

    1. Δείτε το βίντεο παραπάνω, σύγκριση φρόντο δαχτυλίδι άρια, για να ρίξουν το δαχτυλίδι στη φωτιά και να εξαυλώσουν τον εχθρό έπρεπε να χτιστεί αυτό με κόπο. Αυτό σμπαραλιάζει το τέλος της ιστορίας του night king. Και πάμε στο δεύτερο.

    2. Δεν κλείνεις το απίστευτα σημαντικό, έτσι αστεία, τον σατανά Night King και μετά τη Σερσέι δηλαδη σοβαρά τώρα? Χεστήκαμε ποια ανώμαλη θα γίνει βασίλισσα μπροστά στην ολική καταστροφή από τους νεκρούς.

    και είναι κι άλλα πολλά tyrion, varys, άρια που κωλώνει (ΕΛΕΟΣ) γαμησέ τα γι'αυτό βάζω τα βίντεο.

    Δεν με πειράζει να μου πεις ότι "ξες φίλε εγώ χαλαρώνω πολύ ωραία με αυτό που βλέπω". Γουστάρω που το κάνεις αυτό. Πολλοί κάνουν αυτό, πολύ υγιές. Εκεί που θα μου πεις ότι "ξες λάθος κάνεις, έτσι λειτουργεί ο απο μηχανής θεός όπως στο GoT." Εκεί θα σε πώ "ντάξει μπράβο συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις μην ασχοληθείς με σεναριογραφία κλπ"

    Τώρα μη κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας αυτά τα λάθη θα διδάσκονται στις σχετικές σχολές.

    Κακά τα ψέματα μάγκες ο κόσμος δεν φεύγει από ένα απίστευτο θέαμα και μαλώνει αν ήταν καλό ή κακό. Τα critically acclaimed πράγματα δεν ξενερώνουν τους μισούς. Οι πρώτες σεζόν δεν ξενέρωσαν τους μισούς.

    Πιστεύω πάντως στην ικανότητα των 2 αυτών τύπων. Δεν ξέρω τι πάθανε τελευταία τι φρίκες φάγανε, υπερκόπωση λέει κλπ κλπ κλπ αλλά πιστεύω ότι ήταν ατύχημα, μπορεί να συμβεί σε όλες τις δουλειές.
    Last edited by asimoulis; 16-05-2019 at 17:39.
    Η σκέψη μου είναι πλήρως αλλοτριωμένη, ιδεαλιστική, αταξική, αντιπατριωτική και "ολίγον άρρωστη".

Similar Threads

  1. Replies: 145
    Last Post: 22-02-2012, 20:15
  2. Sex game
    By {NightStalker} in forum General Discussion
    Replies: 152
    Last Post: 18-02-2012, 08:54
  3. THE GAME BOY ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ 10
    By Bullet in forum Literature
    Replies: 22
    Last Post: 25-04-2006, 17:19
  4. the Game - The Documentary
    By soulless9 in forum Albums
    Replies: 3
    Last Post: 02-06-2005, 17:31
  5. THE GAME OF SATAN (\m/)
    By When Black Roses Bloom in forum Fantasy & Strategy Games
    Replies: 1
    Last Post: 26-04-2004, 00:16

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •